Sprej na opravu

Otázky,odpovede,postrehy,skúsenosti okolo pneu

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
menik
chodec
chodec
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po Mar 22, 2010 3:46 pm
Skúter: neuvedený

Re: Sprej na opravu

#51 Príspevok od užívateľa menik » Po Mar 22, 2010 4:10 pm

alcatelko napísal:
deltoro5784 napísal: Máš na mysli Ultraseal? Ja nad tým rozmýšľam, že si to tiež dám, ale na dve kolesá to vychádza okolo 30 €, čo je dosť.
http://www.puncturesafe.sk/zoznamte_sa.html
totalna kravina...ako prisady do olejov co znizia trenie o 98% :ROFL:
Acatelo si správny Slovák, o PunctureSafe nemáš ani páru, ale odsudziš hned niečo, aj ked to nepoznáš, chceš čísla mobilov spokojných zakazníkov, ktorý si PunctureSafe aplikovali a sú vrcholne spokojný? Aj ti poradia. Prečítaj si v kľudne tu stránku a daj si poradiť, alebo aj http://www.migas.sk, tento gel môže ťa a aj iných zachrániť pred nepríjemnosťami na cestách a aj časových problémov.Toto nieje dojazdový sprej, tento Ti vydrží 5 rokov v pneu, zabráni únik vzduchu do prierazu 6 mm a rýchlosti 250km/hod !!!! Počas tejto doby ho môžeš ľahko preniesť do novej pneumatiky/alebo duši/ Ultraseal je predchodca PunctureSafe, je to už výrobcova tretia generácia takéhoto produktu.Najprv si over,aplikuj, apotom sa podel o problémi alebo skúsenosťami.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sprej na opravu

#52 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ut Mar 23, 2010 10:11 am

nechcem zalozit nejaku hadku ale zatial som videl len reklamne clanky...mas link na nejaku studiu resp nezavisle testy nejakej certifikovanej skusobne?

aj zazracne prisady do olejov su uz xy generacia ale nic to nemeni na tom ze motor je pouziti na odpis...

a len tak niekto ma nepresvedci ze ked si dam do kolesa min. 200g kvazi tekutej hmoty (este so spomalenym tecenim) ze sa to neprejavy na gume...

napr. by ma zaujmal test na vyvazovacke ked nechas gumu nejaky tyzden stat vo zvyslej polohe (akoze auto parkuje) a potom ju prebehnes na vyvazovacke...

proste zazracnych veci tu uz bolo neurekom...keby to bolo ozaj tak genialne a neprekonatelne tak to ma uz davno kazde auto miesto rezervy z prvovyroby a neinvestuju sa miliardy do vyvoja gum co po defekte umoznuju dojazd...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

TomasARN
moderátor
moderátor
Príspevky: 6105
Dátum registrácie: Ne Júl 29, 2007 11:35 am
Skúter: Kawasaki ER-6n, 2009
Bydlisko: Bratislava, S 48.196.08° V 17.028.10°
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sprej na opravu

#53 Príspevok od užívateľa TomasARN » Ut Mar 23, 2010 2:23 pm

menik, ty ten PunctureSafe predavas alebo si si ho dal len do kolesa ?

menik
chodec
chodec
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po Mar 22, 2010 3:46 pm
Skúter: neuvedený

Re: Sprej na opravu

#54 Príspevok od užívateľa menik » Ut Mar 23, 2010 2:27 pm

alcatelko napísal:nechcem zalozit nejaku hadku ale zatial som videl len reklamne clanky...mas link na nejaku studiu resp nezavisle testy nejakej certifikovanej skusobne?

aj zazracne prisady do olejov su uz xy generacia ale nic to nemeni na tom ze motor je pouziti na odpis...

a len tak niekto ma nepresvedci ze ked si dam do kolesa min. 200g kvazi tekutej hmoty (este so spomalenym tecenim) ze sa to neprejavy na gume...

napr. by ma zaujmal test na vyvazovacke ked nechas gumu nejaky tyzden stat vo zvyslej polohe (akoze auto parkuje) a potom ju prebehnes na vyvazovacke...

proste zazracnych veci tu uz bolo neurekom...keby to bolo ozaj tak genialne a neprekonatelne tak to ma uz davno kazde auto miesto rezervy z prvovyroby a neinvestuju sa miliardy do vyvoja gum co po defekte umoznuju dojazd...
Ani ja sa nemiením hadať ale vecne prediskutovať problém s defektom, skus mi zavolať na skype migasba,, môžeme si viacej povedať, čakám.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sprej na opravu

