POLSKO/Baltské More 2014

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#76 Príspevok od užívateľa VLADY » Ne Aug 31, 2014 10:03 pm

Jasné že kývali na pozdrav....A možno sa škerili lebo ste sa fotili... :ROFL:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
Miky1
motorkár
motorkár
Príspevky: 1099
Dátum registrácie: St Aug 28, 2013 6:01 am
Skúter: Piaggio Fly 125, Piaggio MP3 500 LT SPORT ABS/ASR 2014
Bydlisko: Zvolen

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#77 Príspevok od užívateľa Miky1 » Ne Aug 31, 2014 11:24 pm

Muška šťastne doletela do svojej garáže o 22:30 hod. miestneho času a Burgoš 650 zase pristál v Kováčovej po 14 a pol hodinovom lete od Baltického mora z prístavného mesta Gdaňsk.

Užívateľov profilový obrázok
andy4
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Št Máj 16, 2013 6:37 pm
Skúter: chesseBURGER125
Bydlisko: KE/KS

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#78 Príspevok od užívateľa andy4 » Ne Aug 31, 2014 11:58 pm

Vitajte doma páni. Akú ste mali cestu?
Idem si svoje.

slavka_Zvolen
kolobežkár
kolobežkár
Príspevky: 83
Dátum registrácie: St Apr 02, 2014 11:05 am
Skúter: Honda Dylan 125, Yamaha Virago XV 535

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#79 Príspevok od užívateľa slavka_Zvolen » Po Sep 01, 2014 10:51 am

Pekná jazda klobúk dolúúúúúúúú...aká bola cesta? píšte píšte píšte sme nedočkaví
celý život na plný plyn !!!

Užívateľov profilový obrázok
bruno62tuci
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 809
Dátum registrácie: Pi Apr 18, 2014 11:36 am
Skúter: SYM Joyride 125 Evo
Bydlisko: Pov.Bystrica

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#80 Príspevok od užívateľa bruno62tuci » Po Sep 01, 2014 11:03 am

Miky dokedy budeme cakat? :dance:
Pokial mi chutna je to O.K

Užívateľov profilový obrázok
atllas71
cyklista
cyklista
Príspevky: 199
Dátum registrácie: Ne Júl 27, 2014 8:07 pm
Skúter: Peugeot Satelis 125i 4v, Honda XL700VA Transalp
Bydlisko: Horný Hričov

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#81 Príspevok od užívateľa atllas71 » Po Sep 01, 2014 12:22 pm

Pekná jazda. klobúk dolu diaľkoví piloti :good:

Užívateľov profilový obrázok
andy4
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Št Máj 16, 2013 6:37 pm
Skúter: chesseBURGER125
Bydlisko: KE/KS

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#82 Príspevok od užívateľa andy4 » Po Sep 01, 2014 2:47 pm

Dobrý deň páni. Ja ako jeden z troch účastníkov zájazdu podám report o ceste k Baltickým vodám a návrate.

Plán z mojej strany bol jasný, výlet maximálne 3 dňový, ideálne v 3. deň do 18.hodiny byť v Košiciach kôli pracovným povinnostia, ktoré ma počkali.

Pre mňa osobne sa začal výlet v stredu 27.8.2014 príchodom z práce o 18.hodine a ľahkým zbalením oblečenia na 3 dni a nejakých hygienických potrieb. O 20.hodine som si dal s manželkou "poslednú večeru" v centre mesta a o 22.som už bol v posteli, samozrejme že som mal istú formu cestovnej horúčky ešte z detstva, teda kým sa mi podarilo zaspať bolo asi 23hodín. Moja batožina zahŕňala školský rupsak s ktorým som jazdil na snowboardové výlety v čase pubertálneho rastu.

28.8.2014 (štvrtok)

