Motowell Magnet sport ?

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Riba
chodec
chodec
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Št Júl 16, 2009 2:12 pm
Skúter: Motowell Magnet Sport

Re: Motowell Magnet sport ?

#301 Príspevok od užívateľa Riba » Po Okt 15, 2012 5:47 pm

ahojte chcem sa spítať na mojom Motowelle mi začal tiecť benzín s karburátora poradte keď ho chcem vymeniť aký karburátor by sa tam hodil najlepšie aby som niečo nepokazil.
podpis som si este nenastavil

beno2255
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 229
Dátum registrácie: Ut Máj 03, 2011 10:52 pm
Skúter: Aprilia Sr 50 Street
Bydlisko: TO

Re: Motowell Magnet sport ?

#302 Príspevok od užívateľa beno2255 » Po Okt 15, 2012 8:26 pm

a prečo chceš kupovat nový karb?rozoberal si ho? ak ano mohol si zle zložit plavak a teraz ti to teče alebo maš zly podtlakovy ventil a nezatvara
APRILIA SR STREET:Leo Vince Zx-R Malossi:Multivar,MHR klapky,Xspecial,DRS Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Damo555
motorkár
motorkár
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Po Nov 16, 2009 5:05 pm
Skúter: Yamaha Majesty S 125, Yamasaki Ym 150T
Bydlisko: Kamenica pri Sabinove
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motowell Magnet sport ?

#303 Príspevok od užívateľa Damo555 » Po Okt 15, 2012 8:46 pm

Aj keby nezatváral podtlakový ventil tak by to nemalo pretekať ak dobre zatvára plavák....
Obrázok
Yamaha Majesty S 125 - road
Yamasaki YM 150 T - offroad

Riba
chodec
chodec
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Št Júl 16, 2009 2:12 pm
Skúter: Motowell Magnet Sport

Re: Motowell Magnet sport ?

#304 Príspevok od užívateľa Riba » Po Okt 15, 2012 9:01 pm

to som už skúšal, niekde tam musí byť neaká mikro trhlinka....poradte aký by sa tam hodil najlepšie
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
raplik
motorkár
motorkár
Príspevky: 1921
Dátum registrácie: Št Aug 14, 2008 1:54 pm
Skúter: PIAGGIO X9 EVO 500
Bydlisko: Veľká Lehôtka (časť Prievidza)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motowell Magnet sport ?

#305 Príspevok od užívateľa raplik » Ut Okt 16, 2012 10:20 am

sama od seba urcite nevznikla... ty rozmyslaj co si spravil... alebo chces len silou mocou kupovat novy karb?... nejak sa mi to cele nezda... nepovedal si pravdu

ale aby si nepovedal... na seriu motor.. dellorto 17,5

Riba
chodec
chodec
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Št Júl 16, 2009 2:12 pm
Skúter: Motowell Magnet Sport

Re: Motowell Magnet sport ?

#306 Príspevok od užívateľa Riba » Ut Okt 16, 2012 8:34 pm

vážne hovorím pravdu z ničoho nič mi to začalo tiecť najprv to iba slzilo a teraz to už tečie dosť viac a aj som to rozoberal a čistil ale netuším čo tomu je možno tá ihla už prepúšťa preto chcem kúpiť pre istotu nový len aby to sadlo a nekúpil som k....
podpis som si este nenastavil

Miskoo
chodec
chodec
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ne Feb 17, 2013 4:45 pm
Skúter: Motowell

Re: Motowell Magnet sport ?

#307 Príspevok od užívateľa Miskoo » Po Apr 29, 2013 6:02 pm

čaute, je tu ešte niekto kto je majitelom tejto značky? stal som sa majiteľom Magnetu RS a potreboval by som poradiť z ktorého e-shopu kupujete ND. napr remeň, sviečku. Jednoducho ND pre motor a variátor. Alebo všetko nechávate na servisákoch... Ď

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Motowell Magnet sport ?

#308 Príspevok od užívateľa VLADY » Po Apr 29, 2013 7:06 pm

A tu na E-shope nieje nič také???
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Miskoo
chodec
chodec
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ne Feb 17, 2013 4:45 pm
Skúter: Motowell

Re: Motowell Magnet sport ?

