neviete mi nieco poradit kde najdem nieco o honde SFX 50?

Sem vkladajte fotodokumentácie Vašich garážových prestavieb

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
honda_SFX50

neviete mi nieco poradit kde najdem nieco o honde SFX 50?

#1 Príspevok od užívateľa honda_SFX50 » Št Júl 19, 2007 1:02 pm

nejaky manual alebo niecoo tomto scootri nikde neviem najst tak vopred dik

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#2 Príspevok od užívateľa alcatelko » Št Júl 19, 2007 1:05 pm

a co chces o nej vediet?
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

honda_SFX50

#3 Príspevok od užívateľa honda_SFX50 » Št Júl 19, 2007 1:09 pm

hocico by potesilo lebo ja vlastne mam scootra dovezeneho z talianska a tak nemam vlasstne k nemu nic to ani neviem ze ci nemozem mat koli tomu pruser ale som sa uz aj vypytovalale mi vraveli ze ked je dovezeny tak aj tak by to bolo v taliancine takze by mi to nepomohlo takze hocico jaku to ma vlastne oficialne maximalku a hocijaky manul.. olej aky tlak v gumach a take somarinky :oops:

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#4 Príspevok od užívateľa alcatelko » Št Júl 19, 2007 1:31 pm

olej: hocijaka polosyntetika ako napr: agip city,repsol scooter a pod...v prevodoch vzadu: prevodovy olej: napr agip gear, a ine vymena raz za dva roky,mal by si mat pri nalievacom otvore kolko ho tam patri presne...ale cca 1-1.2dcl...maximalka okolo 60...podla tp 45...tlak v gumach 2-2.5 baru...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#5 Príspevok od užívateľa theruck » Št Júl 19, 2007 1:50 pm

to s tym tlakom moze byt aj inak u mna je to 1,7 a 1,8

honda_SFX50

#6 Príspevok od užívateľa honda_SFX50 » Št Júl 19, 2007 2:18 pm

no hej aj ja mam nejak 2,3 a 1,8 ci jak neviem ale to myslim mamna scootri a maximalka mi vytiahne aj 80 pohode ale tak netreba ho stale na maximum davat a inac to je pravda ze na scootroch by sme mali chodit maximalne 45?

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#7 Príspevok od užívateľa theruck » Št Júl 19, 2007 2:22 pm

ne

geetee

#8 Príspevok od užívateľa geetee » Št Júl 19, 2007 2:27 pm

theruck napísal:to s tym tlakom moze byt aj inak u mna je to 1,7 a 1,8
to sa jazdi na zavodoch, ne na mramoroch taky tlak

geetee

#9 Príspevok od užívateľa geetee » Št Júl 19, 2007 2:30 pm

honda_SFX50 napísal:... a inac to je pravda ze na scootroch by sme mali chodit maximalne 45?
hej, mal by si ho mat zablokovany nemat by za ziadnych okolnosti prekrocit tuto hranicu, pokial nemas vodicak na velku moto a scooter potom treba aj s legislativnej stranky dat odblokovat.
verdikt: mozes sa na to vy..... za toto ti daju pokutu najblizie tak v rakusku a v nemecku ti ten scoot aj za poplatok az do 10tis euro zosrotuju

honda_SFX50

#10 Príspevok od užívateľa honda_SFX50 » Št Júl 19, 2007 9:08 pm

tak ja ho nemam blokovany nebodaj chcete povedat ze vam nedovoli ist viac ako 45? a to som ani nevedel ale niekto mi to hovoril no verit sa mi nechcelo.. ved ked mi potiahne viacej tak preco by som nemohol ist kolko vytiahne (samozrejme dodrzovat dovolenu rychlost) a este by ste mi nemohli niekto zistit ze oficialne kolko miestny je tento skuter? lebo som pocul aj take ze ked to je do 50cm a jednomiestny tak netreba spz ... ale tak spz-ku aj tak nedavam robit

