Kymco Super 8 50

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Edon
chodec
chodec
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi Apr 24, 2015 3:00 pm
Skúter: Kymco Super 8 50 4T

Kymco Super 8 50

#1 Príspevok od užívateľa Edon » Pi Apr 24, 2015 3:19 pm

Zdravim mam mensi/vacsi problem. Po zime skuter vobec nestartoval a sviecka bola po vytiahnuti uplne sucha. Tak som siel po rade cez nadrz OK, palivovy filter OK, podtlakovy ventil OK, ku karburatoru ten som rozobral totalny bordel vnutri trysky upchate tak som ho cely precistil zmontoval nahodil. Idem startovat a stale nic tak vytiahnem sviecku a stale je uplne sucha. Kde este moze byt problem uz som v koncoch :o

Dakujem za rady

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kymco Super 8 50

#2 Príspevok od užívateľa alcatelko » Pi Apr 24, 2015 3:44 pm

skor dat dole filter rukou zapchaj karbik a tak prestartuj az si to cucne benzinu...potom by to uz malo ist
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Edon
chodec
chodec
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi Apr 24, 2015 3:00 pm
Skúter: Kymco Super 8 50 4T

Re: Kymco Super 8 50

#3 Príspevok od užívateľa Edon » Pi Apr 24, 2015 4:17 pm

Aj to som vsetko skusal so zapchatym privodom vzduchu aj som natahoval ustami cez ten podtlakovy aj tak je stale sucha :think: No idem to skusat dalej startovat mozno sa umudri

Edon
chodec
chodec
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi Apr 24, 2015 3:00 pm
Skúter: Kymco Super 8 50 4T

Re: Kymco Super 8 50

#4 Príspevok od užívateľa Edon » Pi Apr 24, 2015 4:58 pm

Tak prestartoval som este 30x noznym starterom so zapchatym airboxom a sviecka je aj tak uplne sucha...uz som naozaj uplne strateny

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Kymco Super 8 50

#5 Príspevok od užívateľa VLADY » So Apr 25, 2015 3:09 pm

A skúšal si aj tak že nechať podtlakovú hadičku od ventilu zapojenú ,a vytiahnuť z karbu tú čo je prívod paliva či sa pri štartovaní otvorí ventil a bude tiecť palivo lebo asi netečie....nemáš prehodné hadičky na podtlakovom ventile ?Pretože ak je to furt suché tak predsa tam to palivo asi nejde lebo podtlakový ventil neotvára.
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Edon
chodec
chodec
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi Apr 24, 2015 3:00 pm
Skúter: Kymco Super 8 50 4T

Re: Kymco Super 8 50

#6 Príspevok od užívateľa Edon » Ut Apr 28, 2015 8:17 pm

Vyskusam ked pridem domov ale na 95% benzin do karburatoru tecie. Ked som ho ale mal vytiahnuty (karb) bol fakt nekonecne zasvineny tak predpokladam ze som nevycistil vsetko co som mal. Budem to este asi koncom tyzdna rozoberat raz ak sa trochu umudri pocasie

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Kymco Super 8 50

#7 Príspevok od užívateľa VLADY » St Apr 29, 2015 8:59 am

Ak je v karbe palivo a motor suchý pri 4T si to neviem dosť dobre predstaviť príčinu, musela by byť dakde diera medzi karbom a hlavou valca na nasávacom potrubí. Ak by bol aj stále sací alebo aj výfukový ventil otvorený zle nastavené ventilové vôle (malá ventilová vôla) tak palivo motor nenasaje jedine že by boli pootvorené oba ventily???
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Edon
chodec
chodec
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi Apr 24, 2015 3:00 pm
Skúter: Kymco Super 8 50 4T

Re: Kymco Super 8 50

#8 Príspevok od užívateľa Edon » So Máj 02, 2015 8:52 pm

Tak zase som mal rozobraty karburator a volnobezna tryska uplne nepriechodna tak som to nejak preštural s velkymi obtiazami nahodil naspat a stale nic. Skusal som ale startovat s otovenym plynom a vtedy sem tam na pol sekundy chyti. Bol som sa teda pytat v servise na volnobeznu trysku 5e alebo mi kamarat odporucil vycistit cely karburator v ultrazvukovej pracke 10e. Tak vcul buj mudry o.O

Napísať odpoveď

Návrat na "Motor"