Scooter show 2007

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

Scooter show 2007

#1 Príspevok od užívateľa Scarp » Št Jún 14, 2007 3:36 pm

Pozívam vás na 2 ročník scooter show ktorý sa uskutoční 14 júla v meste hodruša hámre(okres Žarnovica) viac info www.scooter-show.tym.sk prikladám plagát a mapu :

Obrázok


Mapa : Obrázok[/b]
Naposledy upravil/-a Scarp v Št Máj 01, 2008 3:28 pm, upravené celkom 5 krát.
podpis som si este nenastavil

scrat

#2 Príspevok od užívateľa scrat » Št Jún 14, 2007 3:44 pm

kua 14. 7 to nestihnem dať scoot do poriadku :(

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#3 Príspevok od užívateľa Scarp » Št Jún 14, 2007 3:50 pm

scrat napísal:kua 14. 7 to nestihnem dať scoot do poriadku :(
vsak to mas mesiac skus
podpis som si este nenastavil

scrat

#4 Príspevok od užívateľa scrat » Št Jún 14, 2007 4:34 pm

veduci musi dodať nový filter, celý scoot musím nastaviť lebo je nejaký rozhasený po tej oprave, uvidime kolko času zabere napasovanie nove kola na karter a či resp. kolko bude treba upraviť, GeeTee musí dodať ložiská a vymedzovací valček do predneho disku, musím objednať pneu pre predný disk. No je toho dosť....

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#5 Príspevok od užívateľa theruck » Št Jún 14, 2007 5:19 pm

a ten plagat dopadol presne jak som ti hovoril ze dopadne :)

Užívateľov profilový obrázok
lil_b
moderátor
moderátor
Príspevky: 824
Dátum registrácie: So Feb 11, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať užívateľa:

#6 Príspevok od užívateľa lil_b » Št Jún 14, 2007 7:31 pm

program pre deti? šak tam by to malo byť 15+ ne?
či tý 15 ročný budú dostavať lízatka a spievať do mikrofonu? :)
môj nazor je že moc skoro to začína....
mohol si otvoriť nejakú diskusiu kým si to pustil na plno do obehu (ak si ju spustil a ja som slepý dilino, tak sa ospravedlnujem)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Inscene
skútrista
skútrista
Príspevky: 284
Dátum registrácie: Št Feb 22, 2007 11:50 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

#7 Príspevok od užívateľa Inscene » Št Jún 14, 2007 8:07 pm

jasne ak bude scoot pojazdny tak dojdem:)
podpis som si este nenastavil

scrat

#8 Príspevok od užívateľa scrat » Št Jún 14, 2007 8:20 pm

ked nebude scooter dojdem autom, aspon nebudem muset byt s frajerkou :D

Užívateľov profilový obrázok
Jostobb
motorkár
motorkár
Príspevky: 1563
Dátum registrácie: Pi Okt 13, 2006 7:01 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: B.Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

#9 Príspevok od užívateľa Jostobb » Št Jún 14, 2007 9:14 pm

Neviem či do vtedy stihnem mať vodičák a značky na scoote ale ak sa mi to podarí do vtedy tak sa posnažím dojsť :)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Xlukas.cz
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 241
Dátum registrácie: So Jún 10, 2006 6:01 pm
Skúter: Piaggio X9 125
Bydlisko: HO+ / Praha
Kontaktovať užívateľa:

#10 Príspevok od užívateľa Xlukas.cz » Št Jún 14, 2007 11:15 pm

mPershing napísal:A ja som vtedy pred nocnou, kua, a dovolenky uz nemam vela :sad2:

:!: A navyse - kedy sa poucis - o 9:00 je zaciatok velmi skoro, pre tych ktori chcu prist z dalej, aby vstavali o tretej :!:
asi tak nejak. si asi mysli, ze si v 8 vstane, posnida a v 9 muze zacinat. kdybych jel, tak vyjedu kolem 8, nejdriv pul 8 (a to jeste bude chladno), tak tam budu tak za 2,5 - 3h, takze nevim nevim nevim. jeste popremyslim, ale asi mam jinou prioritu srazu na slovensku ... ;-) :-) :-D
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
momoo
motorkár
motorkár
Príspevky: 1545
Dátum registrácie: Ne Okt 22, 2006 5:26 pm
Skúter: Piaggio NRG 50 LC, Malaguti F12 LC, Yamaha Bw´s AC -> LC
Bydlisko: calexcity - chladnička na pocity
Kontaktovať užívateľa:

#11 Príspevok od užívateľa momoo » Pi Jún 15, 2007 6:45 am

ja by som aj prisiel teda ak mi nepride nic do cesty
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#12 Príspevok od užívateľa Scarp » Pi Jún 15, 2007 7:46 am

theruck napísal:a ten plagat dopadol presne jak som ti hovoril ze dopadne :)