- budíček 0:15, ranná hygiena, zaliať zelený čaj do termosky a autom som si šiel do práce pre skúter, ktorý som len očistil od popadaného lístia nakoľko som s ním posledný týždeň vôbec nejazdil z dôvodu toho, aby som výletom do PL neprepásol kilometrami prehliadku po 8tis KM. Skúter som naštartoval o 0:45, na odometri svietilo 5212 KM, vložil ruksak do rozmerného úložného priestoru a vydal sa na cestu do Zvolena nočnou krajinou. V rozlete ma zastavili až četníci v mestskej časti Košice-Šaca z dôvodu odstraňovania následkov nehody a následnému uzavretiu hlavného ťahu až do Moldavy nad bodvou. Teda prvá obchádzka po cestách 3.triedy a prvé zdržanie obchádzkou cca 18km. Od moldavy som pokračoval viacmenej plným plynom až po obchvat Turne nad bodvou kde za čala byť hmla, vlhko a už naozaj aj relatívne chladno. Mlžil sa mi z vonkajšej strany priezor na prilbe, teda som si každých 10sekúnd pretieral letnou koženou perforovanou rukavicou. Asi najhorší zážitok z celej cesty k Baltu nastal v momente keď z obchvatu za Turňou zchádzal v hmle na klasickú cestu a po pretretí zahmleného priezoru som na krajnici rovno vedľa mňa zazrel srnu. Kebyže idem pomalšie asi by som sa hodil rovno na bok. Ale kým som sa uvedomil, srna už bola ďaleko v hmle za mnou. Líšky a mačky som ani nerátal. Z tohto mi vyplynulo jedno, a to minimalizovať jazdu v noci !! S Mikym som sa stretol na pumpe AGIP za Zvolenom na R1 smerom na Žiar nad Hronom 4:03, kedy som odstavil scoot na natankovanie a horúci čaj. Z vlhkej zimy, ktorá sa mi dostala pod zimný moto kabát som mal normálnu triašku. Nasledoval presun cez Kremnické bane do Martina. Niekde v kremnických vrchoch bola pre nehodu opäť raz zastavená premávka s kolónou kamiónov z dôvodu druhej nehody, kedy pani seatom altea kontaktovala prednou časťou ťahač nadrozmerného nákladu. Páni policajti boli veľmi milí a nechali nás pretlačiť skútre na druhú stranu a pokračovať v ceste na BALT.

Cesta cez Martin samozrejme prebiehala v hmle s už postupne stupňujúcou sa premávkou až do Žiliny v smere na Čadcu kde sme si dali s Igorom kávu a kde Miky 1. krát tankoval. V Čadci sme si dali druhú prestávku a tam sme tankovali už všetci na pumpe OMV.
Ďalší úsek cesty prebiehal v smere do ČR, konkrétne do Českého Tešína, kde sme trocha zablúdili a pokračovali v smere na Poľský Tešín a Czestochovu. Prechod do po ľska bol pokojný, šli sme celkom hustou premávkou po 2-3 prúdovej ceste č. 1. Je to rýchlo cesta, ktorá vedie mestami v ktorých bol jeden, max 2 semafóry ale v zhľadom na kolóny ktoré sa pred nimi tvorili sme si to vrámci možností šinuli medzi autá až do predu. Druhý bod bolo mesto Czestochowa, v ktorom sme išli už smerom na Lodz, tu sme si dávali prestávky po 100km, kedy Miky tankoval, Igor fačil a ja sa popri tom rozmrazoval z nočnej jazdy.
V Lodzi sme si dali dlhšiu prestávku , najedli sme sa, a pokračovali pokoriť 2. Polovicu trasy Poľskom v smere už na Gdansk. Nakoľko, ale poliaci vrámci eurofondov opravujú električkové prejazdy v celom Lodzi nebolo možné ísť podľa smerových tabúľ a ani navigácie, pretože križovatky boli úplne neprejazdné z dôvodu rekonštrukcie. Pomohol nám až jeden motorkár na cestovnom Triumphe, ktorého som sa opýtal na cestu a po krátkej inštruktáži nás vytiahol po 20km až na dialnicu A1 smer Warsawa a Gdansk. Týmto mu veľmi pekne ďakujeme.

Cesta na Gdansk už prebiehala nudnou dialnicou v silnom protivetre a prehánkach pri začatí ktorých sme sa navliekli do nepremokov. Cestovali sme rýchlosťou cca 90km/h podľa GPS. Pri predbiehaní kamiónov bol semtam problém, takže poslednú časť cesty sme išli už v závetrí ťahača s návesom ktorý bral nárazový vietor. Tých cca 300km na Trase Lodz-Gdansk je novovybudovaná dialnica kde nefungovalo prvých 200km ani jedno parkovisko a na trase nebola ani jedna benzínová pumpa!! Teda pre potreby natankovania je nutné zísť z dialnice a po pár kilometroch nájsť pumpu, natankovať a vrátiť sa s5.
Pocledný asi 100km úsek dialnice pred Gdanskom už prebieha po dialnici kde sú parkoviská a aj 2 pumpy, teda sme si dali krátku prestávku spojenú s tankovaním a polievkou.

