Michelin Pilot City

Otázky,odpovede,postrehy,skúsenosti okolo pneu

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
tripmag
v podmienke
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Št Apr 10, 2008 8:26 pm

Michelin Pilot City

#1 Príspevok od užívateľa tripmag » Pi Apr 11, 2008 7:31 pm

rozmyslam nad pneu ale chcel by som radsej nieco co dobre drzi aj na mokrej ceste lebo lepsie aby pneu vydrzali 6000km ako 12000 a prizabit sa :D
cenovo sa mi pozdavaju pneu na http://www.az-pneu.sk
konkretne:
Pilot City - 130/70/12 TL - 56 P 1245,-
Pilot City - 120/70/12 TL - 51 P 1195,-

ma niekto skusenosti?
splnalo by to co som spominal?

mozno pripadne ak poradite nieco ine s podobnou cenou ale lahko dostupne co by sa dalo objednat aj cez net

geetee

#2 Príspevok od užívateľa geetee » So Apr 12, 2008 9:56 am

mam na predaj prednu 120 pilot sport SC, ma cc 70-80km nabehnutych za 700+posta moze bit tvoja
Obrázok
Obrázok

zadnu mam nasadenu este na disku, ale sa mi zda ze ta bude iny model od mischelinu (asi ten city), ta ma takych 300km nabehnutych
mi iba zaberaju miesto v garazi
spolu za 1200 su tvoje, foto viem dat cca v stredu-stvrtok tej zadnej

tripmag
v podmienke
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Št Apr 10, 2008 8:26 pm

#3 Príspevok od užívateľa tripmag » So Apr 12, 2008 11:52 am

hmmm no pouvazujem to uz asi potom skorej ten sport a dokupim druhu inak ako sa natom jazdi drzi to dobre aj na mokrom?a preco ich chces predat co si neni spokojny? :)
a este daj datum kedy boli vyrobene

ja tam mam este origos pireli ale sak maju 8 rokov predna ma dobry dezen ale zadna uz moc nie a su uz na hovno (sak ten vek) lebo mi pri takej kulturnej jazde dost uletela zadna tak som sa aj potom bal to este skusat :)

geetee

#4 Príspevok od užívateľa geetee » Ne Apr 13, 2008 9:58 am

tripmag napísal:hmmm no pouvazujem to uz asi potom skorej ten sport a dokupim druhu inak ako sa natom jazdi drzi to dobre aj na mokrom?a preco ich chces predat co si neni spokojny? :)
a este daj datum kedy boli vyrobene
no kupil som ich za dobru cenu ako celok od ipotera a dal som ich docasne na runnera ktoreho som si doviezol na motor lebo na nom ziadne gumy neboli, prednu som jazdil ked bol motor este v runner rame a zadnu este chvilu kym bol motor v pezot rame, ale teraz uz mam spraveny adapter na kiesler disk takze ani zadnu nepotrebujem.

inak sak vidis, som ju oholil po okraj :-)

tripmag
v podmienke
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Št Apr 10, 2008 8:26 pm

#5 Príspevok od užívateľa tripmag » Ne Apr 13, 2008 6:54 pm

no tie pneu budu musiet pockat zatial lebo mam nejake komplikacie s vymenou valcekov a pruzinu
budem to musiet dat asi niekam spravit a neviem co ma to bude stat

Napísať odpoveď

Návrat na "PNEU"