SLOVENSKA SKUTER SNURA???

presunuté staré a neprehľadné, uzamknuté iba na čítanie

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

SLOVENSKA SKUTER SNURA???

#1 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ut Feb 13, 2007 7:07 pm

kedze sa tu keca o tom ze by snura bola dobra piste nejake napady co a ako a nieco potom do leta mozeme zbuchat...

ja by som navrhol nieco na styl "tajnej rally"...cize urcia sa miesta ktore treba navstivit a ciel cesty...a kazdy si hodi vlastne tempo a vzdy sa vsetci stretnu na urcenom mieste kde sa nieco spacha a prespi sa...co vy na to? :roll:
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#2 Príspevok od užívateľa Scarp » Ut Feb 13, 2007 7:14 pm

Viem ze je to mozno blby napad ale ja by som to zorganizoval na styl cez cele slovensko aby sa mohlo zapojit vela ludi napr od Ba cez vela miest az po neviem co na vychode alebo ako bude zaujem a povedzme ze niekto sa pripoji od ziaru nad hrono m po zvolen ale bo take nieco
podpis som si este nenastavil

Bacil-BA
motorkár
motorkár
Príspevky: 1835
Dátum registrácie: So Jan 28, 2006 12:59 am
Skúter: Už zasa žiadny
Bydlisko: BA- Ružinov, Hotel Bratislava

#3 Príspevok od užívateľa Bacil-BA » Ut Feb 13, 2007 7:36 pm

Mnoooo, ak to bude do 500km za deň beriem :!:
Tak už zasa nič.

Užívateľov profilový obrázok
lil_b
moderátor
moderátor
Príspevky: 824
Dátum registrácie: So Feb 11, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať užívateľa:

#4 Príspevok od užívateľa lil_b » Ut Feb 13, 2007 7:39 pm

Scarp napísal:Viem ze je to mozno blby napad ale ja by som to zorganizoval na styl cez cele slovensko aby sa mohlo zapojit vela ludi napr od Ba cez vela miest az po neviem co na vychode alebo ako bude zaujem a povedzme ze niekto sa pripoji od ziaru nad hrono m po zvolen ale bo take nieco
myslim že možno 5ti budú ochotný sa terigať na scootroch cez celu republiku. myslim že je nas moc malo na takú velkú jazdu po slovensku

osobne sa mi alcatelkou napad pači, ale čo ked nekdo bude bludiť? bude niekto na kontrolnych bodoch? jak budem vedieť že som dorazil na kontrolny bod (ked budem nahodou prvý) ? čo ak nekdo zastavi tam a druhý tam ? je to dosť naročne na organizaciu...
napad super, len ako organizator by som sa bal :)
PS. myslim že za takú jazdu si môžeš pýtať symbolické "štartovné"
podpis som si este nenastavil

focus
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 384
Dátum registrácie: Št Sep 07, 2006 1:29 pm
Skúter: yamaha tdm 900

#5 Príspevok od užívateľa focus » Ut Feb 13, 2007 7:41 pm

pridite aj na vychod a mi k vam.do leta sa tu mozno zorganizujeme a vymyslime vam program.slubujem :wink: :wink: :wink:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#6 Príspevok od užívateľa Scarp » Ut Feb 13, 2007 7:43 pm

Treba to domysliet a bude to pecka treba zistit zhruba ucast a podla toho spravit kontrolne body a tam uz dosadit na ne niekoho z nas alebo nieco podobneho stylu
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#7 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ut Feb 13, 2007 8:26 pm

kontrolne body napr. nejaky motorest alebo nieco kde sa da posediet a obcerstvit a dokazom ze ste tam boli by bola ich peciatka...a kazdy by dostal mapu a ozaj by to nebolo tak robene aby niekto zabludil...a mohlo by to byt tym stylom ze kazdy by siel na kolko by si trufol...napr ze by sa slo zo zapadu na vychod alebo tak...a za den max 200km aj menej...vsak 50karom by upadla prdel :lol: a este tak kolko dni by bolo optimum? viac ako 3 by asi malokto chcel...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
lil_b
moderátor
moderátor
Príspevky: 824
Dátum registrácie: So Feb 11, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať užívateľa:

#8 Príspevok od užívateľa lil_b » Ut Feb 13, 2007 8:29 pm

GPS 4ever
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#9 Príspevok od užívateľa Scarp » Ut Feb 13, 2007 8:32 pm

