ADAMS 125

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
marko358
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 549
Dátum registrácie: Po Mar 19, 2007 7:42 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: utulne

#51 Príspevok od užívateľa marko358 » Ut Jún 26, 2007 3:02 pm

momoo napísal:kde si to kupil a co ti posluzilo ako podklad??
co kde som kupil? :?: :?:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
marko358
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 549
Dátum registrácie: Po Mar 19, 2007 7:42 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: utulne

#52 Príspevok od užívateľa marko358 » Ut Jún 26, 2007 3:05 pm

cele je to robene v corel photo paint to je zatial iba ako navrh a ked sa rozhodnem ako to bude vyzerat tak si to dam spravit
takze mi radte :roll:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
struter
skútrista
skútrista
Príspevky: 250
Dátum registrácie: Ut Mar 27, 2007 10:58 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: SL/KE
Kontaktovať užívateľa:

#53 Príspevok od užívateľa struter » Ut Jún 26, 2007 4:45 pm

daj to spraviť momoovi,on ti to možno aj lepšie porieši :wink:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
marko358
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 549
Dátum registrácie: Po Mar 19, 2007 7:42 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: utulne

#54 Príspevok od užívateľa marko358 » Ut Jún 26, 2007 4:50 pm

struter napísal:daj to spraviť momoovi,on ti to možno aj lepšie porieši :wink:
lenze ked to dam spravit momoovi tak ma to bude nieco stat ale ked si to navrhnem sam tak potom mi to uz spravia zadara :wink:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
momoo
motorkár
motorkár
Príspevky: 1545
Dátum registrácie: Ne Okt 22, 2006 5:26 pm
Skúter: Piaggio NRG 50 LC, Malaguti F12 LC, Yamaha Bw´s AC -> LC
Bydlisko: calexcity - chladnička na pocity
Kontaktovať užívateľa:

#55 Príspevok od užívateľa momoo » Št Jún 28, 2007 7:05 pm

marko358 napísal:
struter napísal:daj to spraviť momoovi,on ti to možno aj lepšie porieši :wink:
lenze ked to dam spravit momoovi tak ma to bude nieco stat ale ked si to navrhnem sam tak potom mi to uz spravia zadara :wink:
tak ale ja to vsetko mam v pc ja uz dam len vyrobit a stavim sa ze ako aj ten obrazok roxa tak aj tieto dekaly si okopiroval odomna takze mam na teba pekne nervy .... si jeden velky ...
a neviem co take robi na scootre nike ale sak v poho
podpis som si este nenastavil

6ko

#56 Príspevok od užívateľa 6ko » Št Jún 28, 2007 9:30 pm

ten nike je ako psycho test. ze hladaj, co sa nehodi :roll: :D

mao

kok

#57 Príspevok od užívateľa mao » Pi Jún 29, 2007 12:34 am

momoo napísal:
marko358 napísal: lenze ked to dam spravit momoovi tak ma to bude nieco stat ale ked si to navrhnem sam tak potom mi to uz spravia zadara :wink:
tak ale ja to vsetko mam v pc ja uz dam len vyrobit a stavim sa ze ako aj ten obrazok roxa tak aj tieto dekaly si okopiroval odomna takze mam na teba pekne nervy .... si jeden velky ...
a neviem co take robi na scootre nike ale sak v poho
a ty mas na to akote autorske prava nie? :D :D :D

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#58 Príspevok od užívateľa theruck » Pi Jún 29, 2007 7:47 am

snad si marko robi iba srandu
ale ak nie tak to logo honda kridlo moze dat inak ako horizontalne iba totalne jak hovoria cesi "jelito
"
ked mas v garazi CBR 125 co je asi najdrahsia motorka na svete v pomere muzika/peniaze a mas na adidasy a chces robit tuning tak si si nemal kupit adamsa ktoreho mas v zaruke a chces robit tuning ale iba taky aby si si neodpalil zaruku

inak tuning by mal byt na prisposobenie si danej veci vlastnym potrebam a nie za kazdu cenu tam dat neon alebo "volaco" za 5 korun len aby bol tuning. ked si to onalepkujes tak ze sa ti to bude pacit tak necakaj ze sa to bude pacit vsetkym

