poradte pneu do 1500Sk (za kus)

Otázky,odpovede,postrehy,skúsenosti okolo pneu

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
Jostobb
motorkár
motorkár
Príspevky: 1563
Dátum registrácie: Pi Okt 13, 2006 7:01 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: B.Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

#26 Príspevok od užívateľa Jostobb » Ne Júl 15, 2007 8:40 pm

ve´d ale pegas uvedomil si sa už vôbec že do akej témy si to napísal ? a to už máš nejaké staré výsledky
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#27 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ne Júl 15, 2007 8:58 pm

to je posledny okruhovy zavod...a vo vytrvalostnych sa umiestnis aj na bicykli ak vydrzis do konca slapat :lol:
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
Jostobb
motorkár
motorkár
Príspevky: 1563
Dátum registrácie: Pi Okt 13, 2006 7:01 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: B.Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

#28 Príspevok od užívateľa Jostobb » Ne Júl 15, 2007 8:59 pm

veď ale sa pozri kde to dal :-)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#29 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ne Júl 15, 2007 9:01 pm

lebo reagoval na gtho prispevok...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
Jostobb
motorkár
motorkár
Príspevky: 1563
Dátum registrácie: Pi Okt 13, 2006 7:01 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: B.Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

#30 Príspevok od užívateľa Jostobb » Ne Júl 15, 2007 9:06 pm

aha ruck premaž to moje PLS nevšimol som si že to má dve stránky toto :lol:
podpis som si este nenastavil

geetee

#31 Príspevok od užívateľa geetee » Ne Júl 15, 2007 10:01 pm

pegas napísal:Môžem sa spýtať, ktorý z týchto výsledkov(je to 2. a 3. pretek - Pezinok, rád pridám aj ďalšie-Trebatice....) sa považuje ako cesta na vrchol pre Keeway? Ďakujem.
a co cakas v GP ked napriklad matrix v 50sport je vlastne neupraveny v porovnani zo zviskom startovneho pola, ARN je vlastne seriovka a co s nou proti runnerovi za pol mega, a pre vedsinu je to prva sezona(dvaja jazdili minuli rok endurance), ty si sadol na scoot, a vyhral hned prvy pretek? som zvedavi jak by si stihal na dugovica na idenntickych strojoch.
cesta je pomala a strnista, ale ide nam to a bavi nas to, a este k tym GP, kombinezy budeme mat dakedy na jesen takze zatial jazdime v krosovom, a skus tak jazdit na koleno.

a kukni si kde boli scoot v sobotu a kde v nedelu(okrem mna lebo sme v sobotu v noci dotiahli osku predneho kola tak ze mi pukli loziska) si kazdy polepsil, a na treti zavod to nieje zle

ak si myslis ze som tym mojim prispevkom mal na mysli ze vdaka keewayu sadneme a vyhrame, tak sorry, ale asi nechapes o com to je a ja osobne takychto riesicov mam najradsej :-D kludne mi to pridi vysvetlit na preteky osobne :wink:

pegas

#32 Príspevok od užívateľa pegas » Ne Júl 15, 2007 10:23 pm

Ďakujem za odpoveď

Chcel by som reagovať len na toto:

A kukni si kde boli scoot v sobotu a kde v nedelu - ?????????? - myslíš tým 4.(predposledný), 7. (bez zmeny), 7,9,11(z 8,9,11) - joke???- good one mate

geetee

#33 Príspevok od užívateľa geetee » Ne Júl 15, 2007 10:28 pm

pegas napísal:Ďakujem za odpoveď

Chcel by som reagovať len na toto:

A kukni si kde boli scoot v sobotu a kde v nedelu - ?????????? - myslíš tým 4.(predposledný), 7. (bez zmeny), 7,9,11(z 8,9,11) - joke???- good one mate
myslim tym 7-4 8,9,11-7,8,11 a 7-7(to som prehliadol) a ty si bol kde?

pridi a pretek frajer, ak sa nedohodneme tak ta minimalne zriesim na mieste

pegas

#34 Príspevok od užívateľa pegas » Ne Júl 15, 2007 10:45 pm

Ten prvý bol dobrý ale tento

nedohodneme tak ta minimalne zriesim na mieste

je lepší.