#55 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » Ut Mar 23, 2010 2:29 pm

Vzhľadom na počet jeho príspevkov predpokladám, že predáva... :no:

TomasARN
moderátor
moderátor
Príspevky: 6105
Dátum registrácie: Ne Júl 29, 2007 11:35 am
Skúter: Kawasaki ER-6n, 2009
Bydlisko: Bratislava, S 48.196.08° V 17.028.10°
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sprej na opravu

#56 Príspevok od užívateľa TomasARN » Ut Mar 23, 2010 3:26 pm

Presne preto sa pytam, google mu to vyhladalo, tak sa registroval a napisal. Mna po pravde nazaujima nazor predajcu, teda zaujima, ale len okrajovo. Ked tak by som dal na nazory tych, co to maju a dostali defekt

menik
chodec
chodec
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po Mar 22, 2010 3:46 pm
Skúter: neuvedený

Re: Sprej na opravu

#57 Príspevok od užívateľa menik » Ut Mar 23, 2010 3:38 pm

TomasARN napísal:Presne preto sa pytam, google mu to vyhladalo, tak sa registroval a napisal. Mna po pravde nazaujima nazor predajcu, teda zaujima, ale len okrajovo. Ked tak by som dal na nazory tych, co to maju a dostali defekt
Pokus sa opýtať na 0905 806759 alebo 0902 963756 a budeš milo prekvapený, ako sú spokojný s Puncture Safe.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Damo555
motorkár
motorkár
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Po Nov 16, 2009 5:05 pm
Skúter: Yamaha Majesty S 125, Yamasaki Ym 150T
Bydlisko: Kamenica pri Sabinove
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sprej na opravu

#58 Príspevok od užívateľa Damo555 » Ut Mar 23, 2010 3:40 pm

čo su to tvoje čisla??? :lol:
Obrázok
Yamaha Majesty S 125 - road
Yamasaki YM 150 T - offroad

TomasARN
moderátor
moderátor
Príspevky: 6105
Dátum registrácie: Ne Júl 29, 2007 11:35 am
Skúter: Kawasaki ER-6n, 2009
Bydlisko: Bratislava, S 48.196.08° V 17.028.10°
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sprej na opravu

#59 Príspevok od užívateľa TomasARN » Ut Mar 23, 2010 3:44 pm

Asi tak, pockam si na recenziu a komentare napriklad na motoride.sk a potom sa uvidi.
Ja nechcem tvrdit, ze je to blbost a aby si to nikto nedaval. Ak to bude ozaj dobre, tak si to hadam aj dam, len chcem nazory nezaujatej osoby

EDIT: Uz si to citam na motoride, potom poviem svoj nazor

menik
chodec
chodec
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po Mar 22, 2010 3:46 pm
Skúter: neuvedený

Re: Sprej na opravu

#60 Príspevok od užívateľa menik » Ut Mar 23, 2010 3:52 pm

TomasARN napísal:Asi tak, pockam si na recenziu a komentare napriklad na motoride.sk a potom sa uvidi.
Ja nechcem tvrdit, ze je to blbost a aby si to nikto nedaval. Ak to bude ozaj dobre, tak si to hadam aj dam, len chcem nazory nezaujatej osoby
Daj si do vyhladavania Testovali sme Ultraseal a uvidíš čo dokáže takýto gel, ale Puncture Safe je už tretia generácia toho istého výrobcu má vylepšené vlastnosti ako US.
podpis som si este nenastavil

TomasARN
moderátor
moderátor
Príspevky: 6105
Dátum registrácie: Ne Júl 29, 2007 11:35 am
Skúter: Kawasaki ER-6n, 2009
Bydlisko: Bratislava, S 48.196.08° V 17.028.10°
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sprej na opravu

#61 Príspevok od užívateľa TomasARN » Ut Mar 23, 2010 3:55 pm

Tak som si to precital a neviem, este to nik nema, cena toho nie je zrovna najmensia. Na jednej strane keby to bolo zle, asi sa to nedava a na druhej nie vsetko co sa predava je dobre. Tym narazam nato, co pisal Alci o tyhc prisadach do oleja.
Silno nad odskusanim rozmyslam

menik
chodec
chodec
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po Mar 22, 2010 3:46 pm
Skúter: neuvedený

