Skusenosti s tuningom

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Alek
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št Mar 23, 2017 9:07 pm
Skúter: neuvedený

Skusenosti s tuningom

#1 Príspevok od užívateľa Alek » Št Mar 23, 2017 9:30 pm

Podelim sa svami o moje skusenosti s tuningom... Skuter mam motorro max 125 motor gy6. Takze vsetky veci co som don narval : valec naraku 160, hlava naraku, vacka naraku A8, naraku sport variator, +2000 pruzina pritlacna, open vyfuk, sport cievka a cdi. Skutru tento setup pomohol na rozbehoch a hlavne v kopcoch to bola uplne parada maximalka bola tacho cca 110 +- km/h. S tohto tuningu som sa tesil cca 7500km a potom islo ojnicne lozisko do motocyklovych nebies, momentalne preskladane na 125 seriu a dufam ze to vydrzi dlhsie... Toto su moje skusenosti s ladenim cinana. Na zaver jedna rada pre vsetkych ostatnych pri vacsom tuningu motora treba menit urcite aj kluku za lepsiu nez je ta seriova alebo dufat ze budete mat dlhsiu zivotnost kluky ako som mal ja...

Limak
chodec
chodec
Príspevky: 13
Dátum registrácie: So Feb 11, 2017 7:44 pm
Skúter: Keeway ARN 125
Bydlisko: Slatinske Lazy

Re: Skusenosti s tuningom

#2 Príspevok od užívateľa Limak » Pi Mar 24, 2017 5:41 pm

Sa cudujem ze sa ti to chcelo prerabat.. ja som rad ze to chodi....len spotreba sa mi nepaci...

Užívateľov profilový obrázok
Dusan
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 595
Dátum registrácie: Pi Feb 21, 2014 2:16 pm
Skúter: TGB Bullet 125 RS
Bydlisko: KE

Re: Skusenosti s tuningom

#3 Príspevok od užívateľa Dusan » So Mar 25, 2017 12:44 pm

No vidis mne to najazdilo najekaych 7+12tisic na povodnej kluke, akurat zacalo cinkat lozisko na strane variatora. Tak ze vymena kluky.

Užívateľov profilový obrázok
PeterZ
motorkár
motorkár
Príspevky: 1727
Dátum registrácie: Ut Júl 17, 2007 10:31 am
Skúter: Peugeot Vivacity Silversport
Bydlisko: ZH
Kontaktovať užívateľa:

Re: Skusenosti s tuningom

#4 Príspevok od užívateľa PeterZ » St Mar 29, 2017 1:17 pm

základná chyba 8) - čína a ešte aj štvortakt to sa nikdy netuní - iba sa jazdí, lebo inak si musíš kúpiť druhý scooter na jazdenie aby si sa mal na čom voziť kým prvý opravuješ

Milanjancuska
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2018 8:43 pm
Skúter: Aprilia s50

Re: Skusenosti s tuningom

#5 Príspevok od užívateľa Milanjancuska » Pi Okt 26, 2018 8:16 am

Zdravím mám problém z Aprilieo s 50 2001rok ,desať rokou stala v garáži a terás sa začala používať .vymenil sa na nej olej ,lenže motorka nejde do otáčok až keď dosiahne dvadsať začne chodiť ako má bez chybičky zvuk, rýchlosť, aj zrýchlenie .ale keď rýchlosť klesne pod dvacat nastanú problémy ,seká ju dusi nemá tach a skoro vôbec od nuli nejde . poraďte mi prosím čo stim ďakujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Motor"