Na mýtnicu GDANSK sme prišli o cca 21.hodine, zaplatili 29,90zl a zhodnotili sme, že na poloostrov HEL už nebudeme pokračovať kôli únave a hlavne kôli tomu že sme nemali dojednaný žiadny nocľah a mal som strach aby sme po 23.hodine našli volný bungalov v Campe. Cez google som na mýtnici našiel Camp v Gdansku s voľnou kapacitou, do GPS natukal adresu a sme si to šinuli nočným Gdanskom na pobrežie s vidinou oddychu.
Camp sa volal „Stogi 218“, bol 5min peškom od pláže a chatka bez WC a toalety stála 100zl Na noc. Ubytovali sme sa na 2 noci o 22.hodine, teda ja po 21 hodinovej Jazde.
Večer nás Igor ponúkol citrusom, ja som si dal zo tri kalíšky a mŕtvy odpadol do postele.


29.8.2014 (piatok)

Vstali sme tesne pred 10.hodinou, v campe sme si dali výdatné raňajky za 4€ a šli sme sa prejsť na krásnu pláž. Vzduch mal 23 stupňov, voda 19. Bolo veterno, až na pár extrémistov sa nekúpal nikto a ludia sa len slnili. Rozhodli sme sa pokračovať na cieľ nášho výletu a to poloostrov Hel.

Bolo to presne 103km, a kombináciou dialnice, obchvatu a klasicky upchatého mesta nám to trvalo vyše dvoch hodín. V Hele sme zastavili pri prvej smažiarní rýb a dali si výborný obed. Igor mal rybu Soldat a ja s Mikym baltského lososa so šalátom . Ryby boli čerstvé a mne osobne veľmi chutilo, mám rád čerstvé ryby. Presunuli sme sa na Cypel, teda pláž so zákazom kúpania a akým si múzeom obranného systému delostreleckých základní z druhej sv. vojny.

Po obhliadke sme sa vracali s5 do Gdanska, kde sme mali naplánovanú prehliadku nočného centra, ktoré je skrátka úchvatné svojou šakadinávskou architektúrou a veľmi čulým ruchom.

Po návrate do campu okolo polnoci som si dal jeden rozlúčkový fernet, pobalil veci a šiel spať. Ráno o 4. Vstávam .

30.8.2014 (Sobota)

Budík o 4:15, ranná hygiena v campe v umyvárni s uteráčimo na pleciach z čias pionierskeho tábora, obliecť sa a výjazd. Smeroval som na dialnicu A1 smer LODZ. Po ¾ hodine na dialnici som zastal na 1. Pumpe (lotos) dal som si kávu, kúpil si mapu, objednal raňajky a sledoval pomaly východ slnka. Bolo 6 hodín a mal som za sebou prvú cca stovku kilometrov. Následné pauzy som plánoval po 2 hodinách, čo dialničnou jazdou znamenalo stáť každých 180-200km. Desiatoval som v LODZI o 10.hodine, mierne zablúdil a vzal to cestou 1 smer na Czestochova, Krakow, Stará Ľubovňa, Prešov, Košice. Dialničný objazd Krakowa bol ako jediný spoplatnený 4,90 zl.

Tento deň som viac/menej letel domov kôli robote. Žiadne zbytočné prestávky, len tankovanie spojené s doplnením a vyprázdnením tekutín. Doma som bol o 18.hodine, teda po 13.hodinách jazdy. Mal som kúsok rozsekaný zadok, ale nič zvláštne.



Fakty o trase z môjho pohľadu:
- Na dialnicu nejazdite zo skútrom ktorého GPS rýchlosť nedosiahne 100km/h, kôli predbiehaniu kedy môže ísť naozaj o život, lebo kamióny jazdia GPS rýchlosťou do 95km/h (hlavne poľské) !!
- Bežnou cestou (nie dialnicou, či rýchlocestou) je horkoťažko problém urobiť priemerne 55km/hodinu, teda cestu si treba naplánovať a rátať so zdržaniami
- Dialničný priemer pri jazde v skupine horkoťažkou priemerných 75km/hodinu, skôr menej
- Diaľničný priemer pri jazde jednotlivca je závislý od max. rýchlosti skútra a komfortu sedenia (moja maximálka gps je 113km/hodinu, zadok som cítil po 100km, po 200km som už musel zastaviť) ja osobne som za 2 hodiny jazdy urobil max 180km
- Lodz-Gdansk prvých 200km na A1 nieje ani jedna pumpa, či parkovisko, teda nepremoky sme si nasadzovali na krajnici pri autách idúcich okolo 130km rýchlosťou, žiadna sranda teda.
- som zvyknutý autom prekonávať vzdialenosti do 2500km do 24 hodín, skrátka sa zapnem do dialničného módu a vidím len cestu, budík so stavom paliva a vnímam fyzickú potrebu zastaviť až keď naozaj musím, ale na skútri je to niečo úplne iné. Treba zvážiť, ale pokiaľ máte aspoň minimálne masochistické sklony tak určite nebudete mať problém sa dať aj na naozaj dlhú trasu, len už to nieje o pasii z jazdy
- v prvý deň najazdených 1097km, v druhý deň po pobreží okolo 250km a cestou späť cca 915km, spolu 2262km.

