Derbi Rambla 300i

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
ondrej.h
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 127
Dátum registrácie: Po Feb 08, 2010 11:27 pm
Skúter: DERBI RAMBLA 300i
Bydlisko: Senica

Derbi Rambla 300i

#1 Príspevok od užívateľa ondrej.h » Pi Dec 12, 2014 11:27 pm

Ahojte. Chcem poprosiť o informáciu o dĺžke servisných intervalov na tomto skútri, prípadne na jeho priamom dvojčati Aprilia Sportcity 300i. Jedná sa mi o interval výmeny oleja, olejového filtra a iných nevyhnutných vecí pri údržbe. Prípadne chcem poprosiť nejakých majiteľov o ich postrehy a skúsenosti s týmto skútrom. Ďakujem... :)
MOTOCYKEL? Pre mňa dokonalý ventil...

Užívateľov profilový obrázok
Rips.
motorkár
motorkár
Príspevky: 1043
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2009 3:21 pm
Skúter: Kawasaki er6n 2010

Re: Derbi Rambla 300i

#2 Príspevok od užívateľa Rips. » Pi Dec 12, 2014 11:34 pm

Olej bude asi 6000km. 12000 bude kontrola vole ventilov vymena remena. Vzuduch filtra.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
ondrej.h
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 127
Dátum registrácie: Po Feb 08, 2010 11:27 pm
Skúter: DERBI RAMBLA 300i
Bydlisko: Senica

Re: Derbi Rambla 300i

#3 Príspevok od užívateľa ondrej.h » So Dec 13, 2014 8:50 am

Vďaka! Bude to asi takýto interval výmeny oleja, nakoľko som mal takýto interval nadstavený aj na motorke od tejto značky. Ešte sa chcem spýtať majiteľov tohoto skútra na praktickú stránku a to, na veľkosť priestoru na nohy. Zmestilo by sa prípadne pod nohy balenie mlieka, či balenie fliaš na odvoz z obchodu. Na môj predchádzajúci skútri (Keeway Fact 50) som v pohode naladoval 24l mlieka a jedno balenie malinoviek, takže ma zaujíma aj praktická, nielen výkonová a estetická stránka skútra. Vďaka za Vaše postrehy!☺
MOTOCYKEL? Pre mňa dokonalý ventil...

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Derbi Rambla 300i

#4 Príspevok od užívateľa VLADY » So Dec 13, 2014 10:10 am

Ty si mój človek..... :good: Ja to furt tvrdím, že scooter treba kupovať aj s pohľadu úžitkovej hodnoty a nie len na efekt . :beer:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
ondrej.h
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 127
Dátum registrácie: Po Feb 08, 2010 11:27 pm
Skúter: DERBI RAMBLA 300i
Bydlisko: Senica

Re: Derbi Rambla 300i

#5 Príspevok od užívateľa ondrej.h » So Dec 13, 2014 11:38 am

Vieš Vlady, rodina potrebuje svoje... Inak sa pozerá na kúpu skútra mladý chalan a inak otec "stále hladných malých krkov", ktorému manželka dá presné inštrukcie, čo v špajzke chýba... Rád by som skúter mal nielen pre radosť, ale aj na prípadné nákupy, keď sa mi neoplatí vyťahovať plechovka z garáže. :D
MOTOCYKEL? Pre mňa dokonalý ventil...

