preteky Trencin 16.05.2009

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
optik
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 854
Dátum registrácie: Ne Máj 06, 2007 4:34 pm
Skúter: Keeway Focus - custom tuned, Gilera Ice - racing scooter
Bydlisko: L.M.
Kontaktovať užívateľa:

preteky Trencin 16.05.2009

#1 Príspevok od užívateľa optik » Ne Máj 17, 2009 2:10 am

Dlho som zvazoval ci zalozim tuto temu, ale nakoniec som sa rozhodol ze ano :D Som nabity dojmami a v tele mi este stale cirkuluju fantasticke latky z energy napojov :D tak tu je moja mala reportaz z pretekov...
Najskor by som som chcel zacat jednou smutnou spravou... V Trencine odisiel na "onen svet" SpecialhypertunedbyAlcatelko 50ccm LC valec Airsal. Po niekolko nasobnom nakopavani Krowky Runer motor krasne naskocil a spokojne si brblal, potom Alci absolvoval oboznamovaciu jazdu - par koleciek po speci trati len tak hala-bala. Nooo a kedze sa na trati nedali skusat rychlostne rekordy (Alci vyuzival len 1/3 plynu ), sa rozhodol ze za nemenovanym obchodnym domom otoci plynovu rukovet do max polohy - to nemal robit... scooter sa rozbehol ako divy byk rychlost preukrutna a zrazu ticho. Scooter sa odmlcal a nie ani naskocit... Ok vravime si pokontrolujeme nakopneme a pojde to... Alci ten scooter nakopaval asi hodinu, potom som mu aj chvlikami pomahal, cas nas neskutocne tlacil, lebo boli merane treningy. Nic, stale nic, Az ked Alci presroboval vsetko co mohol a ponastavoval aj to co sa hadam ani nastavit neda, scooter v druhej hodine nakopavania naskocil... Juhuuuuu vravime si parada ideme do toho, spica... nechali sme ho pozohrievat trosicka a Alci sa pekne vyobliekal do svitocneho obleku :D ze to teda znova skusi. Hmmm radost netrvala dlho Alci presiel - odhadujem 12m skoro sa aj na asfalt dostal a zas to preukrutne ticho... to bol koniec... teraz pride poucenie: naslednou analyzou (valec po vymontovani a letmom ocnom kontakte s Alcatelkovymi ocami sa z jeho ruky vrmrstil takou rychlostou ze vzduchom preltel asi 3-4m este sa aj -sv*na jeden stihol podpisat na karimatke ktora sa mu priplietla do cesty vyseknutim kruzka po dopade na zem :D ) Alci zistil, ze pri prvom skapani sa s nim rozlucila taka smiesna vrstvicka co sa jej hovori Nikasil (ani neviem co to je :lol: ) to bolo prve znemenie osudu, a druhe skapanie zapricinila dalsia smiesna vecicka a to len taka malicka seqerka, ktora drzi piestny cap - jednoducho sa rozhodla zalietat si a teda urobila to velmi kvalitne... ani sme ju nenasli :D to ze za sebou zanechala cesticku, noooo povedzme dialnicu sem asi pisat nemusim... takze takto dopadli pre Alciho preteky v Trencine, dovolte aby sme si uctili pamiatku zosnulemu valcu Airsal minutou ticha...

Kedze, ale nas tym ma 2 scootre, ten druhy zas pre zmenu fungoval spolahlivo. Jedinym zadrhelom bol jazdec - cize ja. Skutocne to bola zaujimava trat, zlozenim pekna technicka, az na jednu vec a tou boli biele ciary na asfalte - pre mna oddnes nocnou morou - zavriem oci a vidim biele prerusovane ciary :D . Vzhladom na to ze nie som ostrielany jazdec a v podstate som bol na druhych pretekoch,moja technika jazdy je prakticky ziadna, uz v oboznamovacej jazde som sa v jednej zo zakrut pekne z lavej strany vyvalal, v meranom treningu som to zas trosku neustal a vyvalal som sa z pravej strany. A to by som samozrejme nebol ja, aby som sa v prvom preteku nevopchal medzi dvoch mojich skusenejsich superov - kde ma jeden samozrejme tlacil z prava druhy mi dal ranu z lava a ja som letel k zemi. Je samozrejmostou ze som pokracoval - to aj keby furiky padali ,ale clovek je po takejto skusenosti trochu opatrnejsi... cize som celkovo spomalil. Na tych bielych hrubych ciarach to jednoducho klzalo a ja som tomu nevedel prist na korienok. V druhej jazde nam trosku poprsalo, ale boli to fajn opatrne preteky - co nie je dobre. Keby som mal zhodnotit pretek z mojej strany tak by som mal dostat cenu za smoliara preteku :D lebo jediny som sa vyvalal 3 krat... chudatko scootrik zas sa budu davat zvarat plasty :D Cely som otlceny a mam strach zatvorit oci, lebo ma strasia tie biele ciary z parkoviska :D celkovo som skoncil na 9mieste co nie je az tak hrozne na zaciatocnika co poviete?

