Posledné tankovanie 2013

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
PeterZ
motorkár
motorkár
Príspevky: 1727
Dátum registrácie: Ut Júl 17, 2007 10:31 am
Skúter: Peugeot Vivacity Silversport
Bydlisko: ZH
Kontaktovať užívateľa:

Posledné tankovanie 2013

#1 Príspevok od užívateľa PeterZ » Pi Sep 27, 2013 9:31 am

Pozvánka na „Posledné tankovanie“ Vážení priatelia motošportu, bez ohľadu na meteorologické predpovede počasia sa všetci stretneme v sobotu 5.10.2013 na motokárovej dráhe v Dunajskej Strede, kde pre Vás MOTOSPORT AGENCY pripravila zaujímavý program s názvom „POSLEDNÉ TANKOVANIE“.
Táto akcia je nie len pre licenčných jazdcov, ale i pre mechanikov, manažérov, rodičov, detí a priateľov motošportu.
Zaregistrovať sa môžete od 8.00 hod. priamo v akreditačnom centre na motokárovej dráhe.
Poplatok na jazdca je 15.- EUR za celý deň jazdenia (grátis občerstvenie + nápoj).
Budeme jazdiť rýchlo, pomaly, zručne na skútroch, Minibajkoch, MiniGP-čkách, PW-čkách, bicykloch, korčuliach. Tí fyzicky zdatnejší budú bežať na čas, tí odvážnejší na motorkách, detičky na bicykloch a kolobežkách, príp. odrážadlách. Počas celého dňa nás bude ako moderátor a DJ sprevádzať Peter Pagy Janega. A nielen vôňa benzínu sa bude šíriť okolím, plný kotol gulášu a chutná cigánska zasýti každého z nás, taktiež pitný režim pre deti, ale aj dospelých uhasí smäd počas celého dňa. Samozrejmosťou a dobrým zvykom bude dekorovanie víťazov jednotlivých disciplín a následne voľná, ale i trošku organizovaná zábava. POSLEDNÉ TANKOVANIE je akcia, ktorú organizujeme pre Vás všetkých takže príďte sa odreagovať a zabaviť priamo do centra diania na motokárovom okruhu. S pozdravom MOTOSPORT AGENCY
posledne-tankovanie.jpg
P.S. ak sa aj nehodláte aktívne zúčastniť na jazdení a súťažiach prídite sa len pozrieť. Určite sa nebudete nudiť. Budete mať možnosť si siahnuť na reálne závodné stroje kde sa v depe o nich dozviete veľa zaujímavého.

Užívateľov profilový obrázok
Miky1
motorkár
motorkár
Príspevky: 1099
Dátum registrácie: St Aug 28, 2013 6:01 am
Skúter: Piaggio Fly 125, Piaggio MP3 500 LT SPORT ABS/ASR 2014
Bydlisko: Zvolen

Re: Posledné tankovanie 2013

#2 Príspevok od užívateľa Miky1 » Pi Sep 27, 2013 1:01 pm

PeterZ: Na sobotu 5.10. 2013 je naozaj bohatý program. Sečovce, Košice a teraz aj Dunajská Streda. Pravdu povediac človek nevie kam skôr, respektívne kde ísť. Mňa osobne lákajú tie Sečovce s tým lietadlom. Uvidíme .... :cool:

Užívateľov profilový obrázok
PeterZ
motorkár
motorkár
Príspevky: 1727
Dátum registrácie: Ut Júl 17, 2007 10:31 am
Skúter: Peugeot Vivacity Silversport
Bydlisko: ZH
Kontaktovať užívateľa:

Re: Posledné tankovanie 2013

#3 Príspevok od užívateľa PeterZ » Po Sep 30, 2013 8:31 am

No ale zase v DS bude perfiš nálada a kopa známych/neznámych priaznivcov motošportu.

ready
st. trojkolkár
st. trojkolkár
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Ne Júl 08, 2012 10:18 am
Skúter: Tauris Samba Minarelli LC

Re: Posledné tankovanie 2013

#4 Príspevok od užívateľa ready » Ut Okt 01, 2013 11:13 pm

a budú sa tam riešit nejake bezpečnostne a technicke pravidla ako na pretekoch alebo si tam vyložim skuter s privesu a vozim sa ?,.. :) a dokedy to asi bude trvat?
Dakujem...

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Posledné tankovanie 2013

#5 Príspevok od užívateľa alcatelko » St Okt 02, 2013 11:58 am

myslim ze nebude problem sa povozit na tom co zlozis z privesu...samozrejmostou by mala byt nejaka bezpecnostna vybava (helma rukavice topanky a chranic hrbtice...ale to je asi samozrejmost na trati aj v premavke)...a cca do 17tej by som povedal ze sa bude jazdit

a podla pocasia vyzera ze to bude trosku smykat...asfalt v DS za studena moc dobre nedrzi takze na lamanie rychlostnych rekordov to nebude ale na pojazdenie bude super :)
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

ready
st. trojkolkár
st. trojkolkár
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Ne Júl 08, 2012 10:18 am
Skúter: Tauris Samba Minarelli LC

Re: Posledné tankovanie 2013

#6 Príspevok od užívateľa ready » St Okt 02, 2013 1:49 pm

Tak helma a taketo veci su samozrejmostou... :-) ked sa podari zohnat nejaku pneu dozadu tak by som dobehol... a ked nine tak aspon pozriet... :-)

