recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

Sem môžete písať recenzie prípadne iné články

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

#1 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Ne Okt 12, 2008 12:25 pm

Toto povodne mal byt povodne len moj kratky popis scootra a skusenosti s nim pre server http://www.motorkari.cz, ale trosku to narastlo, tak sa to hodi aj nam do tejto sekcie... :)

Tento maxiscooter je mojim prvým veľkým jednostopým presúvadlom (kúpil som ho z druhej ruky s najazdenými a zdokladovanými 9000 kilometrami, scooter vzhľadovo i funkčne ako nový). Predtým som sa dve sezóny (12tisic km) vozil na menšom číňanovi (Keeway Matrix 50). Prechod na Atlantica nebol vôbec komplikovaný, práve naopak. Ak pominiem vyššiu hmotnosť pri manipulovaní na mieste, ktorá sa ihneď po pohnutí stratí, ponúka Atlantic oproti môjmu bývalému padíku už len samé výhody. Má aj zopár mušiek, ale s tými som sa zmieril. Poďme si to vymenovať:

výhody:
+ veľmi pohodlný posed (ako do kresla pred televízor, som vysoký 190cm a nie je problém)
+ veľmi obratný v mestskej premávke (nie je ani príliš veľký, ani nepohodlne malý)
+ pod sedadlo sa vojdú dve JETky prilby, alebo 1 JETka a 1 bežná integrálka
+ autozásuvka a osvetlenie pod sedadlom
+ uzamykateľná skrinka pred kolenami (s dvoma priehradkami, pre osobné veci)
+ prehľadná prístrojová doska s veľkými kontrolkami
+ ukazovateľ paliva mimoriadne presný
+ ukazovateľ rýchlosti, na ktorý sa dá spoľahnúť, ukazuje vždy približne o 5km/h viac, než je real
+ spotreba od 3.6 do 4.1 podľa štýlu jazdy (rozpíšem nižšie)
+ kvalitné svetlomety, svetelná húkačka
+ dobrý výhľad v zrkadlách
+ pohodlné zvezenie aj pre vysokého spolujazdca
+ dobré filtrovanie nerovností na ceste
+ pevné vedenie stopy a solídne náklony (ešte som nič neškrtol)
+ cestovná rýchlosť 110km/h aj vo dvojici
+ zvuk päťstovky
+ živý motor do 110km/h veľmi ochotný
+ maximálna papierova rýchlosť 130km/h, reálna 126km/h s turistickým plexištítom
+ duálny brzdový systém
+ bočný stojan s blokovaním chodu motora

nevýhody:
- kvoli mojej výške (190cm) potrebné vymeniť originálny plexištít za turistický GIVI plexištít (model D242ST, vyšší o 19cm a s aero-ochranou na ruky), nižšie sa rozpíšem
- plasty okolo prístrojovky sa už trožku rozchádzajú - optická nevýhoda
- vzadu iba jeden tlmič - zdĺhavé nastavovanie (treba ním veľa točiť, keďže je tam závit a nie prednastavené polohy)
- iba 13-tky kolesá, navyše pomerne úzke
- menej stabilný hlavný stojan na jednu stranu, treba si dávať pozor na sklon vozovky
- zadná časť sa nemusí páčiť každému

