CROATIA 2009 - cestopis

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#51 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » St Júl 29, 2009 2:51 pm

citujem, kedze som na novej strane:
doktor napísal:a este jedna prihoda, zaujimava pre ludi co boli na vojne.........lezime si tak pekne hromadne v izbe po dobrom vydatnom obede......zrazu mi v bruchu nejako zagrulilo......hovorim si, co, som na dovolenke, nic sa nedeje........a tak som si dobre uyebal, ale takeho ticheho, severokorejskeho......a len tak z roztopase zakricim s usmevom : PLYN - POSTREK! Vsetci kludne lezia, len Vlady (hrdi to ucastnik ZVS) na mna vyvali oci a s vykrikom TY HOVADO!! prcha z izby.....ostatny furt nic, lezia, kukaju co sa deje.....a za chvilu uz hromadne utekaju....a ze kto to bol :-D ?
:shock: :ROFL: :ROFL: :ROFL: uz budu vediet :ROFL:
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
konti
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 575
Dátum registrácie: Št Mar 09, 2006 5:17 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Galanta
Kontaktovať užívateľa:

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#52 Príspevok od užívateľa konti » St Júl 29, 2009 3:28 pm

alex: zas nepreháňaj... bolo napísané ako ste sa zachovali na Duchonke, takže to znamená množné číslo...
Keby som bol na vašom mieste, zase raz platí to, čo napísal kuker resp. čo bolo spomínané vyššie.
O diaľnici a andelkovi nevieš nič, lebo ak si správne pamätám si tam nebol, a tomášovi sme to potom presne vysvetlili ako to bolo, takže zase trefa vedla...
Ďalej to nebudem rozpitvávať, aj tak je to uplný offtopic...

Za olej ti večer napíšem presne cenu, bude najneskôr bud. týždeň.
chat23 napísal:no pokial chceš hovoriť o duchonke tak v prvom rade zabudol si spomenúť aj mabiho aj ten bol somnou teda v podstate ja s ním, ale neva stáva sa ked niekto chce obviniť jedného, po druhé keby si ty bol na našom miesťe a nemal lubku a mal babi na zábavu tak neviem či by si sa zachoval inak? ale konec koncom viem že to bolo blbé od nás pokial viem tak som sa ťi ospravedlnil a moc ma to mrzelo, ale nedalo sa byť na dvoch miestach. Na oplátku môžem spomenúť jak ste zdrhli adelkovy na dialnici, to nebolo pekné od vás on zato nemože že má slabšiu motorku, ked ide partia tak sa čakajú všetci! Len tolko k trhanie partie.Možna že ty to tak nevidíš, ale všimol som si už skôr že si zmenil názory, je to vidno z tvojích reakcí. Neviem na čo konkrétne myslíš, ved napíš na čo narážaš a "nerob problémy" :D keby si býval v chorvatsku tam kde my možno by si pochopil, prečo taký názor a hovoril by si niečo iné, no ale mal si to šťasťie a užil si si to viac než my. Ináč nikto nehovorí že bolo úplne zle, ale pár vecí mohlo byt troška inak.
ináč neviem načo si reagoval na moje príspevky ved teba sa to vôbec netýkalo a "máš problémy" s tým že vyjadrí niekto svoj názor?

radšej zožen olej čo si hovoril lebo potrebujem vymeniť, teda aspon napíš kedy by mohol byť ja potrebujem 3 litre :good:

Mato67
st. trojkolkár
st. trojkolkár
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Ut Máj 20, 2008 8:50 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: BA

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#53 Príspevok od užívateľa Mato67 » St Júl 29, 2009 5:55 pm

