Jazdí niekto v tomto teple?

presunuté staré a neprehľadné, uzamknuté iba na čítanie

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
DUDE 007
st. trojkolkár
st. trojkolkár
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Pi Feb 24, 2006 2:33 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Bratislava- Pošeň
Kontaktovať užívateľa:

#26 Príspevok od užívateľa DUDE 007 » Ne Jan 28, 2007 5:29 pm

Kúpim kožky perie....... :D
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

#27 Príspevok od užívateľa VLADY » Po Jan 29, 2007 4:35 pm

KUA ty si ho odhalil! a ja tu si z neho robím prdel a ono to je kožkár..... :oops: :oops:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Bacil-BA
motorkár
motorkár
Príspevky: 1835
Dátum registrácie: So Jan 28, 2006 12:59 am
Skúter: Už zasa žiadny
Bydlisko: BA- Ružinov, Hotel Bratislava

#28 Príspevok od užívateľa Bacil-BA » So Feb 10, 2007 9:18 pm

Tak som sa konečne zbavil chrípky, či aký bacil to bol a zasa som si dnes chvíľu pojazdil. Prvých 100km bola pohodka, vonku bolo príjemne a ja som bol pre istotu nabalený v oblečení ako "snehulák".
Potom som ešte išiel na záver zaprášeného a zablateného tátoša očistiť pod WAP-kou na ÖMW pri Soravii. Tých ďalších 10km som si mal radšej odpustiť. Skútrika som riadne vyšpricoval, osušil sedadlo, stiahol igelitový sáčok z filtra a poďho domov. V prvej ľavej zátačke, skoro ešte na pumpe, som to mierne naklopil a j-e-b ho na zem jak kabela. Tie tvrvdé čínske gumy neskutočne za mokra šmýkajú, no a ako boli boky ešte pekne mokré a možno aj saponátové tak som letel k zemi ako na lade. Hneď som vyskočil na nohy jak kamzík, skútra som neustále držal v rukách a chvľu som ešte nechápal, čo to malo znamenať. Naštastie podstatné škody schytal hlavný stojan, trochu spodok variátora a v predu plasty. No čo už, mne nebolo vôbec nič, tak so napravil ľavé zrkadlo a pomaly, pomaličky som si to nasmeroval domov. V garáži som ešte raz skontroloval škody a dá sa to, v podstate nič vážne, čo by bolo nutné opravovať, alebo meniť. :cry:
Až keď som sa vyzliekal, zistil som, že svoje som schytal aj ja. Lepšie povedané motobunda, predratá až po chránič na lakti, troška oddraté z chrániča a trocha šuchnuté gate na kolene a rukavica. No mať tak bežnú bundu, tak som možno chytený na lakti až po kožu. Lakeť bol totižto ten tretí pevný opo_rný (musel som to rozdeliť, lebo si to myslí, že točím o p_orne :D a maže mi to) bod, vďaka ktorému ten pád nešiel hlbšie.
Vzhľadom na dlhotrvajúci absťák bez jazdenia som večer aj tak skonštatoval, že ten deň za to stál! :!:
Len mi teraz ešte napadlo, že som vôbec nepozrel na bok prilby, či som náhodou aj hlavou neťukol do zeme. Dufám, že bude čistá. :roll:
Tak už zasa nič.

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#29 Príspevok od užívateľa alcatelko » So Feb 10, 2007 9:38 pm

gratulujem k tvojmu padu...som rad ze si cely...a buduci tyzden uz budes mas savy mc16 soft :lol:
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Bacil-BA
motorkár
motorkár
Príspevky: 1835
Dátum registrácie: So Jan 28, 2006 12:59 am
Skúter: Už zasa žiadny
Bydlisko: BA- Ružinov, Hotel Bratislava

#30 Príspevok od užívateľa Bacil-BA » So Feb 10, 2007 9:59 pm

No to som si vravel, že keď tieto origo zjazdím, tak kúpim určite minimálne o polovicu mäkšie, ale keď tieto nie a nie zodrať. Majú cez 9tis. a sú jak nové !?!?? Vidím to na nejakú gumovačku, inak si nepomôžem... :D
Tak už zasa nič.

scrat

#31 Príspevok od užívateľa scrat » So Feb 10, 2007 10:05 pm

Tak ja som dnes tiež trochu pojazdil. Síce len testovaciu jazdu 10km ale ked som zosadol kolena som citil...

