Yamaha Aerox - Mark

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
Aerox1999
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 738
Dátum registrácie: St Aug 18, 2010 10:01 pm
Skúter: Yamaha Aerox :)
Bydlisko: Jelka Okres Galanta :)

Re: Moj maly Aerox project

#501 Príspevok od užívateľa Aerox1999 » Ne Júl 03, 2011 8:26 pm

Zahada blajr vič :D Neviem,cele to prekontroloval a zeraj klapky takze to budem muset este vyriesit.vydis hned ti napisem ss :D

Skuter otestovany.Cely je spinavy ako aj ja.Spodok je hrozny ale to je koli bielym pruzinkam v spojke a tazkymi valcekmi.Ked sa dostanem do otacok tak je to dost zaujimave aj napriek tomu ze som mal cely filter od vody a sem tam to raplovalo.Male faux pas sa mi stalo ked mi pocas jazdy odpadlo lanko od tachometra a po pol hodine som preklinal skuter koli spotrebe a nakoniec som zistil ze mi to nerata kilometre :D

Veci co musim zajtra spravit.
1.umit cely scoot
2.skontrolovat vsetky sroby a zalepit ich
3.Streknut kryt zapalka a vymenit pumpu za ssp
4.namontovat brucho a zadny blatnik
5.vymenit spojku za s6
6.namontovat power test
7.este sa nieo najde urcite :)

dalej budem musiet zohnat tie klapky a prirubu na piaggio na phbg 21 mm a olej na filtre.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
modreOKO
motorkár
motorkár
Príspevky: 2472
Dátum registrácie: Po Aug 31, 2009 8:12 pm
Skúter: Yamaha AEROX - Modroocko :)
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Moj maly Aerox project

#502 Príspevok od užívateľa modreOKO » Po Júl 04, 2011 7:10 pm

krááása, to som rád ze to nerozpredavas, porob tieto detailiky a bude to eňo ňuŇo, dufam ze sa ti podari prist na zraz , nech niesom sám Aerox ;)
btw: ty si jazdil v tomto pocasi bez brucha ? :D gl pri umyvani ;)
Yamaha AEROX - r-*projekt*polini corsa 0,7deci,21DO,multivar,elektr.vodna pumpa,Xkevlar...+++najmenej kazivý scooter z fóra

Užívateľov profilový obrázok
Aerox1999
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 738
Dátum registrácie: St Aug 18, 2010 10:01 pm
Skúter: Yamaha Aerox :)
Bydlisko: Jelka Okres Galanta :)

Re: Moj maly Aerox project

#503 Príspevok od užívateľa Aerox1999 » Ut Júl 05, 2011 9:53 pm

Diky :)

No a jazdil,jazdil a aj ma to omrzelo :D Blato vsade ale neva uz je ako tak umity.
Nespravil som skoro ani jednu z tych veci co som pisal lebo som sa stale vozil aj ked to je nevyladene.Len teraz ku koncu zacaly vrzgat prevody a strasne sa bojim ze sa tam zas nieco poj...sere.Je tam oleja nad rysku.Co by to mohlo byt?
Druha vec ze to strasne hreje.Minuly rok som tento problem nemal tak neviem v com je problem?Mam tam uz tu ssp pumpu takze neviem kde je problem.Ze by v kvapaline?Dal som na skusku obycajnu vodu a nie destilovanu.
A do tretice....skuter ma nizku maximalnu rychlost podla tacha.Minuly rok s kratkymi prevodmi som mal maximalku podla tacha cez 120 a teraz len 110.Mam na mysli ze uz len koli tym prevodom by mala aspon trocha stupit maximalka.Zy by problem v lahkych valcekoch?Alebo tacho?
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
michal159
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 945
Dátum registrácie: So Aug 21, 2010 12:04 am
Skúter: Aprilia SR LC
Bydlisko: LEVICE-STARY TEKOV
Kontaktovať užívateľa:

Re: Moj maly Aerox project

#504 Príspevok od užívateľa michal159 » St Júl 06, 2011 9:02 am

aké tammáš tacho ? ak máš KOso tak by mohlo ukazovat presnejšie ale 110 je málo , ja mam bez prevodou so slabším valcom a vyfukom 110 GPS, tak neviem no, ale skus naladit najprv karb valčeky a podobne srandy a potom meraj nejake udaje :)
SR50LC-Stage6 SportPro,YasuniC16,DellOrto21,Stage6 R/T Viton,Malossi Overrange,Malossi+16%Primar ,Stage6 Torque Control+R/T zvon

Užívateľov profilový obrázok
Aerox1999
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 738
Dátum registrácie: St Aug 18, 2010 10:01 pm
Skúter: Yamaha Aerox :)
Bydlisko: Jelka Okres Galanta :)

Re: Moj maly Aerox project

#505 Príspevok od užívateľa Aerox1999 » St Júl 06, 2011 10:11 pm

No vrzganie prevodov prestalo.Dufam ze to nebolo nic vazne.Dnes som vymenil spojku za Stage6+cervene pruzinky.Nanestastie som zistil ze matrixko mi nedal ani jedno zavvazicko do spojky a tak to musim strasne vytacat.Skusim ho kontaktovat ale nedavam tomu moc sancu.Dalej,dnes som vypustil vodu a po jednom dni bola spinava takze tam by mohol byt moj problem.Pouzijem cistic na chladiace systemy.Musim odstranit zazraty termostat a dufam ze to pomoze nakolko dneska ma skuter nechal vysiet.

A najlepsie na tom je ze maximalka je okolo 90 km/h :no:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Davidian
moderátor
moderátor
Príspevky: 4569
Dátum registrácie: Ne Máj 09, 2010 11:17 am
Skúter: Aprilia SR50R - DERBI GP1 125
Bydlisko: Bratislava - Staré Mesto
Kontaktovať užívateľa:

Re: Moj maly Aerox project

#506 Príspevok od užívateľa Davidian » St Júl 06, 2011 11:19 pm

Tie zavazicka su Ti na nic. To musis nastavit aj bez nich.

@z mobilu

Užívateľov profilový obrázok
Aerox1999
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 738
Dátum registrácie: St Aug 18, 2010 10:01 pm
Skúter: Yamaha Aerox :)
Bydlisko: Jelka Okres Galanta :)

Re: Moj maly Aerox project

#507 Príspevok od užívateľa Aerox1999 » St Júl 06, 2011 11:24 pm

Ved to je nastavene ale chcel som to na doladenie.Zajtra si vyrobim vlastne.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Luthar
motorkár
motorkár
Príspevky: 1992
Dátum registrácie: Ut Aug 03, 2010 11:11 pm
Skúter: Derbi GP1i 250
Bydlisko: Bratislava

Re: Moj maly Aerox project

#508 Príspevok od užívateľa Luthar » Št Júl 07, 2011 12:03 am

a termostat vyhod prec to ti je nanic

Užívateľov profilový obrázok
rspeed
motorkár
motorkár
Príspevky: 1643
Dátum registrácie: So Aug 11, 2007 1:11 pm
Skúter: Hyena(motor minarelli)+ Gilera Runner ST 125+ Suzuki GSR 600
Bydlisko: Čaňa

Re: Moj maly Aerox project

#509 Príspevok od užívateľa rspeed » Št Júl 07, 2011 2:04 pm

... na jar a na jesen termostat dost setri motor,v lete je stale otvoreny, takze ja by som ho tam nechal ... inak cistic chladiaceho systemu velmi nepouzivaj - radsej rozober a preplachni co mozes a nalej zmes ....

Užívateľov profilový obrázok
Aerox1999
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 738
Dátum registrácie: St Aug 18, 2010 10:01 pm
Skúter: Yamaha Aerox :)
Bydlisko: Jelka Okres Galanta :)

Re: Moj maly Aerox project

#510 Príspevok od užívateľa Aerox1999 » Št Júl 07, 2011 10:50 pm

Takze dalsi den a sebou.