Co sa ti nepaci na plagate ? musel som ho zmensovat kvoli tejto stranke a este dalsim 2om cize plgat sa bude tlacit s PDF aby boli zachovane vektory . Co som mal robit cakat este kim si najdes cas ? uz osm to potreboval
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#13 Príspevok od užívateľa Scarp » Pi Jún 15, 2007 7:48 am

mPershing napísal:A ja som vtedy pred nocnou, kua, a dovolenky uz nemam vela :sad2:

:!: A navyse - kedy sa poucis - o 9:00 je zaciatok velmi skoro, pre tych ktori chcu prist z dalej, aby vstavali o tretej :!:
Tak sa zacne o hodinku neskor ale ako inak to chces napratat ten program na den ked o 4 5 poobede kazdy uz odchadza lebo ze ja som zdaleka a podobne a este ked ste minuly rok vsetci chceli dlhy vyjazd ;) mame dost cien cize treba aj vela casu na sutaze a ine veci
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#14 Príspevok od užívateľa Scarp » Pi Jún 15, 2007 7:50 am

lil_B napísal:program pre deti? šak tam by to malo byť 15+ ne?
či tý 15 ročný budú dostavať lízatka a spievať do mikrofonu? :)
môj nazor je že moc skoro to začína....
mohol si otvoriť nejakú diskusiu kým si to pustil na plno do obehu (ak si ju spustil a ja som slepý dilino, tak sa ospravedlnujem)
Asi necitas ine portaly program pre deti znamena ze pocas casti " sutaz o najkrajsi skuter " povozite po ploche zrazu par deti samozrejme to sa vas pri vstupe spytame ci mate o to zaujem alebo nie . Nieco take chceli poskytovatelia priestoru zrazu a podla mna je to dobry napad neviem co myslite ostatny ?
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#15 Príspevok od užívateľa Scarp » Pi Jún 15, 2007 8:07 am

Xlukas.cz napísal:
mPershing napísal:A ja som vtedy pred nocnou, kua, a dovolenky uz nemam vela :sad2:

:!: A navyse - kedy sa poucis - o 9:00 je zaciatok velmi skoro, pre tych ktori chcu prist z dalej, aby vstavali o tretej :!:
asi tak nejak. si asi mysli, ze si v 8 vstane, posnida a v 9 muze zacinat. kdybych jel, tak vyjedu kolem 8, nejdriv pul 8 (a to jeste bude chladno), tak tam budu tak za 2,5 - 3h, takze nevim nevim nevim. jeste popremyslim, ale asi mam jinou prioritu srazu na slovensku ... ;-) :-) :-D
Vysvetlene vyzsie jednoducho je toho vela v programe a malo casui lebo minuly rok tristvrte ludi odislo o 4,5 povodne som to chcel aj na 2 dni robit ale vacina ludi aj tak spat nebude tak to musim nejak na ten den spravit
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
qyxza
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 459
Dátum registrácie: Po Mar 20, 2006 8:03 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

#16 Príspevok od užívateľa qyxza » Pi Jún 15, 2007 8:23 am

Scarp napísal:
Xlukas.cz napísal: asi tak nejak. si asi mysli, ze si v 8 vstane, posnida a v 9 muze zacinat. kdybych jel, tak vyjedu kolem 8, nejdriv pul 8 (a to jeste bude chladno), tak tam budu tak za 2,5 - 3h, takze nevim nevim nevim. jeste popremyslim, ale asi mam jinou prioritu srazu na slovensku ... ;-) :-) :-D
Vysvetlene vyzsie jednoducho je toho vela v programe a malo casui lebo minuly rok tristvrte ludi odislo o 4,5 povodne som to chcel aj na 2 dni robit ale vacina ludi aj tak spat nebude tak to musim nejak na ten den spravit
tááák určite sa niekto nájde kto aj prespí.. :-) len treba palivo na večer a noc :-)

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#17 Príspevok od užívateľa Scarp » Pi Jún 15, 2007 8:29 am

Spanie by nemal byt problem zverejnim coskoro ceny ked zistim obchod tam je tiez by neaml byt problem a pumpa je 5 km takze tiez hadam pohoda len ak ma prespat 6 ludi tak sa mi neoplati skladat hudobnu aparaturu a rokladat vsetko aj na druhy den chapete nie ? Inak ceny sa vam budu urcite pacit
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
qyxza
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 459
Dátum registrácie: Po Mar 20, 2006 8:03 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

#18 Príspevok od užívateľa qyxza » Pi Jún 15, 2007 8:33 am

Scarp napísal:Spanie by nemal byt problem zverejnim coskoro ceny ked zistim obchod tam je tiez by neaml byt problem a pumpa je 5 km takze tiez hadam pohoda len ak ma prespat 6 ludi tak sa mi neoplati skladat hudobnu aparaturu a rokladat vsetko aj na druhy den chapes ?
ako program na druhý deň je asi pass. minule v novej bani sme mali program hneď ráno ako sme sa zobudili vďaka alcatelkovi :twisted: a potom sme sa horko-ťažko poniektorí pozbierali a šli domov. ide o to prespať a ráno resp. pred obedom ísť domov. a na večer sa nejaký program vymyslí

