5000km motovýlet po EU

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
julko6070
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Ne Okt 07, 2012 9:33 am
Skúter: Yuki cross 125
Bydlisko: Banská Štiavnica

5000km motovýlet po EU

#1 Príspevok od užívateľa julko6070 » St Jan 15, 2014 5:17 pm

Tak teda vás po dlhšej dobe zase zdravím :)
Yuki už má nového majiteľa, a teraz príde ćas na niečo lepšie: YZF-R125.
Vždy sa mi páčila tak približne v polke februára sa stane realitou :)

Avšak kvôli tomu sem nepíšem.

Píšem, pretože plánujem mototrip po EÚ (alebo teda aspon po časti z nej), predbežnú trasu som naplánoval takto:


http://goo.gl/Z1R2qz

Ako google hovorí, cesta by mala mať približne 5000km a mnoho zastávok, ktoré som vždy chcel navštíviť.
Momentálne idem len ja, a preto chcem zistiť, či by sa niekto nepridal. (Áno, idem na R125)

Predpokladaný termín je zatiaľ približne máj, podľa počasia, a rátal som že s prestávkami by to mohlo byť tak na 2-2,5 týždňa, ak denne prejdeme cca 350-400km a v niektorých mestách budeme trošku dlhšie ako deň.
Viem, je to dosť odvážne (a zvlášť na 125ke) ale už dávno som si povedal že na mojej prvej poriadnej motorke to urobím, a hodlám aby to bola skutočnosť :)

Nocľah vidím v spacáku a v stane, poprípade pod hviezdami, možno nejaký lacný hotel.
Cestné vyhlášky som zatiaľ nepozeral, na to je ešte čas a náležite to preštudujem. (chcel som zavítať aj do Londýna, ale vzhľadom na to že tam chodia naopak neviem či by som sa tam vôbec dostal, aj keď cesta eurotunelom ma naozaj veľmi láka)

Vítaný je každý,pôjde sa výletným tempom (cca 100 mimo obcí a po diaľnici 115-130)
(prosím,komentáre typu že to nezvládnem ja, motorka alebo pod. aj tak ignorujem, netreba to ani písať, motorka dostane na cestu náležitý servis a nové sprevodovanie aby sa netrápila pri diaľničných rýchlostiach)

Cestu budem kompletne dokumentovať s GOpro kamerou a výsledok sem potom samozrejme zavesím, aj ak sa nikto nenájde :)
Ak by niekto mal záujem, stačí napísať do témy.

edit by theruck. skratil som ti ten link. sluzba na skracovanie url je na http://goo.gl

Užívateľov profilový obrázok
bendzis
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 200
Dátum registrácie: Po Júl 27, 2009 2:40 pm
Skúter: Suzuki Burgman AN400-K4
Bydlisko: Zvolen

Re: 5000km motovýlet po EU

#2 Príspevok od užívateľa bendzis » St Jan 15, 2014 8:11 pm

5k km je trochu dost.. viem si ale predstavit prejst okolo SK po jeho vonkajsej strane po okolitych statoch .)
2009-2017: Burgman AN400 K4

Užívateľov profilový obrázok
waikik
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 414
Dátum registrácie: Pi Okt 25, 2013 10:51 pm
Skúter: .."len reťáz pánové,sorry"....Honda NC 750 S
Bydlisko: Miňovce,okr Stropkov

Re: 5000km motovýlet po EU

#3 Príspevok od užívateľa waikik » St Jan 15, 2014 10:26 pm

...ak toto dáš chlape....,tak ja "smekám před tebou"....No držím prsty...teším sa na video a cestopis..... :auto-dirtbike:
"Dobří holubi se vracejí...."......HONDA again....

Bacil-BA
motorkár
motorkár
Príspevky: 1835
Dátum registrácie: So Jan 28, 2006 12:59 am
Skúter: Už zasa žiadny
Bydlisko: BA- Ružinov, Hotel Bratislava

Re: 5000km motovýlet po EU

#4 Príspevok od užívateľa Bacil-BA » St Jan 15, 2014 11:43 pm

Tak už zasa nič.

