Rekapitulacia 2014

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
XAWIER
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 990
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 10:59 am
Skúter: Kymco XC 300i
Bydlisko: SB - Sunset beach

Rekapitulacia 2014

#1 Príspevok od užívateľa XAWIER » Ne Nov 23, 2014 3:59 pm

Tatose mame ustajnene v garazach, ochvilu napadne prvy sneh (niekde uz aj napadol), a tak z dlhej chvile napisem, aka bola moja motosezona 2014.
Hned na jar som bol sokovany, ked sa vyjazdu "Lacnov" zucastnilo okolo 20 skutristov z vychodu. Kedze vychod par rokov spal, stari skutrikari presli bud na motorky, alebo jednoducho prestali jazdit, to bolo super.
Dalsie vacsie vyjazdy boli: Dukla, Sirava-Vinianske jazero a Celoslovensky zraz scootristov v Jaseni.
Okrem tychto zrazov som behal na jednodnove tripy zvacsa s Jozefom a Banditom...napr. Cerveny Klastor-Polsko, Vysoke Tatry, Domasa...
Dokopy som nabehal cez 3000 km...co nie je az tak vela...ale leto bolo dost uprsane, nestabilne pocasie.

Mam natocene zopar videi...niektore ste mozno videli tu na fore, alebo na youtube, takze bude na co pozerat cez tuhu zimu. Niektore videa pridali dalsi clenovia fora...

Co sa tyka vystroje a maxiskutra..investoval som do novej prilby HJC z Yamahy PO a na maxika som si dal vyrobit reflexne pasiky s napismi Kymco Xciting 300i.

Som rad, ze som sa zoznamil s novymi clenmi scooter fora a takisto, ze par clenov kupilo koncom sezony nove masiny...Sejco a Waikik. Este som ich nevidel...ale tesim sa na jar 2015.
Co povazujem za negativne...ze s partiou prestal jazdit Shobull...Banditov bracho, ktory ma Cierny Kymco Xciting 300 i ako ja.

Tesim sa na Vase prispevky!

XAWIER
Kymco Xciting 300i

Užívateľov profilový obrázok
radopcx
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 608
Dátum registrácie: Ut Júl 09, 2013 9:07 pm
Skúter: žiadny
Bydlisko: Sučany
Kontaktovať užívateľa:

Re: Rekapitulacia 2014

#2 Príspevok od užívateľa radopcx » Ne Nov 23, 2014 4:55 pm

Tak ja by som zrekapituloval sezonu 2014 ako vydarenú.Najazdil som vo dvojici pekných 14700km.Naša sezona sa začala 31.1.2014 krátkou jazdou a potom sa to už začalo naplno.Z niakých výjazdov spomeniem aspon zopár lebo ich bolo kvantum.Napr: Zraz Hondy PCX v Litohoři v CZ,(super 3-dňová akcia) kde sme sa zoznámili s kamarátmi Ostravákmi Naďou a Rosťom,Po Valašsku na skútru,Dukla,Jasenie,Jeseníky v CZ,a véééééééla ostatných výjazdov po Slovensku a v Čechách s našou skvelou partiou super ľudí.Niektorí to tento rok flákali s výjazdami ale vždy sa samozrejme každemu nedá.Takže od kúpy Hondy PCX 20.5.2013 sme doteraz najazdili 24100km.Takže som maximálne spokojný s touto sezonou a už sa teším na novú 2015.
Naposledy upravil/-a radopcx v Ne Nov 23, 2014 6:29 pm, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
bruno62tuci
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 809
Dátum registrácie: Pi Apr 18, 2014 11:36 am
Skúter: SYM Joyride 125 Evo
Bydlisko: Pov.Bystrica

Re: Rekapitulacia 2014

#3 Príspevok od užívateľa bruno62tuci » Ne Nov 23, 2014 5:38 pm

Rekapitulacia roku 2014 .
S tym rokom som spokojny,na Povazskej mili v marci som za zoznami s mladencami na skutroch
a odtedy jazdime ked je to mozne a prac.povinosti povolia.
S priatelmi som najazdil 7500 km.Spolocne sme jazdili Duklu,Jasenie,Jeseniky a vyjazdy na Kohutku na fasa parene buchticky.
Takties rad bysom spomenul aj priatelov z
Ostravy su fasa a jemi s celov bandov Stredoslovakov , Ostravakov a s ogarmi z Valsska na vyjazdoch fajn.
Us sa tesim na rok 2015.
Pokial mi chutna je to O.K