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#32 Príspevok od užívateľa theruck » Ne Feb 11, 2007 9:54 pm

ja som jazdil vcera a stratil som najprv jeden srob potom druhy srob z vyfuku a potom aj tesnenie :) to bol zvuk jak svina! jak nejake zavodne maranello vazne som sa modlil aby ma to doviezlo domov - vykon asi 0,4 kona islo mi to tak 40-50 hruuza

bacil: tie tvrde asi nezjazdis nikdy kup si tam rovno pirellky

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#33 Príspevok od užívateľa Scarp » Ne Feb 11, 2007 10:03 pm

U nas bolo dnes asi 8 stupnov tak som sa bol s kamosom vyblbnut na jednej ceste u nas co je v podstate asi 600m skoro rovina a na 97 % prazdne mal som aj kameru len skoda ze nie digitalnu
podpis som si este nenastavil

hopi
st. trojkolkár
st. trojkolkár
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Ut Máj 23, 2006 11:06 pm

#34 Príspevok od užívateľa hopi » Po Feb 12, 2007 2:41 pm

Bacil-BA napísal:Tak som sa konečne zbavil chrípky, či aký bacil to bol a zasa som si dnes chvíľu pojazdil. Prvých 100km bola pohodka, vonku bolo príjemne a ja som bol pre istotu nabalený v oblečení ako "snehulák".
Potom som ešte išiel na záver zaprášeného a zablateného tátoša očistiť pod WAP-kou na ÖMW pri Soravii. Tých ďalších 10km som si mal radšej odpustiť. Skútrika som riadne vyšpricoval, osušil sedadlo, stiahol igelitový sáčok z filtra a poďho domov. V prvej ľavej zátačke, skoro ešte na pumpe, som to mierne naklopil a j-e-b ho na zem jak kabela. Tie tvrvdé čínske gumy neskutočne za mokra šmýkajú, no a ako boli boky ešte pekne mokré a možno aj saponátové tak som letel k zemi ako na lade. Hneď som vyskočil na nohy jak kamzík, skútra som neustále držal v rukách a chvľu som ešte nechápal, čo to malo znamenať. Naštastie podstatné škody schytal hlavný stojan, trochu spodok variátora a v predu plasty. No čo už, mne nebolo vôbec nič, tak so napravil ľavé zrkadlo a pomaly, pomaličky som si to nasmeroval domov. V garáži som ešte raz skontroloval škody a dá sa to, v podstate nič vážne, čo by bolo nutné opravovať, alebo meniť. :cry:
Až keď som sa vyzliekal, zistil som, že svoje som schytal aj ja. Lepšie povedané motobunda, predratá až po chránič na lakti, troška oddraté z chrániča a trocha šuchnuté gate na kolene a rukavica. No mať tak bežnú bundu, tak som možno chytený na lakti až po kožu. Lakeť bol totižto ten tretí pevný opo_rný (musel som to rozdeliť, lebo si to myslí, že točím o p_orne :D a maže mi to) bod, vďaka ktorému ten pád nešiel hlbšie.
Vzhľadom na dlhotrvajúci absťák bez jazdenia som večer aj tak skonštatoval, že ten deň za to stál! :!:
Len mi teraz ešte napadlo, že som vôbec nepozrel na bok prilby, či som náhodou aj hlavou neťukol do zeme. Dufám, že bude čistá. :roll:
Ja som uz tiez mal 2x namale koli tym original cinskym gumam. A to som isiel po rovnej ceste ktoru chvilu predtym umyvali. Hodilo mi zadne a skoro som skoncil na zastavke.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