.....inak tam bolo parádne,ani sme sa nejako nevraždili ako teraz pomaly tu.O to viac som prekvapený z Kukerovho Verdiktu ..čiernych listin a táák .Ak boli nejaké nedorozumenia mali
sa vyriešiť tam na mieste (za zatvorenými dvermi ) a nie tu na fóre neviem zdá sa mi že sa
to tu nehodí.
Tak ja som si tam oddýchol až moc , výlety na motorkách boli super ,samozrejme najlepší bol
Zadar-Karlobag Grand Prix , tá magistrála má perfektné zákruty ,vracáky ako z velkej knihy, fantastický asfaltový povrch kde guma držala ako hluchá dvere.
Prežil som žúr ako za mladších čias,škoda že tých žúrikov nebolo viac :good: a veľa drobných
pekných momentov.Preto ma prekvapuje Verdikt kde bolo pozitívne napísané asi dve vety a dvanásť negatívnych ale asi mne niečo ušlo. Aha a páčilo sa tam aj mojej dcére Miške ,hovorila že to bola jej najlepšia dovolenka, a všetkých vás pozdravuje čo ste tam boli.
Tak aj nabudúce, ak boh dá.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
kukolarik
moderátor
moderátor
Príspevky: 2142
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 7:11 pm
Skúter: nemam moto
Bydlisko: BA-Dubravka, 48°19'04.10"N 17°03'50.10"E
Kontaktovať užívateľa:

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#54 Príspevok od užívateľa kukolarik » St Júl 29, 2009 7:47 pm

Neviem ci nie som normalny, alebo som sadista, alebo co, ale strasne ma to tu zabava citat tu, ako sa hadate o nicom, ako kazdy vytahuje to, o com ani nevie... takze takto, aby som to tu mierne uzavrel:
CHAT23 napísal:čo sa týka ubytovania všetci čo bývali u zvonka sa inak vyjadrujú teda si nestažujú, jasné chápem boli ste pokope, ale treba pochopiť aj nás čo sme chceli bývať s vami ako komplet partia a taký bol hádam aj plán či nie?
.. ze prave ty vravis, ked ta clovek volal ku nam, neprisiel si, ale isto mas na to skveli dovod, ktory si vsak zabudol vyssie napisat
lubjatqo napísal:ĎAKUJEM TI Kuko za super dovolenku!!!!
toto nie je potrebne, ale nie je zac...
konti napísal:Len som zistil, že sú ľudia, ktorí keď niečo povedia tak to platí... :pardon: a mne to tak vyhovuje.
ja len dufam, ze nie mna myslis, lebo to tu bude ine peklo...
mayulik napísal:KAZDY SI ZOBRAL Z TEJ DOVOLENKY NEJAKE PONAUCENIE A NABUDUCE SA PODLA TOHO ZARIADI....
presne taaaaak
CHAT23 napísal:po druhé keby si ty bol na našom miesťe a nemal lubku a mal babi na zábavu tak neviem či by si sa zachoval inak?
nechcem zatat do ziveho, ale dobre ste si pokecali?
CHAT23 napísal:Na oplátku môžem spomenúť jak ste zdrhli adelkovy na dialnici, to nebolo pekné od vás on zato nemože že má slabšiu motorku, ked ide partia tak sa čakajú všetci!
... ze by si ty siel zrovna s partiou ked sme na SLO hraniciach boli vsetci okrem teba... hmmm (zvysok dodal KONTI)
CHAT23 napísal:Len tolko k trhanie partie.
Myslis tej partie, s ktorou najazdis rocne cca 300km ked partia najazdi spolocne cca 5000?
CHAT23 napísal:Neviem na čo konkrétne myslíš, ved napíš na čo narážaš a "nerob problémy" :D keby si býval v chorvatsku tam kde my možno by si pochopil, prečo taký názor a hovoril by si niečo iné, no ale mal si to šťasťie a užil si si to viac než my. Ináč nikto nehovorí že bolo úplne zle, ale pár vecí mohlo byt troška inak.
najprv napises, ze ma pisat konkretne a jeden riadok pod tym napises ...ale pár vecí mohlo byt troška inak
tak kto ma byt konkretny?
CHAT23 napísal:ináč neviem načo si reagoval na moje príspevky ved teba sa to vôbec netýkalo a "máš problémy" s tým že vyjadrí niekto svoj názor?
a zase protirecenie, ved napisal svoj nazor... a preco? lebo toto forum je verejne a kazdy registrovany ma na to pravo...
ze by demokracia sa to vola? ani neviem presne
MATO67 napísal:O to viac som prekvapený z Kukerovho Verdiktu ..čiernych listin
to nie je verdikt, to bola len hlasna uvaha...
v presnom zneni:
buduci rok bude existovat akysi blacklist a bude sa hlasovat za neziaduce osoby, este to zvazim, ale úpravdepodobnost tu je...
mato67 napísal:nedorozumenia mali sa vyriešiť tam na mieste (za zatvorenými dvermi )
a nie tu na fóre neviem zdá sa mi že sa to tu nehodí.
vies ako to je v zivote, uz si co to zazil, nie kazdy ma na to gule...
mato67 napísal:prekvapuje Verdikt kde bolo pozitívne napísané asi dve vety a dvanásť negatívnych
ale tie dve pozitivne maju spolu 100kg a tie negativne kazda 5 deka...
mato67 napísal:Miške ,hovorila že to bola jej najlepšia dovolenka, a všetkých vás pozdravuje čo ste tam boli.
som rad ze sa dobre citila... snazili sme sa (takmer)vsetci jej vyjst v ustrety
CHAT23 napísal:ja osobne nemám záujem aby sa partia rozdelila, ale povedzme si takto presne to bolo minulý rok s ubytovaním a následne rozdelením skupín.
z tohoto pohladu to bolo minuly rok lepsie, pretoze ako partia sme sli tam spolu aj domov, a delilo sa to az na mieste.
Tento rok sa to delilo este pred dovolenkou na prvu-utorok a druhu-stvrtok skupinu - toto na buduci rok nedopustim...
A pripomenme si, ze napriek faktu, ze 7 mesiacov vopred bol stanoveny datum odjazdu, akosi som ta tam v utorok nevidel.
A pripomenme si, kto posledny dal vediet, ze ide alebo nie... (ak neratam Vladyho, ktory ma velmi prekvapil - milo)
podpis som si este nenastavil