Užívateľov profilový obrázok
raplik
motorkár
motorkár
Príspevky: 1921
Dátum registrácie: Št Aug 14, 2008 1:54 pm
Skúter: PIAGGIO X9 EVO 500
Bydlisko: Veľká Lehôtka (časť Prievidza)
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5000km motovýlet po EU

#5 Príspevok od užívateľa raplik » Št Jan 16, 2014 10:18 am

to by nemal byt problem... cele je to hlavne o financiach... pokial ma tie tak v tom nevidim problem... mať tak prachy tak sa pridám ;-)

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: 5000km motovýlet po EU

#6 Príspevok od užívateľa duky5 » Št Jan 16, 2014 11:41 am

A k peniazom ešte aj ten čas :) mať tak 2 mesiace dovolenky, tak si dám aj ja niečo podobné :)

odoslané z mobilu
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Užívateľov profilový obrázok
Stanleey
motorkár
motorkár
Príspevky: 1037
Dátum registrácie: Ut Sep 11, 2012 4:29 pm
Skúter: Yamaha Aerox R YQ50 & Husqvarna SMR 511
Bydlisko: Okres Skalica

Re: 5000km motovýlet po EU

#7 Príspevok od užívateľa Stanleey » Št Jan 16, 2014 12:49 pm

Nothing is impossible...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-THocJzBIv0[/youtube]
Yamaha Aerox R YQ50
S6 Sport PRO vario
S6 Sport PRO spojka, S6 R/T zvon
S6 PRO Replica
Dellorto PHVB 22, S6 V-Force3, S6 OF

Užívateľov profilový obrázok
radopcx
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 608
Dátum registrácie: Ut Júl 09, 2013 9:07 pm
Skúter: žiadny
Bydlisko: Sučany
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5000km motovýlet po EU

#8 Príspevok od užívateľa radopcx » Št Jan 16, 2014 2:01 pm

Tak pred chalanmi klobúk dole na 50tkách takú štreku paráda.Naša partia plánujeme v lete výlet ale okolo Slovenska.Škoda že nemôžme za hranice na 125. :Bravo:

Užívateľov profilový obrázok
radopcx
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 608
Dátum registrácie: Ut Júl 09, 2013 9:07 pm
Skúter: žiadny
Bydlisko: Sučany
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5000km motovýlet po EU

#9 Príspevok od užívateľa radopcx » Št Jan 16, 2014 7:31 pm

Tak tadeto sa previesť na skútriku to by bolo niečoúžastné!!!!!
:Yahoo!: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DjtnAmx5yhg[/youtube][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ihnW25xmMWI[/youtube]

Bacil-BA
motorkár
motorkár
Príspevky: 1835
Dátum registrácie: So Jan 28, 2006 12:59 am
Skúter: Už zasa žiadny
Bydlisko: BA- Ružinov, Hotel Bratislava

Re: 5000km motovýlet po EU

#10 Príspevok od užívateľa Bacil-BA » Št Jan 16, 2014 11:29 pm

To by nemal byť až taký problém, veď tam sa aj cyklisti premávajú hore kopcom, dolu kopcom, len cesta tam z SK nie je až taká zábavná.
Tak už zasa nič.

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5000km motovýlet po EU

#11 Príspevok od užívateľa alcatelko » Pi Jan 17, 2014 1:39 pm

k tomu planu prespavania pod sirakom si dobre zisti kde mas v ktorej krajine povolene len tak nadivoko kempovat...niekde su na to citlivy a mozes jedine na vyhradenych miestach...pod hviezdami spat je celkom zaujmave...raz som skusal spat len pod stromom odparkovana moto a ja vedla nej v spacaku...viac krat by som to uz neskusal :)
a samozrejme je ze by si mal mat Ackovy vodicak lebo obmedzene vodicaky neviem ci platia aj vonku (Am urcite nie, A1 netusim)

a dobra rada nadovsetko...nasjkor si vyskusaj na moto jednodnovy vylet tak 500-600km ci vobec tolko vydrzis na sedadle s batozinou vsade okolo seba...a skor ako maximalku by som skor nahanal stupavost motorky...ked ju sprevodujes do rychla a pride kopec tak ju chuderku upecies (rataj ze batozina vazi skoro ako druhy cestujuci)...nie je nic horsie ako bezradnost ked stojis uprostred kopca s prehriatou motorkou a dufas ze sa vystveras na vrch :) ale drzim palce s uskutocnenim sna...snad sa aj ja dostanem niekedy k takej ceste
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
bendzis
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 200
Dátum registrácie: Po Júl 27, 2009 2:40 pm
Skúter: Suzuki Burgman AN400-K4
Bydlisko: Zvolen

Re: 5000km motovýlet po EU

#12 Príspevok od užívateľa bendzis » Pi Jan 17, 2014 4:45 pm

uuplne s tebou suhlasim.. urobit denne 500-600 km nie je ziadna sranda. da sa to, ale ja jazdim pre radost, nie pre rekordy .) a na takuto streku, aby to bola zabava by som si nechal taky mesiac dovo..

