Motowell magnet RS 50ccm - spyryt

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
monteego33
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 116
Dátum registrácie: St Apr 11, 2012 10:50 pm
Skúter: Gilera runner sp 50 2010
Bydlisko: Zlaté Moravce okolie

Re: Motowell magnet RS 50ccm - spyryt

#26 Príspevok od užívateľa monteego33 » Pi Mar 01, 2013 12:55 pm

Tie xenony ta kolko stali a kde si ich kupil ? Ja mam tiez h8 35w a mam gileru Runner a rozmyslam nad xenonami . ja tam mam len 1 ziarovku na tlmene a 1 na dialkove tak by som si mozno spravil bixenony :-) nemas ich este doma ? Zeby som to odteba kupil

Odoslané z Galaxy Nexus cez Tapatalk 2

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Motowell magnet RS 50ccm - spyryt

#27 Príspevok od užívateľa VLADY » Pi Mar 01, 2013 2:28 pm

spyryt napísal: Z jednou to funguje ale nevyzerá to dobre a pri jednej nedostanem dobíjanie nad 12,5V pri 8000ot/min a pri bežných svetlách mám cez 13,5V .... no nič xenony vraciam nazad aj ked mi to bude ľúto lebo to vyzeralo skvele .
To je tým, že si to mal pripojené priamo na baterku asi.Lebo to dobíjanie baterky nieje rátané na taký veľký prúdový odber, tak zato to zväčša potom nedobíja nakoľko je tým veľkým zaťažením znížené napätie .Ak by si to pripojil na pôvodný vývod na prednú žiarovku tak by to malo svietiť .Ten ale treba usmerniť cez diodový mostík a dať tam aj nejaký kondenzátor a prípadne na jeho plusový výstup ešte cez oddelovaciu diódu pripojiť aj cez relátko plusku od baterky, ktorá by potom slúžila na vykrytie prúdovej špice pri štartovaní výbojky...následne potom už to bude žiť len z toho obvodu ktorý je pôvodne určený na napájanie prednej žiarovky. Alebo ten výstup na prednú žiarovku usmerniť cez mostík a pripojiť na baterku , a následne potom napájať svetlá z baterky . Skrátka troška polaborovať.
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše skútre"