Pneu a Dusík

Otázky,odpovede,postrehy,skúsenosti okolo pneu

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
Hassanes
chodec
chodec
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ut Jún 12, 2012 9:41 am
Skúter: Peugeot Speed Fight II WRC AC

Pneu a Dusík

#1 Príspevok od užívateľa Hassanes » Pi Jún 22, 2012 7:41 pm

Nazdar páni chcel bi som sa opýtať či má dakto skúsenosti z nafúkanými gumami Dusíkom?
Či už na scootri alebo na motorke, pretože asi pred 2 rokmi som si ho dal nafúkať v pneuboxe do automobilu a je to v pohode už druhý rok som tlak nekontroloval už bi bolo asi na čase :). Ide o to že má inú hustotu ako vzduch a pneu sa jednak neprehrieva čo bi mohlo robiť problémy čo sa týka motoriek a nevzniká tam korózia disku. Výhodou je že pneu. vydrží dlhšiu dobu kôli lepšiemu chladeniu. A neviem či je to dobrý nápad nafúkať to do pneu na skútri...
Za vaše radi vopred ďakujem.
8)
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pneu a Dusík

#2 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Pi Jún 22, 2012 8:35 pm

Vitaj na fóre. A ako odpoveď dostaneš odomňa citáciu z jedneu staršej diskusie:
VLADY napísal:MNa od pneumixu odrádzali že na scooter a moto by som to nemal dávať pretože tá guma je rátaná na vzduch a je lepšie ak je viac zohriata ako na aute. A si myslím že bezdušová guma na scootri kludne vbez fúkania vytríme aj celú sezónu to je pol roka. Tada aspoň ja mám takú skúsenosť.
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
Hassanes
chodec
chodec
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ut Jún 12, 2012 9:41 am
Skúter: Peugeot Speed Fight II WRC AC

Re: Pneu a Dusík

#3 Príspevok od užívateľa Hassanes » Pi Jún 22, 2012 10:11 pm

Ďakujem za privítanie a následne sa ospravedlňujem v tomto prípade za spam nakoľko to tu bolo už riešené.
A ďakujem za radu takže račej to riešiť nebudem.
Obrázok

TomasARN
moderátor
moderátor
Príspevky: 6105
Dátum registrácie: Ne Júl 29, 2007 11:35 am
Skúter: Kawasaki ER-6n, 2009
Bydlisko: Bratislava, S 48.196.08° V 17.028.10°
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pneu a Dusík

#4 Príspevok od užívateľa TomasARN » Pi Jún 22, 2012 10:28 pm

Jasne, ze to neries, ani na to nemysli. Dusik sa nezohreje tak ako vzduch. Ty potrebujes mat teple pneu, keby neboli, letis so skutrom/moto k zemi