Užívateľov profilový obrázok
dreamer
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 376
Dátum registrácie: St Feb 12, 2014 8:44 pm
Skúter: Aprilia SR MAX 300
Bydlisko: Bratislava

Re: Rekapitulacia 2014

#4 Príspevok od užívateľa dreamer » Ne Nov 23, 2014 8:52 pm

Mne skuter-sezona zacala kupou skutra vo februari a odvtedy sa nazbieralo 8000 km a to som skoro nikde nebol. Dva krat Alpy, raz Vieden, raz Tour de Slovakia a zvysok len take okolokominovky, vacsinou rakuske pohranicie. No a do prace cez tyzden. K full moto vybave, ktora mi ostala z velkych moto som dokupil len jet helmu u Lujza v akcii za 19€ a reflexnu vestu. Naklady na servis: 70€ za prvu (a poslednu) garancku a nejakych 200€ na zasoby spotrebaku a tuning. Opravy a problemy: nula. Sezona ale este nekonci. 6.12. bude v BA kazdorocna Mikulasska jazda, ak bude sucho rad by som sa zucastnil. Skuter nezazimovavam, baterku napajam cez 12V zasuvku na udrziavacku, cize ostava bojaschopny po cely rok. Skutrovanie ma chytilo. Je to ine ako motorka, ale ma to pre mna vela vyhod a neviem, ci sa este niekedy vratim k velkym moto. S vyberom skutra som nadmieru spokojny a keby som kupoval dnes, z toho co je momentalne na trhu by som si zasa vybral moju Aprilku.
Aprilia SR MAX 300
Obrázok
ex: Honda XL 1000V Varadero | Suzuki DL650 V-Strom | Yamaha XS650 Midnight Special | Simson S50 | Jawa Babetta 207

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Rekapitulacia 2014

#5 Príspevok od užívateľa VLADY » Ne Nov 23, 2014 10:45 pm

Ja som spokojný tak isto ,pretože síce som tento rok najazdil najmenej za celý čas čo mám scootre , ale zato každé ráno som sa zobudil doma vo vlastnej posteli zdravý, spokojný, v pracovnom pomere, bez dlhov.... Život nieje len o tom, koľko kto najazdí aj keď som mal tento rok pocit, že u niekoho to môže byť jeho hlavná životná činnosť.
Každému sa občas zmenia hodnoty alebo životná situácia a potom mu prídu jeho názory minimálne nemiestne. Ale taký je život, a väčšina z nás pochopí až keď zažije.... :beer:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
dreamer
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 376
Dátum registrácie: St Feb 12, 2014 8:44 pm
Skúter: Aprilia SR MAX 300
Bydlisko: Bratislava

Re: Rekapitulacia 2014

#6 Príspevok od užívateľa dreamer » Po Nov 24, 2014 12:11 am

@Vlady: Viem o com hovoris, tiez som mal lepsie aj slabsie sezony. Plany boli vzdy nejake, ale prisli neocakavane vydavky, ci ine priority a bolo po vyletoch. Kolko kto najazdi vsak nie je dolezite, zivot je naozaj o inom, presne ako pises. Ale koho by tu zaujimalo, ako som bol dnes s mojim najmladsim synom kupovat maturitny oblek aj ked je to pre mna neporovnatelne vyznamnejsia udalost, ako vsetky moje moto sezony dokopy? ;)
Aprilia SR MAX 300
Obrázok
ex: Honda XL 1000V Varadero | Suzuki DL650 V-Strom | Yamaha XS650 Midnight Special | Simson S50 | Jawa Babetta 207

Užívateľov profilový obrázok
Burgmanista
cyklista
cyklista
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Pi Aug 16, 2013 12:04 pm
Skúter: Honda VFR 1200 DCT
Bydlisko: Prešov

Re: Rekapitulacia 2014

#7 Príspevok od užívateľa Burgmanista » Po Nov 24, 2014 5:37 pm

Tak tuto sezónu som dal pekných 13 000 km a to keby som ešte nemal problém s krčnou chrbticou tak verím že by to bolo viac. No verím že budúca sezóna bude ešte lepšia,ak sa dám dokopy po zd stránke chcel by som absolvovať výlet do chorvátska.