#35 Príspevok od užívateľa VLADY » Po Feb 12, 2007 8:33 pm

Ešte Bacile že to dopadlo len takto. ja som bol dneska vonku a to som mal len obyčajnú koženú bundu bez chráničov lebo origoš sa akurát prala.lebo mi to nedalo a musel som sa ísť prevetrať a aj som išiel dačo kúpiť do GME na budovatelskú či kde to tam teraz je....ale než som naštartoval tak som skoro vyšťavil baterku. ono to ak vyschne karbec dosť dlho trvá než to podtlakové čerpadlo ten benzín znova nasaje a natlačí do karbíku. Už som rozhodnutý tam dať taký ten PVC balónik na čerpanie paliva jak býva na kosačkách alebo inej záhradnej technike.Tým by som si vždy po dlhom státii načerpal ručne a len brnk a ide sa....že by som zajtra skúsil do roboty na scootri? ale ráno býva ešte dosť kosa... :roll:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
Xlukas.cz
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 241
Dátum registrácie: So Jún 10, 2006 6:01 pm
Skúter: Piaggio X9 125
Bydlisko: HO+ / Praha
Kontaktovať užívateľa:

#36 Príspevok od užívateľa Xlukas.cz » Po Feb 12, 2007 9:47 pm

aaaaa, vidim, ze tento vikend byl fakt uz motorkarsky. v sobotu sem nahodil kolo s novou pneu a ozivil skutra. zajel nabrat plnou a udelal kolecko po nasem mestecku - celkem cca 4 km - priprava na nedeli. no a v tu nedelu sem to vytahl pred barak, obleceny a !!! baterka v prrrr.... tak sem si teda vubec nezajezdil.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
MiroSA
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Po Apr 17, 2006 8:01 am
Skúter: Kymco xciting 500
Bydlisko: Kráľová nad Váhom
Kontaktovať užívateľa:

#37 Príspevok od užívateľa MiroSA » Po Feb 12, 2007 10:33 pm

bud rad ze skoncila pred barakom :D ja som nabehal v nedelu asi 40 km :wink:
podpis som si este nenastavil

scrat

#38 Príspevok od užívateľa scrat » Po Feb 12, 2007 10:39 pm

Miro, ty si si mal prerobiť to moto na karavan, ved si na nej viacej než doma :)

Užívateľov profilový obrázok
DUDE 007
st. trojkolkár
st. trojkolkár
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Pi Feb 24, 2006 2:33 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Bratislava- Pošeň
Kontaktovať užívateľa:

#39 Príspevok od užívateľa DUDE 007 » Po Feb 12, 2007 10:53 pm

Ja som bol tiež v nedelu troška pobehat tak 80km :D
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Xlukas.cz
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 241
Dátum registrácie: So Jún 10, 2006 6:01 pm
Skúter: Piaggio X9 125
Bydlisko: HO+ / Praha
Kontaktovať užívateľa:

#40 Príspevok od užívateľa Xlukas.cz » Po Feb 12, 2007 11:46 pm

miro a nezarli tvoje manzelka na skutra? to vypada, ze se skutrem travis vic casu nez s ni.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
MiroSA
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Po Apr 17, 2006 8:01 am
Skúter: Kymco xciting 500
Bydlisko: Kráľová nad Váhom
Kontaktovať užívateľa:

#41 Príspevok od užívateľa MiroSA » Ut Feb 13, 2007 6:29 pm

to je len priatelka :) v piatok dostala novu prilbu tak budeme behat po zrazoch :D
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#42 Príspevok od užívateľa theruck » St Feb 14, 2007 10:52 am

sak na mrzakovi :)

Zamknuté

Návrat na "Stretávky, výlety a zrazy"