Užívateľov profilový obrázok
Burgmanista
cyklista
cyklista
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Pi Aug 16, 2013 12:04 pm
Skúter: Honda VFR 1200 DCT
Bydlisko: Prešov

Re: Posledné tankovanie 2013

#7 Príspevok od užívateľa Burgmanista » St Okt 02, 2013 6:29 pm

Miky1 napísal:PeterZ: Na sobotu 5.10. 2013 je naozaj bohatý program. Sečovce, Košice a teraz aj Dunajská Streda. Pravdu povediac človek nevie kam skôr, respektívne kde ísť. Mňa osobne lákajú tie Sečovce s tým lietadlom. Uvidíme .... :cool:
Pod do Sečoviec

Užívateľov profilový obrázok
PeterZ
motorkár
motorkár
Príspevky: 1727
Dátum registrácie: Ut Júl 17, 2007 10:31 am
Skúter: Peugeot Vivacity Silversport
Bydlisko: ZH
Kontaktovať užívateľa:

Re: Posledné tankovanie 2013

#8 Príspevok od užívateľa PeterZ » St Okt 02, 2013 9:07 pm

ešte 3 noci a je to tu

Užívateľov profilový obrázok
Stanleey
motorkár
motorkár
Príspevky: 1037
Dátum registrácie: Ut Sep 11, 2012 4:29 pm
Skúter: Yamaha Aerox R YQ50 & Husqvarna SMR 511
Bydlisko: Okres Skalica

Re: Posledné tankovanie 2013

#9 Príspevok od užívateľa Stanleey » So Okt 05, 2013 6:06 pm

Nejaký report/foto z akcie? :Search:
Yamaha Aerox R YQ50
S6 Sport PRO vario
S6 Sport PRO spojka, S6 R/T zvon
S6 PRO Replica
Dellorto PHVB 22, S6 V-Force3, S6 OF

Užívateľov profilový obrázok
PeterZ
motorkár
motorkár
Príspevky: 1727
Dátum registrácie: Ut Júl 17, 2007 10:31 am
Skúter: Peugeot Vivacity Silversport
Bydlisko: ZH
Kontaktovať užívateľa:

Re: Posledné tankovanie 2013

#10 Príspevok od užívateľa PeterZ » So Okt 05, 2013 11:19 pm

Jedna momentka tímu 50cm3.eu
Prílohy
3.jpg

Užívateľov profilový obrázok
Miky1
motorkár
motorkár
Príspevky: 1099
Dátum registrácie: St Aug 28, 2013 6:01 am
Skúter: Piaggio Fly 125, Piaggio MP3 500 LT SPORT ABS/ASR 2014
Bydlisko: Zvolen

Re: Posledné tankovanie 2013

#11 Príspevok od užívateľa Miky1 » Ne Okt 06, 2013 8:14 am

Včera som sľúbil, že sa vrátim k jazde do Dunajskej Stredy na tzv. „Posledné tankovanie“. Zo Zvolena som vyrazil o 9:00 hod. tak ako som to napísal flipperovi. Ten ale rezignoval a nepripojil sa ku mne, lebo že vraj kóóósa. V Šuranoch nasledovalo stretnutie s BacomNR presne tak ako bolo dohodnuté. Cesta do Šale prebehla fajn, len potom nastali problémy. Ponavštevovali sme skoro všetky okolité dedinky, pretože smerové tabule asi niekto odniesol do zberu a tak bolo blúdenie. Nakoniec sme sa ale do Dunajskej Stredy dostali, dokonca aj na motokárovú dráhu. Bolo to síce oproti plánu s poriadnym meškaním, ale podarilo sa. Po chvíli blúdenia pomedzi závodné stroje BacaNR hovorí to bude asi alcatelko. Odvahu spýtať sa nemal, tak som ho oslovil ja. Bol to on. Po podaní rúk nasledovala otázka „ Je tu aj PeterZ?“. Veru že aj bol a venoval sa nám skoro celý čas čo sme tam strávili. Povysvetľoval záležitosti okolo motoriek, ako prebiehajú súťaže a veľa iného. Zároveň nás aj pohostil. PeterZ vďaka za párok, kávu a guľáš a samozrejme za čas strávený s nami. Po rozlúčení sa prebehla cesta domov. Nie síce po tej trase a ani rovno domov, ale odprevadil som BacuNR do Nitry, zato ma on nasmeroval v Nitre na Hlohovec. Príchod domov cca 19:30. Piaggio nesklamalo a celú cestu šlapalo ako hodinky. Prejdena trasa tu : http://goo.gl/maps/g9c3S
Tachometer mi ukázal prejdených 450 km.
BacaNR vďaka za spoluúčasť. :good:
Prílohy
IMG_5076.JPG
Šurany - BacaNR prichádza
IMG_5079.JPG
Jazdci na dráhe
IMG_5081.JPG
IMG_5083.JPG
IMG_5084.JPG
Skútrik, ktorý zaujal BacuNR ale aj mňa
IMG_5085.JPG
IMG_5086.JPG
Čulý ruch v depe
IMG_5087.JPG
IMG_5088.JPG
IMG_5093.JPG
Čo sa za mlada naučíš ...
IMG_5100.JPG
BacaNR skúša posed na Piaggiu. Asi chce zmeniť stroj.

Napísať odpoveď

Návrat na "Závody"