Pravidlá bazáru

Vaše pripomienky týkajúce sa všetkého okolo scooter-tuning.sk

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
BAJO1977

#26 Príspevok od užívateľa BAJO1977 » Št Okt 18, 2007 6:02 pm

ani ja nie som,za hlasovanie,ak to prejde tak hociaky blbec ktory sa tu zaregistruje tak zatapetuje celu stranku s hlupostami ktore chce predat,len aby ostal TOP(pozri si napr.KEXIK.SK)a pochopite.Ved ked niekto nieco z vas kupil,a vie ,ze niekto to zhana tak nech mu posle ss,a je po probleme,ale ako pozeram,chcete tu z toho zrobit" saradu"INAK POTOM VELA STASTIA,A PEVNYCH NERVOV ADMINOVY PRI MAZANI INZERATOV.....

Užívateľov profilový obrázok
Look
moderátor
moderátor
Príspevky: 1161
Dátum registrácie: Ut Jan 10, 2006 12:12 am
Skúter: -TUNING.SK
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

#27 Príspevok od užívateľa Look » Št Okt 18, 2007 6:36 pm

Toto je original žabo-myšia vojna, ponukam jedno vychodisko, kto chce nech sa stotožni kto nie, tam su dvere (hore v pravo , križik). Tie pravidla som pre iste veci doplnil, a maju svoje opodstatnenie. Ustupok navrhujem ze sa v bazare spravi tema..OSTATNE VECI, a tam si predavajte a kupujte co chcete samozrejme nevhodne aj tak zmazem, ved cas ukaze ake to bude neprehladne, presne tak ako by bolo casom kebyze to ide vsetko priamo do bazaru. Tod vyjadrenie k teme.

FastHaly

#28 Príspevok od užívateľa FastHaly » Št Okt 18, 2007 6:40 pm

jj tak sprav tu temu do bazaru a bude pokoj vy co tam nechcete nebudete tam tukat a je pokoj
a jean nemyslel som to ze TheRuck je proti cine to sme velka vatsina co to tvrdime...

Užívateľov profilový obrázok
Look
moderátor
moderátor
Príspevky: 1161
Dátum registrácie: Ut Jan 10, 2006 12:12 am
Skúter: -TUNING.SK
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

#29 Príspevok od užívateľa Look » Št Okt 18, 2007 6:42 pm

Aj ja som proti cine, a ma stym dakto problem ? Ides chudaka therucka utlacat za jeho nazor? a tak co, nechaj ho ...teraz bude utlacany :D

BAJO1977

#30 Príspevok od užívateľa BAJO1977 » Št Okt 18, 2007 7:44 pm

Look a ja som proti takym chudakom ako si ty,aj ostatnym co meriate ludi podla moto ci je cina,ci nie"znackovy jazci"forum je o ludoch,vztahoch,a jazdeniu hoci aj keby tu boli scootre z mongolska,mozes to kludne zmazat,ved si PAN MODERATOR...

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

#31 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Okt 18, 2007 10:25 pm

chlapci, odbiehate od temy... :? :!: :wink:
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#32 Príspevok od užívateľa theruck » Št Okt 18, 2007 10:26 pm

kukolarik napísal:Ja som za hlasovanie, ktore bude prebiehat 30 dni a vacsina sa vyjadri...
o com chces hlasovat? davam ja hlasovat o tom ze v tvojom podniku kde mas mat same fromula 1 rekvizity aby som si tam mohol vystavit svojho trabanta? tiez tam chodi/bude chodit komunita ludi co by to mozno ocenila...
ked tu bude bazar na secko tak sem budu chodit ludia kvoli bazaru len preto lebo je to tu forum ktore ma vela uzivatelov a skor ci neskor sem zacne nekdo davat iba reklamu tak jak je to na motoride. strasna inzercia a kazdych 5 inzeratov je nejaky dement co ma predajnu na pouzite veci...
bolo to tu volne. dosiahlo to urcitu neunosnu uroven. ten co to tu prevadzkuje/vlastni s tym nesuhlasi tak je to jeho vec. nemyslim si ze by to niekomu z nas uskodilo prave naopak.
a za 30 dni sa tu vyjadri 25 ludi zo 700 to je teda demokracia :)
Naposledy upravil/-a theruck v Št Okt 18, 2007 10:31 pm, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#33 Príspevok od užívateľa theruck » Št Okt 18, 2007 10:30 pm

