5.CELOSLOVENSKÉ STRETNUTIE SKÚTROV 6.-8.8.2010

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
Davidian
moderátor
moderátor
Príspevky: 4569
Dátum registrácie: Ne Máj 09, 2010 11:17 am
Skúter: Aprilia SR50R - DERBI GP1 125
Bydlisko: Bratislava - Staré Mesto
Kontaktovať užívateľa:

5.CELOSLOVENSKÉ STRETNUTIE SKÚTROV 6.-8.8.2010

#451 Príspevok od užívateľa Davidian » So Mar 05, 2011 3:07 pm

Ved to.. Ale snad taketo napomenutie pomoze clenom trosku uvedomit a spravat sa adekvatne..

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: 5.CELOSLOVENSKÉ STRETNUTIE SKÚTROV 6.-8.8.2010

#452 Príspevok od užívateľa duky5 » So Mar 05, 2011 3:49 pm

ale ved nebudte taky uzkoceckaty....pre niektorych to moze byt zase lakadlo aby prisli aj ked tam este neboli :)
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Užívateľov profilový obrázok
doktor
motorkár
motorkár
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: St Júl 25, 2007 3:53 pm
Skúter: Kawasaki W 650
Bydlisko: PK

Re: 5.CELOSLOVENSKÉ STRETNUTIE SKÚTROV 6.-8.8.2010

#453 Príspevok od užívateľa doktor » So Mar 05, 2011 6:59 pm

Zbytocne sa zavzdusnujete junaci, mali pazuri na poldecakoch a la Pato+Pato+Pato ktorim by to mohli mamy na zaklade tohoto vlakna zakazat aj tak nepridu ,lebo je to daleko, obsmrdaci z bazaru ktorym je kazdy skuter drahy jak by smet a my ostatny sa uz pozname, tak wo co gou? Zvlast ked sa kvoli tomu dusi niekto , kto prisiel len pol hodinu nasat atmosferu, ze Banditko :wink: :wink: ?


### neviem, o akej polhodine (hoc' obraznej) to hovoris, bol som na 4. zraze od sobotneho obeda do nedelneho obeda... A uz vobec netusim, preco uvadzas mna, ved som sa vo svojom predoslom prispevku nijako nevyjadril proti vam ci zrazu. Len som napisal, ze uznavam skor pokojnejsie stretnutia (a isto nie som sam takto zmyslajuci). To bol aj dovod toho, preco sme sa k vam s bratom v ten sobotny vecer/noc nepridali, i ked som spociatku zvazoval, ze k vam pridem, ale nebolo kam sadnut (i lavicky spred nasej bunky tam poputovali, takze sme si nemali kam sadnut ani pred nasou bunkou). Tak sme si prisadli k dvom parom z Kosic o par buniek vyssie (ktorych sme mimochodom na zraz dotiahli my) a bolo nam fajn, komorne posedenie a pokecanie... ani oni netuzili po bujarej zabave prebiehajucej obdalec. Ja s bratom sme v ten den mali za sebou vyse 250km cestovania + vyjazd, tak tak nam to vyhovovalo... - THeBaNDiT
Co?Jaky podpis zase?Uz nejsom chlouba wehrmachtu....ale teraz ho mam leskly motorka

Užívateľov profilový obrázok
Luthar
motorkár
motorkár
Príspevky: 1992
Dátum registrácie: Ut Aug 03, 2010 11:11 pm
Skúter: Derbi GP1i 250
Bydlisko: Bratislava

Re: 5.CELOSLOVENSKÉ STRETNUTIE SKÚTROV 6.-8.8.2010

#454 Príspevok od užívateľa Luthar » So Mar 05, 2011 7:46 pm

Doktor ty si asi velmy jednoduchy clovek vsak ? alebo preco mas potrebu stale opovrhovat a spravat sa povysenecky???
- ked uz sme pritom, ako uz z nazvu stranky vyplyva toto je forum o SKUTROCH. pre takych ako ty klik
- mam skoro 23 rokov a skuter som si kupoval ako mestke vozitko na kazdonenne jazdenie na co je koniec koncov aj urcene. Nie SS alebo obdobne stroje ktore su do mesta trosku neprakticke.
- ta tvoja 10 rocna "motorka" stoji na bazare to co moj skuter.
- o tom zraze som videl a pocul uz kadeco a ak mam byt uprimny, tak by som tam nikdy nesiel lebo by som sa tam hanbil vziat aj svoju priatelku.
- a ak tou "atmosferou" myslis primitivnu zabavu na styl borata, ktora moze byt sice chvilku vtipna, ale diskutovat tu otom viac ako pol roka ?... asi v zivote privela zabavy uz nemate ak na to musite stale spominat.
- ak sa stale cudujes preco ludia nejdu na vyjazdy a zrazy tak... ako sa vravi clovek by mal najprv hladat chybu v sebe

ja nikoho urazat nechcem som nekonfliktny clovek, ale toto mi uz vazne nedalo
:)

Užívateľov profilový obrázok
Davidian
moderátor
moderátor
Príspevky: 4569
Dátum registrácie: Ne Máj 09, 2010 11:17 am
Skúter: Aprilia SR50R - DERBI GP1 125
Bydlisko: Bratislava - Staré Mesto
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5.CELOSLOVENSKÉ STRETNUTIE SKÚTROV 6.-8.8.2010

#455 Príspevok od užívateľa Davidian » So Mar 05, 2011 7:46 pm

mam uz pomaly pocit, ze je to Vas zraz.. vas, co sa poznate.. a stacite si sami o sebe a netreba vam tam viac ludi..
Doktor, nechapem preco sa obuvas do clenov fora a nepaci sa mi to!!
a tak isto mam pocit, ze to napomenutie si nezobral vazne. z tohoto dovodu davam tejto teme lock, az do odvolania.

Dovi dopo!!

Zamknuté

Návrat na "Stredné Slovensko"