Dalsia dolezita vec ak sa pojde z nejakeho kontrolneho bodu je temp lebo uz z vlastnich skusenosti viem ze napr 2T a 4T asi nepojdu radi spolu takze to budu asi skupinky si myslim
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#10 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ut Feb 13, 2007 8:37 pm

no ved...kazdy si da tempo ake chce...napr. maxici si mozu urobit zachadzku napr. na hrad a ty pomaly najkratsou cestou...alebo ak su lepsie navrhy?
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Kokyno
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 49
Dátum registrácie: Po Júl 03, 2006 8:57 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Bratislove
Kontaktovať užívateľa:

#11 Príspevok od užívateľa Kokyno » Ut Feb 13, 2007 8:38 pm

a co tak to hodit aj pod stan ak sa bude dat .. k nejakemu jazeru na kupanie a vecer babenky a flamovacky.. :? ja by som siel.. ale haluz by bolo ist spolocne,pokal sa to bude dat :) taku okruznu spolocnu jazdu po slovensku..
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#12 Príspevok od užívateľa Scarp » Ut Feb 13, 2007 8:42 pm

Napad je to uplne genialny a pokial sa bude dat idem len este by bolo fajn vyriesit jednu vec a to je nejaky ten kamaraman co pojde celu tu cestu a bude tocit aby nevzniklo video takej kvality ako to v Novej Bani ale bolo to viac nez pozeranie stvorcekov
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Jostobb
motorkár
motorkár
Príspevky: 1563
Dátum registrácie: Pi Okt 13, 2006 7:01 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: B.Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

#13 Príspevok od užívateľa Jostobb » St Feb 14, 2007 4:56 pm

No jasné a zabečme ešte aj pojazdné občerstvenie :D ....a pojazdný servis atď :lol: :lol:
podpis som si este nenastavil

scrat

#14 Príspevok od užívateľa scrat » St Feb 14, 2007 5:07 pm

Jostobb napísal:No jasné a zabečme ešte aj pojazdné občerstvenie :D ....a pojazdný servis atď :lol: :lol:
he, a už chýba iba vrtulník...nič v zlom ale celý projekt je dosť nerealny.

Užívateľov profilový obrázok
spike5
chodec
chodec
Príspevky: 20
Dátum registrácie: So Sep 09, 2006 12:19 pm

#15 Príspevok od užívateľa spike5 » St Feb 14, 2007 6:11 pm

no stym pojazdnym servisom by som suhlasil.. ty co jazdia na cinanovi.. ako ja tak by ho veeelmi potrebovali.. :lol: ale.. cele vsetko je uplne super napad..
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#16 Príspevok od užívateľa alcatelko » St Feb 14, 2007 6:33 pm

pojazdny servis by nebol nejaky problem... :wink:
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

scrat

#17 Príspevok od užívateľa scrat » St Feb 14, 2007 6:51 pm

alcatelko napísal:pojazdny servis by nebol nejaky problem... :wink:
he, čina by to mala jednoduche. žiadne sučiastky, ale rovno cely karter aj s kolesom, ved maju vsetky rovnake motory :D

Jarda
st. trojkolkár
st. trojkolkár
Príspevky: 70
Dátum registrácie: St Jún 21, 2006 8:57 pm
Skúter: Burgman 650
Bydlisko: Slavonice/Czech Republik
Kontaktovať užívateľa:

#18 Príspevok od užívateľa Jarda » St Feb 14, 2007 11:14 pm

alcatelko napísal:kontrolne body napr. nejaky motorest alebo nieco kde sa da posediet a obcerstvit a dokazom ze ste tam boli by bola ich peciatka...a kazdy by dostal mapu a ozaj by to nebolo tak robene aby niekto zabludil...a mohlo by to byt tym stylom ze kazdy by siel na kolko by si trufol...napr ze by sa slo zo zapadu na vychod alebo tak...a za den max 200km aj menej...vsak 50karom by upadla prdel :lol: a este tak kolko dni by bolo optimum? viac ako 3 by asi malokto chcel...
Jestli muzu poradit tak udelejte 2-3 trasy podle kubatur.Ty nejslabsi pokud mozno primo k cili. noa ty silnejsi muzou trochu klickovat takze kontrolni body by stacily pro vsechny stejny.Uz jen pro organizatory to bude jednodussi.Jinak napad je to super.Pokud mi to cas dovoli tak letos opet udelam 2.Velikonocni vyjizdku ale letos dvoudenni.Loni se sem sjelo na 80 motorkaru a bohuzel ani jeden skutrista proto uvazuju o dvoudenni akci.Pocasi hraje taky velkou roli.Ikdyz na vsechno budu sam tak si nejdriv musim najit cas coz je hlavni duvod proc se nezucastnim nekterych akci a obzvlast tech co organizuju.Proste cas je muj nepritel.

