Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy - predany

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy - predany

#1 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » Pi Apr 22, 2011 9:33 pm

Takže som sa rozhodol dať tu aj môjho ďábla.. :) Kúpený v r. 2008, zatiaľ najazdené 2248km.
Zatiaľ je tam:
Malossi Multivar
Gianelli Reverse

Je to ešte nenaladené, resp. tryska v karburátore nemenená, sviečka mala po asi 30km, mesto, medzimesto - plný plyn takúto farbu, takže trysku neriešim vôbec, má to aj tak spotrebu 3,5-3,9L/100.
Skúter ide do tých 10-20km/h veľmi vláčne, takže treba ešte vymeniť pružinky v spojke za tvrdšie, správne? + treba ešte nahodiť bielu kontru aby to v kopci nestrácalo výkon (teda s reversom ho to ani moc nestráca, ale môže to byť ešte lepšie) :)
Po nahodení výfuku ostala v-max skoro nezmenená, ide to tých 80 tacho (predtým 75 horkoťažko), je síce pravda, že rozbehy sú excelentné, ide mi to újsť spod zadku, ale chcelo by to aj lepšiu max, takže trošku ťažšie valčeky, hej? teraz sú tam 6g malossi.. :pardon:
A čo viac? asi nič, ide to ako zmyslov zbavené, križovatky sú moje a vzhľadom na už aj tak dosť revúci výfuk, posilnený vypálenou vatou je ho aj dosť počuť.. :) ale tak to má byť, aspoň nemusím trúbiť. Bude aj nejaké video, no dnes som už nemal náladu, skoro 5h som sa babral s výfukom.. :%)
Takže ešte nejaké foto:
2011-04-22 20.18.46.jpg
Naposledy upravil/-a Bamma_boy v So Apr 28, 2012 3:28 pm, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
bezoadam
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 973
Dátum registrácie: So Júl 10, 2010 6:13 pm
Skúter: Gilera runner sp50
Bydlisko: Topolčany

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#2 Príspevok od užívateľa bezoadam » Pi Apr 22, 2011 9:49 pm

no nadhera ten giannelli za kolko si ho vykseftoval? a to tam mas spravene iba ten vyfuk, multivar a filter? trisku aku mas
giannelli reverse, malossi mutlivar (5.5g), malossi x-kevlar, malossi redsponge, malossi carbon plates, GOPRO HD HERO

Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#3 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » Pi Apr 22, 2011 10:05 pm

tryska neviem aká tam je, keďže som ju nemenil, je tam taká ako tam bola od nova. Od brucha strelím, že niečo kolo 50tky, iný budú vedieť povedať lepšie.
Je tam spravené len to čo som napísal, zvyšok až neskôr, chystá sa prestavba na LC a 70cc objemu ale o tom až neskôr, teraz je to len predstava. :good:
Zvyšok sme doriešili cez SS.
______________________________
Inak ako vidíte, nie je tam zadný blatník, je to tak trochu predzvesť toho čo bude ďalej, chystá sa podsedadlový plast, podložka pod tlmič, LED smerovky s držiakom ŠPZ. Realizáciu odhadujem tak za mesiac.. :)

Užívateľov profilový obrázok
gianmarco1
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 922
Dátum registrácie: So Dec 27, 2008 3:28 am
Skúter: Bianchi
Bydlisko: Košice - Staré Mesto

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#4 Príspevok od užívateľa gianmarco1 » Pi Apr 22, 2011 11:19 pm

Mas krasny vyfuk so super zvukom :good: zavidim.
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#5 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » Pi Apr 22, 2011 11:40 pm

Tak tomu ver.. Je naozaj čo závidieť.. :) Dnes som sa s tým previezol po meste a všetci naokolo, len blbý pohľad a, že WTF? čo to ide za blázna.. :crazy: Inak ako vidíš, tak som zatiaľ na tú šrubu čo chýba použil starú, zo starého fuku, ale v utorok pôjdem pozháňať rovnaký imbus, musí to byť tip-top.. :)

Užívateľov profilový obrázok
Mixed
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Po Apr 18, 2011 7:40 pm
Skúter: Speed JET 50 2T 2010
Bydlisko: Jacovce