Bacil-BA
motorkár
motorkár
Príspevky: 1835
Dátum registrácie: So Jan 28, 2006 12:59 am
Skúter: Už zasa žiadny
Bydlisko: BA- Ružinov, Hotel Bratislava

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#55 Príspevok od užívateľa Bacil-BA » St Júl 29, 2009 8:57 pm

Hmm, najvyšší čas, trocha to tu premazať... :shock:
Tak už zasa nič.

Užívateľov profilový obrázok
doktor
motorkár
motorkár
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: St Júl 25, 2007 3:53 pm
Skúter: Kawasaki W 650
Bydlisko: PK

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#56 Príspevok od užívateľa doktor » St Júl 29, 2009 9:35 pm

Ked sme boli s Vladym v Sibeniku, tak sme chodili po starom meste, ja som si fotil poulicne macky a nejake tie zaujimavosti..........a Vladynko si fotil jak maju zle vymurovane steny, blbo urobene plastove okna, nakrivo chytene odkvapove rury.........kazdeho zaujima nieco ine :D
A kedze som si hovoril ze moja dovlenka prva po piatich rokoch, tak budem spat do desiatej (splnene), jest co chcem (splnene), jazdit ze vela (splnene) ,skaredo nadavat (splnene) a kazdy vecer budem imrvere nachnapany (tiez splnene, az tak ze som musel niekedy pod hrozbou nasilia odovzdavat vecer Lucke okuliare aby som ich niekde nestratil :ROFL: ).....oblubene vecerne vykriky boli - ZAHRAAAAAAAAAAJ!!!!!!!!!!!!!! a ZASPIEVAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJ!!!!! :beer:
Co?Jaky podpis zase?Uz nejsom chlouba wehrmachtu....ale teraz ho mam leskly motorka

Užívateľov profilový obrázok
viper
motorkár
motorkár
Príspevky: 1035
Dátum registrácie: So Júl 08, 2006 7:59 pm
Skúter: Kawasaki Versys 2009
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#57 Príspevok od užívateľa viper » St Júl 29, 2009 9:51 pm

Doktor este si zabudol : Co jeeeeeeeeeeeeee
Kawasaki Versys Touring Edition
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#58 Príspevok od užívateľa VLADY » St Júl 29, 2009 11:05 pm