Užívateľov profilový obrázok
kajatierik
st. trojkolkár
st. trojkolkár
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Ut Júl 01, 2014 9:01 pm
Skúter: Honda PCX 125 2014

Re: Rekapitulacia 2014

#8 Príspevok od užívateľa kajatierik » Po Nov 24, 2014 6:03 pm

Tak ja som v apríli kúpil Hondu PCX (predtým som najazdil ešte zopár stovák kilometrov na 50ccm), do dnešného dňa (zatiaľ ešte jazdím, aj keď už sa asi blíži koniec, keďže zajtra hlásia snehové prehánky ... skúter som už dnes vyumýval a tankujem 100 oktánový benzín aby tam ostalo niečo kvalitnejšie cez zimu) mám najazdených asi 7500km a zadnú gumu už na hrane značiek opotrebovania :) ... čiže mi to na začiatku 2015 sezóny akurát víde na veľký servis na 8000km + výmena gúm + možno vyššie plexi + rozšírenie VP o skupinu A bez obmedzenia. Taktiež som sa tento rok zaregistroval tu na fóre a absolvoval zopár výletov, budúci rok mi azda dovolia povinnosti nacestovať viac km a byť na viacerých výjazdoch, taktiež by som si chcel trúfnuť na nejakú dlhšiu cestu mimo SR ;)

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Rekapitulacia 2014

#9 Príspevok od užívateľa theruck » Ut Nov 25, 2014 10:50 am

ja este jazdim do prace na skutri a moc som tomu tento rok nedal mimo toho. pre radost som bol jazdit len par krat inak iba z potreby :)

kajatierik: ked je podla teba ten 100 oktan taka kvalita preco tam cely rok lejes mocku a na zimu davas "kvalitu" ? preco si myslis ze 100 oktanovy benzin je kvalitnejsi? v com spociva to zvysenie kvality podla teba?
nechcem flamovat ale sak aspon sa to tu trosku rozprudi snad :)

Užívateľov profilový obrázok
dreamer
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 376
Dátum registrácie: St Feb 12, 2014 8:44 pm
Skúter: Aprilia SR MAX 300
Bydlisko: Bratislava

Re: Rekapitulacia 2014

#10 Príspevok od užívateľa dreamer » Ut Nov 25, 2014 11:24 am

Ja som niekde cital, ze pri premiovych palivach (98, 100) su menej prisne normy pre povinny obsah ethanolu a tym padom ho mozu vyrobcovia paliv davat do tychto paliv menej, resp. vobec. A cim menej ethanolu v palive, tym lepsie pre motor.
Aprilia SR MAX 300
Obrázok
ex: Honda XL 1000V Varadero | Suzuki DL650 V-Strom | Yamaha XS650 Midnight Special | Simson S50 | Jawa Babetta 207

Užívateľov profilový obrázok
kajatierik
st. trojkolkár
st. trojkolkár
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Ut Júl 01, 2014 9:01 pm
Skúter: Honda PCX 125 2014

Re: Rekapitulacia 2014

#11 Príspevok od užívateľa kajatierik » Ut Nov 25, 2014 1:16 pm

theruck: čítal som niekde niečo podobné ako napísal dreamer, že je lepšie zazimovať s takým benzínom, kvôli prísadám ... stále tankujem 95 tak aspoň na zimu tam nalejem po okraj 100vku benzín ;) možno je to somarina, nemám k tomu extra vysvetlenie, ale nikomu tých pár drobných navyše neuškodí ;)

Užívateľov profilový obrázok
andy4
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Št Máj 16, 2013 6:37 pm
Skúter: chesseBURGER125
Bydlisko: KE/KS

Re: Rekapitulacia 2014

#12 Príspevok od užívateľa andy4 » Ut Nov 25, 2014 2:52 pm

Ja som skúter objednal presne pred rokom, a za skútristu sa považujem od apríla 2014 kedy mi ho po ťažkých peripetiách predali v úplne inej špecifikácii ako som z počiatku chcel.

Začnem od konca, pred mesiacom pri vjazde do garáže mi na odometri svietil údaj s číslom presne 8000km/sezóna. Som tvor zvyknutý na pohodlie, teda pri náznaku chladných rán som scoot pekne vyčistený zazimova, v chladné ráno preferujem komfort a bezpečnosť plechovky.

3/4 tohoročných jázd som sa prekotúľal dochádzaním do práce, a pohybom v Košiciach. Absolvoval som 3 garančné prehliadky (popredajná po 1000km) a potom ostatné 4tis KM. Tie prehliadky sú z môjho pohľadu časovo dosť obmedzujúce, a ak by túto sezónu pršalo menej, tých kilometrov by som mal oveľa viac, tým pádom min o jednu prehliadku viac.