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#11 Príspevok od užívateľa alcatelko » Št Júl 19, 2007 9:21 pm

ak mas sedadlo pre dvoch je dvoj miestny...ak len pre jedneho jednomiestny...spz potrebuje aj tak aj tak...to kedysi davno bejvavalo ze nepotrebuje spz...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

honda_SFX50

#12 Príspevok od užívateľa honda_SFX50 » Št Júl 19, 2007 10:17 pm

ale vies mne strasne vela ludi hovorilo a kazdy nieco ine a ja mam z talianska scooter a sme ho kupili a od toho co sme kupili ta on este isiel vybavit poistku... lebo ze vraj ten kto ho dovezie on musi vybavit poistku ale na meno kto ho bude pouzivat.... a ze oni tam nic nenamietali ze nema spz-ku a ze vraj sa aj pytal a ze ked je dovezeny vraj nemusi mat ale ta ja to berem s rezervou ja vobec neviem mne kazdy uplne inak hovori ... musim skocit niekedy na policiu ze co mi povedia ale aj tu som cital ze jeden isiel dat spz.ku urobit a mu povedali ze scooter dovezeny z krajin EU ktory ma nad 7 rokov ze nemusi mat SPZ-ku takze ked ma zastavia ja poviem ze sme boli na policii ze nam povedali ze netreba snad mi to prejde no... ale bol by som rad keby ste sa k tomu vyjadrili ze co si myslite... a uz jazdim dost dlho a uz boli aj za mnou policajti a nestopli ma a nemal som spz-ku a este jedno ze si myslim ze keby som musel mat spz-ku tak by mi asi poistku nevybavili lebo tam na poistke je ze spz-ka a je to policko preskrtnute ja neviem no kazdy mi vravi inak rad by som uz konecne vedel ako to je ale si myslim ze to ani policajti poriadne nevedia ako to ma byt

Užívateľov profilový obrázok
momoo
motorkár
motorkár
Príspevky: 1545
Dátum registrácie: Ne Okt 22, 2006 5:26 pm
Skúter: Piaggio NRG 50 LC, Malaguti F12 LC, Yamaha Bw´s AC -> LC
Bydlisko: calexcity - chladnička na pocity
Kontaktovať užívateľa:

#13 Príspevok od užívateľa momoo » Št Júl 19, 2007 10:19 pm

to tu zbytocne riesis .. ani som to necital cele ... zalezi aky policajt ta zastavi ... ja som si tie spz vybavil ...stalo ma to kopu nervov a penazi .. ktore som mohol radsej do scootra vrazit ... necelych 13000
podpis som si este nenastavil

honda_SFX50

#14 Príspevok od užívateľa honda_SFX50 » Št Júl 19, 2007 10:28 pm

COOOOOOO? :o za spz-ku treba dat 13 000? hmmm oka tak osud to vyriesil sam ze ci si ju dam ci ne :)

Užívateľov profilový obrázok
jeffo
skútrista
skútrista
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Ne Máj 07, 2006 9:47 pm
Skúter: Honda PCX 150
Bydlisko: Martin

#15 Príspevok od užívateľa jeffo » Pi Júl 20, 2007 8:49 am

honda_SFX50 napísal:este by ste mi nemohli niekto zistit ze oficialne kolko miestny je tento skuter? lebo som pocul aj take ze ked to je do 50cm a jednomiestny tak netreba spz ... ale tak spz-ku aj tak nedavam robit
oficialne je to jednomiestny a spz potrebujes tak ci tak...keby to bol dvojmiestny su tam bud stupacky alebo predlzena ta podlaha...ale daju sa na tom previezt aj 3 :D

ripper

#16 Príspevok od užívateľa ripper » Pi Júl 20, 2007 9:10 am

ja vozim skoro stale niekoho a mam jednomiestny a vyzerame ako teply.
honda_SFX50 : najlepsie riesenie je asi take ze si to poisti a nemusi to byt ten co ho dovezie moze to byt ktkolvek, a nos zo sebou tp, poistku, kupnu zmluvu, a strc si tam 1000sk . za sezonu ta zastavia mozno 1 max 2 krat a bud to vyriesi ta tisicka alebo pohoda