Strekol som docasne kryt varia a zapalka nacierno.Nahodil brucho a dal do plnica niektore plasty.Predsa mam v Tp sedu tak aspon budem mat pokoj od polisov :D Dalej som odstranil termostat lebo sa mi zda ze aj ked je otvoreny tak zamedzuje prietoku vody.Co sa po testovacke aj prejavilo znizenim teploty aj ked nie o moc.Nanestastie som zabudol dat jednu stahovaciu pasku na hadicu tak som sa musel vratit domou aby som potom nemusel tlacit.Dalej som si urobil drziak na spz.Nakolko mam tu hnusnu velku spz tak som nemal na vyber a tak je to take ake to je :D Dalej som trocha eperimentoval s filtrom aby som mohol odjazdit aj ked ma chiti horsie pocasie.

Obrázok
Obrázok

Zajtra dam viac fotiek tejto skaredosti :)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Aerox1999
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 738
Dátum registrácie: St Aug 18, 2010 10:01 pm
Skúter: Yamaha Aerox :)
Bydlisko: Jelka Okres Galanta :)

Re: Moj maly Aerox project

#511 Príspevok od užívateľa Aerox1999 » So Júl 09, 2011 3:49 pm

Overrange osadeny.Zatial testujem.Maximalka nic moc :/
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Aerox1999
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 738
Dátum registrácie: St Aug 18, 2010 10:01 pm
Skúter: Yamaha Aerox :)
Bydlisko: Jelka Okres Galanta :)

Re: Moj maly Aerox project

#512 Príspevok od užívateľa Aerox1999 » So Júl 09, 2011 9:56 pm

Ze by dovod nizkej maximalky ? :D
Obrázok
Ale preco?Mam uz aj overrange remenicu vzadu.

Dalej,strekol som si skuter docasne sprejom.Je to strasne viem,ale zajtra este streknem masku nech mam pokoj na dusi koli TP.A SPZ je trocha hunta no a predny plast prasknuty,plasty na volant na ceste a potom priprava na poriadnu lakovacku :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Viem vyzera hrozne :( ale to sa dufam zmeni po streknuti plastovou do kombinacie fialovej a sedej metly.
Fialova by mala byt takato nejaka Obrázok
Alebo je to teploske ? :D

Potom s brigady podsedlak a dlhsi tlmic Yss :)
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
benjmain.student
kolobežkár
kolobežkár
Príspevky: 88
Dátum registrácie: So Feb 12, 2011 5:02 pm
Skúter: Aprilia Rally Lc 50
Bydlisko: Senec
Kontaktovať užívateľa:

Re: Moj maly Aerox project

#513 Príspevok od užívateľa benjmain.student » Ne Júl 10, 2011 10:05 am

celkom dobre vypada az na to ze si dal tu vodnu pumpu cierno cerveno a podtym je zelena kebyze nechas vodnu zeleno a cienrou das privod hadic ci co to je tak by to slusne vypadalo aj budiky by pasovali v zelenej
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Aerox1999
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 738
Dátum registrácie: St Aug 18, 2010 10:01 pm
Skúter: Yamaha Aerox :)
Bydlisko: Jelka Okres Galanta :)

Re: Moj maly Aerox project

#514 Príspevok od užívateľa Aerox1999 » Ne Júl 10, 2011 10:07 am

Zle sa pracovalo stou zelenou a v servise mi to trocha zaspinili tak som to len tak strekol.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
benjmain.student
kolobežkár
kolobežkár
Príspevky: 88
Dátum registrácie: So Feb 12, 2011 5:02 pm
Skúter: Aprilia Rally Lc 50
Bydlisko: Senec
Kontaktovať užívateľa:

Re: Moj maly Aerox project

#515 Príspevok od užívateľa benjmain.student » Ne Júl 10, 2011 10:20 am

jaj ale nevypada az tak zle na to ze si todoma robil..
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
rspeed
motorkár
motorkár
Príspevky: 1643
Dátum registrácie: So Aug 11, 2007 1:11 pm
Skúter: Hyena(motor minarelli)+ Gilera Runner ST 125+ Suzuki GSR 600
Bydlisko: Čaňa