Za túto sezónu som zmokol len raz, kedy ma zastihla búrka cestou z práce domov v noci. Počasie sledujem dôsledne, teda pri predpovedi dažďa v čase presunu do/z práce som šiel autom. V prípade ak pršalo v čase kedy som sedel v kancli, som šiel skútrom. Vyšlo mi to stále až na jeden prípad :)

S Mikym a Igorom som absolvoval 3 dňový LET k Baltu, ktorý som opísal v inej téme, a za jeden deň som urazil trasu z Košíc do Gdanska 1098 km (cez Zvolen, Čadcu, Č. Tešín, Lodz). Zrazil som spoločne s Vami na Lačnove, a na Dukle. Na ostatné výlety mi veľmi nezostával čas.

Skúter a aj sezónu hodnotím veľmi pozitívne, jazdenie ma veľmi chytilo. Nakoľko sa mi ale nechce robiť veľké Áčko a kúpil som relatívne drahý fungel nový skúter, nechám si ho aj naďalej a nebudem meniť za silnejší a väčší, pretože pre moje potreby na výletoch SINGLE mi maximálne vyhovuje a stačí. Na ďaleké výlety vo dvojici s manželkou preferujem komfort dvojstopého vozidla s vetrom vo vlasoch.
Idem si svoje.

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Rekapitulacia 2014

#13 Príspevok od užívateľa VLADY » Ut Nov 25, 2014 3:07 pm

Ešte k tomu benzínu...ja som vždy na jeseň odstavil a na jar naštartoval, a či tam bolo polka nádrže alebo plná alebo zvyšné dva litre, nikdy nebol problém ani som nepocítil nikdy žiaden rozdiel , ani to či to stálo bez pohybu 2 mesiace alebo 4. takže pokladám to za zbytočné komplikovanie a placebo efekt. Ak má niekto problém na jar naštartovať tak zväčša preto, lebo má suchý karburátor a nie že starý benzín v nádrži.
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
dreamer
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 376
Dátum registrácie: St Feb 12, 2014 8:44 pm
Skúter: Aprilia SR MAX 300
Bydlisko: Bratislava

Re: Rekapitulacia 2014

#14 Príspevok od užívateľa dreamer » Ut Nov 25, 2014 3:15 pm

@Vlady: skutre maju plastovu nadrz, cize asi mas pravdu, je to vcelku jedno. Ale vacsina moto ma plechovu a je podla mna lepsie ked sa na stenach nadrze zbytocne nezraza vlhkost (= korozia + voda v benzine). Aj cerpadlo je lepsie ak ostava ponorene v benzine ak moto dlhsie nejazdi, co myslis?
Aprilia SR MAX 300
Obrázok
ex: Honda XL 1000V Varadero | Suzuki DL650 V-Strom | Yamaha XS650 Midnight Special | Simson S50 | Jawa Babetta 207

Užívateľov profilový obrázok
Keejwak
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 838
Dátum registrácie: So Nov 23, 2013 7:39 pm
Skúter: -
Bydlisko: Košice

Re: Rekapitulacia 2014

#15 Príspevok od užívateľa Keejwak » Ut Nov 25, 2014 5:13 pm

Nie vsetky skutre maju plastovu nadrz :) preto ak je plechova je dobre mat tam benzin , ale to viete ...
Gilera Runner SP 70 - Valec Malossi Sport 70cc ,Tecnigas TREK vyfuk, Malossi multivar 2000 vario + 7,2gr, Malossi MHR klapky, Malossi red sponge filter, Malossi fly clutch spojka ,Stage6 "WingCooler" zvon, Malossi X-special belt lang remen ...

Užívateľov profilový obrázok
Speeder
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So Okt 18, 2014 1:10 pm
Skúter: Yamaha X Max 125
Bydlisko: okres TV

Re: Rekapitulacia 2014

#16 Príspevok od užívateľa Speeder » Ut Nov 25, 2014 5:35 pm

Ja musím povedať že skuter som síce kúpil pred dvoma mesiacmi s tým že ho len pripravím na ďalšiu sezónu, ale akosi ma to chytilo tak že ešte doteraz jazdím.
Svet stráca svojich géniov: Einstein umrel, Beethoven ohluchol a teraz už aj mňa hlava pobolieva...