Jinak preju at se organizatorum tento napad uskutecni k jejich spokojenosti a pokud se podari tak doufam ze nebude posledni a budou nasledovat dalsi.
podpis som si este nenastavil

DracikVTH

#19 Príspevok od užívateľa DracikVTH » St Mar 07, 2007 9:52 pm

Kedze sa chysta velka jazda tak ak sa urcia kontrolne body mohli by sa domaci scootrikari z ich bliskosti pricinit a pohladat vhodni pelech na spanie, podla poctu zucastnenich?

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#20 Príspevok od užívateľa alcatelko » St Mar 07, 2007 10:09 pm

tak by to bolo najlepsie...ale aj tak niekto musi dopredu prejst vsetko a urcit trasy a zmapovat :lol:
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

G

#21 Príspevok od užívateľa G » St Mar 07, 2007 11:52 pm

alcatelko, kludne dojdi k nam na vychod a cestou uz mozes aj tie trasy vyznacit :D

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#22 Príspevok od užívateľa theruck » Št Mar 08, 2007 10:34 am

no super napad ale som skepticky/realisticky
uz teraz viem presne kolko skutrov pojde zo zapadneho slovenska na vychod - 5
vsetci "by isli" ale nikto si ten cas na to nevyhradi a ak uz bude muset zostat doma nudit sa tak asi pojde
jedneho odradi skarede pocasie druheho pekne lebo sa pojde radsej kupat s frajerku alebo bude malovat chalupu :)

ta rally je samozrejme dobry napad ale kalit to z nejakym 50ccm adamsom by som fakt nechcel a jazdit sam mozem aj bez rally a staci mi na to jeden cielovy bod
jazda v skupine na dlhu trasu je zas podla mna prilis nebezpecna a za 2T sa neda dychat

ked nebude opekacka tak nikam nejdem :!: ;)

Užívateľov profilový obrázok
kukolarik
moderátor
moderátor
Príspevky: 2142
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 7:11 pm
Skúter: nemam moto
Bydlisko: BA-Dubravka, 48°19'04.10"N 17°03'50.10"E
Kontaktovať užívateľa:

#23 Príspevok od užívateľa kukolarik » Št Mar 08, 2007 12:22 pm

pridavam obdobny nazor, nahlasi sa aj zo 30 ludi, no pojdeme max 4ria... ja by som bol za to, ze spravit dve varky, jednu z vychodu na stred, druhu zo zapadu na stred, tam dat spominanu opekazku a sup domov... vlastne zraz aj s vyjazdom, co bude prichod, no cosi take organizuje alcatelko vo zvolene... trebalo by to daako sklbit a spravit to raz a poriadne...
podpis som si este nenastavil

Jarda
st. trojkolkár
st. trojkolkár
Príspevky: 70
Dátum registrácie: St Jún 21, 2006 8:57 pm
Skúter: Burgman 650
Bydlisko: Slavonice/Czech Republik
Kontaktovať užívateľa:

#24 Príspevok od užívateľa Jarda » Št Mar 08, 2007 8:40 pm

Kdo budete mit moznost navstivte nas sraz

http://www.adventure-biker.cz/forum/ind ... 052#p43052

kde to muzeme v klidu projednat.A verte neverte vsechno jde kdyz vite jak na to.Jenom to chce urcita pravidla¨jako vsade.Mimochodem pokud mi to cas dovoli tak bych chcel navstivit sraz i na Slovensku pokud se do tohoto pustite.Uz vite datum?Protoze NEPRIJEDU SAM.
podpis som si este nenastavil

Cobra11

:)

#25 Príspevok od užívateľa Cobra11 » So Mar 10, 2007 3:56 pm

tak taka snurka by bola super:)))

Zamknuté

Návrat na "Stretávky, výlety a zrazy"