#309 Príspevok od užívateľa Miskoo » Ut Apr 30, 2013 9:01 am

problém je v tom že neviem aký motor má. či nie je náhodou zhodný s nejakým značkovým skútrom. to som sa zatial nedokázal zistiť. akosik je velmi málo rozšírená táto značka. som nováčik v tejto oblasti...

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motowell Magnet sport ?

#310 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ut Apr 30, 2013 9:38 am

motor je cina 2t...cize remen valceky atd pasuju z inych 2t cinakov...kluka je divoka kombinacia ciny a minarelky, vario by malo byt minarellkove (treba zmerat tisichran ci je minarelkovy alebo cina)...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Miskoo
chodec
chodec
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ne Feb 17, 2013 4:45 pm
Skúter: Motowell

Re: Motowell Magnet sport ?

#311 Príspevok od užívateľa Miskoo » St Máj 01, 2013 8:24 am

ešte ho ani len nemam na seba prepísaný a už ma nechal vysať vo vedlajšom meste. praskol mi remeň. už som našiel e-shop a je tam remen, priamo v poznámke je aj zančka motowell a zrovna som objednal aj sviečku :( a všimol som si že mi slzia brzdové páčky. dá sa stým niečo spraviť. ten 1000-hran pozriem a som zvedavý v ako stave sú valčeky...

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motowell Magnet sport ?

#312 Príspevok od užívateľa alcatelko » Št Máj 02, 2013 8:50 am

da...zrpeasujes ich...mal by sa dat kupit repas kit na ne u predajcu MW
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Miskoo
chodec
chodec
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ne Feb 17, 2013 4:45 pm
Skúter: Motowell

Re: Motowell Magnet sport ?

#313 Príspevok od užívateľa Miskoo » Pi Máj 03, 2013 6:56 pm

tak mam to teraz vykuchané. remeň tam bol pekne rosekaný. a cvakol som aj vario, sice som také niečo videl prvý krát, ale zdá sa mi už že najlepšie časy má zasebou. http://miskoo.rajce.idnes.cz/MW_magnet_ ... 181106.jpg +ďalšie 3 foto. Ten hriadeľ na čom to je má priemer 13mm. čo s toho vyplíva? je to minarellkové? a valčeky to už majú tiež za sebou. podla toho ako som ich poťažkal v ruke sú tam 3 a 3 ks. musim ich odvážiť čo sú zač..

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motowell Magnet sport ?

#314 Príspevok od užívateľa theruck » Pi Máj 03, 2013 11:03 pm

valceky vyzeraju este celkom ok ale ten variator vyzera ze bol zlomeny a zvarany

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motowell Magnet sport ?

#315 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ut Máj 07, 2013 8:11 am

zahod to vario dakam daleko...ak mas mm tisichran tak minarelli
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Miskoo
chodec
chodec
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ne Feb 17, 2013 4:45 pm
Skúter: Motowell

Re: Motowell Magnet sport ?

#316 Príspevok od užívateľa Miskoo » St Máj 08, 2013 12:27 pm

Idem objednať ešte nejake ND. takže pridám si do zoznamu aj vario. Ď alcatelko. škoda že tuna v e-shope nie je v ponuke značka MW ale po dlchšom bádaní som prišiel na to že mi tam budú pasovať dieli z Yamahy Aerox. Našiel so aj dobrý CZ e-shop kde majú vyhradenú ponuku aj pre MW.

Užívateľov profilový obrázok
Jano
skútrista
skútrista
Príspevky: 296
Dátum registrácie: Št Jún 28, 2012 6:55 pm
Skúter: keeway f-act
Bydlisko: Zvolen

Re: Motowell Magnet sport ?

#317 Príspevok od užívateľa Jano » Po Jún 10, 2013 9:50 am

Miskoo napísal:čaute, je tu ešte niekto kto je majitelom tejto značky? stal som sa majiteľom Magnetu RS a potreboval by som poradiť z ktorého e-shopu kupujete ND. napr remeň, sviečku. Jednoducho ND pre motor a variátor. Alebo všetko nechávate na servisákoch... Ď
Mali by ti pasovat aj z keewaya rok 2008.Takze v e-shope hladaj pod touto polozkou.Su to vlastne identicke skutre,akurat ze motowell je vodník a ma na zadnom kolese kotucovku.
Keeway f-act 100ccm 2T LC - valec liatina 100ccm, karb Motoforce 21, variator MHR, valčeky 5.7 g, kontra malossi červená, fuk Yasuni C16, klapky Malossi MHR, OF...