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#17 Príspevok od užívateľa theruck » Pi Júl 20, 2007 9:29 am

honda_SFX50 napísal:ale vies mne strasne vela ludi hovorilo a kazdy nieco ine a ja mam z talianska scooter a sme ho kupili a od toho co sme kupili ta on este isiel vybavit poistku... lebo ze vraj ten kto ho dovezie on musi vybavit poistku ale na meno kto ho bude pouzivat.... a ze oni tam nic nenamietali ze nema spz-ku a ze vraj sa aj pytal a ze ked je dovezeny vraj nemusi mat ale ta ja to berem s rezervou ja vobec neviem mne kazdy uplne inak hovori ... musim skocit niekedy na policiu ze co mi povedia ale aj tu som cital ze jeden isiel dat spz.ku urobit a mu povedali ze scooter dovezeny z krajin EU ktory ma nad 7 rokov ze nemusi mat SPZ-ku takze ked ma zastavia ja poviem ze sme boli na policii ze nam povedali ze netreba snad mi to prejde no... ale bol by som rad keby ste sa k tomu vyjadrili ze co si myslite... a uz jazdim dost dlho a uz boli aj za mnou policajti a nestopli ma a nemal som spz-ku a este jedno ze si myslim ze keby som musel mat spz-ku tak by mi asi poistku nevybavili lebo tam na poistke je ze spz-ka a je to policko preskrtnute ja neviem no kazdy mi vravi inak rad by som uz konecne vedel ako to je ale si myslim ze to ani policajti poriadne nevedia ako to ma byt
preco si kazdy mysli ze vsetci policajti su dementi? co myslis ze ten policajt nevie ze mas mat spz? ked to vie tak mu mozes povedat aj ze mas rakovinu hrubeho creva a nepomoze ti to. co sa tu obhajujes my nie sme policajti. nam je to tu jasne ale ty nas tlacis do toho aby sme ti povedali ze ano jazdi bez spz. :director: NE NEJAZDI bez spz! ked ma zrazis na prechode a nebudes mat spz ako si ta potom najdem? to ze auto musi mat spz s tym nema nikto problem ale ze ju musi mat skuter tak to nemozes stravit a budes hladat vsetky cesty len aby si s tym vybabral. ale ten nas system ta skor ci neskor dostihne :violent3: a ty budes kakat bobecky a pytat sa k mame len aby si to vyriesil. ked ta prestane bavit vozit sa okolo domu a po poli a budes chcet ist niekam dalej na vylet tak ti to mozno dojde aj samemu.

Užívateľov profilový obrázok
Jostobb
motorkár
motorkár
Príspevky: 1563
Dátum registrácie: Pi Okt 13, 2006 7:01 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: B.Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

#18 Príspevok od užívateľa Jostobb » Pi Júl 20, 2007 10:05 am

honda_SFX50: počuj takto všetky jednostopové motorové vozidlá by mali mať špz ...síce ja zatiaľ jazdím bez ŠPZ ale to len preto že mi majú poslať ešte doklad o kúpe ...takže ako tak by som to mohol ukecať zo svinským policajtom ... a mňa už policajti zastavili a toho som proste zmotal na také veci ako je poistka a technický a zapltenie poistky pozeral si tie veci asi 2minúty a potom sa ho pýtam že aj vodický vám mám ukázať a on že ano ano aj občiansky pozrel vodičský pousmial sa a povedal "ááá čerstvý vodič" a poslal ma het :wink: takže je to fakt o tom že ako vieš tomu policajtovi namotať všetky veci čo máš na tom scoote napr:poistku a dať mu do rúk aspoň dva papiere aby mal čo študovať :lol: ..a hlavne byť slušný :wink: a ešte by si mal aj dúfať že nestretneš policajta sviňu :twisted:
podpis som si este nenastavil

