Problém s otackami

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Hriny1982
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št Júl 23, 2015 1:22 pm
Skúter: Peugeot jetforce 125 efi

Problém s otackami

#1 Príspevok od užívateľa Hriny1982 » Št Júl 23, 2015 1:35 pm

Zdravím som tu nový takže poprosím Vás hneď ma neukamenujte.Asi pred týždňom som si kúpil peugeot jetforce 125 efi 2003 rok.Majitel mi povedal že je tam zle benzínové čerpadlo tak som zohnal nové vložil ale potom sa ukázalo viacero problémov. Na volnobezne ch otáčkach mi to skáče hore dole od 1500 do 2300.Vzduchovy filter bol vymenený nedávno. Z výfuku mi ne strieľa takže injector pracuje dobre ani kontrolka mi nesvieti ale keď pridám tak neakceleruje okamžite ale správa sa ako keby ho začalo dusiť až po 3 a 4 sekundách sa chytí do otacok.Jedine čo mi svieti na pristrojovke je červená dióda od imobilizera . Takže ak mal niekto niečo podobné čo V prvom rade ste riešili ale kontrolovali. Ďakujem za každú cennú radu.

Užívateľov profilový obrázok
zila
skútrista
skútrista
Príspevky: 252
Dátum registrácie: So Aug 16, 2014 7:04 am
Skúter: Peugeot Satelis 125 4v
Bydlisko: Štítnik

Re: Problém s otackami

#2 Príspevok od užívateľa zila » Št Júl 23, 2015 10:11 pm

Nieco podobne som mal na satelisu 125 šla nova pipka a svicka otacky su v poriadku ale! Po jazdeni asi 80km na volnobeh otacky zacnu tancovat 1500 ..2000 a potom zase klud asi na 200-300km

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Problém s otackami

#3 Príspevok od užívateľa alcatelko » Št Júl 30, 2015 8:16 am

skos ist na diagnostiku a reset na zakladne nastavenie riadiacky...niektore riadiacky sa "ucia" a ked sa daco zmeni tak zrazu nevedia co sa deje... (najma u piaggia pomahal pri kolisani otacok reset riadiacky a bolo to ok...aj ked to bolo riesenie nasledku a nie priciny kolisania :) )
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Napísať odpoveď

Návrat na "Motor"