Re: Sprej na opravu

#62 Príspevok od užívateľa menik » Ut Mar 23, 2010 4:23 pm

TomasARN napísal:Tak som si to precital a neviem, este to nik nema, cena toho nie je zrovna najmensia. Na jednej strane keby to bolo zle, asi sa to nedava a na druhej nie vsetko co sa predava je dobre. Tym narazam nato, co pisal Alci o tyhc prisadach do oleja.
Silno nad odskusanim rozmyslam
Puncture Safe sa začal predávať na jeseň minulého roku, takže veľa ľudí s ním ešte neprišlo do styku a nemajú skúsenosti, ale už začína motoristická sezona, treba začať rozmýšlať, ako neprísť cestou k defektu.Nemusíš mať obavu nad týmto gelom, len budeš banovať, že kamarát má aplikovaný Puncture Safe a jazdí bez defektu, a možno ani nevie,že mal defekt. Je to všetko vec názoru.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sprej na opravu

#63 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ut Mar 23, 2010 4:36 pm

ked to bude mat kamarat a nebude si to vediet vynachvalit potom mozem zacat rozmyslat :D

zatial si do kolesa nebudem nic liat...toboz nie 350ml dacoho...ak to je paperovo lahke tak to je cez 200g niecoho co sa moze pohybovat, to je min o 200g viac rotujucej neodpruzenej hmoty (na supersportovej motorke su neskutocne stastny konstrukteri ked odlahcia koleso o 50g)...

a este taka poznamka...preco sa na rally pouziva sialene drahy muse a nie jednoduche riesenie "zazracnej vodicky"
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

menik
chodec
chodec
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po Mar 22, 2010 3:46 pm
Skúter: neuvedený

Re: Sprej na opravu

#64 Príspevok od užívateľa menik » Ut Mar 23, 2010 5:48 pm

alcatelko napísal:ked to bude mat kamarat a nebude si to vediet vynachvalit potom mozem zacat rozmyslat :D

zatial si do kolesa nebudem nic liat...toboz nie 350ml dacoho...ak to je paperovo lahke tak to je cez 200g niecoho co sa moze pohybovat, to je min o 200g viac rotujucej neodpruzenej hmoty (na supersportovej motorke su neskutocne stastny konstrukteri ked odlahcia koleso o 50g)...

a este taka poznamka...preco sa na rally pouziva sialene drahy muse a nie jednoduche riesenie "zazracnej vodicky"
Neviem, či nečítaš, ale napríklad Loprais na Dakar používal Ultraseal, predchodca Puncture Safe, osvedčilo sa im to.Tento prípravok je prakticky samosrovnavajúci, po celom obvode sa rovnomerne rozprestrie a nevytvára nevyváženosť/prečítaj si riadne web stránku/nieje to žiadna nevyvážená hmota, je to gél, ktorý sa odstredivou silou a teplom sa rozprestre po celom obvode vnútra pneumatiky a po skončení jazdy a vychladnutí pneumatiky sa vrátí do pôvodného stavu a stečie nadol, Pri začatí jazdy/studená pneum./ a rýchlosť nad 3 km/hod sa znovu rozhodí a vyrovná tak, že nevytvára nevyváženosť, tomuto gélu sa hovorí "Múdra kvapalina", to si sa mohol dočítať, ked pozorne si prečítaš, čo je napísané o tomto produkte !!!! Tebe na výkon motora chýba 280 ml.tekutiny, ktorá ti zabrání nepríjemnému defektu ???Myslím, že rezervná duša viacej váži.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sprej na opravu

#65 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ut Mar 23, 2010 6:04 pm

hovori ti nieco pojem neodpruzena rotujuca hmota?rezervna dusa sa ked tak vezie niekde inde ako na obvode kolesa...
ked stecie...aky cast trva kym sa to dokonale rozprestrie...povedzme ze supersport motorka stoji v klude a typek sadne a ide machrovat...0-100 za 2.9s...kedze je to gel tak sa to dokonale neroprestrie do 1-2s...

a stranku som cital, videl videa a prave preto si myslim ze je to kravina...a jeden kamion na dakare je tiez reprezentativna vzorka zo sveta...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

menik
chodec
chodec
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po Mar 22, 2010 3:46 pm
Skúter: neuvedený