BAJO1977 napísal:Look a ja som proti takym chudakom ako si ty,aj ostatnym co meriate ludi podla moto ci je cina,ci nie"znackovy jazci"forum je o ludoch,vztahoch,a jazdeniu hoci aj keby tu boli scootre z mongolska,mozes to kludne zmazat,ved si PAN MODERATOR...
a ty si bol uz na nejakom zraze a bavil si sa s tym chudakom?

Užívateľov profilový obrázok
owwidius
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 594
Dátum registrácie: Po Jún 05, 2006 11:55 pm
Skúter: Suzuki V-Strom 650 ABS 2007
Bydlisko: Bratislava - Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

#34 Príspevok od užívateľa owwidius » Št Okt 18, 2007 10:34 pm

anyway, ked by tam mali byt veci aj mimo skutra tak asi jedine v podkategorii, inak by to bola blbost keby to malo byt vsetko pomiesane..
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#35 Príspevok od užívateľa alcatelko » Št Okt 18, 2007 10:49 pm

komercne forum na komercnej stranke...cize kto si ho plati ten je sef :) a ked su raz nejake pravidla tak treba dodrziavat...ved od demokracie k annarchii je blizko...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

BAJO1977

#36 Príspevok od užívateľa BAJO1977 » Št Okt 18, 2007 10:50 pm

Na scooter zraze som nebol,chodim vacsinou na normalne moto zrazy,a hlavne tu na vychode,aj to len odkedy mam maxaca,na velkej som nechodil,lebo som nemal na moto vodicak,tak len ako divak,kam smeruje tvoja otazka?

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#37 Príspevok od užívateľa alcatelko » Št Okt 18, 2007 10:51 pm

BAJO1977 napísal:Na scooter zraze som nebol,chodim vacsinou na normalne moto zrazy,a hlavne tu na vychode,aj to len odkedy mam maxaca,na velkej som nechodil,lebo som nemal na moto vodicak,tak len ako divak,kam smeruje tvoja otazka?
ze nadavas na niekoho koho si v zivote nevidel a nepoznas ho...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#38 Príspevok od užívateľa theruck » Št Okt 18, 2007 10:51 pm

BAJO1977 napísal:Na scooter zraze som nebol,chodim vacsinou na normalne moto zrazy,a hlavne tu na vychode,aj to len odkedy mam maxaca,na velkej som nechodil,lebo som nemal na moto vodicak,tak len ako divak,kam smeruje tvoja otazka?
smeruje tam ze si tu 3 dni aj s cestu a nadavas tu niekomu kdo to tu zalozil do chudakov

BAJO1977

#39 Príspevok od užívateľa BAJO1977 » Št Okt 18, 2007 11:03 pm

Mozno,ze tu nie som dlho,ani nemam zaujem o bazar,ale ucite by som tu nezhadzoval chlapcov,co maju cinske scootre,to mi pripada,ako v skolke,ze ak niekto nenosi NIKE,alebo ADIDAS,tak s tym sa nekamaratime,ten nie je jednym z nas.Ved ani vy ich nepoznate,a hned su odsudeny,lebo maju cinu.....

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#40 Príspevok od užívateľa theruck » Št Okt 18, 2007 11:04 pm

BAJO1977 napísal:Mozno,ze tu nie som dlho,ani nemam zaujem o bazar,ale ucite by som tu nezhadzoval chlapcov,co maju cinske scootre,to mi pripada,ako v skolke,ze ak niekto nenosi NIKE,alebo ADIDAS,tak s tym sa nekamaratime,ten nie je jednym z nas.Ved ani vy ich nepoznate,a hned su odsudeny,lebo maju cinu.....
chod sa oplachnut s vlaznou vodou a potom navstiv temu o cinskych skutroch