Užívateľov profilový obrázok
dreamer
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 376
Dátum registrácie: St Feb 12, 2014 8:44 pm
Skúter: Aprilia SR MAX 300
Bydlisko: Bratislava

Re: Derbi Rambla 300i

#6 Príspevok od užívateľa dreamer » So Dec 13, 2014 12:25 pm

Myslim ze motor je Piaggio Quasar 300i, t.j. rovnaky ako moj a v tom pripade plati prilozena tabulka intervalov udrzby.
Inak, dobry vyber skutra, nech sluzi.
Prílohy
Quasar 300i intervaly udrzby.png
Piaggio Quasar 300i intervaly udrzby
Aprilia SR MAX 300
Obrázok
ex: Honda XL 1000V Varadero | Suzuki DL650 V-Strom | Yamaha XS650 Midnight Special | Simson S50 | Jawa Babetta 207

Užívateľov profilový obrázok
ondrej.h
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 127
Dátum registrácie: Po Feb 08, 2010 11:27 pm
Skúter: DERBI RAMBLA 300i
Bydlisko: Senica

Re: Derbi Rambla 300i

#7 Príspevok od užívateľa ondrej.h » So Dec 13, 2014 3:16 pm

Dreamer, veľká vďaka! Práve takúto tabuľku s údržbou som hľadal. Inak skúter by som chcel kúpiť ako nový, len som chcel vedieť dopredu, čo ma čaká ohľadom údržby. Len dúfam, že nebude problém s náhradnými vecami, keďže tento typ skútra sa už podľa všetkého nevyrába. Ešte raz Dreamer vďaka... :good:
MOTOCYKEL? Pre mňa dokonalý ventil...

Užívateľov profilový obrázok
dreamer
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 376
Dátum registrácie: St Feb 12, 2014 8:44 pm
Skúter: Aprilia SR MAX 300
Bydlisko: Bratislava

Re: Derbi Rambla 300i

#8 Príspevok od užívateľa dreamer » So Dec 13, 2014 3:42 pm

S nahradnymi dielmi na motor nebude ziadny problem, ako to je s ostatnymi dielmi na Derbi zial nemam prehlad.
Aprilia SR MAX 300
Obrázok
ex: Honda XL 1000V Varadero | Suzuki DL650 V-Strom | Yamaha XS650 Midnight Special | Simson S50 | Jawa Babetta 207

Užívateľov profilový obrázok
ondrej.h
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 127
Dátum registrácie: Po Feb 08, 2010 11:27 pm
Skúter: DERBI RAMBLA 300i
Bydlisko: Senica

Re: Derbi Rambla 300i

#9 Príspevok od užívateľa ondrej.h » So Dec 13, 2014 3:54 pm

Dúfam, že pokiaľ výrobca dodrží povinnosť vyrábať náhradné veci na skúter tých 10 rokov od ukončenia výroby, tak snáď to bude ok. Veď pokiaľ sa nestane nejaká nehoda, alebo iná škoda na skútri, tak údržbu bude potrebovať len mechanická časť a s tou, ako si spomínal, by problém byť nemal... Inak, ako si Dreamer spokojný s tou Apriliou? Nejaké poruchy na motore, koľko km máš nabehaných? Teda, ak to nie je tajomstvo... Vďaka :beer:
MOTOCYKEL? Pre mňa dokonalý ventil...

Užívateľov profilový obrázok
dreamer
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 376
Dátum registrácie: St Feb 12, 2014 8:44 pm
Skúter: Aprilia SR MAX 300
Bydlisko: Bratislava

Re: Derbi Rambla 300i

#10 Príspevok od užívateľa dreamer » So Dec 13, 2014 3:59 pm

S Aprilkou som spokojny, od februara mam 8000 km bez poruchy, bezny servis si robim sam. Pre mna a moje potreby je to idealny skuter, bral by som ho znova.
Aprilia SR MAX 300
Obrázok
ex: Honda XL 1000V Varadero | Suzuki DL650 V-Strom | Yamaha XS650 Midnight Special | Simson S50 | Jawa Babetta 207

Užívateľov profilový obrázok
ondrej.h
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 127
Dátum registrácie: Po Feb 08, 2010 11:27 pm
Skúter: DERBI RAMBLA 300i
Bydlisko: Senica

Re: Derbi Rambla 300i

#11 Príspevok od užívateľa ondrej.h » So Dec 13, 2014 4:24 pm

Vďaka za postreh. Údržbu sa chystám robiť tiež svojpomocne, nakoľko som sa už s pár skútrami a motocyklami stretol a s údržbou nebol problém. Už sa teším až si ho odveziem domov, nakoľko už mám skútrovo-motorkovéhý absťák!!! :crazy:
MOTOCYKEL? Pre mňa dokonalý ventil...

