Keeway Matrix 50 - Baca

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Keeway Matrix 50 - Baca

#1 Príspevok od užívateľa BacaNR » St Máj 06, 2015 8:53 pm

Tak rozhodol som sa moj keeway prekopat na vodu aby zvladol 70cc valec tak sem dam neake info a fotky z prestavby. Ako darcovsky skuter som použil malaguti F12 s nadupanym avsak zadretym mhr replica valcom a ciastocne rozobratym motorom. Motor minarelli pasoval do cinskeho ramu v podstate bez uprav stacilo prehodit tu stredovu tyčku a zadny tlmic plus zvysit spodnu hranu hlavneho stojanu a hotovo. Motor som zapojil na cinsku elektiku bez problemov.

Setup je nasledovny :

Valec: Top trophy 70cc
Kľuka: DR
Výfuk: Top nardo replica
Variátor+valčeky: Malossi Multivar +5,1gr valčeky
Zadná remenica: séria
Predná poloremenica: seria
Remeň: zatial origo yamaha zodraty
Spojka: Malossi Delta clutch
Kontrastka: Malossi - žlta
Zvon: séria
CDI : naraku odblokovane
Karburátor+tryska: zatial naraku 17,5mm 100 tryska
Sanie + Klapky: sériové klapky s Malossi karbónovými lístkami a podložkou
Vzduchový Filter: Malossi red sponge + vybrate kolienko
Tlmič z malaguti F12
Brzdy v predu séria vzadu kotuc z malaguti F12
Priemerná Spotreba: nemam presne odmerane ale vela :D L/100km
Maximálka: zatial netusim
Najazdené km (celkovo): 20000km +
Najazdené km (na aktuálnom setupe): 140 km +

Momentalne "zabehavam" valec je po vybruse. Viem ze ten valec nieje idealny na ten tocivy vyfuk ale prekvapivo funguje to celkom dobre. Mhr replica sa mi na vybrus davat neoplati ale do buducna ho asi kupim :) Karburator uz caka na stole dellorto 21mm. Ako hlavny chladic je použiti chladic z SR50ky plus pridavny chladic v podlahe z malaguti F12 a vodna pumpa SSP. zatial po prvych testoch chladenie funguje vyborne. Momentalne cakam na nov remen,kontrasku,pruzinky do spojky,odlozky a dalsie veci na dalsie ladenie 8)
Prílohy
Snímka0016.jpg
Snímka0009.jpg
Snímka0005.jpg
Snímka0006.jpg
Druhy chladic v podlahe
Snímka0015.jpg
podsvietenie teplomera je uplne rovnake ako na pristrojovke ale na fotke je to skreslene
Naposledy upravil/-a BacaNR v St Máj 06, 2015 10:52 pm, upravené celkom 1 krát.
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#2 Príspevok od užívateľa BacaNR » St Máj 06, 2015 8:59 pm

Dnes som mal troska casu tak som sa rozhodol popasovat sa sso zadnou brzdou. Kedze brzdova pačka z malaguti mi nevojde na riadidla pouzila sa origo pačka s bovdenom a brzdovy valcek som prisposobil pod skuter. Lanko taha druhu pačku (ktoru som prevrtal a skratil) na valceku pod skutrom a dalej uz ide hadica do zadnej brzdy. prevapivo predna brzdova hadica mi presne pasovala na dlzku s pod skutra dozadu ku kolesu :beer: Najprv som sustavku odvzdusnil a az potom nahodil na skuter kedze je jemne pod urovnou zadneho brzdica vysledok je super a konecne mi aj zadna brzda funguje :Yahoo!:
Prílohy
Snímka0018.jpg
prisposobene tiahol , navareny uchyt a doraz
Snímka0021.jpg
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#3 Príspevok od užívateľa VLADY » St Máj 06, 2015 9:15 pm

