FLAME

Vaše pripomienky týkajúce sa všetkého okolo scooter-tuning.sk

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
geetee

FLAME

#1 Príspevok od užívateľa geetee » Pi Mar 09, 2007 12:59 am

:evil: som k... nasrany ze niektory moderatory premazavaju prispevky skrabajuce ich ego, alebo aj celu stranu kecov ktore neboli zdaleka tak OT ako niektore keci moderatorov, rad by som aby si moderatory uvedomili co tu vlastne maju robit, bodlo by upozornenie, alebo odbehnutu temu hodit do noveho prispevku, ale nemazat hlava nehlava! a hlavne veci ktore im lamu ego, ked tu napisu ze toto a toto, a toto, ale to tam je, len inak napisane ako si oni predstavuju. strasne ma v poslednej dobe nasrali, som myslel ze takyto bol len J90 ale stali sa uz aj iny.



UVEDOMTE SA!!!!!!!!!!!!!! ZATIAL VEREJNE FORUM

G

#2 Príspevok od užívateľa G » Pi Mar 09, 2007 1:03 am

aj ja som si vsimol, ze veci, ktore sa nepacia moderatorom jednoducho zrusia....maju na to pravomoc, ale niekedy by stalo za uvazenie. Takymto pristupom dosiahnete mozno to, ze nikto tu nebude davat prispevky. Alebo aj ked niekto da, tak mu to niekto kompetentny vymaze, lebo to nie je podla jeho predstav......trosku viac porozumenia

Užívateľov profilový obrázok
momoo
motorkár
motorkár
Príspevky: 1545
Dátum registrácie: Ne Okt 22, 2006 5:26 pm
Skúter: Piaggio NRG 50 LC, Malaguti F12 LC, Yamaha Bw´s AC -> LC
Bydlisko: calexcity - chladnička na pocity
Kontaktovať užívateľa:

#3 Príspevok od užívateľa momoo » Pi Mar 09, 2007 1:05 am

ja by som aj konkretne menoval ale radsej ne bo dostanem ban :? :evil:
podpis som si este nenastavil

geetee

#4 Príspevok od užívateľa geetee » Pi Mar 09, 2007 1:12 am

momoo napísal:ja by som aj konkretne menoval ale radsej ne bo dostanem ban :? :evil:
aj ja mam nejaky typ, ale hadam sa uvedomi aj sam

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#5 Príspevok od užívateľa theruck » Pi Mar 09, 2007 9:37 am

kto co kedy kde ?
tak sa tu nestazujte na neznameho pachatela ved povedzte rovno alebo mi poslite ss

Užívateľov profilový obrázok
lil_b
moderátor
moderátor
Príspevky: 824
Dátum registrácie: So Feb 11, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať užívateľa:

#6 Príspevok od užívateľa lil_b » Pi Mar 09, 2007 11:07 am

asi hovoria o mne lebo som včera premazal dve témy v bazare
ale tak nehnevajte sa
ked nekde predáva scootra a vy mu tam na dve strany píšete jaký je to super scooter, ale určite je padnutý a 10x sa opýtate či to má papiere.
tak som to dal do jedného, nech napíše či to má papiere a či to padlo a ostatné zmazal....
nechápem čo vás tak s*re
a ked nekdo predáva scootra a ty chceš z neho len stojan, tak mu napíš SS, bude to ovela prehladnejšie....
podpis som si este nenastavil