Doktóre ty nie si len komandatóre ale aj onô ako by som to slušne nazval .... :lol:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
kukolarik
moderátor
moderátor
Príspevky: 2142
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 7:11 pm
Skúter: nemam moto
Bydlisko: BA-Dubravka, 48°19'04.10"N 17°03'50.10"E
Kontaktovať užívateľa:

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#59 Príspevok od užívateľa kukolarik » Št Júl 30, 2009 8:00 am

Bacil-BA napísal:Hmm, najvyšší čas, trocha to tu premazať... :shock:

este troska vydrzime, potom to tu doladim...
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
chat23
chodec
chodec
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Št Júl 10, 2008 5:31 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Piešťany

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#60 Príspevok od užívateľa chat23 » Št Júl 30, 2009 8:54 am

nemusíš čakať možeš začať doladovať, som zato aby sme to tu neriešili ale osobne. A samozrejme berem suspik lebo neviem či mám nato gule ,ale hádam to zvládnem. :)
konti: ok v pohode počkám

kukolarik napísal:
Bacil-BA napísal:Hmm, najvyšší čas, trocha to tu premazať... :shock:

este troska vydrzime, potom to tu doladim...
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
doktor
motorkár
motorkár
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: St Júl 25, 2007 3:53 pm
Skúter: Kawasaki W 650
Bydlisko: PK

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#61 Príspevok od užívateľa doktor » Št Júl 30, 2009 9:53 am

viper napísal:Doktor este si zabudol : Co jeeeeeeeeeeeeee
Neeee, to bolo CO JEEEEEEEEEEE????????????


### opravil som citaciu :) - THeBaNDiT
Co?Jaky podpis zase?Uz nejsom chlouba wehrmachtu....ale teraz ho mam leskly motorka

Užívateľov profilový obrázok
Mayulik
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Ne Júl 06, 2008 9:39 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Revuca/Bratislava

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#62 Príspevok od užívateľa Mayulik » Št Júl 30, 2009 10:07 am

dobre bolo aj ked rano doktor vbehol do izby kde mabinko este valal bok a zreval VSTAVAT RAJOOONY!! :lol:
Kawasaki ER-6f
Obrázok

Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Mayulik
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Ne Júl 06, 2008 9:39 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Revuca/Bratislava

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#63 Príspevok od užívateľa Mayulik » Št Júl 30, 2009 10:22 am

vo vedlajsom baraku sa ubytovali nejaky slovinci, ale zjavne pracujuci v AT. Zo zaparkovaneho auta sa na plne gule valila nejaka priserna nemecka hudba, taka co akurat stare matere z DDR pocuvali :bad: .
Uz sme aj s doktorom zacali rozmyslat ci nepohladame nejake vhodne bakule (ako vypinace) :evil:
Nakoniec som to nevydrzala a zrevala som: "Ale okamzite to vypni ty ch.. dreveny!" a vtom ticho...
asi po pol minute to znova zapol a to uz Doktor nevydrzal a zreval HEEELMUT! a toho vecera si uz ani nepipli...
a aj na druhy den sme si overili, ze zazracne slovicko HEEELMUT! funguje :lol:
Kawasaki ER-6f
Obrázok

Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
doktor
motorkár
motorkár
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: St Júl 25, 2007 3:53 pm
Skúter: Kawasaki W 650
Bydlisko: PK

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#64 Príspevok od užívateľa doktor » Št Júl 30, 2009 11:33 am