A technik na STKčke bude kukať jak péro z gauča.... :%)
A tu hľa bowden a tu zas hadička... :unknown:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#4 Príspevok od užívateľa BacaNR » St Máj 06, 2015 9:19 pm

no Vlady ked som to zaplastoval tak to neni vobec vidno ze je to prerobene :wink: technika len zaujima ci to brzdi a a svieti a to je vsetko. Navise STK som robil minuly rok takze este 3 roky je pokoj 8)
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#5 Príspevok od užívateľa alcatelko » St Máj 06, 2015 9:24 pm

si mohol pouzit pumpu zo stareho nrg...tiez ide bovden z packy a v prednej maske je schovana samotna pumpa takto riesena ako si dal ty akurat ma oddelenu nadobku...niekde by som mal mat jednu taku :)
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#6 Príspevok od užívateľa BacaNR » St Máj 06, 2015 9:27 pm

No to je super info netusil som ze neaky skuter to tak ma. Ale uz to mam spravene a funguje to tak pohoda ale dik za ochotu :beer:
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#7 Príspevok od užívateľa theruck » Št Máj 07, 2015 8:43 am

no nevim nevim ci ci ta brzdofka nad tym vyfukom nebude vret... :)

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#8 Príspevok od užívateľa VLADY » Št Máj 07, 2015 9:23 am

Čo ho strašíte.....dobre to spravil.... :good:
A čo brzdovka ak je v čiernej nádobke origo na páčke a praží na ten povrch v lete slnko? myslím že tam tiež nebude o moc menšia teplota jak pri tom výfuku. A STK som spomenul len tak čisto teoreticky , V dnešnom svete treba mať STK podchytenú a aby sa prižmúrilo oko ak sa nejedná o vyslovene nebezpečnú závadu. Lebo odbavovať sa dá na kadečom aj blbinách .
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
Keejwak
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 838
Dátum registrácie: So Nov 23, 2013 7:39 pm
Skúter: -
Bydlisko: Košice

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#9 Príspevok od užívateľa Keejwak » Št Máj 07, 2015 11:15 am

Pekne :) :good: na tvojom mieste by som este dokupil TC unit
Gilera Runner SP 70 - Valec Malossi Sport 70cc ,Tecnigas TREK vyfuk, Malossi multivar 2000 vario + 7,2gr, Malossi MHR klapky, Malossi red sponge filter, Malossi fly clutch spojka ,Stage6 "WingCooler" zvon, Malossi X-special belt lang remen ...

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#10 Príspevok od užívateľa theruck » Št Máj 07, 2015 12:48 pm

jaj to neni vyfuk to je hadica :)

Užívateľov profilový obrázok
Jano
skútrista
skútrista
Príspevky: 296
Dátum registrácie: Št Jún 28, 2012 6:55 pm
Skúter: keeway f-act
Bydlisko: Zvolen

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#11 Príspevok od užívateľa Jano » Št Máj 07, 2015 6:42 pm

Ten chladic co mas na spodku,sprav nan nasavanie,aby mal vecsiu ucinnost a pokial sa ti da zohnat este jeden taký,tak ho daj aj na druhu stranu paralelne z tym prvym.
Keeway f-act 100ccm 2T LC - valec liatina 100ccm, karb Motoforce 21, variator MHR, valčeky 5.7 g, kontra malossi červená, fuk Yasuni C16, klapky Malossi MHR, OF...