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Pneu a Dusík

#5 Príspevok od užívateľa VLADY » Pi Jún 22, 2012 10:33 pm

No ale zas čo som sa dočítal v nedávnej dobe aj dajaké skúsenosti z praxe niekde tuším na maxíckom fóre, tak tam písali že je to v pohode. Netreba s báť ,a kľudne to tam dať ak dakto chce , a že nič zlé sa nedeje a pneu drží a nie že by bola studená a preto by mala menej držať na ceste v zátačke.
A ja osobne po skúsenosti na aute som tiež žiaden zázrak nezaznamenal. A si myslím že s tým akože lepším chladením je to zas len deklarovanie nejakého vedlajšieho nepodstatného efektu že pneu nafúkaná vzduchom sa zohreje na čo ja viem.... napríklad strelím z brucha na 45°C a pneu s dusíkom LEN na 42°C....Samozrejme pri normálnej štandartnej penu a normálnom jazdení po ceste je to podľa mňa nepodstatné a nemá žiaden vplyv na niečo také že pneu je studená a bude menej držať v náklone...Kľudne to tam daj. Ale ja osobne to vidím tak že ja pneu dofúknem za sezónu 2-3 krát, prvý krát treba ozaj dosť po možno aj polročnom odstavení v garáži,ale ostatok len tak pár desatín-viacmenej je to len na kontrolu.....takže či to za tú cenu stojí je otázne.
A korózia disku je zas len reklamný ťah...v živote mi disk z vnútra neskorodoval na žiadnom aute.Takže ja to všetko beriem len ako oblbovanie. Netvrdím že je to zlá vec alebo že by to nebolo na niečo dobré , ale opisovať to pomali ako zázrak ????
Lebo milióny pneumatík jazdia po svete len fúknuté klasika vzduchom, a nič spomenuté v tých reklamných sloganoch sa moc v reále nekoná...Alebo, jaké už hrozí prehrievanie pneumatiky, ak je v nej vzduch....Samozrejme za normálnych bežných podmienok....že jazdím normálne ako človek, pneu niesu preťažené, niesu ani podhustené a cesta je v normálnom stave
Ale do moto alebo scootra je užitočnejšie a účelnejšie si dať ten sajrajt na zalepenie prípadného defektu...to isto človek viac ocení a pomôže mu ako to že či za sezónu skontolujem a dofúknem kolesá raz alebo trikrát... :pardon:
Rozhodnutie je na Tebe...Ozaj chcelo by to premerať tú teplotu aj v praxi o koľko sa líši pri vzduchu a pri tom pneumixe....že dať to len do jedného kolesa a zmerať rozdiel....
Naposledy upravil/-a VLADY v Pi Jún 22, 2012 10:40 pm, upravené celkom 1 krát.
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

TomasARN
moderátor
moderátor
Príspevky: 6105
Dátum registrácie: Ne Júl 29, 2007 11:35 am
Skúter: Kawasaki ER-6n, 2009
Bydlisko: Bratislava, S 48.196.08° V 17.028.10°
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pneu a Dusík

#6 Príspevok od užívateľa TomasARN » Pi Jún 22, 2012 10:39 pm

Vraveli to v pneuboxe a aj chalani, co jazdia na okruhoch, ze dusik ee, skusali a nebolo dobre

Bacil-BA
motorkár
motorkár
Príspevky: 1835
Dátum registrácie: So Jan 28, 2006 12:59 am
Skúter: Už zasa žiadny
Bydlisko: BA- Ružinov, Hotel Bratislava

Re: Pneu a Dusík

#7 Príspevok od užívateľa Bacil-BA » Pi Jún 22, 2012 10:43 pm

Vyskúšali sme tu dusíkovú zmes na nafukovacom člne, 4,20m, aby sme čln nemuseli stále kontrolovať a meniť tlak, lebo pri preprave na prívese sa zahrieval a išiel prasknúť. Po spustení na vodu sa zasa ochladil tak, že neprimerane zmäkol. Tak sme tam narvali ten pneumix. Stálo to za prd, rozdiel takmer nebadateľný a vyfučalo to rovnako. Odvtedy to už ani do auta nedávam.
Tak už zasa nič.