Užívateľov profilový obrázok
dreamer
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 376
Dátum registrácie: St Feb 12, 2014 8:44 pm
Skúter: Aprilia SR MAX 300
Bydlisko: Bratislava

Re: Derbi Rambla 300i

#12 Príspevok od užívateľa dreamer » So Dec 13, 2014 5:15 pm

Aprilia SR MAX 300
Obrázok
ex: Honda XL 1000V Varadero | Suzuki DL650 V-Strom | Yamaha XS650 Midnight Special | Simson S50 | Jawa Babetta 207

Užívateľov profilový obrázok
ondrej.h
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 127
Dátum registrácie: Po Feb 08, 2010 11:27 pm
Skúter: DERBI RAMBLA 300i
Bydlisko: Senica

Re: Derbi Rambla 300i

#13 Príspevok od užívateľa ondrej.h » So Dec 13, 2014 6:19 pm

Vďaka Dreamer za linky s náhradnými vecami na skúter. Ešte sa Vás chcem spýtať na Váš názor-okrem spomínaného skútra Derbi Rambla 300i som premýšľal nad Sym Joyride 200i. Sym má viacej priestoru-je to už taký polomaxiskúter, slušné kreslo, veľké plexy, aj veľký podsedadlový priestor. Výkon niečo cez 11kW, takže žiadny trhač asfaltu, skôr tak jazda do pohody. Cena 2900€. Oproti tomu Derbi skôr športový skútrik, menšie rozmery. Cena 2990€. Tak skúste mi prosím poradiť aj v tejto otázke... Vďaka! :)
MOTOCYKEL? Pre mňa dokonalý ventil...

Užívateľov profilový obrázok
dreamer
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 376
Dátum registrácie: St Feb 12, 2014 8:44 pm
Skúter: Aprilia SR MAX 300
Bydlisko: Bratislava

Re: Derbi Rambla 300i

#14 Príspevok od užívateľa dreamer » So Dec 13, 2014 6:59 pm

Ja len tolko, ze SYM je Tajwan, co vsak nemusi znamenat nic zle. Derbi zas spaniel s talianskym srdcom, co este nemusi znamenat nieco dobre :D Ale vazne, znacka Derbi patri pod koncern Piaggio, cize servisne zazemie a ND budu dostupne kdekolvek a dlhu dobu. Tajwanske znacky sice idu dopredu ako kvalitou tak aj dostupnostou ND a servisov, ale su zatial otaznikom do buducna. Ale vlastne co nie je? Myslim, ze rozhodnut sa budes musiet sam, pripadni majitelia si aj tak budu kazdy chvalit svoje. Treba si najst fora, kde sa riesia technicke otazky konkretnych modelov a urobit si vlastny obraz a zvazit plusy/minusy oboch. A hlavne, ak je to mozne, previezt sa na oboch. Len samotna cena by rozhodovat nemala.

Ak ti mozem odporucit, pockaj do moto vystavy, ktora bude pravdepodobne v marci v bratislavskej Inchebe. Budes tam mat vsetky skutre vsetkych znaciek, mozes si aspon posediet a predajcovia su viac nez pristupni k zlavam.
Aprilia SR MAX 300
Obrázok
ex: Honda XL 1000V Varadero | Suzuki DL650 V-Strom | Yamaha XS650 Midnight Special | Simson S50 | Jawa Babetta 207

Užívateľov profilový obrázok
ondrej.h
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 127
Dátum registrácie: Po Feb 08, 2010 11:27 pm
Skúter: DERBI RAMBLA 300i
Bydlisko: Senica

