Presov: Focus po vas tuzi.

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
XAWIER
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 990
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 10:59 am
Skúter: Kymco XC 300i
Bydlisko: SB - Sunset beach

#76 Príspevok od užívateľa XAWIER » St Aug 08, 2007 6:07 pm

Na tej tretej fotke vyzerate jak fajni vypalnici! heh.
Asi to robia tie okuliare.
Daco mozeme dat zas..nejaky vyjazd. Trebars teraz podme smer na LIpany a odbocime na Lutinu a hore na Majdan. Je tam super vozenie, mierny kopec hore, nic strme, krasna cesta a malo aut. V lutine je potom pekna zahrada, kde je kofola :) Co vy nato?
Kymco Xciting 300i

madmax

#77 Príspevok od užívateľa madmax » St Aug 08, 2007 6:18 pm

ja som za len treba dohodnúť daky dobrí dátum a cas

focus
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 384
Dátum registrácie: Št Sep 07, 2006 1:29 pm
Skúter: yamaha tdm 900

Hm,pokusitel...

#78 Príspevok od užívateľa focus » St Aug 08, 2007 6:31 pm

Ja xcem zajtra pozret snejka do druzstevnej,ale hlasia velmo zle pocasie a sedim na pive a to vacsinou nem dopadne dobre hehe.pozdravuje vas donmartin.vozi sa v bulharsku.
navrhujem urobit nieco vacsie.aj s prespanim.ja mam len moznost vybavyt xatu na cergove ako som uz pisal.ale cesta je strma,sterk a udusana hlina.hm.ak mate nieco lepsie tak sa nehanbite.kludne zaplatim za elektrinu,vodu,drevo atd.a asi aj ostatny by radi prispeli aby to dobre dopadlo.viac menej sa uz pozname,tak kdo ma moznosti sem s nimi.
Miso zisti tu xatu na banskom.tam by to tiez nebolo zle a da sa tam aj vysantit na novom asfalte na zakrutax a mrknut gejzir.tak makaj hehe.ja cekam hehe.drzte sa.
O T.Dnes mi dosiel benzin,hehe ale az pred bytovkou.
podpis som si este nenastavil

madmax

#79 Príspevok od užívateľa madmax » St Aug 08, 2007 7:04 pm

to u misa by bolo super dasa tam vy šantiť po všetkých stránkach takže super beriem je to super nápadObrázok

focus
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 384
Dátum registrácie: Št Sep 07, 2006 1:29 pm
Skúter: yamaha tdm 900

Hm.

#80 Príspevok od užívateľa focus » St Aug 08, 2007 7:11 pm

[quote="madmax"]to u misa by bolo super dasa tam vy šantiť po všetkých stránkach takže super beriem je to super nápad
ta diky za podporu,ale nema niekdo nieco pri vode?ja rad kupem hehe.toto je v temnom lese a niektore slabsie povahy by sa mohli bat.hehe.dalsie navrhy?zatial to vyhrava.az sa objavia dalsie navrhy dame hlasovanie a jedeme.50ccm go on!
Naposledy upravil/-a focus v Pi Aug 10, 2007 6:56 pm, upravené celkom 1 krát.
podpis som si este nenastavil

focus
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 384
Dátum registrácie: Št Sep 07, 2006 1:29 pm
Skúter: yamaha tdm 900

Stvrtok

#81 Príspevok od užívateľa focus » Št Aug 09, 2007 6:13 pm

Tak som bol konecne pozriet snejka.haha nikdy sa nevozte na zihadle ako ma snejk lebo ked presadnete nazad na svoj tak vas poxyti smutok preveliky.tak som zjedol kukuricu a sypal za madmaxom.ten mi vybral trysku a ze m6 57,5.neni to malo?aj sme mu opravili diodove zadne svetlo a hajde domu.sumar:po-druzstevna-rozhanovce-po.pocasie super.foto dodam.zdar
podpis som si este nenastavil

G

#82 Príspevok od užívateľa G » Št Aug 09, 2007 8:03 pm

Had ma riadne zihadlo..... Este ked tam mal 70ccm tak som ho nemohol nijako dolapit a to som siel na aute. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
XAWIER
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 990
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 10:59 am
Skúter: Kymco XC 300i
Bydlisko: SB - Sunset beach

#83 Príspevok od užívateľa XAWIER » Št Aug 09, 2007 8:48 pm

No jo no, treba nasadit vacsie piesty 8)
Kymco Xciting 300i

focus
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 384
Dátum registrácie: Št Sep 07, 2006 1:29 pm
Skúter: yamaha tdm 900