geetee

#7 Príspevok od užívateľa geetee » Pi Mar 09, 2007 11:53 am

lil_B napísal:asi hovoria o mne lebo som včera premazal dve témy v bazare
ale tak nehnevajte sa
ked nekde predáva scootra a vy mu tam na dve strany píšete jaký je to super scooter, ale určite je padnutý a 10x sa opýtate či to má papiere.
tak som to dal do jedného, nech napíše či to má papiere a či to padlo a ostatné zmazal....
nechápem čo vás tak s*re
a ked nekdo predáva scootra a ty chceš z neho len stojan, tak mu napíš SS, bude to ovela prehladnejšie....
a ty si mu ot om napisal SS?
a ty tiez pises kravyny
Hakim napísal:neaky dobry lauf na speedfight 2 50 LC do 3000SK????nenajde sa dakto?
lil_B napísal:origo?
alebo ladený?
špecifikuj "dobrý"
no je jasne ze caka kdo mu ponokne dobry vyfuk do 3000, a nie nejaku rozbytu sracku, a aj keby niekto netusil ze ladak a ponukol mu seriu, tak si asi vedia povedat ze seriu uz ma, nie?


a k tomu scoot, nebola to podla teba konstruktyvna tema? s nepadnuteho scoot je zrazu buracka, hmmmmmmmmm?


a aj v mojom topicu v bazary sa rozpisaly kraviny, ale co us, ked to niekto nepochopil, a ostatny maju aspon info ci je lepsie kupyt new Kymco alebo honduPS

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#8 Príspevok od užívateľa theruck » Pi Mar 09, 2007 12:19 pm

ja by som to povedal asi takto:
moderator ma pravo moderovat
moderator je moderator lebo chce/vie moderovat
moderator je clovek a ma vlastny nazor a na zaklade toho moderuje
moderator sa nemusi zodpovedat uzivatelovi za svoje ciny kedze sa uzivatel nezodpoveda nikomu za svoje prispevky
kazdy z nas pise OT spravy - moderator je tu od toho aby take spravy posudil a eliminoval. ked budu vsetci pisat k veci nebude treba moderatorov (ani administratorov)
kazdy vie poukazat ze "aj ten napisal aj ten" ale do prdele co ked ta zastavi policajt ze si slopal za volantom povies mu ze aj sused fero slopal?

btw ked mi tento prispevok nejaky moderator zmaze tak mi je to jedno a vobec ma to neurazi a nebudem na nikoho za to nasrany

geetee

#9 Príspevok od užívateľa geetee » Pi Mar 09, 2007 1:21 pm

theruck napísal:ja by som to povedal asi takto:
moderator ma pravo moderovat
moderator je moderator lebo chce/vie moderovat
moderator je clovek a ma vlastny nazor a na zaklade toho moderuje
moderator sa nemusi zodpovedat uzivatelovi za svoje ciny kedze sa uzivatel nezodpoveda nikomu za svoje prispevky
kazdy z nas pise OT spravy - moderator je tu od toho aby take spravy posudil a eliminoval. ked budu vsetci pisat k veci nebude treba moderatorov (ani administratorov)
kazdy vie poukazat ze "aj ten napisal aj ten" ale do prdele co ked ta zastavi policajt ze si slopal za volantom povies mu ze aj sused fero slopal?

btw ked mi tento prispevok nejaky moderator zmaze tak mi je to jedno a vobec ma to neurazi a nebudem na nikoho za to nasrany
ale vcera nemal niekto nic ine na robote asi j.. tolko premazov uz nasralo aj mna

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#10 Príspevok od užívateľa Scarp » Pi Mar 09, 2007 2:53 pm

Ja viem ze aj na mna uz mali narazky ale nikdy som nevymazal nic co by tam ostat malo proste snazime sprehladnit forum nie zakerne mazat prispevky jedine co som zmazal co sa mi nepacilo boli 2 prispevky mierene na mna
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#11 Príspevok od užívateľa theruck » Pi Mar 09, 2007 3:07 pm

ja neverim tomu ze by niekto z moderatorov zmazal nieco dolezite

staci pisat k veci a na inu temu otvorit inu temu a vsetko bude ok

geetee

#12 Príspevok od užívateľa geetee » Pi Mar 09, 2007 3:54 pm

theruck napísal:ja neverim tomu ze by niekto z moderatorov zmazal nieco dolezite

staci pisat k veci a na inu temu otvorit inu temu a vsetko bude ok
ale ved premaz robia tak ze to najprv prehodia do inej temy a potom zmazu, tak co len dat iny nazov tej teme, teda aspon brano to tak robi.

