Počkomotovadlo 2011

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
rObi-nO
skútrista
skútrista
Príspevky: 307
Dátum registrácie: Ut Nov 30, 2010 6:06 pm
Skúter: Honda CBR 125R Repsol
Bydlisko: Velké Šaluhy
Kontaktovať užívateľa:

Počkomotovadlo 2011

#1 Príspevok od užívateľa rObi-nO » Ut Jún 21, 2011 8:58 pm

Pozývame všetkých motorkárov, ktorý majú chuť sa len tak stretnúť, nezáväzne pokecať, vymeniť si skúsenosti, a možno aj zažiť niečo nové na Počúvadlianske jazero v dňoch 24-26.6.2011. Celá akcia sa bude konať v priestoroch stanového tábora. Ubytovanie vo vlastných stanoch, materiálne zabezpečenie tiež vo vlastnej réžii.

Program je nasledovný :
25.6. - príchod, postavenie stanov, zoznámenie sa,
- cca o 12.00 sa pôjdeme spolu previezť do BS, pozrieť centrum , dať si zmrzlinu, kofolu,
- po návrate, tak ako minulý rok, môžeme na Počúvadle deti povoziť, zodpovedná osoba nám uvarí guláš, pri stanovom tábore už bude fungovať bufet, takže bude aj čapované, je možné sa ísť okúpať do jazera, atď. . . ako sa hovorí " voľná zábava ".

26.6. - budíček podľa chuti, spamätávanie sa a pozvoľný rozchod domov.

Rovnako ako v roku 2010 pôjde o prísne nekomerčnú akciu (bez vstupného, tomboly, bez predaja tovaru, bez hulákajúcej hudby a pod.), len sa prevezieme po okolí, okúpeme v jazere, uvaríme guláš.
Zopár nás tam bude už 24.6., kto chce môže prísť už v piatok.
Potrebujem ale vedieť koľko nás bude , aby som vedel veci pripraviť, hlavne na guláš.
Dajte mi vedieť, kto plánujete prísť. Cez SS áááálebo 0905314425 ááálebo mertuk2@azet.sk .
Všetci ste vítaní.

Tak kdo ide? :)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
modreOKO
motorkár
motorkár
Príspevky: 2472
Dátum registrácie: Po Aug 31, 2009 8:12 pm
Skúter: Yamaha AEROX - Modroocko :)
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Počkomotovadlo 2011

#2 Príspevok od užívateľa modreOKO » Ut Jún 21, 2011 9:30 pm

boze to mam kusok od BS :( vsetko mi unika .. hlavne vam prajem dobre pocasie lebo vikend nevyzera ružovo
Yamaha AEROX - r-*projekt*polini corsa 0,7deci,21DO,multivar,elektr.vodna pumpa,Xkevlar...+++najmenej kazivý scooter z fóra

side
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 49
Dátum registrácie: Ut Nov 09, 2010 5:26 pm
Skúter: BMW R 1100 RT
Bydlisko: ZM - okolie

Re: Počkomotovadlo 2011

#3 Príspevok od užívateľa side » Št Jún 23, 2011 9:56 pm

Ja už som zbalený. Ani počasie čo hlásia ma neodradí. Na noc 7oC. :( Berem aj nemrznúcu 58%, pre istotu.
podpis som si este nenastavil

Napísať odpoveď

Návrat na "Západné Slovensko"