Re: Moj maly Aerox project

#516 Príspevok od užívateľa rspeed » Ne Júl 10, 2011 11:53 am

... vario na minarelke pokial viem tak nikdy nejde az po okraj - stale je tam rezerva - mozno o nieco dlhsi remen lebo takto ked je na variu remen asi 4mm pod okrajom je v zadu uz na oske .... akurat dlhsi remen potom v zadu na volnobehu pojde asi mimo ....
... k farbe - zatial sa mi najviac pacilo susedove MBK v oranzovej perleti a hlavne napis NITRO - je krajsi ako napis AEROX ....
plasty sa mi pacia viac hranate:
http://adrenalinpedstop.blogspot.com/20 ... -kits.html
tu mas fialovu :
Prílohy
rox.jpg
(37.42 KiB) 508 stiahnutí
yamaha_aerox_r_2007_2_lgw.jpg
(95.25 KiB) 508 stiahnutí
scooter-mbk-pace-nitro-f1.jpg
(15.78 KiB) 508 stiahnutí
pics-med-12110-234396-yamaha-aerox.jpg
(19.46 KiB) 508 stiahnutí
Naposledy upravil/-a rspeed v Ne Júl 10, 2011 12:17 pm, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Moj maly Aerox project

#517 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » Ne Júl 10, 2011 12:04 pm

nejde nikdy až hore, no ak jemu ide len po tú spodnú čiaru, tak je to málo.. mne ide až po tú vrchnú, teda 2-3mm od okraja? zhruba.. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Aerox1999
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 738
Dátum registrácie: St Aug 18, 2010 10:01 pm
Skúter: Yamaha Aerox :)
Bydlisko: Jelka Okres Galanta :)

Re: Moj maly Aerox project

#518 Príspevok od užívateľa Aerox1999 » Ne Júl 10, 2011 4:43 pm

Vacsinou ńiede az po okraj a preto sa vimienaju zadne remenice aby pustili remen vyssie.No ale to sa u mna nezmenilo.Lenze ked je niekto uplne slepy dement tak mu to ani vyssie nepojde :D Mam oversize variator ale zlu poloremenicu k tomu takze to je problem(dufam)Nakolko polremenica je vylestena cela a vario nie.Takze keby ste mi vedel odporucit nejaku polremenicu lespiu.Dalej skuter zere ako tank,aj sviecka je cierna takze asi 5 cisiel mensiu tryku budem potrebovat.Spotreba vychadza nieco cez 5 litrov :D ale tak to musim prekusnut momentalne.Urcite sa to zlepsi po vymene valcekov a pruziniek za maksie.

No ale moj Hlavny porblem je teplota.Neda sa to uchladit.Isiel som 20 km trasu medzi dedinami a strasne sa prehrial.Dvakrat som musel zastavit lebo uz vobec nesiel.Teplota je typujem okolo 90´C co je strasne vela.Tak sa chcem spytat(hlavne teba Modroočiak :) ) ze ako znizit teplotu na roxovi? Pomoze prevrtanie predkolenneho plastu a vyhodenie toho zbytocneho plastu do píčč?Chcel by som aj nejaku specialnu chladiacu kvapalinu keby ste mi mohli odporucit.


Dakujem :P
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
modreOKO
motorkár
motorkár
Príspevky: 2472
Dátum registrácie: Po Aug 31, 2009 8:12 pm
Skúter: Yamaha AEROX - Modroocko :)
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Moj maly Aerox project

#519 Príspevok od užívateľa modreOKO » Ne Júl 10, 2011 6:54 pm

no ja mam tiez problemy s teplotou, vcera jazda vo dvojici z Bb do ZV na môťovu na jazero a bol som rad ked som udrzal teplotu pod 80° ...vonku sice riadne teplo a siel som v kratkom tricku, ale na plny kotol som to nevidel, to by som aj 90° a viac vytiahol .. :(
a to pripominam ze tam mam dva chladice, pritom ten druhy od hruzamila je väćši ako seriovy co je na roxovi. /valec malossi sport/ . prevrtal som aj kusok plasty predkolenne a ked som siel do toho ZV nemal som rukavice tak som prilozil ruku na "diery" a citil som krasne ako ztade sála teplo, takze daco to urcite pomaha. A ktomu "zbytocnemu" neodstranitelnemu plastu spod predkolenneho plastu ti neviem povedat nic, dal som ho proste prec a nechyba mi tam . . .