Poďme si prebrať zopár bodov z výhod/nevýhod podrobnejšie:
Pri mojich 190cm nie je najmenší problém posadiť sa za riadidlá, nohy majú dostatok miesta, dajú sa položiť buď na plošinky (veľmi pohodlné) alebo klasický scooter-style (v prípade dlhej cesty na občasné nabúranie stereotypu).
Vzhľadom na svoje rozmery je scooter veľmi obratný v mestskej premávke (proste nie je to veľká krava, s ktorou musíte v zápche stáť). Motor o objeme 250ccm (ročník 2004 má karburátor) má veľmi kultivovaný chod, do 100-110km/h ponúka dostatok výkonu na svižnú jazdu, od 110km/h už je potrebný dlhší úsek na dosiahnutie maximálky... tým sa dostávam k plexištítu:
Sériový plexištít bol pre moju výšku (opakujem, 190cm) nevhodný, vietor smeroval priamo na prilbu (integrálka), čím som trpel pri rýchlostiach nad 80km/h veľkým aerodynamickým hlukom (nepočul som ani motor) a mušky nachádzali smrť priamo na plexi mojej prilby. Po zakúpení turistického plexištítu GIVI určeného pre Apriliu Atlantic 250 sa situácia dramaticky zmenila (najmä k lepšiemu), vietor už líže prilbu iba zvrchu, možem bez problémov jazdiť s úplne otvoreným plexi a netrpím vetrom v očiach. Mušky ostávajú na plexištíte motorky. S turistickým plexištítom sa však viaže aj jeden menší neduh - vzniká solídna turbulencia (najmä ak mám nahodený aj kufor), vietor sa vracia od chrbáta dopredu, treba si na to zvyknúť, nič dramatické... za to zvýšené pohodlie spredu mi to isto stojí. Plexištít taktiež ponúka ochranu na ruky, nefúka ani neprší na ne, takisto mušky nemajú čancu. A aby som to nezabudol spomenúť, maximálna rýchlosť vplyvom vačšieho aerodynamického odporu klesla o nejakých 5km/h, taktiež trvá scootru dlhší čas, než maximálku dosiahne, do 100km/h je však dynamika bezozmeny.
Po skúsenosti s čínskym scootrom veľmi pozitívne hodnotím ukazovateľ rýchlosti, ktorý ukazuje stabilne o cca 5km/h viac, než je skutočná rýchlosť vozidla... Ukazovateľ paliva je taktiež veľmi presný, mohol by som podľa neho počítať kilometre... čím sa dostávam k spotrebe:
Spotreba závisí od štýlu jazdy - pri agresívnom spôsobe jazdy (tempo 110-120, obiehanie, plyn-brzda) som dosiahol maximálnu spotrebu 4.11 litrov na 100km. Pri klasickom spôsobe jazdy (90-110) sa spotreba pohybuje v rozmedzí 3.8-4.0, pri pohodovom jazdení a dbaní na spotrebu sa dá jazdiť za 3.5-3.6 a pri výlete s 50tkami v skupine (40-60km/h) som dosiahol už aj spotrebu 3.00 presne. Pri rýchlej jazde vo dvojici (spolu 160kg) v chladnejšom počasí rýchlosťami 90-110 som dosiahol spotrebu 4.25 na 100. Nádrž má objem 9.5L, z toho 1.5L je rezerva (oznámená kontrolkou). Dojazd pri priemernej spotrebe trebárs 4L/100 činí cca 230km, výhodou prístrojovej dosky je denné počítadlo.
Atlantic má duálny brzdový systém, vpredu trojpiestikovú brzdu, vzadu jeden piestik. Pri brzdení pravou páčkou brzdy brzdia 2 piestiky prednej brzdy. Pri brzdeni ľavou páčkou brzdí zadná brzda a jeden piestik prednej brzdy. Brzdný účinok je vzhľadom na hmotnosť maxiscootra veľmi dobrý, a to aj vo dvojici.
K predným svetlometom - svietia viac než postačujúco, scooter nemá tlačidlo zapnutia/vypnutia svetiel, tie svietia ihneď po otočení kľúčika do polohy zapnutého zapaľovania, nevýhoda - zvýšený odber prúdu počas štartovania, výhoda - nezabudnete ich pred jazdou zasvietiť. Vždy svieti jeden svetlomet, buď stretávací, alebo diaľkový, už ma zopár okoloidúcich ľudí upozorňovalo, že mi nesvieti jedno svetlo... Ináč, neaktívny svetlomet je nasvietený štýlom "angel eye" od BMW - parkovacie svetlo, v noci veľmi efektné.
U smeroviek sa musím zmieniť o fakte, že blikanie nesprevádza žiaden zvuk, treba si teda najmä z počiatku dávať pozor, aby ste ich nezabúdali vypínať. Časom to prejde úplne do krvi.
Čo sa týka nevýhod, spomenul som jeden tlmič vzadu - je postačujúci, ale jeho nastavovanie je dosť zdĺhave a unavujúce, aj keď jednoduché. Len sa človek proste okrúti (rukou). A kolesá by mohli byť väčšie a najmä širšie, hlavne to vzadu pôsobí trošku stratene pri pohľade zozadu.
Ešte som si spomenul - spolujazdec, sedí sa mu pohodlne, nefúka na neho nijako špeciálne, má dobrý výhľad vďaka vyššiemu posedu, opierka jazdca drží spolujadzca pri brzdení na mieste, k dispozícii má dobre tvarované rukoväte.

