Preteky skutrov v Pezinku 21.6.

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Hakim
st. kolobežkár
st. kolobežkár
Príspevky: 101
Dátum registrácie: Št Feb 08, 2007 3:41 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať užívateľa:

Preteky skutrov v Pezinku 21.6.

#1 Príspevok od užívateľa Hakim » St Jún 18, 2008 8:52 pm

tak pozivam vsetkych kto ma blizko nech sa pride pozriet na preteky....
je to po ceste do limbachu(kusok za policajnou skolou) alebo je to Fajgalska cesta ak si to date do supernavigatora.sk...tesim sa ak sa pridete pozriet alebo aj zapretekat moze kazdy len musi splnat podmienky http://www.scooter-racing.eu/doc/SP_SAS_2008_DV.pdf
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#2 Príspevok od užívateľa alcatelko » St Jún 18, 2008 10:39 pm

ked uvidite najvecsi vrak skuter tak to budem ja :lol: ale uz nebudu origo plasty...len nebudu vytmelene a ani nastriekane...ved lak je len zbytocna vaha :lol:
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
doktor
motorkár
motorkár
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: St Júl 25, 2007 3:53 pm
Skúter: Kawasaki W 650
Bydlisko: PK

#3 Príspevok od užívateľa doktor » Št Jún 19, 2008 9:47 am

Do riti, mam to pod nosom a akurat v sobotu budem prec :(
Co?Jaky podpis zase?Uz nejsom chlouba wehrmachtu....ale teraz ho mam leskly motorka

odo
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 464
Dátum registrácie: So Apr 14, 2007 8:27 am
Skúter: Yamaha BWs
Bydlisko: Levice
Kontaktovať užívateľa:

#4 Príspevok od užívateľa odo » Št Jún 19, 2008 1:33 pm

ja sa chystam cize sa tam vydime :)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
respectman
cyklista
cyklista
Príspevky: 181
Dátum registrácie: Po Aug 14, 2006 3:09 pm
Skúter: Kymco CV3
Bydlisko: SC

#5 Príspevok od užívateľa respectman » Pi Jún 20, 2008 4:49 pm

Aj ja sa chystam pozrieť keď bude pekne :)
Kymco CV3

odo
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 464
Dátum registrácie: So Apr 14, 2007 8:27 am
Skúter: Yamaha BWs
Bydlisko: Levice
Kontaktovať užívateľa:

#6 Príspevok od užívateľa odo » Pi Jún 20, 2008 11:55 pm

pani v sobotu sa vidime :) dufam ze ma nekdo spozna lebo ja vas asy ne lebo som vas ete nevidel ale ja sa tam budem z kamaratom on preteka na takej zlto zeleno cervenej aprilke SR tak ked ma nekdo uvidi tak prosim pridte zamnou ja budem ten co ma taku siltovku a pokecame a tak diki
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#7 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » So Jún 21, 2008 12:21 am

odo napísal:ja budem ten co ma taku siltovku
:gt1: (bez urazky, nic v zlom ;) )
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

odo
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 464
Dátum registrácie: So Apr 14, 2007 8:27 am
Skúter: Yamaha BWs
Bydlisko: Levice
Kontaktovať užívateľa:

#8 Príspevok od užívateľa odo » So Jún 21, 2008 12:23 am

vsak pohodicka aj ja citam ako som to napisal a tiez sa smejem....a ty ides na preteky???
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#9 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » So Jún 21, 2008 12:30 am

414km, nateraz daleko, ale vam ostatnym prajem prijemny zazitok... :)
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
respectman
cyklista
cyklista
Príspevky: 181
Dátum registrácie: Po Aug 14, 2006 3:09 pm
Skúter: Kymco CV3
Bydlisko: SC

#10 Príspevok od užívateľa respectman » So Jún 21, 2008 9:27 pm

No bol som pozriet, bolo extremne teplo 8)
Moje fotky+videa z mobilu: http://www.files.to/get/303931/tj2octjw3l
Veľkosť: 11 MB
Odo aj teba som videl, mimochodom nemal si siltovku :lol: pozri fotky! Kde si mal skúter?
Kymco CV3

Užívateľov profilový obrázok
viper
motorkár
motorkár
Príspevky: 1035
Dátum registrácie: So Júl 08, 2006 7:59 pm
Skúter: Kawasaki Versys 2009
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

#11 Príspevok od užívateľa viper » Ne Jún 22, 2008 10:07 am

Aj my sme boli pozriet,ale az na zaver.Alci uz mal po pretekoch a GT sa chystal na poslednu jazdu.Prisli sme,videli sme a odisli sme :)
Kawasaki Versys Touring Edition
Obrázok

odo
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 464
Dátum registrácie: So Apr 14, 2007 8:27 am
Skúter: Yamaha BWs
Bydlisko: Levice
Kontaktovať užívateľa:

#12 Príspevok od užívateľa odo » Ne Jún 22, 2008 12:37 pm

ako ku mne sa nikdo neprihovoril ze caw tak nevim kdo tam bol vsetko ale som bol za alcim toho som spoznal geeteeho som videl ako dostal peknu cenu :D ktora je podla mna najlepsia cena lebo ju vie na hocijakom mieste viuzit :) a bolo strasne super najprv sa mracilo vyzeralo ze bude prsat ale potom vyslo slnko a pieklo :) fotky som nerobil lebo som nemal nabite baterky na fotaku takze to jedine ma mrzi...
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#13 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ne Jún 22, 2008 9:36 pm

a s velkym uspechom :lol: prva runda krasnych 95°C a ked daval kolo babenke ta ho zostrelila...aj ked neboli ziadne skody koli teplote motora osdtupil (mohol aspon dojst do ciela a bol by 15ty)...druhu rozjazdu zrazu pokles vykonu a zrejme pridrete takze zase nic...ked sa dari tak sa dari...

a po prichode domov som na cas zrejme skoncil aj ja :lol: cestou domov za zacala pobolievat ruka...ja ze svalovka z toho vsetkeho...rano som uz nemohol vobec ohybat ruku a chodim jak hotentot s polo ohnutou rukou :lol: uvidim co povie doktor :lol:

a maly komentar k mojmu vystupeniu...piatkove volne treningy som tesne nestihol tak sa len po tme strekla kapotaz :lol:
rano na volnom treningu som zistil ze mam dost bohatu zmes a vobec nereaguje na pridanie plynu...az po cca 1 sekunde a to bolo o tyzden v nemocnici...takze sa rychlo doladilo...kvalifikacia sa rozbehla fajn az na to ze mi strasne smykalo zadne kolo...v piatom kole prisiel efektny pad a boli pokrstene este nedokoncene kapotky, odrety vyfuk,roztrhnuty grip a skrutilo mi riaditka...takze dojazd kvalifikacie s riaditkami dost sikmo a az 12te miesto kde najlepsie kolo bolo to pred padom...

prva rozjazda...vobec som nevidel "startera" a ze je odstartovane som zistil az ked vsetci zmizli...cize prepad asi o dve miesta ale v prvej zakrute som bol jedenasty...takto som sa drzal cely cas az kkym ma dobehla "maminka" (jedna zo zenskych ucastnicok)...cca 4 kola ma pomaly dotahovala a na cielovej ciare ma predbehla o cca 40cm :cry: (0.3 sekundy)...cize konecne 12te miesto...stale velke problemy s prilnavostou...

druha rozjazda...pred druhou rozjazdou ma osvietilo ze som nekontroloval tlak v gumach od jesene :oops: :oops: :oops: ...vpredu 1.5 a vzadu 1.4 :lol: ...dofukal som kola a hned obrovsky rozdiel...zas nepodareny start aj ked som uz videl "startera"...ale v prvvom vracaku som sa dostal na 10miesto a v druhej zakrute som bol uz siedmi...potom ma po chvilke jeden nazad predbehol (sa mi zda ze promo jog) a po par kolach aj aprilka sr (piaggio motor)...chvilku som sa za nim viezol ale na rovinke mi vzdy o cca pol sekundy usiel ale v technickej som mu stihal...po par kolach som to vzdal ked som zistil ze na desiateho mam takmer pol kola a siel som na istotu s tym ze snad sa dakto vysype :lol:
nakoniec som takto dorazil az do ciela, cize konecne deviate miesto co vydalo v celkovom hodnoteni na nie moc lichotive 10te miesto...

celkovo dost velke sklamanie...vykonu od spodu to ma dost a lepsi jazdec by v tecnickej casti drzal tempo s najlepsimi...ale na maximalku si ma skoro vsetci davali...skratka po uplnom otvoreni variatora to uz nejak nevladze do otacok...trosku to skusim preladit a ide pokusne vecsi karb... a dufam ze bude na lepsi vyfuk (sucastny ako dobry je na 70ccm tak nejak ho 50ka nevladze vyuzit)
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

odo
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 464
Dátum registrácie: So Apr 14, 2007 8:27 am
Skúter: Yamaha BWs
Bydlisko: Levice
Kontaktovať užívateľa:

#14 Príspevok od užívateľa odo » Ne Jún 22, 2008 11:10 pm

mPershing napísal:Odo, lenze aj ja som mal siltovku... Bol tam aj veduci TheRuck...
Este podotknem, ze za Alciho team Scooter-parts ZV (Alci, oprav ma, ak je to zle) zavodil aj Yanchi s c. 23
takte ste mohli prist zamnou ja vas nepoznam a ked ste ma videli tak ste mohly dojst a aspon by som poznal zas dalsich scootristou :) ale vsak pohode
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
yanchi
skútrista
skútrista
Príspevky: 267
Dátum registrácie: St Júl 25, 2007 8:07 pm
Skúter: N/A
Bydlisko: trnava
Kontaktovať užívateľa:

#15 Príspevok od užívateľa yanchi » Ne Jún 22, 2008 11:17 pm

pridam svoj komentar aj ja teda:
piatok - 11.00 - ako prvy som dorazil na parkovisko pred okruh v PK. cely nateseny som volal Alcimu (teda on mne vlastne :oops: ) kde chceme byt. Po telefonate som sa rozlozil na urcenom mieste a cakal... Prvy prisli chalani zo ST.cz racingu. Hned sme dali aj malu debatu, su to celkom vesele kopy :lol: no a zacali treningy. kedze Alci este ani netusil kedy vyrazi z domu rozhodol som sa necakat nanho a ist to skusit. zistil som ze pri strednom plyne nema motor dobru reakciu a trha... tak som menil trisky jak divy ale nic z toho. takto som zabil cely den a chybu som neodstranil :cry: navecer prisiel GeeTee s "kivejakmi" a asi hodinu po nom aj moj timovy kolega. Tak sme teda rozlozili vsetko, pripravili gril, poliali uhlie benzinom a islo sa jest :lol: po veceri som sa hral s ihlou a uz mi po kratkej jazde bolo jasne kde je problem... ihla bola moc nizko. doladil som to, alci nahodil svoje maskovanie a s ocakavanim sme sli spat :)
sobota - 06.30 - nejaky blazon zacal na parkovisku trubit... bola to banda organizatorov, ktora si kratila trubenim cas. o cca pol osmej vyliezol z auta aj Alci. bez ranajok sme podotahovali posledne drobnosti na skutroch pred technickou prebierkou. Tou sme stastne presli a s nadejou sme cakali na volny trening. Nakoniec sme sa dockali. nakopli masiny a sli trenovat. moj plyn bol uz skoro ideal ale este to nebolo ono. po treningu sa rozhodol pohrat s ihlou aj Alcatelko. nakoniec sme to uspesne vyladili. A nasledovala kvalifikacia. stacia 2 slova: Absolutne fiasko... :?
Alci 12ty a ja 14ty na roste. s klesnutymi hlavami sme si sli sadnut pod slnecniky - bolo totalne horko.
- 13.30 (?) - 1.rozjazda - ako uz spominal Alci bol velky problem vidiet startovaciu vlajku. ja osobne som ju zbadal az ked ju mal komisar niekde nad hlavou... :cry: start bol teda dost zly, v prvej zakrute som sa dostal na vonkajsi okruh do najhorsej stopy. cele preteky som superil s maminkou na neosovi. na zaciatku som ju drzal za sebou, ale mala viac vykonu z coho rezultovali velke problemy na rovinke. po asi 3-4 kolach ma na rovinke predbehla, ale v technickej pasazi jej bol vykon na nic, kedze tam bola jej slabina. 3 kola som ju sledoval a cakal na chybu. A oplatilo sa, podarilo sa mi ju predbehnut naspat a dalsie 4-5 kol som si ju strazil. to som uz mal velmi horucu vodu a na rovinke to uz jednoducho neslo. obehla ma... :( s teplotou 90 stupnou 2 kola pred koncom som sa rozhodol teda aspon dojazdit. ked v poslednom kole v predposlednej zakrute pri predbiehani o kolo ma babenka sundala jak hnilu hrusku. skuter bol ok, rychlo som sa postavil sadol na scoot a ze idem to dojazdit, kuknem este za seba ci zije a lezala tam zenska.. :? tak ako spravny zachranar z baywatchu som polozil scoot naspat do travy a siel ratovat :wink: :lol: :lol: baba bola nakoniec ok, ale ja som sa uz na to vykaslal ked som videl tu teplotu. v boxoch sme s alcim vyrobili maly otvor do prednej masky a dufal som ze to pomoze. nasledovala druha rozjazda, pred ktorou som si zabudol rukavice a tak ma museli cakat :lol:
Start som mal dobry, jedneho som predbehol a nalepil sa za mamicku a jej timoveho kolegu. na rovinke som sa mierne priblizoval a videl som, ze tam urcita sanca je. v asi 4-5 kole pri teplote 65 stupnov na rovinke pri plnom plyne mohutna strata vykonu a bolo po pretekoch. zo stanoviska casomeracov som sledoval alciho pohodovu jazdu kedze ho nikto neohrozoval.
takze tento vikend napriek dobremu pocasiu, skvelej atmosfere, kvalitnej organizacii a aj peknym zenam bol dost sklamanim, kedze som kvoli technike nedokoncil a asi len bohvie kolko ma to este vide cele... :? Ale aj tak si myslim ze sa to oplatilo, a urcite pojdem aj DS. :wink:
ps: text nepresiel jazykovou korekturou :D
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
konti
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 575
Dátum registrácie: Št Mar 09, 2006 5:17 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Galanta
Kontaktovať užívateľa:

#16 Príspevok od užívateľa konti » Ne Jún 22, 2008 11:41 pm

yanci: chlape ani newiš akú radosť z teba mám :D V ds dojdem aj s transparentom :D

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#17 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ne Jún 22, 2008 11:43 pm

inac ked sme pri ds tak 5.7. sa chysta v ds akcia pre skutristov na okruhu... mala by byt aj skola jazdy a pod...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
yanchi
skútrista
skútrista
Príspevky: 267
Dátum registrácie: St Júl 25, 2007 8:07 pm
Skúter: N/A
Bydlisko: trnava
Kontaktovať užívateľa:

#18 Príspevok od užívateľa yanchi » Ne Jún 22, 2008 11:45 pm

a s cim som ti spravil radost? :lol:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
konti
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 575
Dátum registrácie: Št Mar 09, 2006 5:17 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Galanta
Kontaktovať užívateľa:

#19 Príspevok od užívateľa konti » Po Jún 23, 2008 1:05 am

no že sa už aj vozíš, a nielen montuješ :D :D

odo
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 464
Dátum registrácie: So Apr 14, 2007 8:27 am
Skúter: Yamaha BWs
Bydlisko: Levice
Kontaktovať užívateľa:

#20 Príspevok od užívateľa odo » Po Jún 23, 2008 7:46 am

alcatelko napísal:inac ked sme pri ds tak 5.7. sa chysta v ds akcia pre skutristov na okruhu... mala by byt aj skola jazdy a pod...
ale aj v zarnovicy scooter show je 5-6.7. kokso takto hnusne to spravili.ja som cel ist velmo do DS ale asy radsej pôjdem do zarnovice :( podla mna viacery pôjdu do zarnovice
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#21 Príspevok od užívateľa Scarp » Po Jún 23, 2008 9:19 am

hmm to vies potesit ked mi niekto capne skutrovu akciu cez moj zraz ...
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
yanchi
skútrista
skútrista
Príspevky: 267
Dátum registrácie: St Júl 25, 2007 8:07 pm
Skúter: N/A
Bydlisko: trnava
Kontaktovať užívateľa:

#22 Príspevok od užívateľa yanchi » Po Jún 23, 2008 4:22 pm

dam nejake fotky:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#23 Príspevok od užívateľa theruck » Po Jún 23, 2008 10:24 pm

alci ty si mal zo vsetkych v tej cielovej zakrute najnizssie otacky clovece. totalny bublak jak keby si isol na 4takte :)

Užívateľov profilový obrázok
yanchi
skútrista
skútrista
Príspevky: 267
Dátum registrácie: St Júl 25, 2007 8:07 pm
Skúter: N/A
Bydlisko: trnava
Kontaktovať užívateľa:

#24 Príspevok od užívateľa yanchi » St Jún 25, 2008 1:31 pm

ked sa dari tak sa dari...
Obrázok
Obrázok
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
geetee =)
Riaditeľ Zemegule
Príspevky: 879
Dátum registrácie: St Máj 14, 2008 4:26 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Praha
Kontaktovať užívateľa:

#25 Príspevok od užívateľa geetee =) » St Jún 25, 2008 2:51 pm

ale sak hlava je v pohode, len ocistis, piest das nowy a sviecku a ficis dalej

ja uz som dal recoil do hlavy takze mne uz sviecka neustreli (dufam :-D ) dam aj do ostatnych scoot pre istotu, uz nebudem nic riskovat
inak aj sviecka je na odpis lebo ten hlinik normal pritavilo na zavit a nejde to dole :(
http://www.lcd-display.cz náhradné displeje do laptopov, doručenie aj na SK do 24h http://www.lcd-display.cz

Napísať odpoveď

Návrat na "Závody"