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#19 Príspevok od užívateľa Scarp » Pi Jún 15, 2007 8:36 am

qyxza napísal:
Scarp napísal:Spanie by nemal byt problem zverejnim coskoro ceny ked zistim obchod tam je tiez by neaml byt problem a pumpa je 5 km takze tiez hadam pohoda len ak ma prespat 6 ludi tak sa mi neoplati skladat hudobnu aparaturu a rokladat vsetko aj na druhy den chapes ?
ako program na druhý deň je asi pass. minule v novej bani sme mali program hneď ráno ako sme sa zobudili vďaka alcatelkovi :twisted: a potom sme sa horko-ťažko poniektorí pozbierali a šli domov. ide o to prespať a ráno resp. pred obedom ísť domov. a na večer sa nejaký program vymyslí
Ak budem mat aspon 80 % istotu ze aspon 10 15 ludi ostane aj na noc tak sa cely program posunie aparatura do vecer nieje problem a moze to skoncit aj o 8 9 vecer zalezi vsetko od ludi nudit sa hadam nebudeme :lol:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
qyxza
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 459
Dátum registrácie: Po Mar 20, 2006 8:03 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

#20 Príspevok od užívateľa qyxza » Pi Jún 15, 2007 8:39 am

Scarp napísal:
qyxza napísal: ako program na druhý deň je asi pass. minule v novej bani sme mali program hneď ráno ako sme sa zobudili vďaka alcatelkovi :twisted: a potom sme sa horko-ťažko poniektorí pozbierali a šli domov. ide o to prespať a ráno resp. pred obedom ísť domov. a na večer sa nejaký program vymyslí
Ak budem mat aspon 80 % istotu ze aspon 10 15 ludi ostane aj na noc tak sa cely program posunie aparatura do vecer nieje problem a moze to skoncit aj o 8 9 vecer zalezi vsetko od ludi nudit sa hadam nebudeme :lol:
ak by sa nazbierala partia čo sme boli v n.bani a ostali sme spať tak hádam nuda nebude... len vedúci musí mať lepšiu náladu a nesmie stratiť komplet papiere

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#21 Príspevok od užívateľa Scarp » Pi Jún 15, 2007 8:41 am

qyxza napísal:
Scarp napísal: Ak budem mat aspon 80 % istotu ze aspon 10 15 ludi ostane aj na noc tak sa cely program posunie aparatura do vecer nieje problem a moze to skoncit aj o 8 9 vecer zalezi vsetko od ludi nudit sa hadam nebudeme :lol:
ak by sa nazbierala partia čo sme boli v n.bani a ostali sme spať tak hádam nuda nebude... len vedúci musí mať lepšiu náladu a nesmie stratiť komplet papiere
:lol: no myslim ze dost ludi neostane spat aj kvoli ubytku preto som sa snazol vybavit dost lacno no ak vyjde ten intrak vedla zrazu tak to bude uplne super a podla mna ostane viac ludi
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#22 Príspevok od užívateľa Scarp » Pi Jún 15, 2007 9:45 am

scrat napísal:ked nebude scooter dojdem autom, aspon nebudem muset byt s frajerkou :D
heh vsak ak nestihas scooter nechaj stare kolesa a mas pokoj
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
lil_b
moderátor
moderátor
Príspevky: 824
Dátum registrácie: So Feb 11, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať užívateľa:

#23 Príspevok od užívateľa lil_b » Pi Jún 15, 2007 1:55 pm

Scarp napísal:
lil_B napísal:program pre deti? šak tam by to malo byť 15+ ne?
či tý 15 ročný budú dostavať lízatka a spievať do mikrofonu? :)
môj nazor je že moc skoro to začína....
mohol si otvoriť nejakú diskusiu kým si to pustil na plno do obehu (ak si ju spustil a ja som slepý dilino, tak sa ospravedlnujem)
Asi necitas ine portaly program pre deti znamena ze pocas casti " sutaz o najkrajsi skuter " povozite po ploche zrazu par deti samozrejme to sa vas pri vstupe spytame ci mate o to zaujem alebo nie . Nieco take chceli poskytovatelia priestoru zrazu a podla mna je to dobry napad neviem co myslite ostatny ?
jj pekny napad, nemam nič proti...
iné portaly nečítam
viem iba to čo je tu....
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#24 Príspevok od užívateľa theruck » Pi Jún 15, 2007 1:56 pm

uz to vidim jak nejaky horkokrvny teenager na skutri vozi male deti s rozumom... mne to nevadi ako napad ale realizacie sa obavam :)

Užívateľov profilový obrázok
lil_b
moderátor
moderátor
Príspevky: 824
Dátum registrácie: So Feb 11, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať užívateľa:

#25 Príspevok od užívateľa lil_b » Pi Jún 15, 2007 2:15 pm

theruck napísal:uz to vidim jak nejaky horkokrvny teenager na skutri vozi male deti s rozumom... mne to nevadi ako napad ale realizacie sa obavam :)
nezebereš ty nejake na slalom? :) (to s tebu pojde cely život) :)
podpis som si este nenastavil

Napísať odpoveď

Návrat na "Stredné Slovensko"