diskusia k pravidlam fora

Vaše pripomienky týkajúce sa všetkého okolo scooter-tuning.sk

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
TomasARN
moderátor
moderátor
Príspevky: 6105
Dátum registrácie: Ne Júl 29, 2007 11:35 am
Skúter: Kawasaki ER-6n, 2009
Bydlisko: Bratislava, S 48.196.08° V 17.028.10°
Kontaktovať užívateľa:

Re: diskusia k pravidlam fora

#51 Príspevok od užívateľa TomasARN » Ut Mar 05, 2013 5:10 pm

presne toho nazoru som aj ja

Užívateľov profilový obrázok
deltoro5784
motorkár
motorkár
Príspevky: 4450
Dátum registrácie: Ne Júl 20, 2008 12:54 pm
Skúter: Honda VFR 800 V4
Bydlisko: Zlaté Moravce
Kontaktovať užívateľa:

Re: diskusia k pravidlam fora

#52 Príspevok od užívateľa deltoro5784 » Ut Mar 05, 2013 6:00 pm

Aj ja.

Send from International Space Station
Keeway Focus 50@70 2006 - 2010
Honda CBF 125 2009 - 2012
Honda VFR 800 V-Tec 2012 -

Užívateľov profilový obrázok
Look
moderátor
moderátor
Príspevky: 1161
Dátum registrácie: Ut Jan 10, 2006 12:12 am
Skúter: -TUNING.SK
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Re: diskusia k pravidlam fora

#53 Príspevok od užívateľa Look » St Mar 06, 2013 12:00 am

Mam vyhrady voci tomu ked sa linkuje nieco co sa predava na shope, viem nepoznas cely shop ani nik iny a od toho som tu ja aby som ho nahradil.
Robim reklamu a podporu iba scoteru na fore, cize robim reklamu sebe na svojej stranke.rozumieme si?
Odoslané korenšpondenčným lístkom

Užívateľov profilový obrázok
Wasi
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Po Mar 05, 2012 6:10 am
Skúter: Jawa 353, Vespa GTS300
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: diskusia k pravidlam fora

#54 Príspevok od užívateľa Wasi » St Mar 06, 2013 12:18 am

Mne pride tato politika ferová, nie z pohladu ze je Look moj znamy. Ale tak isto by som to robil ja a ruku na srdce, myslim ze hocikto iny.
O to viac keby to bolo mojim chlebom. Vlsatne cudujem sa, ze je to tu az teraz..Taketo veci su zakazane na neziskových forach podobneho zamerania, nieto este shop vs. shop.

Užívateľov profilový obrázok
Look
moderátor
moderátor
Príspevky: 1161
Dátum registrácie: Ut Jan 10, 2006 12:12 am
Skúter: -TUNING.SK
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Re: diskusia k pravidlam fora

#55 Príspevok od užívateľa Look » St Mar 06, 2013 12:26 am

duky5 napísal:aha aj my to máme a lacnejšie :-)
Toto dufam ze bere ako joke, lacnejsie ako cina nieje nic, takze nechapem tu poznamku, a nemienim podporovat nieco co podkopava mna sameho. A k tym cenam, kazdy jeden z fora kto sa namna obratil dostal zlavu a cenu lepsiu ako inde, ale na cinu sa skutocne cena spravit neda.

Btw: k tym holderom, pol roka sa tu plakalo ze niesu a su iba u luisa za nenormalne prachy, naskladnil som ich v hojnom pocte na shop z nemecka a predavam ich na polovicnu cenu ako inde, cast som som predal aj na campe, a hadam nebudes cakat ze tu teraz budem propagovat nieco co je lacnejsie ako moj nakup

Užívateľov profilový obrázok
Wasi
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Po Mar 05, 2012 6:10 am
Skúter: Jawa 353, Vespa GTS300
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: diskusia k pravidlam fora

#56 Príspevok od užívateľa Wasi » St Mar 06, 2013 12:52 am

Ocividne to tu niektory ludia neberu ako komunitu, ale ako sprostredkovatela informacii v podobe anarchie. Co je horsie, ze takymto stylom nepodrivaju nohy len vedeniu ale aj sebe.
Mozno by zmenili nazor a pochopili keby videli kolko telefonatov, vyjazdov a rokovani stalo za blbymi dvoma dnami letneho mesiaca. Pre tie dva dni zacinaju vybavovania uz teraz...
Neviem si predstavit najma slovensky shop ktory by toto robil pre svojich zakaznikov. Navyse, ak je taka akcia stratova.. Mozno tam clovek usetri 3€, ale ten shop na neho zvysoka slusne "kašle".
A uz vonkoncom sa nemieni bavit o tom ci sa neda spravit cena...
Naposledy upravil/-a Wasi v St Mar 06, 2013 2:09 am, upravené celkom 3 krát.