Hehe

#84 Príspevok od užívateľa focus » Št Aug 09, 2007 8:57 pm

XAWIER napísal:No jo no, treba nasadit vacsie piesty 8)
no on tam ma 50ccm.neviem si predstavit co robila 70ka.aj ja xcem take!ale vratme sa k teme vyjazdov bo ma zavist zozerie.joj bol to zazitok a este som aj jazdil dnes na madmaxovom beneli taze mam traumu.tomu to tiez slape.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#85 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Aug 09, 2007 10:16 pm

:lol: :lol: :lol: A teraz si predstav, ze mne to chodi (teraz) horsie, nez Tebe... :lol: :lol: :lol: Na znackove skutre radsej ani nepozeram... :lol: Ale uz riesim tu spojku a kontrastku... a bude dobre.
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

madmax

#86 Príspevok od užívateľa madmax » Pi Aug 10, 2007 1:12 pm

Sakra zas robím alchýmiu s valčekmi nepači sa mi to do 80 žihadlo a potom zdochne ale výjazd beriem treba niečo zorganizovať fokus a ako po vyčistení karbesu nejaká zmena šľape to v pohode ten môj ma štve stále sa zasviní a neviem ako sa tam ta špina dostane

focus
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 384
Dátum registrácie: Št Sep 07, 2006 1:29 pm
Skúter: yamaha tdm 900

ajaj

#87 Príspevok od užívateľa focus » Pi Aug 10, 2007 10:45 pm

to ma mrzi s tym karbecom ale ty to zvladnes ako aj tie diody,nebud skromny a hod sem tie foto toto co som ti poslal :wink:
podpis som si este nenastavil

madmax

#88 Príspevok od užívateľa madmax » So Aug 11, 2007 12:30 pm

nejaká ta drobná oprava elektroinštalácie [zadne diodove svetlo] za asistencie Fokusa

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#89 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » So Aug 11, 2007 1:19 pm

ked uz ste taki majstri, kto mi pomoze s vymenou spojky? Vcera som sa o to pokusal, ale neslo to (nemam ako poriadne zafixovat zvon a aj ked som ho solidne zafixovali, vyzera to byt poriadne zatiahnute... teda dufam, ze to nema opacny zavit :D )
Focus, ty si bol v Presove menit pruzinky kedysi? Velmi ste sa tam vtedy natrapili, alebo by rozobrat spojku uz presovsky predajca dokazal?
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

focus
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 384
Dátum registrácie: Št Sep 07, 2006 1:29 pm
Skúter: yamaha tdm 900

ax bandit

#90 Príspevok od užívateľa focus » So Aug 11, 2007 1:37 pm

ty stou spojkou :lol: .hocikedy prides spravyme,spojku das dole pneu klucom v hocakom pneuservise a nerozoberaj ju,len ju das celu dole a nasunies novu.pruzinky vymenis z boku,presovsky ma asi dovolenku.ALE TOTO NIESA TEMA O TVOJEJ SPOJKE JASNE??? :evil: :evil: Dohodnime nejaku xatu a tam ti to spravime a aj ostatnym co treba.a teraz sa venujme teme :wink: tak kedy dame zas nejaky vyjazd? :wink:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
XAWIER
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 990
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 10:59 am
Skúter: Kymco XC 300i
Bydlisko: SB - Sunset beach

#91 Príspevok od užívateľa XAWIER » So Aug 11, 2007 2:32 pm

No pocasie bude v najlbizsich dnoch onicom. Burky. Takze musime cakat do buduceho tyzdna, potom sa uvidi.
Kymco Xciting 300i

madmax

#92 Príspevok od užívateľa madmax » So Aug 11, 2007 4:57 pm

a čo keby sme dali vjazd na budúci víkend na Šíravu bude tam motorkárský zraz bude tam super program a ty čo by ostali na víkend tak klobáska pivečko večer nejaký ten striptíz a plno iných zauímavých programov ja idem určite tak kto sa prida

Užívateľov profilový obrázok
XAWIER
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 990
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 10:59 am
Skúter: Kymco XC 300i
Bydlisko: SB - Sunset beach

#93 Príspevok od užívateľa XAWIER » So Aug 11, 2007 6:15 pm

To je na moju 50-ku vela.
Kymco Xciting 300i

focus
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 384
Dátum registrácie: Št Sep 07, 2006 1:29 pm
Skúter: yamaha tdm 900

uz neboj

#94 Príspevok od užívateľa focus » So Aug 11, 2007 6:35 pm

XAWIER napísal:To je na moju 50-ku vela.
to by v poho zvladla ale problem neni v tvojom skutu bojko ze?pockaj az budem mat volno,dame poriadnu trasu,mas 4takt tak to je poho tak uz ma nestvi. :twisted: :roll: ja by som isiel ale som vtedy v robote :cry: po 20tom uz som volny tak dufam ze bude pekne a xawier sa uz nebu bat :roll:
podpis som si este nenastavil

donmartin22

#95 Príspevok od užívateľa donmartin22 » Ne Aug 12, 2007 7:17 pm

madmaxe...dobre vidim??si striekal plasty na svojom benelli?