logo Nike a adidasy na nohach, logo polini, malossi a blatova cina pod ritou. alpinestars mas predpokladam cizmy. snad aspon to NGK si trafil

p.s. posli link na ten web co si robil za 4 tis. ked nam to tu vesias na nos

Užívateľov profilový obrázok
momoo
motorkár
motorkár
Príspevky: 1545
Dátum registrácie: Ne Okt 22, 2006 5:26 pm
Skúter: Piaggio NRG 50 LC, Malaguti F12 LC, Yamaha Bw´s AC -> LC
Bydlisko: calexcity - chladnička na pocity
Kontaktovať užívateľa:

Re: kok

#59 Príspevok od užívateľa momoo » Pi Jún 29, 2007 9:38 am

mao napísal:
momoo napísal: tak ale ja to vsetko mam v pc ja uz dam len vyrobit a stavim sa ze ako aj ten obrazok roxa tak aj tieto dekaly si okopiroval odomna takze mam na teba pekne nervy .... si jeden velky ...
a neviem co take robi na scootre nike ale sak v poho
a ty mas na to akote autorske prava nie? :D :D :D
na loga nie ale na tu karikaturu urcite ano ... tu som nakreslil aj spracoval v pc ja
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
marko358
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 549
Dátum registrácie: Po Mar 19, 2007 7:42 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: utulne

Re: kok

#60 Príspevok od užívateľa marko358 » Pi Jún 29, 2007 1:15 pm

momoo napísal:
mao napísal: a ty mas na to akote autorske prava nie? :D :D :D
na loga nie ale na tu karikaturu urcite ano ... tu som nakreslil aj spracoval v pc ja
toho roxa som si uz vymazal ked sa momoo tak hnevas a urcite som ta tym nechcel vobec nahnevat tie nakresy urcite neokopirujem od teba lebo urcite sa to neda dobre vyrezavat z tych obrazkov co si dal na net lebo su na to dost male a mozu sluzit akurat tak na navrh, ty si tam dal na net sachovnicu malu a ja potrebujem 20x15 a to by som mal riadne kockate hrany a mohol by som takto dalej pokracovat pretoze som sa rozhodol ze na boku nebudu ziadne znacky ale iba plamene ako mi poradil alkatelko a aj tak ty co to budu robit to od niekal zoberu ja neviem ci maju nejaku databazu alebo co ale mynule som im povedal ze chcem no fear a prisiel som a vybral som si z viacerych moznosti. sice som rozmyslal ze si ich spravim sam lebo som mal doma ploter na rezanie ale kamarat si pren prisiel tak to my padlo .
:director:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
marko358
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 549
Dátum registrácie: Po Mar 19, 2007 7:42 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: utulne

#61 Príspevok od užívateľa marko358 » Pi Jún 29, 2007 1:24 pm

theruck napísal:snad si marko robi iba srandu
ale ak nie tak to logo honda kridlo moze dat inak ako horizontalne iba totalne jak hovoria cesi "jelito
"
ked mas v garazi CBR 125 co je asi najdrahsia motorka na svete v pomere muzika/peniaze a mas na adidasy a chces robit tuning tak si si nemal kupit adamsa ktoreho mas v zaruke a chces robit tuning ale iba taky aby si si neodpalil zaruku

inak tuning by mal byt na prisposobenie si danej veci vlastnym potrebam a nie za kazdu cenu tam dat neon alebo "volaco" za 5 korun len aby bol tuning. ked si to onalepkujes tak ze sa ti to bude pacit tak necakaj ze sa to bude pacit vsetkym

logo Nike a adidasy na nohach, logo polini, malossi a blatova cina pod ritou. alpinestars mas predpokladam cizmy. snad aspon to NGK si trafil

p.s. posli link na ten web co si robil za 4 tis. ked nam to tu vesias na nos
no a este TNT tuning je tam pravom ( mam gripy) a teraz chcem zatial poriesit len desing a optiku do konca tejto sezony a cez zimu nieco chystam aj pod kapotu adidasi uz som zodral teraz mam pumy a ta CBR neni moja je otcova
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
momoo
motorkár
motorkár
Príspevky: 1545
Dátum registrácie: Ne Okt 22, 2006 5:26 pm
Skúter: Piaggio NRG 50 LC, Malaguti F12 LC, Yamaha Bw´s AC -> LC
Bydlisko: calexcity - chladnička na pocity
Kontaktovať užívateľa:

Re: kok

#62 Príspevok od užívateľa momoo » Pi Jún 29, 2007 1:26 pm

marko358 napísal:
momoo napísal: na loga nie ale na tu karikaturu urcite ano ... tu som nakreslil aj spracoval v pc ja
toho roxa som si uz vymazal ked sa momoo tak hnevas a urcite som ta tym nechcel vobec nahnevat tie nakresy urcite neokopirujem od teba lebo urcite sa to neda dobre vyrezavat z tych obrazkov co si dal na net lebo su na to dost male a mozu sluzit akurat tak na navrh, ty si tam dal na net sachovnicu malu a ja potrebujem 20x15 a to by som mal riadne kockate hrany a mohol by som takto dalej pokracovat pretoze som sa rozhodol ze na boku nebudu ziadne znacky ale iba plamene ako mi poradil alkatelko a aj tak ty co to budu robit to od niekal zoberu ja neviem ci maju nejaku databazu alebo co ale mynule som im povedal ze chcem no fear a prisiel som a vybral som si z viacerych moznosti. sice som rozmyslal ze si ich spravim sam lebo som mal doma ploter na rezanie ale kamarat si pren prisiel tak to my padlo .
:director:
sachovnicu ti viem spravit akych kolvek rozmerov ... povies celkovu velkost a velkost stvorceka ... si miyslis ze keby mam robit sachovnicu 10x10cm tak tam dam 2cm kocky?? co som kkt??
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
struter
skútrista
skútrista
Príspevky: 250
Dátum registrácie: Ut Mar 27, 2007 10:58 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: SL/KE
Kontaktovať užívateľa:

#63 Príspevok od užívateľa struter » So Jún 30, 2007 1:42 am

ja osobne som bol vždy proti véééééla nálepkam,maxim tak jedna,dve do vzhladu...ale ak je fakt spracovana kombinacia,tak sa mi to libi...napr. qyxza-ov spdf. hovori za všetko...ked som najprv počul o nalepkach tak som si povedal,že hmm,ďalši pekny scoot doj3bany/vtedy som nevedel o momoo-vi..../ale ked som ho zbadal,tak som si povedal:"ty debile,včera si vravel o tom ako qyxza doebkal scoot a dnes na neho pozeraš ako bortak....proste krasa...je do slova umenie skombinovať to tak že sa to bude pačiť každemu...a myslim že "ohovarany" spdf. to zvladol na 1tku hlavne vdaka momoovi/teda aspon myslim:)/

ale vravim, skôr si všimne človek nalepky ako niečo oškrete..daš tam nalepky,tak furt bude niekto do teba j3bať že si dal tamto,že si dal hento atd....ja by som na tvojom mieste nedal nič.proste to nechal oškrete tak ako to je a ver mi že to oškrete si nevšimne viac ludi ako to znalepkovane,čo skrituzuje milion ludi...
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
marko358
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 549
Dátum registrácie: Po Mar 19, 2007 7:42 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: utulne

#64 Príspevok od užívateľa marko358 » Ut Júl 03, 2007 11:02 am

struter napísal: ale vravim, skôr si všimne človek nalepky ako niečo oškrete..daš tam nalepky,tak furt bude niekto do teba j3bať že si dal tamto,že si dal hento atd....ja by som na tvojom mieste nedal nič.proste to nechal oškrete tak ako to je a ver mi že to oškrete si nevšimne viac ludi ako to znalepkovane,čo skrituzuje milion ludi...
no tu na fore som nasiel jeden skuter co bol sice hrozne onalepkovany (iba moj vlastny nazor)ale vsimol som si ze ma v predu na bokoch karbonovu foliu a strastne sa mito zapacilo tak si ju dam asi aj ja neskor na to mozno dam aj nejake flamy takze ked sa vrati zo servisu tak si to dam spravit
podpis som si este nenastavil

Napísať odpoveď

Návrat na "Optika a vzhľad"