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Rekapitulacia 2014

#17 Príspevok od užívateľa VLADY » Ut Nov 25, 2014 7:19 pm

Ak na nádrž nepôsobia prudké zmeny teploty nemá sa prečo kondenzovať nejaká vlhkosť....Ja mám príkladno v garáži pomerne stabilných v zime cca 15°C a v lete okolo 20. Viem si predstaviť kondenzovanie v nádrži kde sa scootrom jazdí aj počas zimy a parkuje aj vonku , že naštartuješ a motor ohreje aj nádrž a vypneš a stojíš vonku nádrž ochladne a večer zas nazad ten istý cyklus. Alebo klasika moto nádrž hore a celý rok vonku raz mrzne potom sa o nádrž oprie slnko a vyhreje ju, a znova sa v noci ochladí. Myslím že celé to je skorej mýtus ako mýtus o NiCD baterkách a ich pamäťovom efekte ....A na tomto svete platí že 1000x opakovaná lož sa stáva pravdou...
Kondenzácia v poloprázdnej nádrži áno, ale za určitých podmienok. Takže všeobecne sa toho netreba báť.
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
Jaro
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 218
Dátum registrácie: Ne Aug 08, 2010 2:31 pm
Skúter: JOYMAX NEW 300i ABS START/STOP
Bydlisko: Poprad

Re: Rekapitulacia 2014

#18 Príspevok od užívateľa Jaro » Ut Nov 25, 2014 7:26 pm

Neviem koľko km som najazdil cez jednotlivé sezony, ale za štyri roky čo mám skúter, prekročil som hranicu 24000 km. Bolo to bez vážnejších problémov. Tohto roku som absolvoval 4.Žiarsku jazdu, zraz v Malcove, Po Valašsku na skútroch, Jasenie a dovolenkovú jazdu cez PLR, Nemecko a ČR. Podľa počasia sa mi zdá, že tohto roku už veľa km nenajazdím. V zime plánujem dať skúter do poriadku - musím rozobrať motor - ozývajú sa ložiská a myslím si že už zaslúžene, prelakovať drobné odierky, skontrolovať elektriku, aby mohol slúžiť ďalších 24000 km
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Keejwak
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 838
Dátum registrácie: So Nov 23, 2013 7:39 pm
Skúter: -
Bydlisko: Košice

Re: Rekapitulacia 2014

#19 Príspevok od užívateľa Keejwak » Ut Nov 25, 2014 7:54 pm

Tak ja parkujem v plechovej garazi a tam je +- rovnako ako vonku :)
Gilera Runner SP 70 - Valec Malossi Sport 70cc ,Tecnigas TREK vyfuk, Malossi multivar 2000 vario + 7,2gr, Malossi MHR klapky, Malossi red sponge filter, Malossi fly clutch spojka ,Stage6 "WingCooler" zvon, Malossi X-special belt lang remen ...

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: Rekapitulacia 2014

#20 Príspevok od užívateľa duky5 » St Nov 26, 2014 4:17 pm

chalani, životné filozofie by sme mohli riešiť v inej téme, tuto sa sústreďme na rekapituláciu :).

Ja som mal tento rok slabú sezónu. Kvôli robote bolo málo času a keď bol čas, bolo škaredo. Keďže robím aj cez víkendy, málo sa zapájam na spoločné jazdy a cez týždeň sa ku mne veľa ľudí nehrnie :).

Jednodňová alpovačka nebola vôbec žiadna, podarilo sa mi dať aspoň obľúbený Semmering na pár dní a splniť si ďalší moto sen, a to stelvio, aj keď s nepríjemnými udalosťami.

Napriek tomu som najazdil celkom pekných 7 000 km ak dobre pozerám a atakujem 50 000 km vlastných na jednom stroji :).
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Užívateľov profilový obrázok
nigdais02
motorkár
motorkár
Príspevky: 1857
Dátum registrácie: Po Sep 01, 2008 4:28 pm
Skúter: Kašlem na to nechce sa mi to stale prepisovať... :D
Bydlisko: Kamenec p. Vtáč. okr. Prievidza

Re: Rekapitulacia 2014

#21 Príspevok od užívateľa nigdais02 » Št Nov 27, 2014 3:38 am

Len v skratke , skúter predaný, kúpené auto žiaľ bohu s fórum asi končím. Co sa týka dvojkolesovej motorizácie do budúcna len motorka aká ? Neviem Kedy tak isto..je to vo hviezdach...tak nech vám šľapu tie skútraky a hlavne jazdite!! :P Fórum mi dalo veľa spoznal som skvelých ľudí za čo som vďačný :)
Rozrastajte sa a buďte na seba dobrý :D

Na zraz prídem veľmi rád :)
....To ťa musí baviť....