Re: Sprej na opravu

#66 Príspevok od užívateľa menik » Ut Mar 23, 2010 7:38 pm

alcatelko napísal:hovori ti nieco pojem neodpruzena rotujuca hmota?rezervna dusa sa ked tak vezie niekde inde ako na obvode kolesa...
ked stecie...aky cast trva kym sa to dokonale rozprestrie...povedzme ze supersport motorka stoji v klude a typek sadne a ide machrovat...0-100 za 2.9s...kedze je to gel tak sa to dokonale neroprestrie do 1-2s...

a stranku som cital, videl videa a prave preto si myslim ze je to kravina...a jeden kamion na dakare je tiez reprezentativna vzorka zo sveta...
Ten Dakar je len príklad, ale daj si do vyhľadávanie na google napríklad "predchádzanie defektu pneum" máš tam desiatky článkov na PunctureSafe z celého sveta, daj si preložiť články do slovenčiny a budeš prekvapený, tak ako ja.Tento gél napr.vyrobený pre US armádu s podmienkov, že musí zabrániť uniku vzduchu bočného priestrelu/ 8 priestrelov ráže 11,4 mm/ na bežnom nákladnom aute !!! A dokázal to tento gél. Ak niekto chce machrovať, musí rátať s tým, že ešte nemá riadne rozprestrený gél v pneumatike, ani zo studeným motorom nemal by si ísť hned na plný výkon !!! Po asi 2-3 km a nad 3 km/hod sa aplikuje do pneu.Pokiaľ sa jazdí a pneu je teplé stále je rovnomerne rozložený, čiže nevytvára nevyváženosť!!!Až po odstavení vychladnutí Puncturesafe stečie!Vracia sa do pôvodného stavu.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sprej na opravu

#67 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ut Mar 23, 2010 8:00 pm

lenze ked je studeny...(2-3km na rozlozenie...co jazdievam do mesta a nazad mam 4km...teraz mi auto stoji druhy tyzden pred domom...pol cesty by som skackal :D )
dalsia otazka...jazda na snehu...guma sa nema sancu dostatocne ohriat...ako sa to sprava tam?

a americka armada...pre tazke vozidla ok beriem tam ti je kilo hore dole jedno kedze nejazdia rychlo a na lahkych vozidlach...

pre mna je tam XY ale...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
mizu
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 805
Dátum registrácie: Št Apr 16, 2009 9:32 pm
Skúter: yamaha slider
Bydlisko: krasnany žILINA

Re: Sprej na opravu

#68 Príspevok od užívateľa mizu » Ut Mar 23, 2010 8:04 pm

tak tím AMERIČANOM to roztrie lame keď budu stať :D
podpis som si este nenastavil

menik
chodec
chodec
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po Mar 22, 2010 3:46 pm
Skúter: neuvedený

Re: Sprej na opravu

#69 Príspevok od užívateľa menik » Ut Mar 23, 2010 8:24 pm

mizu napísal:tak tím AMERIČANOM to roztrie lame keď budu stať :D
S tými Američanmi som písal len tak ako a prečo vyvinuli takýto prípravok, po overení dali do civilného sektoru, vždy a všade je armáda prvá vo vývoji akychkoľvek výrobkov. Ľudia vôbec nemusíte mať problém s vyvážením, výrobca s tým rátal, prispôsobil, aby neboli problémy. Pneumatika nemusí býť horúca, ale podstatné sú odstredivé sily, a nad 3 km/hod/ ved je to aj na bicykel/ sa samovyváží, podstatné je vo vyšších rýchlostiach, a po chvíly jazdy je to v poriadku
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
viper
motorkár
motorkár
Príspevky: 1035
Dátum registrácie: So Júl 08, 2006 7:59 pm
Skúter: Kawasaki Versys 2009
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sprej na opravu

#70 Príspevok od užívateľa viper » Ut Mar 23, 2010 8:58 pm

Test ultraseal na motoride: http://motoride.sk/?ID=1714
Puncture Safe nepoznam,ale s Ultrasealom mam dobru skusenost.Na atlanticu mi pustalo zadne koleso a v pneuservisoch
nezistili pricinu ani pod vodou.Proste postupne pustalo vzduch.Dal som tam ultraseal a odvtedy pokoj.
Rozdiel v jadznych vlastnostiach som nezistil.