Cely nas, povedzme nevydareny vylet do Trencina sme zavrsili obedo-vecerou , kde sme si pochutnali na pecenom prasiatku - ktore bolo fakt vynikajuce a este aj tombolou, kde som vyhral dokonca 2 ceny parada.

Dufam ze vam nevadi takato reportaz :D ak ano , on to nejaky sikovny admin rad vymaze , Alci prepac ale ja som tu story musel napisat :D foto nejake pridam len co najdem fotak :D a ak mam byt uprimny moc scootristov - divakov som tam nevidel, kde ste boli vsetci? Buduce pretaky su na Pezinskej Babe ak si dobre pamatam.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
miiireeec
motorkár
motorkár
Príspevky: 1155
Dátum registrácie: Po Máj 26, 2008 12:13 pm
Skúter: Yamaha XT 660 X
Bydlisko: Detva

Re: preteky Trencin 16.05.2009

#2 Príspevok od užívateľa miiireeec » Ne Máj 17, 2009 8:02 am

je mi ľúto najmä alčiho :( lebo keď sme ešte v piatok boli u neho tak makal na gilere len sa tak prášilo...skladal, brúsil a neviem čo všetko... alči nabudúce to určite vyjde ;)
Yamaha - ride the right bikes

Užívateľov profilový obrázok
skaza
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 388
Dátum registrácie: So Aug 11, 2007 3:40 pm
Skúter: Keeway Focus
Bydlisko: IL

Re: preteky Trencin 16.05.2009

#3 Príspevok od užívateľa skaza » Ne Máj 17, 2009 10:23 am

optik ja som tam bol kuknut este aj s dalsimi scoot nadsencami a bola to parada teba som videl aj jazdit drzal si sa celkom dobre az na ten kabel co si hodil :D potom ste spolu s alcim stali kusok odomna :Dale najviac som cumel na toho maleho co ani na zem nedociahol a zavodil ako to som nechapal.strasen sa mi to zalubilo rozmyslam ze nabuduci rok by som aj ja siel zavodit ak sa najde dost financii

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: preteky Trencin 16.05.2009

#4 Príspevok od užívateľa alcatelko » Ne Máj 17, 2009 12:05 pm

takze uz mozem oficialne napisat ze: NEZNASAM TRENCIN!!!...nie len ako pretekarsku trat :lol: min. rok som nenastupil ani na volny trening a teraz to lahlo hned po treningu...tu chvilku co fical motor tak siel celkom slusne...kym sa nezrusil valec nacisto...z nicasilu sa nic nestratilo...vsetko co strhlo je na pieste :lol: doteraz som riesil dilemu ci dat opravit tento valec alebo kupit novy... takze nakoniec padlo rozhodnutie na novy valec (vyjde to cca na rovnako)...

inac preteky mali slabsiu jazdecku ucast ale suboje boli krasne...
optik sa este trosku vyjazdi a pridu aj lepsie vysledky...a hlavne quartzovi idu hlavne rychlejsie okruhy nakolko ma velmi slusnu maximalku
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
kime
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Št Mar 27, 2008 12:46 am
Skúter: neuvedený
Bydlisko: DCA (TN)
Kontaktovať užívateľa:

Re: preteky Trencin 16.05.2009

#5 Príspevok od užívateľa kime » Ne Máj 17, 2009 2:34 pm

ja tam bol tiez, ty drobci na scootroch boli fasa, hlavne na starte ten najmensi, som sa divil ze ho ten scooter neprivali...
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
optik
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 854
Dátum registrácie: Ne Máj 06, 2007 4:34 pm
Skúter: Keeway Focus - custom tuned, Gilera Ice - racing scooter
Bydlisko: L.M.
Kontaktovať užívateľa:

Re: preteky Trencin 16.05.2009

#6 Príspevok od užívateľa optik » Po Máj 18, 2009 9:30 am

som konecne nasiel fotak, tak pridavam nejake fotky z atmosfery pretekov :D viac ich nemam hadam Alci bude nejaku mat.
Prílohy
pretekova zatisie.JPG
(144.68 KiB) 725 stiahnutí
veterany.jpg
(170.04 KiB) 728 stiahnutí
grilovane prasiatko.JPG
(143.16 KiB) 725 stiahnutí
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Lapko
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 600
Dátum registrácie: Ut Apr 08, 2008 7:40 pm
Skúter: Suzuki Burgman 400 K7 / Suzuki V-Strom 650 K7
Bydlisko: Trenčín- DCA