Jerry
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Sep 23, 2012 2:22 pm
Skúter: Motowell Magnet Sport 50

Re: Motowell Magnet sport ?

#318 Príspevok od užívateľa Jerry » St Mar 12, 2014 10:02 am

ahojte. mam magnetak, minuly rok mi odisla baterka (povodna cina), kupil som novu (banner) o par dni mi spravila to iste. Bol som ju reklamovat, tak mi ju dobil a vratil. Chvilu vsetko ok, v zime bola v pivnici v teple, pred mesiacom som ju bol pripojit, nakopol som bez problemu.
V nedelu som sa bol previezt, nakopol som na prvy krat, presiel som 10 km, vypol a ked som chcel nastartovat znova tak uz nechcelo nakopnut. El. startovanie si ani nepiplo.
Baterka mala 6,3V. Neviete co moze byt problem? Co mi to moze vybijat, ked skuter nema ziadny odber ked je vypnuty :o

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motowell Magnet sport ?

#319 Príspevok od užívateľa alcatelko » St Mar 12, 2014 11:06 am

tak po rade...ako prve zmerat ci ti ide dobijanie...po druhe...baterka sa samovybija aj ked je polozena na stole...za dva tri mesiace je skoro mrtva...za tretie...mas na skutri alarm? (dialkovy start atd?) ak ano tak ten je schopny vycucnut baterku za tyzden az dva...aj v nezapnutom rezime zerie strasne vela (vseobecny problem lacnych alarmov)
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Motowell Magnet sport ?

#320 Príspevok od užívateľa VLADY » St Mar 12, 2014 1:47 pm

Píše že po desiatich km ju mal vyblitú...takže aj ak by nedobíjalo tak sa nemôže vymlátiť za takú chvíľku, tipujem že ju žere zlý regler prípadne neostáva zapnutý štartér alebo tak dačo? Merať merať a ešte raz merať normálne ju pri naštartovanom scotri odpoj a do série pripoj potom ampérmeter na 10-20A rozsahu a uvidíš čo to robí.
6,3V baterka ..to asi nebola 6V. :unknown: ...Okamžite urýchlene nabiť a modliť sa , aby si to nezapamätala.... :%)
Utesnená baterka bezúdržbová nemá problém byť odložená aj pol roka a vydržať bez nejakého brutálneho samovybíjania....Možno stratí 20-30% z kapacity ale to je nič. Ja som mal celú zimu cca 3 mesiace odpojenú baterku len tak že mínusku v lufte a baterka v pohotovosti, stále strčená v scootri a minulý výkend som ju pripojil a naštartoval na brnk.
Ani som ju nemal na nabke celý čas...keď som ju minulý mesiac meral mala naprázdno 12,5V .
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Jerry
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Sep 23, 2012 2:22 pm
Skúter: Motowell Magnet Sport 50

Re: Motowell Magnet sport ?

#321 Príspevok od užívateľa Jerry » St Mar 12, 2014 2:05 pm

Cez zimu som 2 ci 3 krat (ked bolo pekne pocasie) vytiahol scoota, vlozil baterku, nakopol a nechal aj 20 minut bezat. Minuly tyzden som spravil to iste ale tentokrat som ju tam nechal vlozenu (kedze uz je teplo) a po tyzdni som nakopol no problem. Keby ju nieco vybija, tak za ten tyzden by som nenakopol. Presne to iste sa mi stalo minuly rok. Nakopol som, presiel som na pumpu, vypol motor a uz som nenastartoval. Tiez baterka vybita.
No veru bola to 12ka. Dufam, ze sa z toho spamata. LIDLova nabijacka v tomto pripade nepomoze :o
Hej mam alarm aj dialkovy start, skusim sa k nemu nejako dopracovat a odpojit ho (aj tak to nevyuzivam). Nejaky skrat v elektroinstalacii mozem vylucit,ci? To by som asi ani nenastartoval... :unknown:

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motowell Magnet sport ?

#322 Príspevok od užívateľa alcatelko » St Mar 12, 2014 3:20 pm

alarm len tak neodpojis...musis poprepajat kable potom...resp obcas pomaha len odpojit kostru z alarmu a nechat ho tam...chcipak ostane odpojeny a nerobi to problem...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše skútre"