Gilera Runner 04 by Domco

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
gianmarco1
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 922
Dátum registrácie: So Dec 27, 2008 3:28 am
Skúter: Bianchi
Bydlisko: Košice - Staré Mesto

Re: Gilera Runner 04 by Domco

#276 Príspevok od užívateľa gianmarco1 » So Apr 09, 2011 10:48 pm

Erzo mi len vysvetli jednu vec. Je problem kuknut tri prispevky do zadu kde sa dozvie ze bola domcova?,
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Domco
motorkár
motorkár
Príspevky: 1193
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 1:48 pm
Skúter: Piaggio X8
Bydlisko: Nitra

Re: Gilera Runner 04 by Domco

#277 Príspevok od užívateľa Domco » So Apr 09, 2011 11:30 pm

mne to
Naposledy upravil/-a Domco v Pi Sep 12, 2014 1:37 pm, upravené celkom 1 krát.
Gilera runner => Piaggio X8

matrixko

Re: Gilera Runner 04 by Domco

#278 Príspevok od užívateľa matrixko » So Apr 09, 2011 11:44 pm

preco mi to robite? :D to ozaj mam toho matrixa predat? gilera bola zdicky moj sen.

Užívateľov profilový obrázok
Gilera masturbato
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut Máj 07, 2013 12:31 pm
Skúter: Gilera Runner 50

Re: Gilera Runner 04 by Domco

#279 Príspevok od užívateľa Gilera masturbato » Po Máj 13, 2013 11:53 am

Cau, tvoja Gilera žije :) teraz už 3 týždne brázdi Košice :) Sice som nevedel , že na nej nabúral. Teraz som volal s Pepem po prečítaní tvojich príspevkov mi došlo ze, to bude asi moj stroj o ktorom píšeš. pri predaji mi nič také nespomínal ale nevadí ... Ide veľmi slušne :)

Užívateľov profilový obrázok
Domco
motorkár
motorkár
Príspevky: 1193
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 1:48 pm
Skúter: Piaggio X8
Bydlisko: Nitra

Re: Gilera Runner 04 by Domco

#280 Príspevok od užívateľa Domco » Št Sep 05, 2013 1:30 pm

Zdravim
Naposledy upravil/-a Domco v Pi Sep 12, 2014 1:37 pm, upravené celkom 1 krát.
Gilera runner => Piaggio X8

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Gilera Runner 04 by Domco

#281 Príspevok od užívateľa alcatelko » Št Sep 05, 2013 2:22 pm

po buracke som ju opravoval ja...vymenene vsetky plasty vratane ciernych (co to bolo zohnat dvierka od nadrze v rovnakej farbe ako zvysok ciernych plastov ani nebudem pisat nik by neveril)...sla sada tuning plastov od str8...kedze to chlap dostal do nohy na stred skutra tak najviac utrpela ta cast...bol hlavne uhnuty motor, vyriesil to novy drzial motora, novy tlmic atd...vsetko bolo rozobrate az na kostru a skontrolovane, preskladany motor, nanovo odladeny, vela veci preventivne vymenenych...jediny detail co sa nepodarilo doriesit bolo o 1cm uhnute sedalo (je to skor opticka vada ktoru si vsimne len niekto kto velmi dobre pozna runner alebo sa velmi dlho a velmi pozorne pozera)...skuter je nastastie jednostopy a nie ako ine vraky po buracke a vzdhladom na stav v akom dosiel (ked sa doslova vysypal z auta) tak odisiel ako cukrik (niekde mam este fotky)...nech dalsiemu majitelovi uz len jazdi
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
Domco
motorkár
motorkár
Príspevky: 1193
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 1:48 pm
Skúter: Piaggio X8
Bydlisko: Nitra

Re: Gilera Runner 04 by Domco

#282 Príspevok od užívateľa Domco » Št Sep 05, 2013 6:36 pm

alcatelko
Naposledy upravil/-a Domco v Pi Sep 12, 2014 1:38 pm, upravené celkom 1 krát.
Gilera runner => Piaggio X8

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Gilera Runner 04 by Domco

#283 Príspevok od užívateľa alcatelko » Pi Sep 06, 2013 8:39 am

nasiel som foto po oprave :)
Prílohy
P221111_15.38_[02].jpg
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
Gilera masturbato
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut Máj 07, 2013 12:31 pm
Skúter: Gilera Runner 50

Re: Gilera Runner 04 by Domco

#284 Príspevok od užívateľa Gilera masturbato » Pi Apr 18, 2014 1:25 pm

Caute páni, sorry , ze az teraz :) Konecne moze zacat nova sezona :) La Gileru som mal od noveho roku len 2x vonku . V marci som ju prvy krat vytiahol von , ze sa idem trosku previezt ... Po kratkom povozeni mi gilera stratila vykon a zastavila... vytiekla chladiaca zmes , najprv v soku pozeram , ze mi hori skuter az po sekundach som si uvedomil , ze chladiaca tecie priamo na zohriaty vyfuk co sposobilo extremnu paru ( dym). Vonku bola este poriadna zima a motorka sa prehriala :/ V nadrzke na chladiacu zmes citim benzin? Uz som objednal novu sadu tesneni ale obavam sa , ze to nebude len tym. Chladic som precistil, bolo v nom kopec hrdze aj ked nerozumiem preco ( destilovana voda + evo chladiaca napln modra) ? Roztavilo mi aj prirubu na hlave valca kde sa kotvi hadica chladenia. Teraz cca po mesiaci mi dosli vsetky suciasty ( kevlar remen, pruzina z evosliderom, valecky, tesnia , voditka variatoru aj nova priruba) ....
Priebeh poruchy , mozno hlupy popis ale zatial len ako laik ...
1. Poskodeny remen sposobil vacsie otacky pri nizsej rychlosti , nasledne sa prehrial motor , prdla priruba a mozno aj tesnenia pod hlavou nasledne unik cez prasknutu prirubu , priruba vymenena chladiaca tecie dalej inokadial ...:/ ?! Chladic precisteny. S novou naplnou aj odvzdusnene ( postup z netu...)

2. Prehriatie valca sposobilo poskodenie tesnenia pod hlavou, sposobilo miesanie benzinu s chladiacou zmesou , chladic nestiha? Mal som este jednu prirubu , vymenil som ...cca 7km a chladiaca zas vytiekla a uz tlaci vodu aj okolo hlavy....

Otazky:
1. Staci vymenit tesnenia pod hlavou ?
2. Mohlo sa nieco stat s vodnou pumpou?
3. Je vhodne pouzit na precistnie chladica octovu zmes? Pouzil som ...
4. Po vymene priruby doliata ch. zmes tlaci po zahriati z veka nadrzky ? Doliate medzi max a min nie viac.


Budem velmi rad ak mi s tym pomozete , teda ak sa da. Dakujem a tesim sa na skoru odpoved.

Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše skútre"