Re: preteky Trencin 16.05.2009

#7 Príspevok od užívateľa Lapko » Po Máj 18, 2009 11:29 am

Ale ano boli sme tam, aj ked tak letmo. Optika sme videli jazdit a bolo zaujimave sledovat tu zmes jazdcov a vekovych rozdielov :D
Moja prva reakcia ked som prisiel a zbadal tie biele ciari spolu stym mracnom bola: Ked padnu kvapky to bude iny rachot... :evil:
Biela ciara a motorka proste nejdu k sebe.
Alči ma za dva starty v Trencine vybratu smolu uz aj na 5 rokov dopredu...
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
miiireeec
motorkár
motorkár
Príspevky: 1155
Dátum registrácie: Po Máj 26, 2008 12:13 pm
Skúter: Yamaha XT 660 X
Bydlisko: Detva

Re: preteky Trencin 16.05.2009

#8 Príspevok od užívateľa miiireeec » Ut Máj 19, 2009 4:53 pm

:D :D
Prílohy
2699.3.jpg
(107.44 KiB) 671 stiahnutí
Yamaha - ride the right bikes

Užívateľov profilový obrázok
geetee =)
Riaditeľ Zemegule
Príspevky: 879
Dátum registrácie: St Máj 14, 2008 4:26 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Praha
Kontaktovať užívateľa:

Re: preteky Trencin 16.05.2009

#9 Príspevok od užívateľa geetee =) » Ut Máj 19, 2009 6:59 pm

no ja som sa tesil na tieto zavody najviac s celej sezony, ale nevidalo mi casovo sa tam ani len dostavit, nie to este pripravit daky scoot

trat si myslim ze je to najlepsia pretoze vdaka tomu ze je uzka a obsahuje aj biele ciary dava sancu aj slabsim strojom byt na spicke
http://www.lcd-display.cz náhradné displeje do laptopov, doručenie aj na SK do 24h http://www.lcd-display.cz

Užívateľov profilový obrázok
optik
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 854
Dátum registrácie: Ne Máj 06, 2007 4:34 pm
Skúter: Keeway Focus - custom tuned, Gilera Ice - racing scooter
Bydlisko: L.M.
Kontaktovať užívateľa:

Re: preteky Trencin 16.05.2009

#10 Príspevok od užívateľa optik » St Máj 20, 2009 12:03 am

koho by zaujimali fotky z pretekov v Trencine knech mrkne sem http://www.scooterteam.sk/fotogaleria08.html

PS: apropo dakujem za peknu foto :D ta sa objavila aj na motoride, to bude mat nas ciastocny sponzor radost :D ze mu robime reklamu :D
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
PeterZ
motorkár
motorkár
Príspevky: 1727
Dátum registrácie: Ut Júl 17, 2007 10:31 am
Skúter: Peugeot Vivacity Silversport
Bydlisko: ZH
Kontaktovať užívateľa:

Re: preteky Trencin 16.05.2009

#11 Príspevok od užívateľa PeterZ » St Máj 20, 2009 8:36 am

optik - ja byť Tebou, tak ja pre potreby sponzora použijem túto fotografiu :D
4SR optik.jpg
(212.14 KiB) 606 stiahnutí

Užívateľov profilový obrázok
Looserqo
cyklista
cyklista
Príspevky: 185
Dátum registrácie: Ut Máj 20, 2008 1:08 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: TN, ZV
Kontaktovať užívateľa:

Re: preteky Trencin 16.05.2009

#12 Príspevok od užívateľa Looserqo » St Máj 20, 2009 8:50 am

dobre vidim, ze zavodis na 10 palcovych kolesach ?
a ja mam z mojich mindraky .. uz nemusim :Bravo:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
optik
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 854
Dátum registrácie: Ne Máj 06, 2007 4:34 pm
Skúter: Keeway Focus - custom tuned, Gilera Ice - racing scooter
Bydlisko: L.M.
Kontaktovať užívateľa:

Re: preteky Trencin 16.05.2009

#13 Príspevok od užívateľa optik » St Máj 20, 2009 9:11 am

tak tak 10palec ma styl :D vobec sa za to hanbit nemusis... na velkych kolasach vie jazdit kazdy :D
je pravda ze ked su tie kolesa zhodene tak vyzaraju ako na nejaku karicku, ale mne to nevadi :D
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: preteky Trencin 16.05.2009

#14 Príspevok od užívateľa alcatelko » St Máj 20, 2009 12:36 pm

10palcove su na race najlepsie...preco je asi best racing scooter zip sp?
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
Looserqo
cyklista
cyklista
Príspevky: 185
Dátum registrácie: Ut Máj 20, 2008 1:08 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: TN, ZV
Kontaktovať užívateľa:

Re: preteky Trencin 16.05.2009

#15 Príspevok od užívateľa Looserqo » St Máj 20, 2009 12:46 pm

ok, ok, ukecali ste ma ;-)

strasne ma v sobotu mrzelo, ze som bol len par kilometrov od tesca a nemohol som sa ist pozriet

btw. ... vsak vyfuk mi drzi speci uchyt s valcekom od alcatelka a nejaka vystroj na jazdenie by sa nasla ;-) uz chyba len odvazny jazdec ... velmi odvazny :Search:
podpis som si este nenastavil

Napísať odpoveď

Návrat na "Závody"