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#6 Príspevok od užívateľa Mixed » So Apr 23, 2011 8:32 am

Hej pls mohol by si odmeral kolko ti meria ta skirnka oproti vyfuku kde je variator a spojka.Pls lebo asi to budeme mat rovnake tak si kupim taky isty variator aj vyfuk :)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
bezoadam
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 973
Dátum registrácie: So Júl 10, 2010 6:13 pm
Skúter: Gilera runner sp50
Bydlisko: Topolčany

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#7 Príspevok od užívateľa bezoadam » So Apr 23, 2011 9:52 am

on to bude mat take iste velkostou ako ja ale ti hovorim ze treba to otvorit a pozriet to .. lebo on ma variator 2x mensi :lol:
giannelli reverse, malossi mutlivar (5.5g), malossi x-kevlar, malossi redsponge, malossi carbon plates, GOPRO HD HERO

Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#8 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » Ut Apr 26, 2011 8:00 pm

Tak dnes menší nútený trip, KNM-Turzovka a späť.. :)
Dokopy prejdené asi 70km
priemerná rýchlosť podľa GPS - 48km/h
Max. rýchlosť podľa GPS - 74km/h

Osobne som spokojný, väčšina cesty vo dvojici, skútrik pekne ťahal svojích 65, do väčších stúpaní 55.. Priemerná spotreba mi vyšla 3,4L/100 - cesta v dvojici, skoro stále 3/4 - full plyn.. :)
Po ceste nazad nás chytil mierny dážď, takže sme to na chvíľu zapichli na zástavku, že šak počkáme kým to ustane.. tak sa aj stalo a pokračovali sme ďalej, síce cesty stále mokré a tak sme boli špinavý až za ušami, ale s dobrým pocitom na srdci.. :pardon:
Nejaké foto:

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#9 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Ut Apr 26, 2011 8:19 pm

nuteny trip? Preco nuteny? Zobral si stopara a oprel ti nozik do chrbta? :D (ale inac, pekny vykon)
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

matrixko

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#10 Príspevok od užívateľa matrixko » Ut Apr 26, 2011 8:22 pm

74 real vo dvojici je velmi slusny vysledok. skutrik bude mat potencial do toho tuningu ;)

Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#11 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » Ut Apr 26, 2011 8:25 pm

nie, nie :D ale musel som tam pre niečo ísť, takže chtiac nechtiac.. musel som.. :) a šak to poznáte, keď mi niekto povie nech idem niekde pre niečo na skútri, čo najďalej a ešte mi aj cestu preplatí, no nepôjdem? :) mne stačí len dôvod..

matrixko: no tak to dúfam, že hej.. bolo to síce miernejším klesaním, ale ručička išla pekne až na 80, možno kúsok za a GPS potom ukázala 74.. tak som bol celkom rád.. :) Ale keď idem sám, tak to dosiahne rovnakú rýchlosť na rovine.. takže je to dosť reálne.. :)

Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#12 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » St Apr 27, 2011 8:23 pm

Takže po vzore porkyyyho, pridávam aj ja niečo reálne z GPS. :)
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8& ... 4&t=h&z=13
Total Distance: 6.67 km
Total Time: 11:26
Moving Time: 8:59
Average Speed: 34.97 km/h
Average Moving Speed: 44.55 km/h
Max Speed: 74.16 km/h
Min Elevation: 397 m
Max Elevation: 415 m
Elevation Gain: 17 m
Max Grade: 4 %
Min Grade: -2 %
Recorded: Wed Apr 27 08:34:41 GMT+02:00 2011
__________________________________________________________
Nejaké novinky.. :) dnes som po ceste domov išiel od križovatky hneď v závese za kamiónom, nie úmyselne, ale tiahla sa kolóna, tak reku kým stíham tak sa potiahnem aj ja.. Kamión išiel 60 ja tiež, 70, ja stále v závese, 80, skútrik stále ťahal..takže som okamžite doloval z vačku GPS, že ho stihnem zapnúť, keďže som ho, ako inak, pred cestou zabudol. Nestihol som, kamión si už valil 90 a ja som pri dávaní si dole rukavice za jazdy atď. nedržal plný aby som ho dobehol.. :)
Ale tak celkom príjemné zistenie, koľko to dokáže ísť, keď som v závese..