Ďakujem za pozornosť. 
Prílohy
1926184_518197904979668_5973485837432356803_o.jpg
10366089_518198491646276_3600730934899284414_n.jpg
10479072_518197588313033_2842865055946841768_o.jpg
10560518_518196448313147_358438248846528_o.jpg
10542413_518197484979710_7021575248031016159_o.jpg
Naposledy upravil/-a andy4 v So Okt 25, 2014 1:23 pm, upravené celkom 2 krát.
Idem si svoje.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej144
cyklista
cyklista
Príspevky: 199
Dátum registrácie: Št Aug 19, 2010 4:18 pm
Skúter: Honda integra 750
Bydlisko: Čaňa okr.Košice

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#83 Príspevok od užívateľa ondrej144 » Po Sep 01, 2014 3:11 pm

Paráda-radosť čítať--gratulujem chlapci :good:

Užívateľov profilový obrázok
saly62
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 854
Dátum registrácie: Ut Júl 16, 2013 9:12 am
Skúter: honda xl 650 transalp, piaggio xevo 125
Bydlisko: Sliač

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#84 Príspevok od užívateľa saly62 » Po Sep 01, 2014 3:15 pm

chalani gratulujem a klobúk dole pekná jazda :good:
klídek :) pohoda :) a fajka zhasla

Užívateľov profilový obrázok
waikik
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 414
Dátum registrácie: Pi Okt 25, 2013 10:51 pm
Skúter: .."len reťáz pánové,sorry"....Honda NC 750 S
Bydlisko: Miňovce,okr Stropkov

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#85 Príspevok od užívateľa waikik » Po Sep 01, 2014 3:17 pm

Andrej...super,super,super......Ste všetci borci a snáď mi aj po tomto vašom výlete dovolíte vám tykať páni skútristi...... :good: :friends:
"Dobří holubi se vracejí...."......HONDA again....

Užívateľov profilový obrázok
500vka
cyklista
cyklista
Príspevky: 151
Dátum registrácie: Ne Aug 17, 2014 8:24 am
Skúter: Gilera Nexus 500, teraz "retiazka" Ducati Monster 750
Bydlisko: Žilina

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#86 Príspevok od užívateľa 500vka » Po Sep 01, 2014 3:49 pm

Ste borci, gratulujem :good: :clap:
Základné tvary krásy: žena, kôň, motorka..

Užívateľov profilový obrázok
Čeme
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 580
Dátum registrácie: St Jún 04, 2014 9:41 am
Skúter: Ziaden

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#87 Príspevok od užívateľa Čeme » Po Sep 01, 2014 5:19 pm

Krasne čitanie. Parada gratulujem. Naozaj uprimne!! Inak to pocasie za tieto 4 dni otras. Človek ani verit nechce ze je este len koniec leta a nie poriadna jesen. Este raz parada gratulujem :)

Užívateľov profilový obrázok
andy4
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Št Máj 16, 2013 6:37 pm
Skúter: chesseBURGER125
Bydlisko: KE/KS

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#88 Príspevok od užívateľa andy4 » Ut Sep 02, 2014 11:31 am

VLADY napísal:Jasné že kývali na pozdrav....A možno sa škerili lebo ste sa fotili... :ROFL:

...myslím, že fotiť skúter 125ku na dialnici nedáva zmysel, jedine ak do albumu s názvom "kuriozity na dialnici z pohľadu poľskej Cobry 11"

:)
Idem si svoje.