Nechcel som ťa nahnevať, to určite nebolo mojim cieľom, ja len že sa vám na pretekoch všetci smejú. Prijmi moje ospravedlnenie.

Ešte raz ďakujem.

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#35 Príspevok od užívateľa theruck » Ne Júl 15, 2007 10:49 pm

aspon je s kym zavodit
ja keeway-u nefandim lebo si myslim ze je to shit ale fandim kazdemu kto zavodi

pegas

#36 Príspevok od užívateľa pegas » Ne Júl 15, 2007 10:57 pm

aspon je s kym zavodit - súhlas aspoň je komu dať kolo, možno dve

geetee

#37 Príspevok od užívateľa geetee » Ne Júl 15, 2007 11:13 pm

pegas napísal:Ten prvý bol dobrý ale tento

nedohodneme tak ta minimalne zriesim na mieste

je lepší.

Nechcel som ťa nahnevať, to určite nebolo mojim cieľom, ja len že sa vám na pretekoch všetci smejú. Prijmi moje ospravedlnenie.

Ešte raz ďakujem.
a aky je pocit dosiahnut umiestnenie na scootri ktori vlastne vyhrava sam, a aky na stroji od ktoreho to nikto ani len nepredpoklada.
ale to je nasa vec, ty si rob co chces, ja si budem jazdit ako vie, mozno niesom naj jazdec, ale aspon sa vybesniem a nemusim ryskovat az tolkokrat v premavke

geetee

#38 Príspevok od užívateľa geetee » Ne Júl 15, 2007 11:17 pm

mPershing napísal:Pegas, je na case sa predstavit - odkial si, aky mas skuter, co si dokazal v pretekoch na nom, ked tak kritizujes, a tak...
ja dam ruku do ohna ze mu priezvisko zacina na M

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#39 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Po Júl 16, 2007 1:03 am

celkom pekne ste odbocili od povodnej temy, ale nevadi, treba sa vyventilovat... :) Nepaci sa mi sposob vystupovania Pegasa v tejto diskusii... som majitelom Keeway-a a fandim GeeTee-mu a spol., ze sutazia a meraju si sily so znackami... a to, ze GT napisal, ze Keeway mieri na vrchol - rozhodne by som taketo vyhlasenie nebral za dovod na vojnu, Pegas, klidek. ;)


K povodnej teme: kedze bratovi dojde skuter az niekedy v tomto tyzdni a to budeme ja i brat na dovolenke v Chorvatsku, tak tie SAVA MC29 zatial neobjednavam, objednam, az ked sa vratim...
Jedinou alternativou k nim tu vdaka tejto debate vyzeraju byt tie Mitas S10, jedni tvrdia, ze tie Mitasy su lepsie, druhi, ze horsie... su lacnejsie v kazdom pripade... ale dufam, ze neurobim chybu, ak si priplatim na tie MC29... :wink:
Pacia sa mi aj tie Dunlopy, co maju na predne koleso mierne odlisnu vzorku, ale ktosi v inej diskusii pisal, ze sa rychlo opotrebuju a ze za mokra smykaju... :roll: Takze zatial mam na muske SAVA MC29 Sporty 3+
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

pegas

#40 Príspevok od užívateľa pegas » Po Júl 16, 2007 6:39 am

Mám Suzuki Katana, som z dedinky pri NR a pravideľne sa zúčastňujem pretekov skútrov - zatiaľ iba ako divák ale plánujem v budúcom roku aj jazdiť v triede bez úprav
mPershing napísal:Pegas, je na case sa predstavit - odkial si, aky mas skuter, co si dokazal v pretekoch na nom, ked tak kritizujes, a tak...

pegas

#41 Príspevok od užívateľa pegas » Po Júl 16, 2007 6:41 am

??? Poznáme sa ???
geetee napísal:
mPershing napísal:Pegas, je na case sa predstavit - odkial si, aky mas skuter, co si dokazal v pretekoch na nom, ked tak kritizujes, a tak...
ja dam ruku do ohna ze mu priezvisko zacina na M

geetee

#42 Príspevok od užívateľa geetee » Po Júl 16, 2007 10:25 am

pegas napísal:Mám Suzuki Katana, som z dedinky pri NR a pravideľne sa zúčastňujem pretekov skútrov - zatiaľ iba ako divák ale plánujem v budúcom roku aj jazdiť v triede bez úprav
az na to ze jedinu katanu som na pretekoch videl veduceho :-D
ale sak co, sak ja viem ze si z dediny, kazde slovenske mesto je na zahranicne pomeri dedina :lol:

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#43 Príspevok od užívateľa theruck » Po Júl 16, 2007 10:34 am

pegas napísal:Mám Suzuki Katana, som z dedinky pri NR a pravideľne sa zúčastňujem pretekov skútrov - zatiaľ iba ako divák ale plánujem v budúcom roku aj jazdiť v triede bez úprav
mPershing napísal:Pegas, je na case sa predstavit - odkial si, aky mas skuter, co si dokazal v pretekoch na nom, ked tak kritizujes, a tak...
tak potom sa necuduj ked ta bude seriovy keeway predbiehat lebo katana na zavodenie v serii ani po upravach urcite nieje aj ked ma dobru prednu brzdu.
inak nechapem na co existuje ta kategoria ze zavodenie v serii lebo ked to mas v serii tak ti to ide pomaly tak ake zavodenie. zeby organizatori chceli prilakat viacej ludi na do zavodov? mne sa ich tam zdalo az moc na tom malinkom okruhu

geetee

#44 Príspevok od užívateľa geetee » Po Júl 16, 2007 10:41 am

theruck napísal:inak nechapem na co existuje ta kategoria ze zavodenie v serii lebo ked to mas v serii tak ti to ide pomaly tak ake zavodenie. zeby organizatori chceli prilakat viacej ludi na do zavodov? mne sa ich tam zdalo az moc na tom malinkom okruhu
lebo sme pusteny naraz s 50sport, a aj tak tam nikto nejde lebo sa radsej chechtaju za zabradlim ako by riskovali vlastnu kozu,
ked sa niekto pozre na dugovica, tak to vyzera jak keby si odskocil do obchodu na rohliky, tak ide v pohode, len ked clovek vybehne prvikrat na trat tak uz to neni cesta do samosky, treba sa postupne naucit jazdit inac ako v meste.

Alex424

#45 Príspevok od užívateľa Alex424 » Ut Júl 17, 2007 5:07 pm

a michelin gumy su dobré ?? :lol:

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#46 Príspevok od užívateľa theruck » Ut Júl 17, 2007 5:12 pm

od francuza jedine bagetu!

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#47 Príspevok od užívateľa Scarp » Pi Aug 03, 2007 10:12 am

Nechcem zakladat novu temu takze rozhodujem sa medzi timito pneu : Dunlop 207 runscoot a Dunlop GT301 v ponuke mam aj Avon Viper strike ale to je o triedu nizsie ako tie dunlop a este jednu Mitas S10 ale ta ma oznacenie cross enduro neviem so rozhodnut poradte
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
momoo
motorkár
motorkár
Príspevky: 1545
Dátum registrácie: Ne Okt 22, 2006 5:26 pm
Skúter: Piaggio NRG 50 LC, Malaguti F12 LC, Yamaha Bw´s AC -> LC
Bydlisko: calexcity - chladnička na pocity
Kontaktovať užívateľa:

#48 Príspevok od užívateľa momoo » Pi Aug 03, 2007 11:45 am

ja som kupil za 1688 sava mc28 sporty 3+ :lol: ete nema najazdene ani jeden meter tak neviem povedat ako drzi a bla bla :)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#49 Príspevok od užívateľa theruck » Pi Aug 03, 2007 11:49 am

Scarp napísal:Nechcem zakladat novu temu takze rozhodujem sa medzi timito pneu : Dunlop 207 runscoot a Dunlop GT301 v ponuke mam aj Avon Viper strike ale to je o triedu nizsie ako tie dunlop a este jednu Mitas S10 ale ta ma oznacenie cross enduro neviem so rozhodnut poradte
D207 lebo 207 su aj na velke moto a su gut

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#50 Príspevok od užívateľa Scarp » Pi Aug 03, 2007 11:52 am

Takze hovoris ze brat tu Dunlopku 207 ?
podpis som si este nenastavil

Napísať odpoveď

Návrat na "PNEU"