honda_SFX50

#19 Príspevok od užívateľa honda_SFX50 » Pi Júl 20, 2007 1:23 pm

theruck presne si to vystihol :) vazne mi ide o to aby ste mi povedali ze netreba... ale pravdu povediac si myslim aj ja zeby sme mali mat ale tak sa sam seba snazim presvedcit ze netereba :) :lol: ale teraz vazne ten co vybavoval poistku tak sme ho poprosili nech ide aj vybavit jednou cestou spz-ku (to je jeden nas znami) on povedal ze jasne neni problem poistku vybavil a na spz mu povedali ze ne to netreba takze to neviem vobeec a uz som dost dopleteny ale ja aj tak zbehnem na policiu sa to spytat

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#20 Príspevok od užívateľa alcatelko » Pi Júl 20, 2007 1:31 pm

honda_SFX50 napísal:theruck presne si to vystihol :) vazne mi ide o to aby ste mi povedali ze netreba... ale pravdu povediac si myslim aj ja zeby sme mali mat ale tak sa sam seba snazim presvedcit ze netereba :) :lol: ale teraz vazne ten co vybavoval poistku tak sme ho poprosili nech ide aj vybavit jednou cestou spz-ku (to je jeden nas znami) on povedal ze jasne neni problem poistku vybavil a na spz mu povedali ze ne to netreba takze to neviem vobeec a uz som dost dopleteny ale ja aj tak zbehnem na policiu sa to spytat
policajti s vydavannim papierov nic nemaju...chod sa informovat na mestsky urad odbor dopravy...policajti len daju spz...papiere vydava mestsky urad
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
rspeed
motorkár
motorkár
Príspevky: 1643
Dátum registrácie: So Aug 11, 2007 1:11 pm
Skúter: Hyena(motor minarelli)+ Gilera Runner ST 125+ Suzuki GSR 600
Bydlisko: Čaňa

#21 Príspevok od užívateľa rspeed » Ut Sep 04, 2007 10:42 pm

...znacky,znacky,a preco mam ja takyto technicak????
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

...obzvlast ma zaujima nazor theruck-a...inak mam neaku tu kontrolu za par rokov uz za sebou a len raz policajti volali operacnemu ,ale stale v poho...

...a tlak v pneu podla papierov 1,2 predna a 2,0 zadna.....

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#22 Príspevok od užívateľa alcatelko » St Sep 05, 2007 10:51 am

takyto technicak mam aj ja...kym sme neboli v eu sa to dalo vybavit na vybrane moto/skutre...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
Jostobb
motorkár
motorkár
Príspevky: 1563
Dátum registrácie: Pi Okt 13, 2006 7:01 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: B.Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

#23 Príspevok od užívateľa Jostobb » St Sep 05, 2007 3:34 pm

preboha veď ako as na to pozerám tak to nemá žiadne ochranné symboli .... veď to si odfotím dám tam svoje údaje a napíšem že nemusí byť vybavený značkami :lol: :D
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#24 Príspevok od užívateľa alcatelko » St Sep 05, 2007 3:40 pm

pochopil chlapec :lol: ...asi preto to aj zrusili...peciatka a cislo schvalovacieho konania a cislo technicaku...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
rspeed
motorkár
motorkár
Príspevky: 1643
Dátum registrácie: So Aug 11, 2007 1:11 pm
Skúter: Hyena(motor minarelli)+ Gilera Runner ST 125+ Suzuki GSR 600
Bydlisko: Čaňa

#25 Príspevok od užívateľa rspeed » St Sep 05, 2007 4:21 pm

alcatelko...ma strasis ze si musim vybavit znacku??...ale fakt policajti tento technicak beru a prefotit a dopisat sa da ale tento sa da cez operacneho overit,a aj ho overili asi preto som nemal problem,scot je u nich evidovany akurat je zaradeny medzi babety :evil3: ,je to kral medzi babetami... :thumbup:

Zamknuté

Návrat na "Vaše skútre"