Kymco motory

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Pa3k_KE
chodec
chodec
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi Nov 06, 2015 8:14 pm
Skúter: Kymco Agility RS 50
Bydlisko: Košice

Kymco motory

#1 Príspevok od užívateľa Pa3k_KE » Ne Dec 06, 2015 8:12 pm

Zdravim Vás. Ako tak rozmýšlam tak by som mi chcel kupit scooter 125ku bez papierov a prehodit motor namiesto toho aby som tunil 2-takt. Chcem sa opýtat či niekto nevie ake motory z nejakych inych značiek scootrov by mi sedeli do mojho Kymca? :)
Prílohy
IMG_1570.JPG
Agility RS 50

Užívateľov profilový obrázok
Dusan
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 595
Dátum registrácie: Pi Feb 21, 2014 2:16 pm
Skúter: TGB Bullet 125 RS
Bydlisko: KE

Re: Kymco motory

#2 Príspevok od užívateľa Dusan » Ne Dec 06, 2015 9:04 pm

Nerozumiem, alw ked je tam gy6 125 4takt ta tunit ide velmi dobre. 2t je nerozumne tunit pokial po kazdej jazde nechces sa v tom hrabat

Pa3k_KE
chodec
chodec
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi Nov 06, 2015 8:14 pm
Skúter: Kymco Agility RS 50
Bydlisko: Košice

Re: Kymco motory

#3 Príspevok od užívateľa Pa3k_KE » Ne Dec 06, 2015 10:54 pm

Momentalne tam mam 50cc ale chcem kupit nejaky činak 125 z ktoreho dam motor do Kymca a chcem by som vediet či mi nejaky motor sadne a z čoho mal by to byt GY6
Agility RS 50

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kymco motory

#4 Príspevok od užívateľa alcatelko » Po Dec 07, 2015 1:39 pm

hod fotku z boku kde vidno ako je motor chyteny do ramu...ak mas horny uchyt (nad motorom) tak potrebujes motor s podobnym uchytenim (a vyrobit alebo najst vhodny subframe) ak mas dolny uchyt tak najst motor s dolnym uchytom (co je myslim iba piaggio 4t) a zas vyrobit vhodny subframe co ho bude drzat, prekopat elektriku ( u GY6 asi nebude treba zasadne lebo ma zapalovanie ako maju male 2takty ale ak by si daval seriozny motor ako piaggio atd, tak tamje to uz riesene ako bateriove zapalovanie)

ale v zasade ak splasis rovnake kymco 125 je velka sanca ze maju aj rovnake ramy resp aspon malu predpripravu na to aby sa to dalo prehodit bez zasadnych uprav ramu
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Napísať odpoveď

Návrat na "2T Kymco"