20.04.2009 - Domasa na otocku

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

20.04.2009 - Domasa na otocku

#1 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Ut Apr 21, 2009 9:30 am

Tak dnes som si skocil na Domasu... V praci som skoncil o 14:30, obloha jasnomodra, ani mracika-letacika, a Domasu som mal v plane uz dlhsie, tak reku skocim pozriet, ako to tam vyzera s novym asfaltom... cestou som vyzdvihol brata a uz sa islo. Cestovna rychlost 50-60 v obci, 80-90 mimo obce, zriedkavo 100, castejsie aj mimo obce len 40-50, ked sa slo po nejakom tankodrome...

Trasa tam: Bardejov - Raslavice - Marhan - Giraltovce - Turany nad Ondavou - Nova Kelca
Trasa spat: Nova Kelca - Turany nad Ondavou - Girlatovce - Dubinne - Bardejov
spolu: 165km

Cesta popri Domasi bola teda solidne kolajnicova (kamiony su sfine), kamionova doprava medzi Vranovom a Svidnikom je odklonena cez Giraltovce... Nesli sme az popri celej Domasi, v Novej Kelci sme sli priamo k vode (tam sme zvykli v minulych rokoch dovolenkovat). Aj dnes som sa tam solidne zrelaxoval, len skoda, ze ma zacinala hlava boliet...

Pridam zo dve-tri foto, viac scootroidnych dnes nemam... Cesta nazad v podobnom style, akurat ze sme sa zastavili v Giraltovciach na fajn zmrzlinu (0.25€ za kopcek v porovnani s 0.30€ v BJ). Vylet hodnotim ako vydareny, nabuduce si beriem aj deku. :)


Zopar foto:

Voda bola priezracne cista a pokojna, vlnky uplne malicke, ani to neclapkalo:
Obrázok

Aprilka mala cas si oddychnut...
Obrázok

Bandita sa chysta na odchod...
Obrázok

Skoro som zabudol: ako to vyzera s novym asfaltom? Niekde sme videli jamy zalievane asfaltovou breckou a posypane kamienkami... na jednom useku boli jamiska, ze clovek by v nich koleso stratil... a sli sme len po Novu Kelcu, dalej som nemal kvoli pobolievajucej hlave a pokrocilemu casu chut zajst... Inokedy kuknem. 8)
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Napísať odpoveď

Návrat na "Východné Slovensko"