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Pneu a Dusík

#8 Príspevok od užívateľa VLADY » Pi Jún 22, 2012 10:47 pm

Ale zas na okruhoch je to samozrejme o dačom úplne inom, ako normálne jazdenie na scootri po ceste. Ale ja vidím aj rozdiel v tom, že konštruktér ráta že pneu sa pri jazde zohreje a ak ju fúkneš nastudeno napr. na 2,5 vzduchom, ako to je písané v návode, tak že pri zohriati počas jazdy tam bude napríklad 2,9 lebo vzduch sa viac rozťahuje. Ale ak to spravíš s tým pneumixom tak vlastne budeš mať podhustenú pneu lebo on sa roztiahne menej a možno v tej pneumatike bude pri jazde len čo ja viem napr. 2,6....ale zas fúka dakto rozdielne a mení to ak je zima alebo leto alebo ak ide dvaja alebo sám? a to je tiež dosť podstatná zmena. Takže si myslím, že zas robíme z komára somára....
A vidím že Bacilko dal ďalší príklad z praxe.... :good:
A za ďalšie sme na SK...kde máš istotu že Ti tam ozaj dá to čo zaplatíš....Ja ako som písal som to dal raz do auta a teda ten zázrak sa moc nekonal...netvrdím že to nebolo trocha cítiť že to púšťa menej ako vzduch...ale žiaden zázrak to nebol .Po cca 3/4 roku tam bolo treba aj tak doplniť dačo a to je potom o čom? že nieje jednoduchšie s kompresorom na pumpe tam každé 2-3 mesiace dačo fúknuť ako utekať do pneuservisu a platiť za to?
Je to na tebe ak to máš za kamarátsku cenu alebo celkom zadara tak to tam daj...Ak máš dať za to plnú sumu tak podľa mňa to ten efekt nemá...
Naposledy upravil/-a VLADY v Pi Jún 22, 2012 10:55 pm, upravené celkom 1 krát.
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
Hassanes
chodec
chodec
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ut Jún 12, 2012 9:41 am
Skúter: Peugeot Speed Fight II WRC AC

Re: Pneu a Dusík

#9 Príspevok od užívateľa Hassanes » Pi Jún 22, 2012 10:47 pm

Ďakujem za vaše odpovede zostanem radšej pri klasike vzduch je vzduch.
A čo sa týka toho sajrajtu v pneu, v podstate ti to môže zachrániť život, moto má len dve kolesá.
Alebo sa mýlim? Neviem guma mi strelila len raz aj to na babette som ju riadne nafúkal a za jazdy bác rana ako zdela, našťastie sa nič vážne nestalo :)
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: Pneu a Dusík

#10 Príspevok od užívateľa duky5 » Pi Jún 22, 2012 11:03 pm

Ale veď všetci fúkame gumy dusíkom....vzduch tvorí z 80% práve dusík, takže ja mám v pneumatike prevažne dusík :)
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Pneu a Dusík

#11 Príspevok od užívateľa VLADY » Pi Jún 22, 2012 11:09 pm

Práveže babetta má dušu a to je troška problém...existuje aj na dušové pneu ten SLIME ale výsledok nieje podľa recenzíí vždy 100%ný na rozdiel od bezdušovky kde to nemá problém zalepiť bežný defekt . Ale zas koľkokrát dostaneš defekt na bežnej ceste pri bežnom jazdení na scootri alebo moto? Ja Ti poviem, že dal som to tam lebo to vyšlo 10E, a počas dlhšej cesty na dovolenku sa skorej môže dačo prihodiť, a zdržovať defektom zas celý konvoj a stáť na dialnici v teple aj keď len 15 -20 minút nieje bohviečo.Tak preto. Ale inak ak by som tam mal dať Ultraseal, za ktorý si učtujú cca 35E, tak ho tam tiež nedávam a jazdím veselo s tým že mám defektsprej a aj súpravu že knôty a CO2 bombičky.
PS: a to čo mávajú obuté Babetty sa pneumatikou ani moc nazvať nedá...je to skorej také nejaké pogumované plátno.Nepoznám nikoho kto by dostal šusdefekt na normálnej pneumatike na scootri.Síce zas čítal som dačo na Maxíkoch, 1-2 prípady ale to bola asi zhoda náhod, alebo že preťažený nabalený scooter a jazda rýchlostne nadoraz po dialnici.


Duky,to je tiež pravda.....problém je vraj tých pár percent kyslíka....ale tiež len viacmenej teoretický....poznatky z praxe sú troška iné. A čo som videl vyzuté pneu tak z vnútra bola každá jedna jak nová...popraskané a inak poškodené zubom času boli všetka aj tak len z vonka...A teraz čo? budeme ich dávať dole a schovávať do nejakej špeciálnej komory kde bude všetko kontrolované aby sa chuderka pneumatika náhodou nepoškodila ??? :fool:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Napísať odpoveď

Návrat na "PNEU"