Protest proti zvysovaniu cien paliva - 16.07.2008 Bratislava

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
FastHaly

#26 Príspevok od užívateľa FastHaly » So Júl 26, 2008 6:48 pm

jak keby len u nas tolko stal benzin,ta neviem co sa stazujete pracujte aj soboty aj nedele a bude na benzin

Flash99
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 112
Dátum registrácie: So Jún 14, 2008 3:59 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Nitra

#27 Príspevok od užívateľa Flash99 » So Júl 26, 2008 8:23 pm

matopn napísal:mali ste tie moto tlacit ved ked ste isli na ten vyjazd tak ste museli natankovat a robite im biznis

a ropna kriza hrozi za 40-50 rokov a to uz budeme na ine veci jazdit :wink:
imho preto udajne vsetci tankovali v rakusku :P

Užívateľov profilový obrázok
matopn
motorkár
motorkár
Príspevky: 1019
Dátum registrácie: Ne Máj 25, 2008 9:33 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Piešťany
Kontaktovať užívateľa:

#28 Príspevok od užívateľa matopn » So Júl 26, 2008 9:17 pm

zeby bol v rakusku lacnejsi?? kolko tam vlastne stoji keby si idu na ukrajinu antankovat tak to pochopim :wink:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

#29 Príspevok od užívateľa duky5 » So Júl 26, 2008 9:21 pm

matopn - ocividne si pochopil o com bol ten protest. nie o tom, ze benzin je drahy a bude drahsi, ale o tom, ze ked stoji benzin teraz 45 sk, tak 20 sk z toho je spotrebna dan, ktora je zbytocne vysoka, bez tejto dane by si tankoval za 25....islo o protest proti vysokej spotrebnej dani a nie o ceny PHM samotne....
akurat mnohi to inak pochopili a prezentovali....

Užívateľov profilový obrázok
matopn
motorkár
motorkár
Príspevky: 1019
Dátum registrácie: Ne Máj 25, 2008 9:33 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Piešťany
Kontaktovať užívateľa:

#30 Príspevok od užívateľa matopn » So Júl 26, 2008 9:31 pm

no takt o mas pravdu s tu spotrebnu danu ja som to osobne pochopil tak ze PUMPI SI HADZU VYSOKE CENY si zober ze v PN stoji benzin 40 a v BA 45 a to uz neni len spotrebna

hlavne ze sa blizime cenami k EU a platovo k UK
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

#31 Príspevok od užívateľa VLADY » Ne Júl 27, 2008 2:59 pm

UK je Anglicko.... Ak si myslel Ukrajinu tak tá má značku UA...ale to len tak na okraj aby nebol dojem že sa za Kanálom málo zarába....A teraz k tomu benzínu...štát je nenažratý...každý jeden, akurát že lahšie sa platí tých ekvivalentných cca 20Sk spotrebnej dane z platu - ktoré sa zarábajú na západ od nás ako tu kde je priemer ledva štvrtinový??? A ešte aj to že každý deň človek vidí jak sa potom s tak vybratými peniazmi plýtva a rozhadzuje...Ak by mal človek dojem že štát sa správa hospodárne a niečo sa z nich buduje pre spoločnosť tak by to až tak človeka nesralo...ale takto? Cesty pomali jak v Rumunsku ,policajti nevedia spraviť poriadok viď ludia čo sa permanentne nevedia zmestiť do kože a jazdia jak keby im patrila celá cesta ....a to ich nieje tých ludí až tak moc..... väčšina jazdí slušne .... ale čo načo zas ničiť klávesnicu..aj tak to k ničomu nevedie......
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
geetee =)
Riaditeľ Zemegule
Príspevky: 879
Dátum registrácie: St Máj 14, 2008 4:26 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Praha
Kontaktovať užívateľa:

#32 Príspevok od užívateľa geetee =) » Po Júl 28, 2008 2:14 am

jj presne tak, preto vsetci trulovia idu tankovat do rakuska a podporovat rakusku ekonomiku a nas stat tak pride aj o tych 20sk tak bude muset zase dvihat bud spotrebnu dan s pohonnychhmot alebo si to zlizneme v inom sektore, ten stat si tie peniaze od nas vymami tak ci tak ale mi ho podporujeme tak chodime nakupovat do zahranicia aby tu na slovensku bolo este lepsie
http://www.lcd-display.cz náhradné displeje do laptopov, doručenie aj na SK do 24h http://www.lcd-display.cz

Zamknuté

Návrat na "Západné Slovensko"