Inak som zistil, že nové koleno výfuku mi pomaly ale isto prepaľuje hadičku od oleja a lanko od oilmastra, takže som to hneď prichytil sťahovacou páskou hore, aby sa ho to nedotýkalo a popri tom som "odrezal" pájkou kúsok plastu ktorý mi stále zachytával to lanko od oilmastra a tak primiešavalo olej aj keď nemalo.. :no: Stálo ma to asi 200ml oleja navyše, kým som zistil, že sa to povyťahuje.. :pardon:
A ešte some new photos:
Spoiler: ukázať
2011-04-27 19.27.33.jpg
2011-04-27 19.28.19.jpg

Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#13 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » Ne Máj 08, 2011 8:04 pm

Some new parts a aj nejaká celková foto skútra.. :)

Užívateľov profilový obrázok
modreOKO
motorkár
motorkár
Príspevky: 2472
Dátum registrácie: Po Aug 31, 2009 8:12 pm
Skúter: Yamaha AEROX - Modroocko :)
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#14 Príspevok od užívateľa modreOKO » Ne Máj 08, 2011 8:07 pm

fajnotéčká :good:
Yamaha AEROX - r-*projekt*polini corsa 0,7deci,21DO,multivar,elektr.vodna pumpa,Xkevlar...+++najmenej kazivý scooter z fóra

Užívateľov profilový obrázok
Damo555
motorkár
motorkár
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Po Nov 16, 2009 5:05 pm
Skúter: Yamaha Majesty S 125, Yamasaki Ym 150T
Bydlisko: Kamenica pri Sabinove
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#15 Príspevok od užívateľa Damo555 » Ne Máj 08, 2011 8:56 pm

Krasny skutrik...a tie spataky :good:
Obrázok
Yamaha Majesty S 125 - road
Yamasaki YM 150 T - offroad

Užívateľov profilový obrázok
napalm
chodec
chodec
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Ut Apr 26, 2011 12:42 am
Skúter: Prebieha hľadanie vhodného.
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#16 Príspevok od užívateľa napalm » So Máj 14, 2011 8:12 pm

Pekná mašinka.
Tiež som pozeral nejaké inzeráty kolo týchto skútrov na predaj bo sa mi celkom vidí ten design.
Ale po čítaní na fóre som sa dozvedel, že je to číňan tak som od toho dal ruky preč.
Tak mi niečo vysvetli.
že prečo vlastne ten číňan? Chcel si len 4fun spraviť nejaký tuning na niečom lacnejšom, alebo je to jak s Keeway, že číňan, ale predsa len obstojný?! :-)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#17 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » So Máj 14, 2011 8:37 pm

No, skútrik bol nevydarená kúpa.. vtedy (2008) sa mi ešte ani nesnívalo o nejakom fóre a radách a preto som si strašne šťastný v tej dobe kúpil čínsky skúter a bol rád, že vôbec niečo mám.. :) Neskôr som zistil akú kravinu som spravil, no nebudem ho už predsa predávať, hlavne za nižšiu cenu a potom ešte zháňať nejaký značkový a doplácať... no to bolo vtedy, keby som vedel koľko s ním bude problémov, už dávno by som ho vtedy čo najskôr predal a kúpil radšej pojazdného Aeroxa s papiermi a spravil ho.. lebo to je proste značka - keď ten plast bude obuchaný, tak keď ho chytím vybrúsim a nastriekam, tak bude jak nový.
Nie jak na čínskom skútri, že ho človek dá dolu a chce ho nahodiť nazad, tak sa mu polámu všetky úchyty, ešte aj tie ktoré s tou časťou nič nemajú. A to upozorňujem NIE SOM nijaký rambo, ktorý má viac sily jak rozumu! všetko som robil s citom, kľudne aby som to náhodou nepretočil a prásk - plast puknutý...no veď v pohode, zavaríme - zavaril som, šrobujem PRÁSK, zase na inom mieste, a takto ten úchyt praskol asi na 5tich miestach a aj tak sa mi pri jazde a otrasoch odlomil.. :x
1500km najazdených a skúter mal otáčky na volnobehu jak prase, že išiel dopredu - reku čo je? zistil som, že sú povolené šroby na výfuku, ok zatiahneme, doťahujem, doťahujem a zrazu ..., hlavička šrobu v prdeli - šrob ostal zašrobovaný vo valci! keď som vytiahol ten druhý tak ten šrob bol taký mäkký, že bol normálne ohnutý a keď som ho chytil medzi prsty tak som ho zlomil.. a to nie jeden, ďalšie boli ohnuté na úchyte výfuku...

