Prosba o pomoc pri motore GY6 150ccm

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
kenco
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi Sep 14, 2018 5:32 pm
Skúter: neuvedený

Prosba o pomoc pri motore GY6 150ccm

#1 Príspevok od užívateľa kenco » Pi Sep 14, 2018 5:55 pm

Zdravím Vás, niesom síce skútrista, ale zaregistroval som sa tu, verím, že sa tu nájde duša, ktorá mi pomôže. Potrebujem vyskladať motor GY6 150ccm a viac (zo súčiastok). Ide o to, že to nechcem využiť na scooter, ale otestovať na niečo celkom iné. Nový motor sa dá zohnať od cca 300 EUR, ale nechcem ho kupovať s tým, že všetko by som na ňom menil (hlava, valec, piest, komplet telo). Čo potrebujem je tá časť motora, v ktorej je uložená kľuková hriadeľ. Môže byť aj zničená, poškodená, ide mi iba o rozmery a "reverse engeneering" rozmerov a okótovania uloženia kľukovej hriadele, prípadného čerpadla oleja, magneta a všetkých vecí, ktoré sú potrebné na beh motora. Jednoducho povedané, potrebujem ten motor vyskladať do funkčnej podoby, ale s úplne iným "telom motora", ktorý by som podľa okótovania, resp. podľa nejakého starého, zničeného, poškodeného tela variátora vedel vyrobiť spolu s úchytmi a ďalšími vecami, ktoré k tomu motoru potrebujem. Čiže (neviem, či som v správnej sekcii), ak mi viete poradiť, či už CAD nákresom, alebo telom variátora v nejakej normálnej cene (hoc aj z vrakoviska), bol by som Vám veľmi vďačný. :beer:

Užívateľov profilový obrázok
Dusan
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 595
Dátum registrácie: Pi Feb 21, 2014 2:16 pm
Skúter: TGB Bullet 125 RS
Bydlisko: KE

Re: Prosba o pomoc pri motore GY6 150ccm

#2 Príspevok od užívateľa Dusan » So Nov 17, 2018 8:57 pm

To si zozen nejaky vrak. A z tohocto pomeraj.

Je tam x veci a dier co treba pomerat a prekreslit.

Napísať odpoveď

Návrat na "Motor"