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#13 Príspevok od užívateľa Scarp » Pi Mar 09, 2007 4:02 pm

geetee napísal:
theruck napísal:ja neverim tomu ze by niekto z moderatorov zmazal nieco dolezite

staci pisat k veci a na inu temu otvorit inu temu a vsetko bude ok
ale ved premaz robia tak ze to najprv prehodia do inej temy a potom zmazu, tak co len dat iny nazov tej teme, teda aspon brano to tak robi.
neviem ako ostatni moderatori ale jedine temy co som kedy zmazal boli reklamy na viagru a podobne :lol: vacsinou len menim nazvy alebo presuvam ani prispevky nemam vo zvyku mazat pokial velmi nekricia
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#14 Príspevok od užívateľa theruck » Pi Mar 09, 2007 4:21 pm

geetee napísal:
theruck napísal:ja neverim tomu ze by niekto z moderatorov zmazal nieco dolezite

staci pisat k veci a na inu temu otvorit inu temu a vsetko bude ok
ale ved premaz robia tak ze to najprv prehodia do inej temy a potom zmazu, tak co len dat iny nazov tej teme, teda aspon brano to tak robi.
nie vzdy sa to tak da robit napriklad ked mas neco jk veci a potom nie k veci a potom zase k veci tak sa to neda rozdelit na 3 casti ale iba na 2 a ako som ti pisal do ss nie vzdy ma kazdy naladu citat to cele a ked uz citam a siesty prispevok je typu ok alebo smajlik tak aj j aby som to zmazal v sekunde hned

FastHaly

#15 Príspevok od užívateľa FastHaly » Pi Mar 09, 2007 4:33 pm

ako je dobre sa to tu o to starat a mazat OT ale aj to treba z mierov a nie rovno vsetko

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#16 Príspevok od užívateľa theruck » Pi Mar 09, 2007 4:39 pm

ake vsetko? ved uz mi konecne niekto povedzte co take plodne a uzitocne vam odtialto zmizlo?

Užívateľov profilový obrázok
qyxza
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 459
Dátum registrácie: Po Mar 20, 2006 8:03 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

#17 Príspevok od užívateľa qyxza » Pi Mar 09, 2007 4:41 pm

FastHaly napísal:ako je dobre sa to tu o to starat a mazat OT ale aj to treba z mierov a nie rovno vsetko
no len každý má svoju mieru :-) ide o to robiť kompromisy a nie to tu "vyčistiť" za každú cenu. ale tak ako hovorí admin príspevky typu "ok" alebo nejaký smajlíci...no tak to mažem aj ja. celé temy to sa mi ešte nepodarilo a príspevky podľa uváženia. a ku tomu že nejaké príspevky niekomu "škriabu ego" či ako to GeeTee napísal...on vie koho myslí a ten dotyčný asi vie že ide o neho. poriadok musí byť a kto nič nerobí nič nepokazí.
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#18 Príspevok od užívateľa Scarp » Pi Mar 09, 2007 4:47 pm

:lol: uz aspon viem preco na motoride zaviedli moderatorov ako anonymov proste tam je to ucet ku ktoremu ma viac ludi heslo a tak sa maze lebo tam kazdy otvorene nadava na moderatorov ale tam sa inak spamuje
podpis som si este nenastavil

aumirek
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 754
Dátum registrácie: Št Nov 02, 2006 11:36 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Klimkovice Ostravsko