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#12 Príspevok od užívateľa BacaNR » Št Máj 07, 2015 9:05 pm

hej hej ta nadobka je dalekoo od vyfuku tak pohoda :) no najprv ten 21mm karb zalozim , a potom ked tak ten TC unit a prevody aspon 15% :) No Jano taky chladic este jeden mam ale na druhej strane tam mi nevojde bo tam zavadza bocny stojan a teraz uz aj ta zadna brzda ale chladenie sa tvari dobre dnes som sa vozil po meste brzda plyn plny kotol a cez 60 stupnov som sa sotva vedel dostat 8) zatial som isiel najviac 94 tacho viac som neskusal kvoli zabehu. Pri 50kmh tacho mi to premeriava 4-5kmh. Ake realne gps rychlosti sa daju ocakavat od minarelli motoru bez prevodov?
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Užívateľov profilový obrázok
Jano
skútrista
skútrista
Príspevky: 296
Dátum registrácie: Št Jún 28, 2012 6:55 pm
Skúter: keeway f-act
Bydlisko: Zvolen

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#13 Príspevok od užívateľa Jano » Št Máj 07, 2015 9:26 pm

No ako som ti vravel,bocny stojan odtial vyhod,ako ja som spravil,bo sa ti zas skuter pohlavne prejaví,ako v HR :D A pekne ho ten chladic tam daj.No a tu zadnu brzdu zries ako clovek v predu a nie to kade tade tahat po skutri :)
Keeway f-act 100ccm 2T LC - valec liatina 100ccm, karb Motoforce 21, variator MHR, valčeky 5.7 g, kontra malossi červená, fuk Yasuni C16, klapky Malossi MHR, OF...

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#14 Príspevok od užívateľa BacaNR » Št Máj 07, 2015 9:44 pm

bocny stojan sa nebude davat dole :) no chcel som prehodit packu len ta z F12ky je dlhsia a nevojde sa mi tam , takto to funguje tak pohoda :)
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Užívateľov profilový obrázok
Keejwak
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 838
Dátum registrácie: So Nov 23, 2013 7:39 pm
Skúter: -
Bydlisko: Košice

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#15 Príspevok od užívateľa Keejwak » Pi Máj 08, 2015 6:07 am

Si myslim ze ty 90 GPS na rovine ti to da s tymi prevodmi :) no som zvedavy Obrázok
Gilera Runner SP 70 - Valec Malossi Sport 70cc ,Tecnigas TREK vyfuk, Malossi multivar 2000 vario + 7,2gr, Malossi MHR klapky, Malossi red sponge filter, Malossi fly clutch spojka ,Stage6 "WingCooler" zvon, Malossi X-special belt lang remen ...

Užívateľov profilový obrázok
Jano
skútrista
skútrista
Príspevky: 296
Dátum registrácie: Št Jún 28, 2012 6:55 pm
Skúter: keeway f-act
Bydlisko: Zvolen

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#16 Príspevok od užívateľa Jano » Pi Máj 08, 2015 8:38 am

Vyhoda dlhsich prevodov ani nie je tak o maximalke,ako o tom ze sa ti nebude tak trapit valec.Pokial mas totiz origo prevody,tak otacky ti vyletia aj na vyse
11 000.Pri dlhsich prevodoch ti spadnu dole.Ja som mal tak max.9700 - 10 200 ot.pri maximalke.Takze maximalka v oboch pripadoch nebude nejak velmi rozdielna.
Keeway f-act 100ccm 2T LC - valec liatina 100ccm, karb Motoforce 21, variator MHR, valčeky 5.7 g, kontra malossi červená, fuk Yasuni C16, klapky Malossi MHR, OF...

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#17 Príspevok od užívateľa theruck » Ne Máj 10, 2015 9:37 pm

mne tiez prevody nezmenili maximalku vobec

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#18 Príspevok od užívateľa BacaNR » Št Jún 25, 2015 9:55 pm

Caute rozhodol som sa opat obnovit tuto temu. V maji som mal nehodu bol som uz skoro pri dome a nechcel som drazdit podvecer susedov tym vyfukom a predomnou nakladne auto a ja som siel velmi pomaly dole kopcom az som ho dobehol, on z nenazdajky zastal a zacal cuvat nemal som sancu nic spravit nastastie som zazrakom vyviazol len so skrabancami zato skuter dopadol dost zle. Ked som sa ocitol za nim uvedomil som si ze ma nevidi a v tom som zbadal ako sa rozsvietili cuvacie svetla neprajem nikomu ten pocit :unknown: Je to ciastocne aj moja chyba ale nerad by som to tu viac preberal a spominal na to :) odniesla si to cela predna cast plasty vsetky polamane aj svetlo, ohnuty okular , pokryvena kovova podlaha , dotrhany grip , zlomene brzdove pačky aj spetaky a podobne. Chladice ako zazrakom prezili co je dobre znamenie :D