Re: Derbi Rambla 300i

#15 Príspevok od užívateľa ondrej.h » So Dec 13, 2014 9:38 pm

Vďaka Dreamer za radu. Jasne, že zvážim všetky pre aj proti a potom sa rozhodnem. Mal som motorku značky Derbi a nemôžem na túto značku povedať jediné krivé slovo, čo sa kvality spracovania a prevedenia týka. Takže verím, že by mal byť podobnej kvality aj skúter. Predajcu značky Sym máme aj v našom meste, ale skúter tejto značky najskorej omrknem v Kolárove, kde podľa všetkého sídli dovozca tejto značky. Prípadne počkám na marcovú moto výstavu v Bratislave. Ešte raz vďaka Dreamer za rady a informácie... :beer:
MOTOCYKEL? Pre mňa dokonalý ventil...

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Derbi Rambla 300i

#16 Príspevok od užívateľa VLADY » So Dec 13, 2014 11:25 pm

SYM by som ja osobne asi tak prirovnal ku Kymco. Takže osobne by som sa toho nebál. Ťažko ale posúdiť ostatné podstatné veci okolo servisu a schopnosti dodania ND v prípade potreby. :unknown:
Len mňa osobne odradilo na motosalóne už dva roky po sebe to ich otabuľkovanie NESADAŤ
(a aj to, že sa tam nejak nesnažili zaujať a prilákať potencionálnych zákazníkov)....aby som sa pýtal jak malý chlapec, či si môžem sadnúť ??? :fool:
Zaujímavé že Suzuki alebo Honda s tým absolútne nemá problém.... :good:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
ondrej.h
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 127
Dátum registrácie: Po Feb 08, 2010 11:27 pm
Skúter: DERBI RAMBLA 300i
Bydlisko: Senica

Re: Derbi Rambla 300i

#17 Príspevok od užívateľa ondrej.h » So Dec 13, 2014 11:47 pm

Kamarát má skúter Sym, ale Joymax new 300i a to je riadne delo! Spracovanie vyzeralo v pohode, ale to bol vyšší level od mnou zamýšľaného Joyraidu 200i. Nevýhodou tejto 200 verzie je v tom, že sa na SK oficiálne nedováža, ale predajca z Kolárova mi zdelil, že nie je problém priviezť a legislatívne vybaviť aj 200 verziu. Myslím, že sa moje rozhodovanie predsa nakoniec prikloní ku Derbi Ramble 300i. Ešte to všetko musím dobre premyslieť! Snáď mi z toho... :shock: :crazy: :%)
MOTOCYKEL? Pre mňa dokonalý ventil...

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Derbi Rambla 300i

#18 Príspevok od užívateľa VLADY » Ne Dec 14, 2014 9:13 am

Ak už, tak už...objem ničím nenahradíš. A vždy lepšie ak je väčší... :oops:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
ondrej.h
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 127
Dátum registrácie: Po Feb 08, 2010 11:27 pm
Skúter: DERBI RAMBLA 300i
Bydlisko: Senica

Re: Derbi Rambla 300i

#19 Príspevok od užívateľa ondrej.h » Ne Dec 14, 2014 9:41 am

To je pravda... A nejaká výkonová rezerva môže prísť kedykoľvek v neočakávanej chvíli vhod, ako so stiahnutým zadkom sa modliť, či započatý manéver v zdraví prežijem... :pray: Určite máš Vlady pravdu! A myslím, že tá výkonová rezerva bude mať blahodárny vplyv na životnosť motora. Podľa mňa motor, ktorý beží permanemtne na cca 80% výkonu vo vysokých otáčkach nebude mať takú životnosť, ako motor, ktorý si "priadie" v cca 30% výkonu v oveľa nižších točkách...
MOTOCYKEL? Pre mňa dokonalý ventil...

