Keeway Matrix 50 - Baca

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#251 Príspevok od užívateľa BacaNR » Št Júl 05, 2018 12:54 am

tak vyhrava stanley a mira58 ano je to giannelli shot :wink: No s tou prirubou ti nepomozem lebo toto je priruba na PWK karburator je vacsia aj ako seriova minarelli aj ma o dost vacsi otvor. Ale ked ju budem davat mozem ti ju odfotit ako vyzera oproti povodnej ale urcite budem muset vyrezat otvor do podsedadloveho priestoru aby sa to tam voslo aj s tym velkym karburatorom tak plaujem mat dva podsedadlove priestori a len prehadzovat ich podla toho aky karb bude zrovna nahodeny kedze na dlhu cestu nechcem prist o ulozny priestor. Skuter zatial ide paradne je to skrz novy piest zaskrtene na turisticky(zabehovy :D ) setup do 10 000 otačok . Spravim este par kilometrov a pustim to do max vykonu a nahodim lachke prevody nech je sranda :D ale uz teraz to ide slusne :) Ale keby som znova staval motor urcite by som siel do 80-86ccm kitu trocha obsahu sa vzdy zide :D
FHD0322.JPG
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Užívateľov profilový obrázok
mira58
kolobežkár
kolobežkár
Príspevky: 83
Dátum registrácie: So Feb 08, 2014 7:50 pm
Skúter: CPI Oliver Sport 70 LC

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#252 Príspevok od užívateľa mira58 » Št Júl 05, 2018 2:45 pm

Tak to by bylo super :)
2+ je v Itálii hodně oblíbený a je o chlup výkonnější, než můj streetrace, ale zase to je jednokroužek.. Jak vlastně dopadlo to měření výkonu?
Výfuk :good:
meglio pazzo che perfettino del cazzo

Užívateľov profilový obrázok
Jano
skútrista
skútrista
Príspevky: 296
Dátum registrácie: Št Jún 28, 2012 6:55 pm
Skúter: keeway f-act
Bydlisko: Zvolen

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#253 Príspevok od užívateľa Jano » Št Júl 05, 2018 9:47 pm

Inak giannelli šrot či shot tak to som este o takom fuku ani nepocul :-D
Keeway f-act 100ccm 2T LC - valec liatina 100ccm, karb Motoforce 21, variator MHR, valčeky 5.7 g, kontra malossi červená, fuk Yasuni C16, klapky Malossi MHR, OF...

Užívateľov profilový obrázok
mira58
kolobežkár
kolobežkár
Príspevky: 83
Dátum registrácie: So Feb 08, 2014 7:50 pm
Skúter: CPI Oliver Sport 70 LC

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#254 Príspevok od užívateľa mira58 » Pi Júl 06, 2018 11:21 am

Jano: Je to střední třída (S6 Pro atd.) - k 2+ se celkem hodí, akorát jsem nepochopil, proč ho Baca měnil za Nardo, protože jde o identické výfuky, jen tlumič je jiný. "Břicho" k Top Nardo vyrábí právě firma Gianelli. :D

EDIT: Pokud to není Shot V4, ten je o trosku lepší "klasický" Shot. (Teď koukám, že Baca měnil za V4, takže tam snad malý rozdíl bude)
meglio pazzo che perfettino del cazzo

Užívateľov profilový obrázok
Stanleey
motorkár
motorkár
Príspevky: 1037
Dátum registrácie: Ut Sep 11, 2012 4:29 pm
Skúter: Yamaha Aerox R YQ50 & Husqvarna SMR 511
Bydlisko: Okres Skalica

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#255 Príspevok od užívateľa Stanleey » Ne Júl 08, 2018 8:50 pm

...a nejaké nové video so zvukom by sa nenašlo? :roll:
Yamaha Aerox R YQ50
S6 Sport PRO vario
S6 Sport PRO spojka, S6 R/T zvon
S6 PRO Replica
Dellorto PHVB 22, S6 V-Force3, S6 OF

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#256 Príspevok od užívateľa BacaNR » Po Júl 09, 2018 12:26 am