Do motorky nad tym tiez uvazujem.
Kawasaki Versys Touring Edition
Obrázok

menik
chodec
chodec
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po Mar 22, 2010 3:46 pm
Skúter: neuvedený

Re: Sprej na opravu

#71 Príspevok od užívateľa menik » Ut Mar 23, 2010 9:11 pm

viper napísal:Test ultraseal na motoride: http://motoride.sk/?ID=1714
Puncture Safe nepoznam,ale s Ultrasealom mam dobru skusenost.Na atlanticu mi pustalo zadne koleso a v pneuservisoch
nezistili pricinu ani pod vodou.Proste postupne pustalo vzduch.Dal som tam ultraseal a odvtedy pokoj.
Rozdiel v jadznych vlastnostiach som nezistil.

Do motorky nad tym tiez uvazujem.
Tak ako som písal, Puncture safe je pokračovateľ toho istého výrobcu, len vyrobily tak, aby Puncturesafe bol organický odbúrateľný v prírode a aby nebol toxický, to znamená, aby nebol škodlivý vôči prírode a človeku.Málo ľudí ho pozná, je iba od jeseni predávaný na Slovensku.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
rspeed
motorkár
motorkár
Príspevky: 1643
Dátum registrácie: So Aug 11, 2007 1:11 pm
Skúter: Hyena(motor minarelli)+ Gilera Runner ST 125+ Suzuki GSR 600
Bydlisko: Čaňa

Re: Sprej na opravu

#72 Príspevok od užívateľa rspeed » Ut Mar 23, 2010 11:19 pm

... mne sa hlavne paci ten pomer cien na stranke - 280ml za 15 ecok,1,4l za 55 a 2l za 41 ... inak alci ma z casti pravdu - ked to cez noc stecie a rano sadnes do auta a rozbehnes sa vahou to zdeformuje pneu a sposobi nevyvazenost a teda vacsie namahanie hlavne lozisk .... ak si zratas 3 az 5 kilometrov kazdy den,niekedy aj viackrat do dna-no proste chudak naprava ... nehovoriac o tom ze pneu niesu vo vnutry dokonale rovne,vacsinov sa kolesa vyvazuju prave koli pneu ...

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sprej na opravu

#73 Príspevok od užívateľa alcatelko » St Mar 24, 2010 12:25 am

ale inziniery v usa to vyspekulovali :) nie ako ti z NDR :lol:
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

menik
chodec
chodec
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po Mar 22, 2010 3:46 pm
Skúter: neuvedený

Re: Sprej na opravu

#74 Príspevok od užívateľa menik » St Mar 24, 2010 9:26 am

rspeed napísal:... mne sa hlavne paci ten pomer cien na stranke - 280ml za 15 ecok,1,4l za 55 a 2l za 41 ... inak alci ma z casti pravdu - ked to cez noc stecie a rano sadnes do auta a rozbehnes sa vahou to zdeformuje pneu a sposobi nevyvazenost a teda vacsie namahanie hlavne lozisk .... ak si zratas 3 az 5 kilometrov kazdy den,niekedy aj viackrat do dna-no proste chudak naprava ... nehovoriac o tom ze pneu niesu vo vnutry dokonale rovne,vacsinov sa kolesa vyvazuju prave koli pneu ...
Ľudia zlatý, ved vy si robíte problém, ktorý je vyriešený. Však ako sa pohne koleso pohne sa aj hmota, však to nieje dáky balvan, kamen alebo čo, odstredivou silou sa rozleje po celom povrchu pneumatiky vo vnútri, zaujímave na tomto je že zrovna Vám by to zrovna a iba Vám robilo problém, však gél prilne k pneumatika a samonivelizuje sa, prečítaj si ešte ráz a dôkladne članok o vlastnostiach. Ceny sú také rozdielne preto, lebo sú tam štyri kategorie, a každá má svoju cenu, ale inú konzistenciu a zloženie, samozrejme 20l balenie je lacnejšie, obsah 2l na off-road je D trieda, čo sú ťažké stroje a ten je najlacnejší, môžme ísť po aplikácii do koles a prejdení asi 2-3 km na vyvažovačku a som zvedvý čo budeš mať za argument?To stečenie Puncturesafe trvá až po 2-3 hodinách, aké sú dalšie obavy?
podpis som si este nenastavil

TomasARN
moderátor
moderátor
Príspevky: 6105
Dátum registrácie: Ne Júl 29, 2007 11:35 am
Skúter: Kawasaki ER-6n, 2009
Bydlisko: Bratislava, S 48.196.08° V 17.028.10°
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sprej na opravu

#75 Príspevok od užívateľa TomasARN » St Mar 24, 2010 10:25 am

a prve 2 ci 3 km? Vtedy vyvazovacka?

Napísať odpoveď

Návrat na "PNEU"