KLIK:
RGK - Scooter-tuning, diely, servis, dovoz.


EX...
1.Yuki speedy 50
2.Cpi oliver 50
3.Aprilia sr R 50
4.3x Gilera Nexus 500
5.2x Yamaha aerox 50
6.2x Aprilia sr 50
7.Gilera runner 200
a
t
d.

Užívateľov profilový obrázok
Damo555
motorkár
motorkár
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Po Nov 16, 2009 5:05 pm
Skúter: Yamaha Majesty S 125, Yamasaki Ym 150T
Bydlisko: Kamenica pri Sabinove
Kontaktovať užívateľa:

Re: Rekapitulacia 2014

#22 Príspevok od užívateľa Damo555 » Št Nov 27, 2014 10:14 pm

Rekapitulacia 2014 : Jazdiť celu sezónu po lesných cestách široko ďaleko je fajn, ale skútre máju radšej asfalt čiže sledujem inzeráty na nejaký maxik :D. Čiže sezona 2015 pre mňa už nebude o lesných cestách :D
Obrázok
Yamaha Majesty S 125 - road
Yamasaki YM 150 T - offroad

Užívateľov profilový obrázok
macostr
skútrista
skútrista
Príspevky: 265
Dátum registrácie: Ne Máj 11, 2014 4:37 pm
Skúter: Kymco Downtown 300i, 2010
Bydlisko: KE/TV

Re: Rekapitulacia 2014

#23 Príspevok od užívateľa macostr » Po Dec 22, 2014 6:07 pm

Caute, tak aj ja by som rad zhrnul sezonu 2014. Moj prvy skuter Kymco Agility City som kupil v maji, na dochadzanie do prace..do oktobra som s nim najazdil takmer 8000km nie len do prace, ale aj na vyjazdy kde som spoznal mnoho z vas..proste kopec super ludi ktori su ochotni vyrazit za relaxom aj ked nie je vonku slnecno a 30 stupnov. V oktobri som presedlal na X-max 125 od Sejca a urobil dalsich 2000km..jazdil som az do teplot cca +4, a teraz sa tiez raz za cas prebehnem (pokial nastartujem :) ). Vyfasoval som Termoscud predcasne od Jeziska takze aj v chlade sa mozem prebehnut. Dufam ze sa najde par dobrovolnikov na nejaku Stefansku jazdu, alebo iny koncorocny zraz :) Prajem vsetkym stastne a vesele, a este raz dakujem za organizaciu super vyjazdov a za pomoc pri akomkolvek probleme :) Vidime sa na jar !
Vychutnávam si každý kilometer na dvoch kolesách :)

web: http://macostr.simplesite.com/
Skúter: Kymco Downtown 300i (2010)
predtým: Yamaha X-Max 125 (2006), Kymco Agility City 125 (2014)

sejco
cyklista
cyklista
Príspevky: 153
Dátum registrácie: Št Máj 29, 2014 9:52 pm
Skúter: yamaha x-max predane ,piaggio mp3 500
Bydlisko: bardejov

Re: Rekapitulacia 2014

#24 Príspevok od užívateľa sejco » Po Dec 22, 2014 9:17 pm

zdravim rok 2014 bol ok len bolo malo casu na vyjazdy ale s geriatriou som absolvoval aj krakow a dufam ze na druhy rok to bude aj s waikikom ktory tesne pred krakowom predal skutra.dakujem aj burgmnanistovi ,Ondrejovi a waikikovi za nase obcasne vylety a samozrejme vsetkym ktorých somstretol ste fajn.akoisto ste postrehli zmenil som kategoriu kedze sa mi nechcelo robit velke A cko tak volba bolo MP3.v plane bol sice x-max 400 no akosi sa to zbehlo rychlo a uz smne aj s burgmanistom a zdenom cestovali po nove stroje.takze stretneme sa v novom roku a mozno dame este jeden vyjazd ak pocasie dovoli.tak sa zatial majte a bohatého jeziska mne uz prisiel predcasne /MP3-500/

Napísať odpoveď

Návrat na "Východné Slovensko"