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#89 Príspevok od užívateľa VLADY » Ut Sep 02, 2014 11:56 am

Pekný cestopis... :good:
Ale myslím že by to chcelo asi o deň viac času....toto mi prišlo ako také honenie...rýchlo tam a rýchlo nazad bo není čas.....ani sa poriadne vyspať a tých km.... ja by som asi zdechol .
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
Jaro
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 218
Dátum registrácie: Ne Aug 08, 2010 2:31 pm
Skúter: JOYMAX NEW 300i ABS START/STOP
Bydlisko: Poprad

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#90 Príspevok od užívateľa Jaro » Ut Sep 02, 2014 8:16 pm

Pekný výlet, len na môj vkus príliš rýchle.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Miky1
motorkár
motorkár
Príspevky: 1099
Dátum registrácie: St Aug 28, 2013 6:01 am
Skúter: Piaggio Fly 125, Piaggio MP3 500 LT SPORT ABS/ASR 2014
Bydlisko: Zvolen

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#91 Príspevok od užívateľa Miky1 » St Sep 03, 2014 8:50 am

Konečne som sa dostal k vyhodnoteniu jazdy k Baltskému moru. To najhlavnejšie už stejne napísal Andy. Možno budem opakovať niečo čo už napísal, snáď to bude prepáčené.
Na úvod chcem podotknúť, že jazda mala jediný cieľ – prísť k Baltu, okúsiť či je slaný a ísť späť. Čiže musím konštatovať že cieľ bol splnený a pribudlo niečo naviac, čo vôbec nebolo v pláne. Poďme však postupne. Pred štvrtou som bol na R1 pri Zvolene. Prvý dorazil Andy z Košíc a chvíľu za ním Igor. Doplnili palivo a hurá smer Poľsko. Prvé zdržanie bolo za obcou Turček /havária/ a druhé v Poľskom meste Lodž, kde sme dosť dlho blúdili. Ostatné o ceste tam napísal Andy. Druhý deň je tiež opísaný v Andyho reporte. Za zmienku ale stojí nočná prehliadka Gdaňska, ktorej Andy venoval pri svojom opise dosť málo priestoru. Architektúra, jej osvetlenie a čulý nočný ruch bol perfektný. Opis nedokáže vystihnúť tú atmosféru, ktorá tam panovala. Pod jednou klenbou starobylého domu hrala živá vážna hudba v podaní mladých muzikantov. Nie som obdivovateľ vážnej hudby ale to vystúpenie ma zaujalo natoľko, že som tam ostal stáť a Andy s Igorom ma museli hľadať. Ďalším skvelým zážitkom bolo prevezenie sa na obrovskom /myslím že sa to volá „Ruské koleso“/ kolese, ktoré je veľkosťou zodpovedajúce Londýnskemu a to je údajne najväčšie v Európe. Hneď vedľa kolesa prebiehala voľná diskotéka. Voľná znamená že žiadne vstupné ani iné zábrany. Kto chcel mohol krepčiť. Boli tam mladí ale aj staršie ročníky. No a mne najviac zaimponovala jedáleň, ktorá bola súčasťou haly v ktorej prebiehala diskotéka a bolo tam množstvo rozmanitého jedla, ktoré sa predávalo nie podľa druhu ale na váhu. /Ešte teraz mi tečú slinky, mňam./ V sobotu ráno sme sa rozlúčili s Andym, ktorého pracovné povinnosti prinútili k návratu. Po výdatných raňajkách Igor navrhol, že skútriky necháme na pokoji a celý deň strávime na krásnej piesočnej pláži. Teplota ovzdušia bola 27°C a vody 18°C. Ani nízka teplota vody nás neodradila aby sme si zaplávali. Po celodennom pobyte na slniečku sme dali večeru /pečený losos/ po ktorej nasledovala krátka porada nad mapou a posledná noc v Poľsku. Ráno sme vyrazili rovnakou cestou ako sme prišli. Nič nezvyčajné sa neudialo, okrem toho, že ako Andy spomínal, treba dôsledne sledovať stav benzínu. Zhruba od mesta Bielsko Biala nám cestu až po Zvolen znepríjemnil dážď. Ľahko sme s ním vykývali – obliekli sme nepremoky. Záverom len toľko – bol to perfektný výlet.
Pre tých, ktorých niečo podobné láka : koho bolí po 100 km zadok, nech o tom ani neuvažuje, kto nejazdí v noci to isté, kto sa bojí jazdiť za dažďa to isté a kto má problémy jazdiť v maximálne exponovanej mestskej premávke v troj až štvorprúdových cestách rýchlosťou okolo 70 – 90 km/h radšej nech sedí doma. Čo sa týka kvality ciest, je to na stejnej úrovni ako u nás, možno o niečo lepšie. Veľa som počul o agresívnosti vodičov v Poľsku. Môj dojem je presne opačný. Jediné čo je pravda, je to že Poliaci nedodržujú absolútne prikázanú rýchlosť. Jazdia dosť rýchle, ale nikde som žiadnu nehodu nevidel. Za celú cestu Poľskom sa objavili asi len štyri policajné hliadky /nikoho nestavali, len sa dívali/ a videli sme aj policajta na motorke. Ak som na niečo zabudol, kľudne sa môžete pýtať.
Prílohy
IMG_6487.JPG
Stretnutie na pumpe Agip
IMG_6497.JPG
Siesta skútrov po natankovaní v Poľsku
IMG_6510.JPG
Konečne Baltické more
IMG_6511.JPG
Konečne Baltické more
IMG_6523.JPG
Kontrola tlaku v pneu pre jazdou na Hel
IMG_6528.JPG
Obed na poloostrove Hel
IMG_6539.JPG
Hel - pozostatky ll. sv. vojny
IMG_6543.JPG
IMG_6560.JPG
Kontrola slanosti Baltického mora
IMG_6561.JPG
Kontrola slanosti Baltického mora
IMG_6582.JPG
Aj skútre chceli vidieť more
IMG_6595.JPG
Západ slnka na Balte
IMG_6612.JPG
Nočný Gdaňsk
IMG_6614.JPG
Na tomto sme sa vozili
IMG_6623.JPG
Foto z kabínky kolesa cez sklo a velikánskej výšky
IMG_6634.JPG
Reštaurácia na starej plachetnici
IMG_6680.JPG
Igor v Baltickom mori
IMG_6702.JPG
Ja v Baltickom mori
IMG_6749.JPG
Pomóóóc topím sa
IMG_6781.JPG
Už skoro utopený
IMG_6820.JPG
Och aká je slaná