Maxiscooter Aprilia Atlantic 250 je podľa mojho názoru vhodný ako do mesta, tak aj na výlety nielen po okolí, a to aj vo dvojici, ak vám nebude vadiť od toho závisiaca menšia pružnosť a vyššia spotreba. Cestovná rýchosť aj vo dvojici v pohode 110km/h, pričom motor sa netrápi. Svojim dizajnom Atlantic na ceste isto zaujme, pôsobí najmä spredu ako cestovateľ, podľa mňa budí rešpekt. Kilometre za jeho riadidlami ubiehajú pomerne rýchlo, pričom únava sa nedostavuje vďaka príjemnému posedu. Spotreba je príjemna, agilita motora takisto, zvuk vás bude tešiť a žiadne voľné slnečné popoludnie neostane nevyužité. Všetkým majiteľom tohto stroja (ale aj ostatným) prajem veľa šťastných kilometrov, tento scooter ma za tých 5000km pod mojou taktovkou (spolu má 14tisic km) nikdy nenechal v štychu, ani nezaváhal (a podľa skúseností predchádzajúceho majiteľa ani jeho).

Videa (ja som na tom tretom, vsetky 3 sa daju prepnut do High quality):
http://www.youtube.com/watch?v=xFPliEcNb-A
http://www.youtube.com/watch?v=xSUem5QnHnA
http://www.youtube.com/watch?v=BCNP-T-dnDc

Foto:
Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

S povodnym plexi:
Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

#2 Príspevok od užívateľa duky5 » Št Okt 23, 2008 11:34 pm

hezkeeeee :)
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Užívateľov profilový obrázok
owwidius
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 594
Dátum registrácie: Po Jún 05, 2006 11:55 pm
Skúter: Suzuki V-Strom 650 ABS 2007
Bydlisko: Bratislava - Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Re: recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

#3 Príspevok od užívateľa owwidius » Pi Okt 24, 2008 10:25 am

jojo, dobry clanok si zbuchal, ideal na piatkove dopoludnie v praci :)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

#4 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Pi Okt 24, 2008 11:22 am

dakujem, tuto "recenziu" som dal aj na motoride.sk, nejakych 10 dni cakala na spracovanie niektorym z redaktorov, a teraz (uz po spracovani Awiom) caka na konecne zverejnenie (a ja s nou), zrejme uz v najblizsich dnoch... dam sem vediet, ked tam bude. :)
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
owwidius
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 594
Dátum registrácie: Po Jún 05, 2006 11:55 pm
Skúter: Suzuki V-Strom 650 ABS 2007
Bydlisko: Bratislava - Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Re: recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

#5 Príspevok od užívateľa owwidius » Ut Nov 04, 2008 1:28 am

no uz to tam mas :)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

#6 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Ut Nov 04, 2008 12:09 pm

ano, uz to tam je, konkretne tu: http://motoride.sk/?ID=2407

a v diskusii pod clankom som bol spravne upozorneny, ze motor v Atlanticu 250 nie je od Rotaxu... kedze vsak nie je mozne editovat svoje prispevky, musite si slovicko "rotax" v recenzii tu na fore odmysliet... :wink:

A ak by niekoho zaujimalo, odkial mam to info, ze AA250 ma motor od Rotaxu, tak to jeden znamy ma priviedol do omylu a mne ani nenapadlo mysliet si ze, sa v danej veci mylil... ale dobre sa jazdilo, ked som si myslel, ze je to rotax motor... :lol:
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
owwidius
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 594
Dátum registrácie: Po Jún 05, 2006 11:55 pm
Skúter: Suzuki V-Strom 650 ABS 2007
Bydlisko: Bratislava - Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Re: recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

#7 Príspevok od užívateľa owwidius » Ut Nov 04, 2008 4:49 pm

no tak to nasere...

c c c..

co to je rotax? :)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

#8 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Ut Nov 04, 2008 8:57 pm

Rotax
Společnost BRP-Rotax GmbH & Co. KG známá jako Rotax je rakouský výrobce motorů se sídlem v Gunskirchenu v Horních Rakousích. Rotax je dceřinnou firmou kanadské společnosti Bombardier Recreational Products (BRP).

Původní firma byla založena v roce 1920 v Drážďanech jako ROTAX-WERK AG, v roce 1930 ji převzal Fichtel & Sachs AG a přesunul do Schweinfurtu. V roce 1943 se společnost přestěhovala do rakouského Welsu a o čtyři roky později do Gunskirchenu. V roce 1959 získala v Rotaxu majoritní podíl vídeňská firma Lohnerwerke, výrobce nástaveb automobilů a železničních vozů ale také skútrů.

V roce 1970 společnost koupil koncern Bombardier. Rotax vyrábí motory pro vodní a sněžné skútry, sportovní lodě nebo terénní čtyřkolky. Dodává i motory pro motocykly výrobců Aprilia, BMW, Buell (Helicon®-V2), KTM a MZ. Motory Rotax používají i sportovní a ultralehká letadla jakož i motokáry.

Motory Rotax 914F jsou osazeny i bezpilotní letouny MQ-1 Predator používané Letectvem USA.
Takze renomovany vyrobca motorov...
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

TomasARN
moderátor
moderátor
Príspevky: 6105
Dátum registrácie: Ne Júl 29, 2007 11:35 am
Skúter: Kawasaki ER-6n, 2009
Bydlisko: Bratislava, S 48.196.08° V 17.028.10°
Kontaktovať užívateľa:

Re: recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

#9 Príspevok od užívateľa TomasARN » Št Nov 06, 2008 8:10 am

bandit: stacilo poziadat o opravu recenzie a spravil by som ti to

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

#10 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Nov 06, 2008 3:53 pm

dakujem za upravu... :)
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
Martin_Atlantic
motorkár
motorkár
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Ut Nov 15, 2011 10:59 pm
Skúter: Aprilia Atlantic
Bydlisko: Bratislava, Slovakia

Re: recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

#11 Príspevok od užívateľa Martin_Atlantic » Ne Dec 04, 2011 2:30 pm

no...oproti mojej 500vke z roku 2004 je to pekny rozdiel. ja mam omnoho mohutnejsi zadok ako tvoj.ale asi vies preco??? pod sedadlom sa mi zmestia dve integraly. sice tak na tesno a musis dojst na to ako ich tam ukladat.ale zmestia. alebo to je niecim inym?
palubovka: budiky sa mi pacia tuna viac az na to ze na pravom niekde medzi 11-4 v ramci cifernika sa nachadza co?? v lavo teplota v pravo nadrz a dalej?? :D ovladanie moznosti prepinania v palubnom pc mam ja na volante co mi pride praktickejsie ako uprostred.
co sa mi na tvojom nesmierne paci tak to predne svetla.... mas dve.a vramci cumaku pekne postavene. ja mam iba jedno :(
tvoje prevedenie mi pride krajsie z predu... :good:
skoda ze si z Bardejova a ja z BA...tam som bol iba raz v zivote a to asi 10 rokov do zadu....tak snad niekedy na neakom zjazde na strednom slovensku sa stretneme ;)

