vylet po Slovensku

Moderátor: Moderators

Ste za takyto vylet ?

Ano
5
56%
Nie
2
22%
Mozno
2
22%
 
Celkom hlasov: 9

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
SSE
skútrista
skútrista
Príspevky: 261
Dátum registrácie: Ne Aug 31, 2014 10:36 pm
Skúter: Honda CBF 600S,YiYing Cruiser 250, Yamaha XC 125T, Aprilia SR50
Bydlisko: Zvolen

Re: vylet po Slovensku

#26 Príspevok od užívateľa SSE » Ne Mar 22, 2015 6:46 pm

potapac napísal:Ale tu nejde o to spravit rychlostny alebo iny rekord :-) ja si to chcem uzit v ramci dovolenky. Nejdeme sa hrat kto dalej docika... Jazdit len kvoli tomu kolko km denne som urobil, alebo kolko sa da urobit nie je mojim cielom. Ja chcem nieco vidiet zazit, pokecat a tak.. Mne by sa naopak pacilo tak max 300 km denne a nieco aj zazit...
Ja som ti to ani nepísal ako, že chcem písať o tom kto viac zvládne alebo podobne...ja som reagoval na to, že tu píšu ze jazdenie 12 hodín je strášne veľa...inak Bruno bol si aj ty pri tom a chceš mi povedať, že si toho málo videl ? alebo málo zažil? Ja poukazujem na to, že sa dá aj jazdiť a aj veľa vidieť len to musí byť správne rozvrhnuté a načasované...
Som nový (už niesom nový...či?)...ale učenlivý... :)

Niekdy premýšľam, či nepatrím do blázninca. Potom sa ale rozhliadnem okolo seba a vravím si, že už tam možno som !!!!

Užívateľov profilový obrázok
potapac
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 419
Dátum registrácie: Št Máj 15, 2014 11:35 am
Skúter: Honda GW1800

Re: vylet po Slovensku

#27 Príspevok od užívateľa potapac » Ne Mar 22, 2015 6:51 pm

s tým súhlasím.. treba si to naplánovať a brať ako dovolenku. Veď 5 dní na slovensko by malo byť dosť. Minulé leto som dochádzal týždeň z BB do BA na skútri každý deň a posledné dva dni to už bola otrava...
____________________________________
radšej stratiť 5 min. života čakaním,
ako stratiť život pre 5 min.
Relax, kľud, pohoda..

SW-T 400 - Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
bruno62tuci
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 809
Dátum registrácie: Pi Apr 18, 2014 11:36 am
Skúter: SYM Joyride 125 Evo
Bydlisko: Pov.Bystrica

Re: vylet po Slovensku

#28 Príspevok od užívateľa bruno62tuci » Ne Mar 22, 2015 7:24 pm

Blesku na Slovensko je jeden den malo.Ked sa chceme zastavit na hradoch,zamkoch a jaskyniach.
Ked sa caka na prehliadku tak mimnimalne 1 az 0,30 hod.
A stov pripravov mas pravdu treba si sadnut a naplanovat.
Pokial mi chutna je to O.K

Užívateľov profilový obrázok
Matqo
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 100
Dátum registrácie: Po Aug 31, 2009 9:14 pm
Skúter: Honda Dylan 125
Bydlisko: Prešov

Re: vylet po Slovensku

#29 Príspevok od užívateľa Matqo » Po Mar 23, 2015 11:22 pm

oka, ja som to bral tak vseobecne, ze chcem ist na vylet po ,, slovenskych hraniciach " myslel som to obrazne. Paci sa mi nazor, ze si treba vytipovat urcite nejake pamiatky atd. Chcel som usetrit nejake peniaze, tak som myslel, ze prespanie v stane nas vyjde lacnejsie... lebo nasteva nejakej pamiatky, ci uz hradu alebo zamku, alebo nejakej dediny bude nieco stat a nehovorim o jedle a benzine :) ale to je dovolenka moja a chcem si to uzit naplno tak obetujem aj tych 300 € ( dufam, ze to bude stacit na tych 5 dni )

co sa tyka vybranych miest tak urcite by nieco stalo za to. Bol by som rad, keby si to vsimli aj ostatni scootristi zo Slovenska a by sme sa mohli nejako pogrupovat a ist dalej, ako kto by chcel ist s nami.

Inak ked sa nestihne vsetko tak sa nestihne ... nemam v plane, ze urcite musim ist do BA a potom naspat, ked skoncim niekde na zapade a neostane cas, tak ma to vobec nebude stvat ... chcem len si vyjst sa poriadne vyjazdit, byt s uzasnymi ludmi a si to maximalne uzit.

Cize suma sumarum, pocitam, zeby sme uz boli traja. Ked budem mat volnejsie skusime dat dohromady hlavy a vyhutat cestu, popripadne ubytovanie v penzionoch a vsetko co okolo toho patri.
Myslím, teda som.

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: vylet po Slovensku

#30 Príspevok od užívateľa BacaNR » Po Mar 23, 2015 11:47 pm

300euro ti bude urcite stacit , ved za tolko by si otocil aj chorvatsko na 5dni s ubytkom, jedlom , vinkom a zabavou na skutri :wink:
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Napísať odpoveď

Návrat na "Východné Slovensko"