kamos urobil toto http://motoride.sk/c/5754/low-cost-adve ... unsko.html -svetla kombineza. UA vraj skuter jednoducho neda, alebo tam necha vsetky plasty na ceste..a cena za cely trip je skutocna (cca 200€), pricom vzdy a vsade spali a jedli ako ludia, nie ako praludia .) takze cena nemusi byt hned likvidacna..

skor by som spravil polovicu tejto trasy jeden rok a pre velky uspech dalsiu polovicu na ten dalsi..
2009-2017: Burgman AN400 K4

julko6070
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Ne Okt 07, 2012 9:33 am
Skúter: Yuki cross 125
Bydlisko: Banská Štiavnica

Re: 5000km motovýlet po EU

#13 Príspevok od užívateľa julko6070 » Pi Jan 17, 2014 7:25 pm

zatiaľ ďakujem za podporu :)

Cestné vyhlášky som ešte nepozeral, ale to s tým Ačkom by nebol zlý nápad, nakoľko mám A1 tak rozšírenie drahé nebude a 18 mam v apríli, tak to by som bral namiesto Rka nejaký motard aspoň 400vku, a taký motard (napr husquarna 610,EXC 525,DRZ 400,WR 400...) sa dajú nájsť aj za dosť podobnú cenu ako Rko, a napríklad v Alpách by s tým bola o dosť väčšia sranda..

Samozrejme že skúšobný výlet bude, a to do Strasbourgu niekedy ešte pred týmto výletom, akurát že Alči mi nasadil chrobáka do hlavy s tým VP, tak teraz vobec neviem ako to bude, času na rozmyslenie však stále dosť, potom dám vedieť :)
Yuki Cross 125-CHINA POWER- In the past...

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: 5000km motovýlet po EU

#14 Príspevok od užívateľa VLADY » Pi Jan 17, 2014 9:34 pm

500-600 km za deň po normálnej ceste a viackrát za sebou....zabudni, budeš mať toho dosť už na tretí deň. A aj časovo to moc nevychádza. Do Chorvátska som išiel tri krát, cesta cca +-700km jeden rok menej možno o stovku, samozrejme dialnica okrem SLO a mali sme dosť, a nie že takto viackrát za sebou . A to sme vyrážali ráno o piatej z BA a v Zadare sme boli síce po obede okolo tretej-štvrtej, ale stáli sme len prestávky na pumpách. A ak ideš po bežnej ceste tak neprášiš 120 vkuse ani náhodou, a kde tu sa aj zastavíš a dačo popozeráš tak toľko skrátka nedáš .....A aby si večer o ôsmej ľahol do postele a o šiestej ráno vstával a než sa vymochleš je zas už o dve hodiny viac.
Treba ísť podla chuti a nie podla naplánovaných km...inak to nieje jazdenie do pohodky ale nútenie sa do dačoho...Raz spravíš možno za deň aj viac ale inokedy menej podla okolností.
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

julko6070
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Ne Okt 07, 2012 9:33 am
Skúter: Yuki cross 125
Bydlisko: Banská Štiavnica

Re: 5000km motovýlet po EU

#15 Príspevok od užívateľa julko6070 » Pi Jan 17, 2014 9:47 pm

No, zase ja som si na Yuki tiež odjazdil to svoje, a treba brať aj to do úvahy že Yuki bola čína, 90tka pri obmedzovači a vibrácie ako čínska masérka, a za jeden deň som sa potúlal nechtiac 800km tu po SVK, a pôvodne to mal byť výjazd na 80km...A nerátam moje terénne 3 nádržové výlety na CRF 250 po poľných cestách :) Ale tak chápem úplne čo vravíš, tie 2-2,5 týždńa bolo orientaćných, však ak pôjdem sám tak v každom peknom meste sa chcem potúlať v noci, a zase v niektorých úsekoch si v noci odjazdiť niečo extra (nočné jazdenie som miloval, aj keď som prd na Yuki videl...) ale tak toto je úplne prvý plán, predpokladám že sa trasa ešte zmení, možno že aj motorka, a bohvie čo všetko, treba to na zatiaľ brať s rezervou tak ako to je :)
Yuki Cross 125-CHINA POWER- In the past...