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

#12 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » St Dec 14, 2011 12:02 am

Martin_Atlantic napísal:palubovka: budiky sa mi pacia tuna viac az na to ze na pravom niekde medzi 11-4 v ramci cifernika sa nachadza co?? v lavo teplota v pravo nadrz a dalej??
nenachada sa tam nic, je to len falosne ciachovanie, aby to nekricalo... :)
Martin_Atlantic napísal:ovladanie moznosti prepinania v palubnom pc mam ja na volante co mi pride praktickejsie ako uprostred.
no jo, az na to, ze na mojej Aprilke tie dve tlacidla sluzia iba na nastavovanie hodiniek, palubny pocitac to nema... :)

Martin_Atlantic napísal:co sa mi na tvojom nesmierne paci tak to predne svetla.... mas dve.a vramci cumaku pekne postavene. ja mam iba jedno :(
jo, predna maska bola tym, co ma na mojej Aprilke zaujalo ako prve a este i po tych 7 rokoch ju stale povazujem za velmi vydarenu... :)

Martin_Atlantic napísal:skoda ze si z Bardejova a ja z BA...tam som bol iba raz v zivote a to asi 10 rokov do zadu....tak snad niekedy na neakom zjazde na strednom slovensku sa stretneme ;)
to nie je problem, ak prides na Alcatelkov zraz v 2012 v Kovacovej pri Zvolene, ak sa bude konat aj v 2012, roku konca sveta... :D
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
Martin_Atlantic
motorkár
motorkár
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Ut Nov 15, 2011 10:59 pm
Skúter: Aprilia Atlantic
Bydlisko: Bratislava, Slovakia

Re: recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

#13 Príspevok od užívateľa Martin_Atlantic » St Dec 14, 2011 12:13 am

tearaz som si uvedomil...na jedno svetlo treba iba jednu ziarovku :D co je lacnejsie, takze som mozno rad ze mam iba jedno...zatial v noci postacovalo...uvidime co to spravi ked budem v tme mimo mesta popripade v lese.
Alcatelkov zraz?...hned si to davam do sledovania ;) nooo cak to je oba 198km...za hodku a pol som tam :D mozno este niekoho zlanarim z Ba aby som nesiel sam...

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

#14 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » St Dec 14, 2011 12:35 am

preco som si myslel, ze stary Atlantic ma vpredu 3 ziarovky? Jedna stretavacka a dve dialkove (alebo naopak).
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
Martin_Atlantic
motorkár
motorkár
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Ut Nov 15, 2011 10:59 pm
Skúter: Aprilia Atlantic
Bydlisko: Bratislava, Slovakia

Re: recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

#15 Príspevok od užívateľa Martin_Atlantic » St Dec 14, 2011 12:40 am

fu...vies ze ani neviem ? :D dialkove som este neskusal :D :D ale na bokoch pod smerovkami tak su take divne okienka...vyzera to ako na pridavne svetla do hmly alebo co...
4407756-aprilia-atlantic-500-2.jpg
(118.22 KiB) 845 stiahnutí

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

#16 Príspevok od užívateľa theruck » Pi Jan 20, 2012 4:20 pm

toto resp 200vku chcem kupit

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

#17 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » So Jan 21, 2012 9:53 pm

mas moje pozehnanie... :D :beer:
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

#18 Príspevok od užívateľa theruck » Ut Jan 24, 2012 2:26 pm

ja ze povis ze predavas a ze to zjednodusime

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: recenzia od majitela: Aprilia Atlantic 250 (r.v.2004)

#19 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Jan 26, 2012 12:21 am

Hihi, rád by som ti vyhovel, avšak som s mojou Aprilkou po každej stránke veľmi spokojný, nemám dôvod meniť... 8) :)
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Zamknuté

Návrat na "Články a recenzie"