Užívateľov profilový obrázok
kukolarik
moderátor
moderátor
Príspevky: 2142
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 7:11 pm
Skúter: nemam moto
Bydlisko: BA-Dubravka, 48°19'04.10"N 17°03'50.10"E
Kontaktovať užívateľa:

#41 Príspevok od užívateľa kukolarik » Št Okt 18, 2007 11:15 pm

theruck napísal:
kukolarik napísal:Ja som za hlasovanie, ktore bude prebiehat 30 dni a vacsina sa vyjadri...
o com chces hlasovat? davam ja hlasovat o tom ze v tvojom podniku kde mas mat same fromula 1 rekvizity aby som si tam mohol vystavit svojho trabanta? tiez tam chodi/bude chodit komunita ludi co by to mozno ocenila...
ked tu bude bazar na secko tak sem budu chodit ludia kvoli bazaru len preto lebo je to tu forum ktore ma vela uzivatelov a skor ci neskor sem zacne nekdo davat iba reklamu tak jak je to na motoride. strasna inzercia a kazdych 5 inzeratov je nejaky dement co ma predajnu na pouzite veci...
bolo to tu volne. dosiahlo to urcitu neunosnu uroven. ten co to tu prevadzkuje/vlastni s tym nesuhlasi tak je to jeho vec. nemyslim si ze by to niekomu z nas uskodilo prave naopak.
a za 30 dni sa tu vyjadri 25 ludi zo 700 to je teda demokracia :)
vies co veduci, v podstate mas pravdu, sme tu na cudzej pode, tak to musim e tak brat, ze sme na navseteve... v niecom mas pravdu, no v niecom si zase dost uzkoprsý...
podpis som si este nenastavil

BAJO1977

#42 Príspevok od užívateľa BAJO1977 » Št Okt 18, 2007 11:18 pm

pravdu povediac citat sa mi to nechce,je toho vela a ani sa vadit nebudem,nie je to ciel s ktorym som sa zaregistroval na tomto fore,prave naopak prisiel som sem nachadzat ludi z rovnakym zaujmom,(aj na cinskych scootroch)ja som mierumilovny clovek,a bazar si spravujte ako chcete,aj tak to spravite po svojom,su to vase temy,ja som sa vyjadril,ze zmiesany bazar sem nepatri,tuto temu beriem za uzavretu pre mna....

Užívateľov profilový obrázok
Look
moderátor
moderátor
Príspevky: 1161
Dátum registrácie: Ut Jan 10, 2006 12:12 am
Skúter: -TUNING.SK
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

#43 Príspevok od užívateľa Look » Pi Okt 19, 2007 1:32 am

BAJO1977 napísal:Look a ja som proti takym chudakom ako si ty,aj ostatnym co meriate ludi podla moto ci je cina,ci nie"znackovy jazci"forum je o ludoch,vztahoch,a jazdeniu hoci aj keby tu boli scootre z mongolska,mozes to kludne zmazat,ved si PAN MODERATOR...
No ked uz som aj taky titulovany podla teba, hore mas HLADAT, najdi co len jeden prispevok kde som dakoho osocil zato ze chodi na cine, to ze poviem ze nemam rad cinu neznamena ze odsudzujem toho co ju ma, napr taky Josto, alebo iní chalani z okolia, fajn pospasujeme cina atd, ale nikdy si nedovolim osocit dakoho kto ma cinu a nato si daj pozor do buducna ked ma budes takto titulovat

Užívateľov profilový obrázok
jean
motorkár
motorkár
Príspevky: 1294
Dátum registrácie: So Júl 14, 2007 9:29 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Cabaj

#44 Príspevok od užívateľa jean » Pi Okt 19, 2007 11:26 am

Jéžiš marja, čo to tu zas idete rozoberať o číňanoch :shock:, šak som len napísal, že theruck ich nemá rád a je to jeho vec a vy tu zas ťaháte bojove zastavy kurňa. Admin povedal, že bazár ostane tak jak je a tým to končí. A včuľ zmazať a hotovo. Asi som mu mal rovno napísať SS a bol by pokoj. Jak tu sa niekto hneď ide uchýtať bez toho, aby si poriadne prečítal vetu, že LOOK :?
podpis som si este nenastavil

Zamknuté

Návrat na "Pripomienky"