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5000km motovýlet po EU

#16 Príspevok od užívateľa theruck » So Jan 18, 2014 1:55 pm

treba mat v zivote ciele. ale realne. vacsinou maju ludia problem odlisit ciel a sen. tychto tvojich 5000km je jasny priklad. je to sen a ako ciel je to dost nerealne. aj ked uskutocnitelne bezpochyby.
ja ti chlape fandim ale neverim ze das 350-450km denne. jako neni to dakarovych 350km ale ajtak na to aby si to zvladol by si potreboval mat sakramentsku pripravu a zvyknuty na ten posed a nie ze v utorok kupis motorku a v piatok hajde 5000km trip...
ked idem autom 1000km po dalnici tak mavam priemerku tak 100km/h. ty budes mat na motorke mimo dalnicu priemerku tak 75-80 pri optimistickom odhade. to mas 6 hodin v sedle denne.
a nemysli si ze v kazdej krajine sa da stanovat len tak...
ja by som to na tvojom mieste spravil ako 3 cesty.
1. marseille
2. pariz
3. amsterdam aj ked toto nechapem preco by si tam chcel ist na motorke. amsterdam skor na bicykli :)
a urcite by som ti radil obist cesku D1 a celkovo na 125tke by som volil vsetky cesty mimo dialnicu. ajtak ti to viac ako 100km/h nepojde
a zle pocasie nezabudni zaratat tiez...

Užívateľov profilový obrázok
radopcx
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 608
Dátum registrácie: Ut Júl 09, 2013 9:07 pm
Skúter: žiadny
Bydlisko: Sučany
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5000km motovýlet po EU

#17 Príspevok od užívateľa radopcx » So Jan 18, 2014 10:48 pm


Užívateľov profilový obrázok
bendzis
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 200
Dátum registrácie: Po Júl 27, 2009 2:40 pm
Skúter: Suzuki Burgman AN400-K4
Bydlisko: Zvolen

Re: 5000km motovýlet po EU

#18 Príspevok od užívateľa bendzis » Ne Jan 19, 2014 11:46 am

tak toto dam!! musim! mozno tento rok, mozno nabuduci, ale kus zadnej gumy tomu asfaltu tam odovzdam..!
2009-2017: Burgman AN400 K4

Užívateľov profilový obrázok
radopcx
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 608
Dátum registrácie: Ut Júl 09, 2013 9:07 pm
Skúter: žiadny
Bydlisko: Sučany
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5000km motovýlet po EU

#19 Príspevok od užívateľa radopcx » Ne Jan 19, 2014 12:57 pm

Bendzis škoda že my nemôžme za hranice ale hned by som to absolvoval.To je niečo úžastné.Naplánoval som aj trasu.
http://goo.gl/maps/bb5j9
Na tom videu je len kúsok z tej nádhernej klukatej cestičky.Tie serpentíny by som absolvoval z oboch strán.
Tak toto zažit na dvoch kolesách .
http://goo.gl/maps/fgQDe
http://goo.gl/maps/yQQu1

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5000km motovýlet po EU

#20 Príspevok od užívateľa alcatelko » Po Jan 20, 2014 9:00 am

julko6070 napísal:zatiaľ ďakujem za podporu :)

Cestné vyhlášky som ešte nepozeral, ale to s tým Ačkom by nebol zlý nápad, nakoľko mám A1 tak rozšírenie drahé nebude a 18 mam v apríli, tak to by som bral namiesto Rka nejaký motard aspoň 400vku, a taký motard (napr husquarna 610,EXC 525,DRZ 400,WR 400...) sa dajú nájsť aj za dosť podobnú cenu ako Rko, a napríklad v Alpách by s tým bola o dosť väčšia sranda..
na takomto motarde 500km? zabudni...prides o zadok...to ked chces ist cez alpy tak bud doviez to tam alebo zatat zadkove svaly dat to tam ale potom ist vychutnat cesty na dalsie dni...nebudes mat z toho radost...ja som sa tiez vzdy tesil ako male decko ked som siel na dlhsi vylet na mopede...prvych 150-200km som si vzdy uzival...od 200-500km som uz len nadaval ze nikdy viac a neviem ako pojdem nazad...ale dalsi rok som siel zas...a zas rovnake nadavky...a potom som nejak spohodlnel...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
illegal
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 115
Dátum registrácie: St Feb 05, 2014 6:44 pm
Skúter: Honda PCX 125 2013
Bydlisko: Košice

Re: 5000km motovýlet po EU

#21 Príspevok od užívateľa illegal » St Feb 12, 2014 5:19 pm

Ja ti fandim, mozno nebudes zvladat 500 km denne, ale dojst sa da aj s 300 km denne, len to bude dlhsie trvat :)
Skor by som ti dal do pozornosti 2 veci - pneumatiky a planovany servis:
- zadna pneu nemusi tych 5000 km vydrzat, zvlast ked pojdes na serpentiny
- YZF R125 ma planovane prehliadky po 6000 km co je ok ak kupis jazdenu, ak chces novu (co som tak nejak pochopil z toho, ze mas urceny presny cas nakupu), tak prvy servis je po 1000 km a dalsi na 6000 km, co ti vychadza tak akurat.