Čo sa týka tuningu ktorý v ňom je - je to čisto len 4fun, nič iné.. boli tie veci za dobré peniaze, keď sa to zadre, pridre hodím to do priekopy a nechám tak, alebo dám 70tku a budem sa s tým hrať, naozaj v tejto chvíľi neviem povedať, možno mi o týždeň prepne a pôjdem pre Aeroxa a predám to - všetko je vo hviezdach..
tak ako na ňom neriešim spotrebu, tak neriešim čo s ním bude ďalej... proste možno do toho nalejem ešte ďalšie peniaze, možno nie..

Inak UPDATE:
pravdepodobne mi prdlo gufero na prevodoch, pretože mi tečie prevodový olej niekde z časti brzy a prevodov, predpokladám, že je v prdeli gufero za brzdou pri prevodoch, ak tam nejaké je.. :pardon:
Rozoberiem uvidím - keď tak zahodím... :)

Užívateľov profilový obrázok
napalm
chodec
chodec
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Ut Apr 26, 2011 12:42 am
Skúter: Prebieha hľadanie vhodného.
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#18 Príspevok od užívateľa napalm » So Máj 14, 2011 8:53 pm

Ty brďo tak to som nad mieru happy, že som dôsledný a vžsy si niečo pozisťujem predtým než kúpim.
Ale až hentaké čosi som nečakal lámanie plastov zalamovanie nejakých šróbov.

Ešte tak sa chcem spýtať keď máš už skúsenosť s poldecákom jak sa tu píše príhodne o 50ccmkách

Jakým najstrmším kopcom si to šiel.

Rád by som mal skúter čo by nejak dôstojne vytisol dvoch hore kopcom za Terchovou smerom na Oravu.

A fakt sa mi moc nechce dorábať vodičák.

Tak, že jak to vidíš s tým výkonom no proste popíš maximálku hore kopcom zrýchlenie a podobné blbiny keď to bolo ešte v sérií.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#19 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » So Máj 14, 2011 9:14 pm

Úprimne? katastrofa, išiel som s tým kopec na Novú a Starú Bystricu, čo je stúpak teda riadny, nevidel som mu konca a tam ledva 30km/h podľa tachometra a to som bol sám, s dvomi? dovi dopo, mohol by som ho tak očami tisnuť hore.. :D a to ešte tých 30km/h bolo takých, že keby som bežal popri ňom tak budem asi rýchlejší.. ale POZOR, to sú len moje skúsenosti - niektorý s Keewaymi vravia, že im to ide lepšie, možno aj 40km/h do kopca.. :lol:
Akcelerácia keď to bolo v sérii? hm, keď som bol sám a nakladal tomu plný, no povedzme, že nepostačujúca no nie zlá.. do 30km/h pekne, potom diera asi do 50 a vlastne potom furt diera.. :)
Ale takto by som to zhrnul, kúp jazdeného Aeroxa s TP/ŠPZ - to je podstatné, pozri motor, nech to dobre jazdí, nekucká, ťahá atď.. máš to vodníka za pár šupov, možno rovnaká cena ako nová čína a bude to jazdiiť.. keď tam hodíš výfuk a vario - áno, je to u poldecákov dá sa povedať nutnosť, tak to pôjde 80-90 (z brucha, fakt neviem koľko, ale asi tak podľa tachometra) a vozíš sa.. je nato kopec ND, kopec vecí na tuning.. nepáči sa ti prístrojovka? kúpiš KOSO GP za 100€. Nepáči sa ti na číne? trhni si.. takže asi tak.. :good:
Ak zarábaš a chceš poriadne približovadlo, tak nie čínu.. ak sa v tom nechceš od rána do večera rýpať.. To sa síce budeš aj v tom Roxe ale preto, že budeš chcieť, nie preto, že budeš musieť.. :wink: Od ModroOčka z fóra si príklad neber.. on sa na ten skúter asi nejak škaredo díva furt, alebo ja neviem.. :ROFL: že to furt len opravuje, obdivujem ho zato, ale nechcel by som byť v jeho koži.. :cry:

Užívateľov profilový obrázok
napalm
chodec
chodec
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Ut Apr 26, 2011 12:42 am
Skúter: Prebieha hľadanie vhodného.
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#20 Príspevok od užívateľa napalm » So Máj 14, 2011 9:25 pm

Aha takže naspeť k pôvodnému plánu vodičák a Keeway ARN 125

Zrovna na ten som tu dostal veľa pozitívnych odpovedí a aj keď sa rád vŕtam rád by som sa od začiatku chcel dôstojne voziť.

Dobre tak zas dik za ďalších veľa užitočných rád.

Dúfam, že v blýzkej budúcnosti si tu tiež založím svoje téma.

Tebe prajem veľa zábavy v garáži :)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#21 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » So Máj 14, 2011 9:33 pm

Okej, verím, že správne rozhodnutie.. :) Pri keewayi a inej číne je hlavné motto, nerozoberať a voziť sa! keď sa v tom začneš rýpať už neskončíš.. vymeniť olej, válčeky, remeň - proste spotrebák.. Ale keď už ideš dorábať vodičák, prečo len 125? časom ti to príde slabé, išiel by som do nejakej značkovej 150tky..
http://malaguti-madison.autobazar.eu/150-id2059934.html
http://suzuki-burgman.autobazar.eu/150-id2420429.html
no nech, keď aj čínu http://keeway-arn.autobazar.eu/150-id2388345.html

porozmýšľaj ;) - za o málo vyššiu cenu máš niečo s čím sa dá ísť aj ďalej, keď tak obehnúť plechovku atď.. na 125 s dvomi keď pridáš tak...nič... :) už to nepôjde.. značková 150 ešte čo to od tých 90 hore potiahne.. :good:

P.S: dík, verím, že tej zábavy v tej garáži si ešte užijem.. hehe.. to neni len tak, taká čína.. na to musíš byť odborník.. aby ti zase čosi neodpadlo.. :D

Užívateľov profilový obrázok
ice_cream71
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 928
Dátum registrácie: So Okt 31, 2009 9:57 pm
Skúter: Malagutti f15 firefox :P
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#22 Príspevok od užívateľa ice_cream71 » Ne Máj 15, 2011 11:58 am

velmi pekny cinanko toto je asi prva cina ktora sa mi paci a este keby si tie satelity pod kormanom dal prec a dal ich niekam na bok tak elegantne tak by to bolo americké vzadu plati to iste :)
Mozem oŠtat cely podpis :)

Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#23 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » Pi Máj 20, 2011 7:56 pm

Takže zase niečo nové po nejakom čase. Zatiaľ len niečo pre predstavu:
2011-05-20 19.25.25.jpg
Na zvyšok sa ešte čaká, zrejme v utorok by som to mohol stihnúť skompletizovať.. :) Nechajte sa prekvapiť.. :P

Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#24 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » Pi Máj 27, 2011 12:02 am

chlopi, potrebujem vedieť aký rozmer sťahováku alternátora potrebujem na môj skúter?..súrne.. vie niekto? :pardon:

Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Motorro Polly 50 2T - Bamma_boy

#25 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » Ut Jún 21, 2011 9:42 pm

Tak neviem, či to tu niekto ešte číta, alebo aspoň pozerá, ale tak aspoň pre svoj dobrý pocit sem zase niečo pridám.
Na odometri svieti rovných 4000km a ja prechádzam z objemu 50 na 70ccm.. :)
Ešte predtým som ale vymenil pôvodné 6g válčeky, za 6,5g čo skútru výrazne pomohlo a maximálka stúpla na 79kmph. :wink:

Momentálne je stav taký, že čakám na nový piest pre 10mm čap. Až bude niečo nové, budete to vedieť.. :)

Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše skútre"