Tesne pred nehodou som dal do skutra novu kontru , novy remen , tvrdsie spojkove strunky , presne vymedzil podlozkou vario aby remen siel na zadnej remenici na max vysoko a podobne veci.

Dlho som sa rozhodoval co dalej urobit ci to nechat tak alebo to dat doporiadku kedze je v tom utopenych kopec prachov a spomienok. Nakoniec som zistil ze z madarska sa daju lacno zohnat komplet nove plasty tak bolo rozhodnute a teda že skuter dam doporiadku a tento rok s nim znovu absolvujem chorvatsko tento krat uz ale na LC 70cc verzii 8)
Prílohy
Snímka0024.jpg
Snímka0025.jpg
Snímka0022.jpg
Snímka0023.jpg
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#19 Príspevok od užívateľa BacaNR » Št Jún 25, 2015 10:07 pm

Kedze chcem v lete realne znova dat chorvatsko a viem kolko casu zabera ladenie a oprava tak casu nazvys nieje tak som nezahalal a v sucasnej dobe je skuter ciastocne poskladany , je tam druhy okular , znovu nahodene chladice , vyrovnana podlaha , nahodene spetaky ktore mi podaroval Jano :beer: kedze s novym remenom a kontrou to bolo pred nehodou zas rozladene tak valceky som dal lahsie z 5,1 na 4,8g ale asi pojdem este nizsie. Kedze na kluke už bolo citit volu tak som rozpolil kartre poumyval nahodil nove ložiska,gufera a poskladal. Dal som tam tento krat už rovno 21mm dellorto karburator a skuter nakopol bez problemov. Tryska zatial 90ka. Zatial som sa na tom neviezol iba v garazi to bolo nastartovane. Momentalne cakam na zasielku plastov z madarska a potom mozem znova robit skusobne jazdy. Z poistovne som dostal da sa povedat ze almuznu aj ked to bolo vyhodnotene ako totalka :)
Prílohy
Fotografia0694.jpg
Fotografia0695.jpg
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Užívateľov profilový obrázok
Stanleey
motorkár
motorkár
Príspevky: 1037
Dátum registrácie: Ut Sep 11, 2012 4:29 pm
Skúter: Yamaha Aerox R YQ50 & Husqvarna SMR 511
Bydlisko: Okres Skalica

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#20 Príspevok od užívateľa Stanleey » Št Jún 25, 2015 11:58 pm

Nezaháľaš ani chviľku. Máš môj obdiv BacaNR. :good:
Yamaha Aerox R YQ50
S6 Sport PRO vario
S6 Sport PRO spojka, S6 R/T zvon
S6 PRO Replica
Dellorto PHVB 22, S6 V-Force3, S6 OF

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#21 Príspevok od užívateľa BacaNR » Št Júl 09, 2015 11:04 pm

tak keeway opat žije 8) nahodene a dopasovane komplet predne plasty,nalepky, kovove vystuhy opravene a aj veci okolo toho a dnes som konecne mohol zacat v ladeni s 21mm karbom. Karburator sa kupal v ultrazvuku , tryska 90 bola ale moc velka -sviecka cierna aj dost hluchy chod to malo , na skusku som dal 82ku a parada ale pojdem asi zajtra s tryskou hore nieco okolo 86 a uvidime. Modre spojkove pruzinky , valceky momentalne 3,9g ide to super teraz a este by som chcel skusit ist nizsie okolo 3,6g len lahsie zatial doma nemam. Ale hluk to robi riadny mne osobne sa to moc pači ale okolo susedov to vzdy pretlacim a az potom startujem na bocnej ulici :D