Užívateľov profilový obrázok
saly62
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 854
Dátum registrácie: Ut Júl 16, 2013 9:12 am
Skúter: honda xl 650 transalp, piaggio xevo 125
Bydlisko: Sliač

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#92 Príspevok od užívateľa saly62 » St Sep 03, 2014 9:28 am

škoda že ma poľsko veľmi neláka ale keď som čítal a videl príspevky tak by som sa dal na budúci rok aj nahovoriť chalani gratulujem a som rád že ste došli v poriadku čo sa týka zadku stým by som problém nemal , dážď mi nevadí a jazda v noci si myslím že by som zvládol jazdenie v meste si myslím tiež tak by som sa na to dal :D
klídek :) pohoda :) a fajka zhasla

Užívateľov profilový obrázok
andy4
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Št Máj 16, 2013 6:37 pm
Skúter: chesseBURGER125
Bydlisko: KE/KS

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#93 Príspevok od užívateľa andy4 » St Sep 03, 2014 10:19 am

Paráda Miky!! Ale piť si ju teda nemusel :D
Idem si svoje.

Užívateľov profilový obrázok
500vka
cyklista
cyklista
Príspevky: 151
Dátum registrácie: Ne Aug 17, 2014 8:24 am
Skúter: Gilera Nexus 500, teraz "retiazka" Ducati Monster 750
Bydlisko: Žilina

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#94 Príspevok od užívateľa 500vka » St Sep 03, 2014 6:55 pm

Pekné fotky :-D Dokonca umelecké /topenie/ :-D
Základné tvary krásy: žena, kôň, motorka..

Užívateľov profilový obrázok
Miky1
motorkár
motorkár
Príspevky: 1099
Dátum registrácie: St Aug 28, 2013 6:01 am
Skúter: Piaggio Fly 125, Piaggio MP3 500 LT SPORT ABS/ASR 2014
Bydlisko: Zvolen

Re: POLSKO/Baltské More 2014

#95 Príspevok od užívateľa Miky1 » Št Sep 04, 2014 9:57 am

andy4 - ja som ju nepil, len koštoval či je slaná :D , napil som sa len raz a to na tej fotke kde rozahadzujem rukami (pri tej červenej bójke). :think:
500vka - umelecká ? Foto možno, ale mne do smiechu nebolo :violin: . Aspoň nie pri tej foto kde som slanú vodu pil. :mrgreen:

Napísať odpoveď

Návrat na "Zahraničie"