Mira58 ano vidim ze sa vyznas :wink: je to tak ako vravis ze Shot vyfuk je identicky s Nardo vyfukom ale povodny nardo uz bol asi 3-4x zvarany na roznych miestach a ledva drzal pokope tak zato novy vyfuk. Ano Shot /Nardo je od fabriky navrhovany na Due+ valec preto som zvolil znova tuto triedu. Na tento giannelli shot V4 pise vyrobca zvysenie vykonu o cca 1 konik oproti starsim verziam ale osobne tomu moc neverim , papier znese vela :) Ale subjektivne teraz ma ten skuter o nieco lepsi "spodok" oproti starsiemu setupu s nardo vyfukom. Predtym pod 10 000 to nemalo ziadny vykon teraz sa to zbiera o nieco lepsie :) Na brzde bol skuter az po vylete v bosne bohuzial vtedy uz nemal taky vykon ako predtym ale aj tak to dalo 11 koni na zadnom kolese. Budem pokladat za uspech ak sa to bude pohybovat medzi 12-13 konmi s povodnym 21mm karburatorom.

Stanley : video natocim hadam tento tyzden ked preladim vario na ostry setup ale zvuk to ma asi rovnaky ako predtym. Jazdil som este na skusku na s6 pro(nie replika) vyfuku je zvuk subjektivne rovnaky. A samozrejme v auguste na kempe sa na nom mozes povozit :wink:

este jeden poznatok na zaver : nerobim neake drahoty okolo teploty ale znova sa mi teraz potvrdilo ked som nahodil docasne corsu a potom znova jedno kruzkovy due+ s novym origo piestom ze na due+ valci som mal nizsie teploty ako na corse :)
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#257 Príspevok od užívateľa BacaNR » Ut Aug 14, 2018 10:36 am

Kedze predne platnicky su uz zodrane a predne brzdy by fakt pytali posilnit tak dnes dorazil od Looka brzdovy kit TNT 240mm kotuc s dvojpiestikovym brzdicom na aeroxa.Uchytenie kotuča pasuje bez uprav mozno bude treba doladit brzdic s tym predstavcom uvidime ale do kempu bude urcite nahodeny :D Myslim ze oproti serovemu 190mm kotucu a cinskemu 1 piestiku to bude slusny rozdiel 8)
Prílohy
IMG00525.jpg
IMG00526.jpg
IMG00527.jpg
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#258 Príspevok od užívateľa BacaNR » Št Aug 23, 2018 8:53 pm

Tak predna brzda uz zabehnuta je to parada uz v pohode robim burnout bez toho aby som mal problem udrzat skuter kym nezacne gumovat :D skuter pripraveny na kemp, nahodene docasne kratke prevody nech je sranda tak vidime sa tam zajtra :wink:
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#259 Príspevok od užívateľa BacaNR » Po Aug 27, 2018 11:18 pm

priprava na 24mm PWK karburator hotova 8)
IMG00536.jpg
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#260 Príspevok od užívateľa BacaNR » Po Sep 24, 2018 8:22 pm

Mam zaujimavy poznatok , sobotu som siel domov a 150 km pred domom v meste Szekesfehervar mi uz uplne vypovedala sluzbu vodna pumpa , proste uplne KO a domov som prisiel v pohode bez funkcnej pumpy. Mam tam 2 chladnice a jeden je nalezato + bolo vonku vecer chladno a bohata zmes a motor nastaveny na nizke otacky. Teplota stupala v 30 sekundovych intervaloch na cca 107-108 stupnov a nasledne hned klesla na 84 a takto stale dokolečka. Drzal som ho pod krkom celu cestu na 90km/h nech sa chladi. Na krizovatke sa drzala stabilne okolo 97-100 stupnov. Tak aspon viem ze vo vynimocnej situacii za urcitych podmienok sa da zajst domov aj bez pumpy s touto sustavou chladenia :)

pridavam foto - keeway na albanskom "transfagarasane" :D
Prílohy
FHD0026.JPG
FHD0030.JPG
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

icask
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 220
Dátum registrácie: Ne Jún 28, 2015 9:20 pm
Skúter: Kymco Downtown 125i ABS
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#261 Príspevok od užívateľa icask » Po Sep 24, 2018 8:52 pm

Ty si expert
Tusim skusas bez coho sa zaobides.

Odoslané z HUAWEI GRA-L09 pomocou Tapatalku

Kymco Downtown 125 i ABS od 6.5.2015

Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše skútre"