motor vynechava

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
blazejwrc
chodec
chodec
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Pi Feb 01, 2013 7:59 pm
Skúter: keeway f-act 125

motor vynechava

#1 Príspevok od užívateľa blazejwrc » Ut Feb 24, 2015 5:42 pm

Ahojte.
Mam keeway f-act 125 4T a problem taky,ze pri vyzsich otackach a zapnutych hlavnych svetlach motor
akoby vynechaval.Akonahle ich vypnem a su zapnute iba parkovacky tak zrazu ozije.
Vadi mi to hlavne pri predbiehani.Netaha pri zapnutych hlavnych svetlach ako by mal.
Maximalku dosiahnem aj 95km podla GPS.V hlavnych svetlach mam ziarovky BA20D 35W/35W.
Objednal som si novu Naraku inducku ktora vraj ma vyzsie zapalovacie napatie na iskru.Seria ma 16 000V a
ta Naraku 30 000V.Sviecku mam iridiovu.Ak nepomoze inducka skusit to nejakymi led ziarovkami nizsej wathaže?

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: motor vynechava

#2 Príspevok od užívateľa BacaNR » Ut Feb 24, 2015 7:50 pm

ahoj po vymene statora to aj mne robieval keeway , potom to prestalo samo od seba....ale sem tam raz za cas mi to este niekedy sporadicky spravi....na ceskom fore to niekto riesil tusim mu pomohla vymena reglera nepamatam si uz presne i ked to nedava moc zmysel :)
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

garybaldy
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po Jún 12, 2017 7:00 pm
Skúter: Cetos 125-Adamoto

Re: motor vynechava

#3 Príspevok od užívateľa garybaldy » Po Jún 12, 2017 7:23 pm

Ahojte! Mam podobny problem. Vynechava motor nepravidelne, ale zacina coraz viac. Pred nadavnom som riesil na nom- nehadzal iskru (bol to snimac otacok). Pri skusobnej jazde prve km ok. Potom zacal " cukat"-neviem ci to nerobi benzin ( celu zimu bol v nadrzi). Alebo karburator? Je to tak, ako ked vam niekto necakane stlaci brzdu a povoli. Skuter Cetos 125 4T. Vdaka

garybaldy
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po Jún 12, 2017 7:00 pm
Skúter: Cetos 125-Adamoto

Re: motor vynechava

#4 Príspevok od užívateľa garybaldy » Po Jún 12, 2017 7:25 pm

Ahojte! Mam podobny problem. Vynechava motor nepravidelne, ale zacina coraz viac. Pred nadavnom som riesil na nom- nehadzal iskru (bol to snimac otacok). Pri skusobnej jazde prve km ok. Potom zacal " cukat"-neviem ci to nerobi benzin ( celu zimu bol v nadrzi). Alebo karburator? Je to tak, ako ked vam niekto necakane stlaci brzdu a povoli. Skuter Cetos 125 4T. Vdaka

garybaldy
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po Jún 12, 2017 7:00 pm
Skúter: Cetos 125-Adamoto

Re: motor vynechava

#5 Príspevok od užívateľa garybaldy » Ut Jún 13, 2017 9:26 am

Vcera so tu pisal prispevok. Doteraz ho tu nevidim. Vdaka

Napísať odpoveď

Návrat na "Motor"