Inak nove stretavacie svetlo co mi prislo bolo komplet nahodene aj zo ziarovkami a kablovackou to som veru necakal :beer:
Prílohy
Fotografia0701.jpg
Fotografia0702.jpg
Fotografia0704.jpg
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Užívateľov profilový obrázok
Jano
skútrista
skútrista
Príspevky: 296
Dátum registrácie: Št Jún 28, 2012 6:55 pm
Skúter: keeway f-act
Bydlisko: Zvolen

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#22 Príspevok od užívateľa Jano » Pi Júl 10, 2015 1:16 pm

No vyborne,pekny je jak nový.Len fotky by si mohol lepsie zrobit,nie z mobilu.No takze sme uz kompletní do HR.Ja este tiez musím tlmic nejak upevnit bo mi zas skoubíky postracalo cestou po tom,ako som skusal ist plny kotol zo Zvolena do B.Bystrice po dialnici a bez problemov,ziadne prehrievanie len auta ma brzdili niektoré :D
Keeway f-act 100ccm 2T LC - valec liatina 100ccm, karb Motoforce 21, variator MHR, valčeky 5.7 g, kontra malossi červená, fuk Yasuni C16, klapky Malossi MHR, OF...

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#23 Príspevok od užívateľa theruck » Pi Júl 10, 2015 2:12 pm

klobucik dole!

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#24 Príspevok od užívateľa BacaNR » Pi Júl 10, 2015 10:12 pm

dnes som pozical skuter 2 ludom (motorkari) ale nikto na nom nevedel ist aj ked som im povedal ze inak ako plny sa ist neda tak tak nesli :lol: tak za 4litre som spravil 35km tak som posluchol intuiciu a namontoval tam leo vince TT ktory by si mal lepsie rozumiet s top trophy 70 valcom a tak aj bolo - nahodil som ten leo vince TT, 6,5g valceky , tryska 84 ,modre pruzinky v spojke som vymenil za cervene a upravil predpatie a isiel sa previest. Vysledok je nad moje očakavania a som uplne spokojny :Yahoo!: Tah motora je porovnatelny s predchadzajucim top nardo vyfukom avsak pri ovela mensich otackach. Najazdil som asi 80km na tomto setupe a bomba kludne drzim mimo mesto krok z autami. Este namontovat dlhsie prevody rozmyslam medzi 15-21% a bude to super :good:
este dodam ze teplota teraz podvecer jak som jazdil mimo mesto nesla cez 60 stupnov :wink:
otazka je aky vyfuk by este viac pasoval k tomuto valcu?
co taky leo ZX?bol by to citelny rozdiel?
ma vyznam malossi TC unit na tento setup?
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Keeway Matrix 50 - Baca

#25 Príspevok od užívateľa BacaNR » So Júl 11, 2015 11:23 am

Po úprave

Valec: Top trophy 70cc
Kľuka: DR
Výfuk: leo vince TT
Variátor+valčeky: Malossi Multivar + 6,5 valčeky
Zadná remenica: séria
Predná poloremenica: seria
Remeň: Malossi x-special
Spojka: Malossi Delta clutch + červene spojkove pruzinky
Kontrastka: Malossi - žlta
Zvon: séria
CDI : naraku odblokovane
Karburátor+tryska: Dellorto 21mm , 84 tryska
Sanie + Klapky: sériové klapky s Malossi karbónovými lístkami
Vzduchový Filter: Malossi red sponge + vybrate kolienko
Tlmič z malaguti F12
Brzdy v predu séria vzadu kotuc z malaguti F12
Priemerná Spotreba: nemam presne odmerane zatial L/100km
Maximálka: zatial netusim
Najazdené km (celkovo): 20000km +
Najazdené km (na aktuálnom setupe): 300 km +
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše skútre"