#19 Príspevok od užívateľa aumirek » Pi Mar 09, 2007 4:53 pm

Scarp napísal:Ja viem ze aj na mna uz mali narazky ale nikdy som nevymazal nic co by tam ostat malo proste snazime sprehladnit forum nie zakerne mazat prispevky jedine co som zmazal co sa mi nepacilo boli 2 prispevky mierene na mna
nemám problém s tvými příspěvky ani mazáním jen takovej postřeh pokud smažeš příspěvěk mířenej proti tobě je to dle mne netaktické poněvadž každej potom řekne že mažeš co je proti tobě a nehodnotím jestlis měl pravdu nebo ne v tomto případě je asi lépe na to odpovědět a nemazat at si udělá každej svuj názor a neber to jako výtku nebo nespokojenost.A ono i s tím OT to není tak jednoduché někdy se to rozbehne od tématu ale ono nakonec všechno souvisí se vším a pokud je to s dobrým umyslem tak se nic neděje

Užívateľov profilový obrázok
Scarp
motorkár
motorkár
Príspevky: 1412
Dátum registrácie: Po Aug 28, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený

#20 Príspevok od užívateľa Scarp » Pi Mar 09, 2007 4:59 pm

aumirek napísal:
Scarp napísal:Ja viem ze aj na mna uz mali narazky ale nikdy som nevymazal nic co by tam ostat malo proste snazime sprehladnit forum nie zakerne mazat prispevky jedine co som zmazal co sa mi nepacilo boli 2 prispevky mierene na mna
nemám problém s tvými příspěvky ani mazáním jen takovej postřeh pokud smažeš příspěvěk mířenej proti tobě je to dle mne netaktické poněvadž každej potom řekne že mažeš co je proti tobě a nehodnotím jestlis měl pravdu nebo ne v tomto případě je asi lépe na to odpovědět a nemazat at si udělá každej svuj názor a neber to jako výtku nebo nespokojenost.A ono i s tím OT to není tak jednoduché někdy se to rozbehne od tématu ale ono nakonec všechno souvisí se vším a pokud je to s dobrým umyslem tak se nic neděje
Ak sa niekomu nepaci co robim ok v poho nech mi napise SS ale uznaj ze odpisovat im na narazky na mna v teme bazar je cisty spam :wink:
podpis som si este nenastavil

aumirek
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 754
Dátum registrácie: Št Nov 02, 2006 11:36 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Klimkovice Ostravsko

#21 Príspevok od užívateľa aumirek » Pi Mar 09, 2007 5:09 pm

Scarp napísal:
aumirek napísal: nemám problém s tvými příspěvky ani mazáním jen takovej postřeh pokud smažeš příspěvěk mířenej proti tobě je to dle mne netaktické poněvadž každej potom řekne že mažeš co je proti tobě a nehodnotím jestlis měl pravdu nebo ne v tomto případě je asi lépe na to odpovědět a nemazat at si udělá každej svuj názor a neber to jako výtku nebo nespokojenost.A ono i s tím OT to není tak jednoduché někdy se to rozbehne od tématu ale ono nakonec všechno souvisí se vším a pokud je to s dobrým umyslem tak se nic neděje
Ak sa niekomu nepaci co robim ok v poho nech mi napise SS ale uznaj ze odpisovat im na narazky na mna v teme bazar je cisty spam :wink:
nevím o co tam v tom bazaru šlo nečetl jsem to asi takže nemou soudit ale chtěl jsem tím říct pokud smažeš něco proti tobě dá se to zneužít i když máš třeba pravd

Užívateľov profilový obrázok
kukolarik
moderátor
moderátor
Príspevky: 2142
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 7:11 pm
Skúter: nemam moto
Bydlisko: BA-Dubravka, 48°19'04.10"N 17°03'50.10"E
Kontaktovať užívateľa:

#22 Príspevok od užívateľa kukolarik » Pi Mar 09, 2007 5:20 pm

aumirek napísal:
Scarp napísal:Ja viem ze aj na mna uz mali narazky ale nikdy som nevymazal nic co by tam ostat malo proste snazime sprehladnit forum nie zakerne mazat prispevky jedine co som zmazal co sa mi nepacilo boli 2 prispevky mierene na mna
nemám problém s tvými příspěvky ani mazáním jen takovej postřeh pokud smažeš příspěvěk mířenej proti tobě je to dle mne netaktické poněvadž každej potom řekne že mažeš co je proti tobě a nehodnotím jestlis měl pravdu nebo ne v tomto případě je asi lépe na to odpovědět a nemazat at si udělá každej svuj názor a neber to jako výtku nebo nespokojenost.A ono i s tím OT to není tak jednoduché někdy se to rozbehne od tématu ale ono nakonec všechno souvisí se vším a pokud je to s dobrým umyslem tak se nic neděje
Toto by som zhrnul ako zneuzitie pravomoci

Pravdu maju aj moderatory, komu sa chce citat 15 stran kde je 7-8 prispevkov uzitocnych?

Ja by som bol za taketo riesienie:

V sekcii motor/optika/atd casom uzamknut temu a dat si namahu a napisat akesi zhrnutie, teda vyhodit nepotrebne prispevky a nechat tam len ti e k veci, smajlov bez otazok...

V sekcii volna diskusia/bazar/pripomienky nemazat prispevky, jednoznacne len nevhodne nadavky, reklamy na blbosti a jasny spam, pripadne co to od veci... Volna diskusia je volna a ked raz napisem, ze telefonovat na mobile je blbost a na to sa ozve dakto, ze on telefonuje, tak ci je blazen, ja mu na to ze ano, on sa bude rozculovat, pokial to nebude vulgarne, nechaj to tam, je to volna diskusia a nie je od veci, lebo sa okrajovo tyka moto...
Ked da niekto temu, ze babany su lacne v tescu ale idem tam na scoote, takze sa to tyka, jasne ze delete, je to hlupost... dufam pochopitelneeee.

Ale zas chapem aj zahltenie servera a diskoveho priestora

Raz Theruck niekde pisal, ze idealne by bolo dosiahnut strukturu informacii. Na motoride existuju preto clanky a moznost ich pridavanaia.
Ja by som tu ocenil tuto moznost, ako aj vyjadrenia majitelov ku svojim moto ale aj clanky typu: Ako som robil XXX ako prebieha vymena oleja, rozne uzitocne tabulky a podobne.. keby bola moznost pridat clanok, iste by sa tu pozbieralo zopar a bolo by to viac navstevovanejsie...

Co na to admin?
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
4BALL
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 640
Dátum registrácie: St Aug 30, 2006 12:44 am
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Svidník
Kontaktovať užívateľa:

#23 Príspevok od užívateľa 4BALL » Pi Mar 09, 2007 5:28 pm

Nechcem sa do veduceho miesat ale navrhol by som aby bol moderatorom GEETEE nic proti ani nic za .. mozno to bude lepsie (si myslim) :wink:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
lil_b
moderátor
moderátor
Príspevky: 824
Dátum registrácie: So Feb 11, 2006 4:39 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať užívateľa:

#24 Príspevok od užívateľa lil_b » Pi Mar 09, 2007 6:08 pm

4BALL napísal:Nechcem sa do veduceho miesat ale navrhol by som aby bol moderatorom GEETEE nic proti ani nic za .. mozno to bude lepsie (si myslim) :wink:
možno máš pravdu, ale GT nemá čas sa ani najesť a vysr@ť ne to ešte moderovať..
podpis som si este nenastavil

geetee

#25 Príspevok od užívateľa geetee » Pi Mar 09, 2007 7:54 pm

lil_B napísal:
4BALL napísal:Nechcem sa do veduceho miesat ale navrhol by som aby bol moderatorom GEETEE nic proti ani nic za .. mozno to bude lepsie (si myslim) :wink:
možno máš pravdu, ale GT nemá čas sa ani najesť a vysr@ť ne to ešte moderovať..
zato zas mi tu od polnoci do tretej rano nema kto odpisovat :-D tak musim ist spat

Napísať odpoveď

Návrat na "Pripomienky"