focus
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 384
Dátum registrácie: Št Sep 07, 2006 1:29 pm
Skúter: yamaha tdm 900

Hale ale

#96 Príspevok od užívateľa focus » Ne Aug 12, 2007 7:23 pm

donmartin22 napísal:madmaxe...dobre vidim??si striekal plasty na svojom benelli?
ale?ty uz niesi v bulharsku?abo si na nete miesto na kozej farme?hehe.zdravim
podpis som si este nenastavil

focus
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 384
Dátum registrácie: Št Sep 07, 2006 1:29 pm
Skúter: yamaha tdm 900

Navstevny den...

#97 Príspevok od užívateľa focus » Po Aug 13, 2007 5:52 pm

Ahojte.tak dnes bol dazdivy den,ale aj navstevny hehe.najprv sa zastavil xavier,dufam ze si po ceste nezmokol a poobede dazdojazdci banditi z bardejova.im dazd nevadi lebo maju super bundy.horsie dopadlo cpi.... jak traktor.aj som pojazdil.dodajte foto.
uvidime sa v piatok.banditovy spravime konecne tu spojku nestastnu.
Pre misa:neviem ci v piatok stihnem aj tvoj poriesit.zavolame si a hod sem info o tej xate,webovu adresu.cavte.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
XAWIER
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 990
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 10:59 am
Skúter: Kymco XC 300i
Bydlisko: SB - Sunset beach

#98 Príspevok od užívateľa XAWIER » Po Aug 13, 2007 7:38 pm

No nezmokol Focus..akurat som dal scoot do garazu, ked zacalo liat. bolo o chlp.
Asi ste nieco poriesili o chatu?: No som zvedavy ta tu web stranku.
Bandit ty nemozes tu chatu, co si o nej vravel?
Kymco Xciting 300i

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#99 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Po Aug 13, 2007 7:58 pm

2 XAWIER: ta chata tazko... krstny nas tam este nikdy samych nepustil, ani ju neponukal... s tou zial nemozeme ratat... :(


A tu je spominane foto z dnesneho mini-zrazu... :)

Cestou do Presova (zo severu) nam Focus volal, ze v Presove lejak... a kedze uz aj nam nejakych 10km od Presova zacinalo kvapkat na hlavu, tak sme sa radsej skryli, ak byto malo prerast do niecoho vacsieho...
Obrázok

Dobre na to posluzila miestna Poziarna zbrojnica... vdaka dazdiku domorodci neotravovali... :D
Obrázok

Ked dazdik ustal, vybrali sme sa dalej... po par kilometroch sa nam dostal na dohlad spominany lejak, ktory sa prehnal Presovom a pokracoval smerom na vychod (vrchy v pozadi su nim zahalene)...
Obrázok

V samom Presove po tom, co dazd uplne prestal, vybrali sme sa do mesta za ucelom nakupov a zistovania informacii... hladany tovar (puzdro na SE W810i) nemali a ani sluzbu nepreviedli (kopirovanie kluca), prosto vychod... :D Scootre medzitym vonku putali pozornost...
Obrázok
Obrázok

Trikrat Cina a trikrat ina pristrojovka... :) A mozete si vsimnut Focusov tuning, zhodil dole zadny drziak na kufor... :D
Obrázok

Po rozlucke s Focusom sme sa pobrali domov, navstivili sme Mountfield, aby sme okukli GPS, ktore davaju k bicyklom zadarmo...
Obrázok

V jednej dedinke sme sa zastavili v miestnej regionalnej pekarnicke na cerstve sladke pecivo...
Obrázok

Shobullov scooter obstojne spinavy, to je dan za male blatniky navyse tesne priliehajuce...
Obrázok

Vsiminite si okienko nad SPZtkou, sluzi okrem ineho na to, aby spinava voda spinila zadne svetlo... :D
Obrázok
Naposledy upravil/-a THeBaNDiT v Po Aug 13, 2007 9:14 pm, upravené celkom 1 krát.
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
shobull
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 247
Dátum registrácie: Pi Júl 27, 2007 9:12 am
Skúter: neuvedený
Bydlisko: BARDEJOV

#100 Príspevok od užívateľa shobull » Po Aug 13, 2007 8:17 pm

Ale uz je cistucky :). Vedro, spongia a voda.
podpis som si este nenastavil

Zamknuté

Návrat na "Východné Slovensko"