Užívateľov profilový obrázok
dreamer
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 376
Dátum registrácie: St Feb 12, 2014 8:44 pm
Skúter: Aprilia SR MAX 300
Bydlisko: Bratislava

Re: Derbi Rambla 300i

#20 Príspevok od užívateľa dreamer » Ne Dec 14, 2014 12:14 pm

Osobne povazujem 300 ccm za spodnu hranicu ak chces obcas jazdit aj mimo mesto. Aj pri tomto objeme ti moze obcas chybat vykon, menej by vsak uz bolo naozaj malo, najma v kopcovitom terene. Do mesta ti postaci aj 125 ccm a ozvu sa mozno aj taki, ktori budu tvrdit, ze aj na 125 sa da robit turistika, urcite sa da a mnohi to aj robia, ale uprimne, pre bezpecnost jazdca to nie je idealne. A ako vravis, pre zivotnost motora je lepsie ak maximalny vykon vyuziva len kratkodobo. Na mojej 300 ccm tocim pri 100 km/h okolo 6000 ot./min, pricom maximalny vykon je pri 7250 ot./min. Ale ten dosahujem az za hranicou 120 km/h, co este stale nie je maximalna rychlost skutra (obmedzovac zasahuje az pri 8500 ot./min), cize mam dostatocnu rezervu aj na obcasnu jazdu po dialnici.

Podla mojho nazoru, skuter by mal byt vhodnou kombinaciou prakticnosti, pohodlia, obratnosti, nizkych prevadzkovych nakladov a zabavy. Moje predstavy idealnej kombinacie tychto vlastnosti splna trieda 300-400 ccm. Zvysovanie objemu u skutra za tuto hranicu prestava byt rentabilne a ak nestaci vykon, je lepsie sa obzriet po plnokrvnom motocykli. Nizsi objem zas so sebou prinasa vyssiu mieru kompromisu, ale to zavisi aj od toho ako kto skuter vyuziva.
Aprilia SR MAX 300
Obrázok
ex: Honda XL 1000V Varadero | Suzuki DL650 V-Strom | Yamaha XS650 Midnight Special | Simson S50 | Jawa Babetta 207

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Derbi Rambla 300i

#21 Príspevok od užívateľa VLADY » Ne Dec 14, 2014 12:55 pm

Tak presne ja som sa pohrával už pár krát s myšlienkou že načo mi je teraz pri mojom viac nejazdení ako jazdení 400vka , a hlavne ak jazdím teraz sám a asi aj dlho budem , pretože moja zmena z 250ky na 400 bola vyvolaná tým že pre dvoch mimo mesta to bolo nič moc aj výkonovo, a aj veľkosťou a pohodlím pre spolujazdca, a tak na začiatku roka 2009 kedy som robil zmenu sme ani ja a ani moja polovička :angel: netušili, že skrátka sa udeje v septembri dačo čo zmení doterajší bezstarostný život a všetko sa otočí o 180°...
Ale zas čo to mám teraz predať za 2-2,5 litra lebo reálne za to asi viac nedostanem a ani nemám rád obchody že príde na to okukovať xy kvázi záujemcov...radšej dám o trocha menšiu cenu a nech to berie prvý. A čo kúpim nejakú 125ku ozaj do mesta by mi stačila na nákup a dochádzanie do roboty ale inak? Je to menšie mám teda menej miesta na moje prerostlé nohy, je to tým pádom aj horšie vidno na ceste, a budem si po pol roku búchať hlavu?
A výhoda že sa s tým prepchám pomedzi autá kde by som si už možno zo 400vkou netrúfol? Je tam toho, to nemôže byť dôvod na zmenu ani to že by mi to hneď žralo o liter menej. A tak isto na PZP tiež asi nič moc neušetrím ...Takže aj keď preferujem malé auto šikovné a vrtké, ale scooter chcem mať poriadny.
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
ondrej.h
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 127
Dátum registrácie: Po Feb 08, 2010 11:27 pm
Skúter: DERBI RAMBLA 300i
Bydlisko: Senica