Inak by na ceste nemal byt problem s nicim okrem paragrafov a tvojej vydrze, je to cele v EU, takze servis zozenies vzdy, bude treba len eura :)
A pozeram, ze ta moto ma na jednu nadrz dojazd cca 200 km, takze budes tankovat 2x denne, co moze byt otravne, ale aspon si natiahnes nohy :D

PS: na moto si daj 12 V zasuvku, aby si pocas jazdy mohol napajat navigaciu alebo si nabijat mobil, kedze s hotelmi nepocitas
Obrázok
Don't dress for the ride, dress for the SLIDE.

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5000km motovýlet po EU

#22 Príspevok od užívateľa alcatelko » Št Feb 13, 2014 10:11 am

tankovanie treba mat dobre rozvrhnute a niest si rezervu aspon na 50km...200km je relativny dojazd...v kopcoch aj o dost mensi...a nie vsade su pumpy kazdych 20km...a tlacit napakovanu moto je dost blbe :) (uz sa mi stalo ze som siel znamou trasou cez surany do levic a ze natankujem v podhajskej ze mi to akurat vychadza, v suranoch som prepol na rezervu ze presne to vyjde) a pridem do podhajskej a tam pumpa zrusena, najblizsia v kalnej nad hronom...tak jazda maximalne na spotrebu a ako som sa blizil ku kalnej tak to chciplo...dogulal som sa cca 300m od pumpy a zvysok potupne dotlacit :) , potom som nosil uz rezervu a raz mi ani ta nestacila ked v BS zavreli pumpu o desiatej a ja som tam dosiel o pol jedenastej...a potom o polnoci som tlacil asi 4km na najblizsiu pumpu :) )
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: 5000km motovýlet po EU

#23 Príspevok od užívateľa duky5 » Št Feb 13, 2014 2:22 pm

tak mne sa dojazd v kopcoch paradoxne zvysuje, resp. nemeni :)...do kopca mi to sice zere viac, ale po kazdom kopci nasleduje cesta dole, ktora zase setri. kedze neverim ze clovek pojde 200km do kopca, dojazd sa +- menit nebude. takze ked viem ze dojazd je zhruba 200km, tankujem vzdy pri cca 150km.

na tripe po EU vela zavretych pump nebude, pretoze aj tie zavrete byvaju casto ako automat, takze natankujes vzdy
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

julko6070
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Ne Okt 07, 2012 9:33 am
Skúter: Yuki cross 125
Bydlisko: Banská Štiavnica

Re: 5000km motovýlet po EU

#24 Príspevok od užívateľa julko6070 » Št Feb 13, 2014 4:50 pm

diky za tipy :)
ilegal- motorka je jazdena, nejdem kupovat novotu, skor 15. by som mal obdrzat financie, a mam aj vybratu uz, konkretne:

Kód: Vybrať všetko

http://motocykle.bazos.sk/inzerat/32936436/Yamaha-YZF-R125.php
na trip pojdem tak aby mi to vychadzalo tak akurat po servisnej, teraz ma najazdene okolo 15 tisic, a servisna je pri 18 tisic najblizsia, a to bude tak akurat nech sa s nou zoznamim a zvyknem si na nu na trip.. gumy tiez budu menene mozno tak den pred vyjazdom, a hadam by mohli vydrzat, jedine co ju budem nejako namahat bude v alpach cez tie zakruty, inak to chcem mat ako pohodovy vylet, nikde sa neponahlat, takze sa moze stat ze sa mi to natiahne aj na dlhsie...12V zasuvka je zamozrejmost..

duky,alcatelko- jasne s tym ratam, dojazd je prilbiznych 200km pri spotrebe udavanej vacsinou majitelov 3,5l/100km, ale je jasne ze rezervu so sebou mat budem...a na pumpach budem si myslim zastavovat aj castejsie ako budem musiet, aspon sa netiahnut a dat si pauzu...
Yuki Cross 125-CHINA POWER- In the past...

mino2
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 414
Dátum registrácie: Pi Máj 18, 2007 9:10 am
Skúter: neuvedený
Bydlisko: R.Sobota

Re: 5000km motovýlet po EU

#25 Príspevok od užívateľa mino2 » Št Feb 13, 2014 10:25 pm

A prečo nejdeš do Varadera 125? To je super na cestovanie a aj dojazd podstatne vačši. Na tomto by som teda nechcel dlho cestovat aj ked netvrdim že sa neda. Ala ta poloha na Varaderku je super.
Honda PS 150i

Napísať odpoveď

Návrat na "Zahraničie"