Pekna sobota

presunuté staré a neprehľadné, uzamknuté iba na čítanie

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Nepo

Pekna sobota

#1 Príspevok od užívateľa Nepo » Ne Okt 01, 2006 9:20 am

Ako kazdu sobotu som si nemohol odpustit sturec,kde sme sa stretli aj s mPershingom(foto robil on).O nejakej 15-tej som bol uz doma a v nadrzi este plno benzinu tak som rozmyslal kde by som si to zamieril.Tak mi napadlo ze by som mohol ist pozret nasho hrdinu Jurka Jánošíka ze ako sa chlapec ma.Tam som siel smer ZA a vracal som sa cez Kraľovany.Obrázok
Obrázok
ObrázokObrázokObrázok
vona cesta co ide poza KIU Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

#2 Príspevok od užívateľa VLADY » Ne Okt 01, 2006 11:40 am

Ako tak kukám ten Ďurino si moc nepožil..... nuž čo keby nebol zbíjal, mohol ešte žiť!
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

scrat

#3 Príspevok od užívateľa scrat » Ne Okt 01, 2006 12:05 pm

VLADY napísal:Ako tak kukám ten Ďurino si moc nepožil..... nuž čo keby nebol zbíjal, mohol ešte žiť!
Čo čakáš od zbojníka...každý zbojník vraždil a zabijal iba pre svoje dobro, tých pár drobných ktore hodil chudobe aby ho nebonzla urobili z neho po jeho smrti hrdinu... :)

Nepo

#4 Príspevok od užívateľa Nepo » Ne Okt 01, 2006 4:17 pm

Bol som aj dnes pozret na sturci a nebol som jediny.No najvacsiu radost nam vsetkym spravil prichod policajtov.Odstavovali jednu motorku zadruhou smerom dolu na BB strene sturca.Ja som mal stastie,siel som hore a ked som ich videl som si rozmyslel ci pojdem naspet.Tak som si dal etse par krat zakruty na MT strane a siel som domov.By ma aj celkom zaujimalo ako dopadli ostatny strelci :D

Zamknuté

Návrat na "Stretávky, výlety a zrazy"