Re: Derbi Rambla 300i

#22 Príspevok od užívateľa ondrej.h » Ne Dec 14, 2014 3:38 pm

Páni, aj ja som dlho hľadal, skúmal a porovnával, čo by bolo, ako vraví Dreamer - najlepším kompromisom medzi výkonom, praktickosťou, spoľahlivosťou, estetickou stránkou a aby skútrik bol aj trocha srdcovou záležitosťou, nie len chladnoktvný kompromis. Priznám sa, že skúter, ani motocykel s takýmto výkonom a kubatúrov som ešte nevlastnil, takže dúfam, že táto zmena bude len a len kladná. Skútrov v tejto objemovej triede je veľa, ale s rovnou a podľa mňa praktickejšou podlahou, oproti skútrom s tunelom medzi nohami, mnoho nie je. A pri výbere skútra je pre mňa toto dosť dôležitá vec... Skútrika 125 som už vlastnil, ale ako povedal Vlady, je to skôr do mesta a na kratšie výlety a diaľnica pre tento objem to nie je to pravé orechové. Človek musí byť oveľa obozretnejší a musí si dopredu dobre rozmyslieť, či ho ten skúter výkonovo "podrží"! A to nevravím o triede 50cm!!! To už je fakt v dnešnej prehustenej premávke mimo mesta čisté kamikakadze a harakiry dokopy!!! :%) Takže dúfam, že 300cm už bude ok... :D
MOTOCYKEL? Pre mňa dokonalý ventil...

Užívateľov profilový obrázok
ondrej.h
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 127
Dátum registrácie: Po Feb 08, 2010 11:27 pm
Skúter: DERBI RAMBLA 300i
Bydlisko: Senica

Re: Derbi Rambla 300i

#23 Príspevok od užívateľa ondrej.h » Ut Jan 20, 2015 11:05 pm

Ahojte. Dnes som sa konečne odhodlal objednať skúter Derbi Rambla 300i! Po dlhom rozhodovaní som sa nakoniec rozhodol pre tento skútrik.
Moje podmienky boli:
1/Rovná podlaha a nejaký ten odkladací priestor
2/Motor viac, ako 125cm
3/Spoľahlivosť
4/Rozumné servisné náklady
5/Dostatočná ochrana pred vetrom a hmyzom
6/Prijateľná cena
Ku skútru mám v pláne objednať predné plexi a kufrík na prilbu.
Dúfam, že moje rozhodnutie bolo správne a moje očakávania nesklame... :)
Prílohy
Derbi Rambla 300i 0.jpg
Derbi Rambla 300i 1.jpg
Derbi Rambla 300i 2.jpg
Derbi Rambla 300i 3.jpg
Derbi Rambla 300i 4.jpg
Derbi Rambla 300i 5.jpg
MOTOCYKEL? Pre mňa dokonalý ventil...

dolar100
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Št Apr 19, 2012 12:05 pm
Skúter: Ex Aprilia SR70Racing, Yamaha T MAX
Bydlisko: Bratislava

Re: Derbi Rambla 300i

#24 Príspevok od užívateľa dolar100 » St Jan 21, 2015 12:19 am

Co to ma 16"?

Užívateľov profilový obrázok
ondrej.h
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 127
Dátum registrácie: Po Feb 08, 2010 11:27 pm
Skúter: DERBI RAMBLA 300i
Bydlisko: Senica

Re: Derbi Rambla 300i

#25 Príspevok od užívateľa ondrej.h » St Jan 21, 2015 12:25 am

Nie, kolesá to nemá 16", ale 15". Predné: 120/70 x 15" Zadné: 130/80 x 15"
MOTOCYKEL? Pre mňa dokonalý ventil...

Napísať odpoveď

Návrat na "4T Piaggio"