Jaj nas kamarat HELMUT.........ale fakt hazardoval so svojim zivotom jak ma sral s tym detschlandovym folkom....ale Bambi bol nahodou zlaty, ked som rozkopol dvere a zacal som revat RAJOOOONY!!!!MAZLAAAAAK!!!SIKANAAAAAA!!! tak len povedal chodte do zadku, ja by som na jeho mieste uz pitchoval ze by museli male deti prestahovat prec.....
A este vam popisem jazdu po tej slavnej primorskej magistrale.....clovek si pekne jacha po cesticke, nalavo more tak blizko ze sa clovek moze dotknut, napravo cervene skaly ktore lemuju celu cestu.....predo mnou ide Mato67, pozeram ze dobrzduje a radi nizsi stupen, tak ja taky tak, naklanam motorku tak,ze moj primitivny 1GB mozocek nestiha dost dobre zpracovat zmenu polohy a tak sa citim jak kozmonaut, taham plyn, vytahujem zakrutu, dviham sa do normalnej polohy standartnej na nasej Zemi, z adrenalinu mam mokre trenky jak keby som si zazil svoju prvu nocnu poluciu, radim stupen vyssie a na obzore je dalsia zakruta, tak zase, stupen nizsie, klatim sana bok, taham plyn, letmo kukam dole na taky pekny stometrovy zraz do mora (pri ceste boli len take betonove patniky a niektore uz vylamane, asi niekto moc pozeral ze co je dole), a zase sa narovnavam a skerim sa jak adolescent co sa prvykrat na silvestrta nayebal, a do toho na vas stale pece slnko a ovieva vas vanok od mora.....pre skutristov to plati rovnako len bez toho kvaltovania :-)
Co?Jaky podpis zase?Uz nejsom chlouba wehrmachtu....ale teraz ho mam leskly motorka

Mato67
st. trojkolkár
st. trojkolkár
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Ut Máj 20, 2008 8:50 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: BA

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#65 Príspevok od užívateľa Mato67 » Št Júl 30, 2009 3:55 pm

Doctore magistrála super :good:

Keď odchádzala prvá skupina plná energie a odhodlania pokoriť Alpy o hodinu skorej ako my
čo sme chceli ísť domov priamo myslel som že ich už po ceste nestretnem. Aké bolo moje
prekvapenie keď sme zhruba po 150 km dobehli túto skupinku oblečenú v nepremokoch
ktoré na nich viali ako roztrhané plagáty a pri tom dažďu nikde.Za najbliššou cestarinou
nás zase predbehli a kým sme my prišli do slovinska museli mať zasa hodinový nádskok
neveril som že ich už dobehneme, na slovinsku odbáčam na pumpu kde obvykle tankujeme
a čo nevidím skupinku zničených spotených a nervóznych pokoriteľov Álp ležať v chládku
na zemi,vtedy sa mi chcelo strašne smiať ale nevládal som tak som bol unavený , keď som
ich videl takto zúbožených pochopil som že Alpy sa nekonajú..

ps:chalani nič v zlom lebo v tom momente som bol aj ja ako skapatý pes ,a tá situácia mi bola
veľmi smiešna.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
kukolarik
moderátor
moderátor
Príspevky: 2142
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 7:11 pm
Skúter: nemam moto
Bydlisko: BA-Dubravka, 48°19'04.10"N 17°03'50.10"E
Kontaktovať užívateľa:

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#66 Príspevok od užívateľa kukolarik » Št Júl 30, 2009 4:41 pm

Mato67 napísal: ps:chalani nič v zlom lebo v tom momente som bol aj ja ako skapatý pes ,a tá situácia mi bola
veľmi smiešna.
skoda ze si sa nesmial, normalne by mi to dobre padlo, lebo som ledva dychal...
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
mabi
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 642
Dátum registrácie: Št Jan 18, 2007 9:53 am
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Šaľa
Kontaktovať užívateľa:

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#67 Príspevok od užívateľa mabi » So Aug 01, 2009 2:28 pm

Po tyzdni od prichodu z CRO som sa konecne dostal aj k foru. No, celkom zaujimave citanie... :D
Podla mojho nazoru bola dovolenka super. Tolko srandy clovek nezazije len tak lahko :) Opat sa to rozdelilo na viacmenej 2 skupinky, ale v tomto ma Mayka uplnu pravdu, ze drzat 20 ludi 10 dni vkuse mozne nie je a kazdy si mohol vybrat, ku komu sa prida a ako bude travit cas. S organizaciou som spokojny. Viem, co to stoji namahy nieco vybavovat (navyse teraz pre tak velky pocet ludi), navyse som s niektorymi kolegovcami nedaval ani zalohu, takze keby tam nemam ziadne ubytko, nemozem povedat ani slovo.
Vsetkym dakujem (nebudem menovat osobitne, aby sa niekto neurazil, ze som zabudol) a snad sa vidime aj o rok. Do klopenia! :D
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#68 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » So Aug 01, 2009 2:35 pm

a Tao sa ako ma? Ako sa hoji?
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
mabi
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 642
Dátum registrácie: Št Jan 18, 2007 9:53 am
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Šaľa
Kontaktovať užívateľa:

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#69 Príspevok od užívateľa mabi » So Aug 01, 2009 2:52 pm

No to veru zaujima aj mna, tak snad sa tu ukaze a popise nam blizsie momentalny stav...

A este 1 veta k tomu necakaniu a oddelovaniu a neviem comu, co sa tu bude riesit asi do nemlatom: kazdy dopredu vedel, s akou motorkou ide do CRO, tzn. ze ja som si chcel uzit magistralu, nebudem sa hrkat v zakrutach 40 km/h. Najpomalsi vzdy vedel, kde sa cakame. Kazdy si volil svoje tempo a prisposobil ho svojim schopnostiam a stroju. Takisto aj o vyjazdoch - povedalo sa kam sa ide a kedy sa ide. Kto sa chcel pripojit, ten sa pridal.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
konti
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 575
Dátum registrácie: Št Mar 09, 2006 5:17 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Galanta
Kontaktovať užívateľa:

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#70 Príspevok od užívateľa konti » So Aug 01, 2009 8:44 pm

alebo aj nie :twisted:

Užívateľov profilový obrázok
mabi
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 642
Dátum registrácie: Št Jan 18, 2007 9:53 am
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Šaľa
Kontaktovať užívateľa:

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#71 Príspevok od užívateľa mabi » So Aug 01, 2009 11:21 pm

mohol len lutovat... :)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
kukolarik
moderátor
moderátor
Príspevky: 2142
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 7:11 pm
Skúter: nemam moto
Bydlisko: BA-Dubravka, 48°19'04.10"N 17°03'50.10"E
Kontaktovať užívateľa:

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#72 Príspevok od užívateľa kukolarik » Ne Aug 02, 2009 6:26 pm

presne taaaak...
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Taogunka
kolobežkár
kolobežkár
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Po Jún 23, 2008 4:45 pm

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#73 Príspevok od užívateľa Taogunka » Ne Aug 02, 2009 7:41 pm

Z mojho pohladu to bola super dovolenka, ubytovanie, more, pocasie, partia super. Osobne nemam komu co vytknut ziadny osobny spor som nemal a ak aj hej tak nikto ten cas na konfrontaciu pocas dovolenky nevyuzil. Z dovolenky si odnasam len pekne spomienky, nove skusenosti a jednu malu zlomeninu, dakujem kazdemu zucastnenemu. :good:
Menovite by som chcel podakovat (Kuko-ubytovanie a organizacia, Alex- odvoz a pomoc v nemocnici, Ondris- odvoz moto, Konti -prva pomoc, Miro- poskytnutie Sarana na odvoz, Pindo- opateru a ochotu na izbe a vsetkym za inac prijemnu spolocnost posac celej dovolenky)
Noha sa snad zrasta, operacia nebola, zajtra idem na RTG tak budem vediet viac.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
kukolarik
moderátor
moderátor
Príspevky: 2142
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 7:11 pm
Skúter: nemam moto
Bydlisko: BA-Dubravka, 48°19'04.10"N 17°03'50.10"E
Kontaktovať užívateľa:

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#74 Príspevok od užívateľa kukolarik » Ne Aug 02, 2009 8:51 pm

...ze skore uzdravenie prajem a cas PN by som vyuzil aj na zmenu obrazku ;)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Taogunka
kolobežkár
kolobežkár
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Po Jún 23, 2008 4:45 pm

Re: CROATIA 2009 - cestopis

#75 Príspevok od užívateľa Taogunka » Ne Aug 02, 2009 9:37 pm

8)
podpis som si este nenastavil

Napísať odpoveď

Návrat na "Zahraničie"