ja by som to videl v takychto mega teplych letných dňoch na nejaky riadny ventilator origo urceny na taketo ucely, napriklad ako ma porky na svojej mašine .. no zatial som nikde daco take za rozumnu cenu nezohnal .. tak sa snazim setrit ho , no a na tvojom mieste by som jednoznacne kupil teplomer , kedze udavas len orientacne hodnoty . Je to dost dôlezite, treba to sledovat, lebo uz ma to stalo nejeden vybrus :P ,, hlavne jazda bez vody vie narobit šarapatu a najhorsie ak ti to rubne niekde poceste , tak nemas sancu zistit ze ides bez vody , jeedine pozeranim sa na teplomer kedy to tam bude stupat prilis :)

no a chladiaca kvapalina kupis hocikde na pumpe je modra, ruźova , kup tu drahsiu ak chces kvalitnejsiu , a aspon dve flase nech nemusis riedit s destilkou .. urcite to ma nejake lepsie ucinky odvodu tepla, no myslim ze to je hlavne kôli korozii chlad.systemu .. skus uvidis :)
Yamaha AEROX - r-*projekt*polini corsa 0,7deci,21DO,multivar,elektr.vodna pumpa,Xkevlar...+++najmenej kazivý scooter z fóra

Užívateľov profilový obrázok
Aerox1999
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 738
Dátum registrácie: St Aug 18, 2010 10:01 pm
Skúter: Yamaha Aerox :)
Bydlisko: Jelka Okres Galanta :)

Re: Moj maly Aerox project

#520 Príspevok od užívateľa Aerox1999 » Ne Júl 10, 2011 9:48 pm

Takze uzasny den zasebou... vobec.To by som nebol ja a moj aerox vsak? :cry:

No tak Modroocko velmy pekne ti dakujem.Pokusim sa postupovat podla toho co pises ked ovsem nepodpalim skuter.Este keby si moholo postnut foto ako mas tie diery :)

No tak sp5 k dnesnemu dnu.Kauza overrange je zamnou.Ved uvidite samy.Urcite si spomeniete ked som riesil vyosenu zadnu remenicu.No tak potom som si vsimol ze pritlacny tanierik na variu je na troch miestach prasknuty ale uz sa mi to nechcelo riesit lebo som vedel ze sa nic neviriesi.Dufal som ze to je len nejaka kozmeticka vada.No k........ved sa pozrite:

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok


No a story.Idem si na nvstevu za otcom do bernolakova z jelky.Cesta strop 20 km.Cestou tam sa mi dvakrat prehrial skuter ale vravel som si ze ved to spravim.No ale to co ma cakalo cestou domov tak to som necakal.Nejako sa skutru nechelo ist.Ja uz ze diagnoza piest v peečku alebo take nieco koli teplote smerom tam.Ale co tu zrazu skuter chitil a rozbehol sa tak ako vzdy.Daval som za vinu spojke alebo zlym valcekom.No tak sa pomaly rozbieham a smer domov.Idem 20,30,40 a tam to chitilo dych.Proste rucicka vyletela po 110 tacho(real asi 80-90)Tak sa tesim ze medzi dedinamy si dam lazo plazo tempo domov.Cha, zapomen,Presiel som tabulu bernolakova pridam plyn zrazu jeeeeeb piskot koleso zadne zastavilo,motor sa vytocil to som este staleletel asi 70 zo zastavenym koelsom.Snazil som sa to ustat zo vsetkych sil.Aj sa mi to ako tak podarilo az na to ze ked uz som skoro stal tak som uz bol mimo cesty a skuter som pekne hladucko pustil do travy.Motor vrcal,kuter triasol jak stara komunisticak pracka.Vyberiem zo jarku oprasim ze skusim pridat plyn nic len tocky a nechutny skriplavy zvuk.Vravim si Yes prevody v peecku.Vypnem,volam,cakam,medzi tym rozoberam.Dam dole kryt varia.Samozrejme pedant na dvoch imbusoch :D tak to islo rychlo.Kukam neee pilny hlinikove.Co mi s prevodmy aj kryt prevod rozdzubalo?Tak ze zahram sa na DJ-a zamyxujem so zvonom :D (uplne mimo od nervov) a co to toci sa aj koleso.Wau prevody to niesu.Eeej jasne ze spojka neni ocom.Zle som uvolil pruzinky a ze pakne isli do prec.Tak si vravim ved mam doma staru DR-ku doma vymenim.Doslo auto hodily sme to dnu.Doma dkakujem,rozoberam zistujem.Dam si dole zvon ze vymenim spoku.Spojka 100 peero nic jej nieje ze coo?Kukam remenicu ok.Zhadzujem tu je vsetko ok.Idem do predu.Zhadzujem poloremenicu idem stiahnut vario...z predu nic,otocim a cista ryza :( na cucky.
Tymto sposobom prechadzam na overrange vario do Stage6 ktore je spolu s poloremenicou a lakovacka je v nedohladne :(



Bud ma niekto strasne nema rad alebo neviem v com je problem.
Bye.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Aerox1999
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 738
Dátum registrácie: St Aug 18, 2010 10:01 pm
Skúter: Yamaha Aerox :)
Bydlisko: Jelka Okres Galanta :)

Re: Moj maly Aerox project

#521 Príspevok od užívateľa Aerox1999 » Ne Júl 10, 2011 9:48 pm

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
speedy751
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 738
Dátum registrácie: Ne Jún 14, 2009 8:45 pm
Skúter: Gilera Runner 70cc
Bydlisko: Levice

Re: Moj maly Aerox project

#522 Príspevok od užívateľa speedy751 » Ne Júl 10, 2011 10:11 pm

ouuu toto je neprijemne mooc :(
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Davidian
moderátor
moderátor
Príspevky: 4569
Dátum registrácie: Ne Máj 09, 2010 11:17 am
Skúter: Aprilia SR50R - DERBI GP1 125
Bydlisko: Bratislava - Staré Mesto
Kontaktovať užívateľa:

Re: Moj maly Aerox project

#523 Príspevok od užívateľa Davidian » Po Júl 11, 2011 12:21 am

Fuuu huste, inac ten overrange stageovy je pekne drahy, stoji tolko co cina, hehe..
Nezavidim, snad to rozbehas coskoro!!
@z mobilu

Užívateľov profilový obrázok
modreOKO
motorkár
motorkár
Príspevky: 2472
Dátum registrácie: Po Aug 31, 2009 8:12 pm
Skúter: Yamaha AEROX - Modroocko :)
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Moj maly Aerox project

#524 Príspevok od užívateľa modreOKO » Po Júl 11, 2011 5:10 pm

ah moj boh .. tak to si este dost dobre ustal tu rychlost .. kokos ale takto roztrhnut ,
drzim palec nech to co najskôr spravis, good luck
Yamaha AEROX - r-*projekt*polini corsa 0,7deci,21DO,multivar,elektr.vodna pumpa,Xkevlar...+++najmenej kazivý scooter z fóra

Užívateľov profilový obrázok
rspeed
motorkár
motorkár
Príspevky: 1643
Dátum registrácie: So Aug 11, 2007 1:11 pm
Skúter: Hyena(motor minarelli)+ Gilera Runner ST 125+ Suzuki GSR 600
Bydlisko: Čaňa

Re: Moj maly Aerox project

#525 Príspevok od užívateľa rspeed » Po Júl 11, 2011 6:43 pm

... hlavne by trebalo prist na dovod rozpadnutia toho taniera ... inak si asi najvacsi smoliar na fore - tiez drzim palce ...

Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše skútre"