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: diskusia k pravidlam fora

#57 Príspevok od užívateľa duky5 » St Mar 06, 2013 12:58 am

ponuku naozaj nepoznam, o vas eshop som sa prestal zaujimat ked som si chcel kupit nieco na skuter a na nexus tam bol holy prd a vsetko som si objednal z holandska.

tempomat mam z lujza, nad cenou som neplakal...ale viem ze sa to zhanalo, tak ked som to objavil na nemenovanej stranke, dal som to sem ako tip v spravnej teme, v dobre viere "pomoct"

s cenou som to myslel takmer vazne, je slusna, rozdiel v cene cca 1euro je nic a keby som si mal vybrat medzi nakupom v cine a tu, tak beriem vas.

akurat je v slusnej spolocnosti ferove aspon cloveku povedat, kludne aj sablonovou odpovedou v SS alebo rovno v prispevku, preco bol jeho prispevok upraveny/odstraneny

drobny detail k eshopu...neznasam obchody kde nie je jasne uvedene, ci je produkt skladom alebo nie. na eshopoch kde nakupujem s tym problem nie je...
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: diskusia k pravidlam fora

#58 Príspevok od užívateľa theruck » St Mar 06, 2013 1:03 am

duky odstranim ti prispevok lebo je OT a netyka sa pravidiel fora :)

Užívateľov profilový obrázok
SnoopyBA
moderátor
moderátor
Príspevky: 2538
Dátum registrácie: St Máj 23, 2012 12:15 pm
Skúter: Honda Vision 110
Bydlisko: Bratislava

Re: diskusia k pravidlam fora

#59 Príspevok od užívateľa SnoopyBA » St Mar 06, 2013 8:10 am

Forum treba nejakým spôsobom dotovať a podporovať, to je každému nad slnko jasnejšie.. Ale tiež som sa ešte nestretol s tým, že by sa mazali na nejakom fore linky z konkurenčných eshopov. (možno navštevujem tie "iné", kde sa to tak nerobí :D) Samozrejme sa to "majiteľom" a tvorcom fora nepáči, no NIKDY sa tam žiadne linky nemazali..

TomasARN
moderátor
moderátor
Príspevky: 6105
Dátum registrácie: Ne Júl 29, 2007 11:35 am
Skúter: Kawasaki ER-6n, 2009
Bydlisko: Bratislava, S 48.196.08° V 17.028.10°
Kontaktovať užívateľa:

Re: diskusia k pravidlam fora

#60 Príspevok od užívateľa TomasARN » St Mar 06, 2013 8:15 am

Wasi napísal:Taketo veci su zakazane na neziskových forach podobneho zamerania, nieto este shop vs. shop.
Som uz mimo charakteru temy, ale nesuhlasim. Napriklad akva.sk ma vlastne forum, kde to prevadzkuje/vlastni majitel e-shopu a pritom nie je problem mat na fore zoznam predajni z celeho slovenska ci uz kamene alebo internetove, linky ineho obchodu sa nemazu. Zakaznikov si ziskal pristupom, velmi rychlim vybavenim objednavok, vernostnými bodmi. Aj ked ceny nema lacnejsie ako inde, skor drahsie, ale celkovymi sluzbami ma kseft.

Teraz k veci. Je to pravo looka alebo therucku, nakolko je to ich forum, ich e-shop, cize ako si nastavia podmienky je na nich, nezostava nic ine, iba to respektovat alebo ist prec, ale pointa mojej otazky smerovala k tomu, ze to ma byt jednoznacne napisane v pravidlach a nie vseobecne, ze viditelna reklama je zakazana. Prispevok co som napriklad ja dal (a nie som jediny) nebola reklama, nakolko nemam potrebu robit niekomu reklamu, ale rada, kde vie niekto nieco kupit alebo podla nich si vybrat presny model a objednat uz moze aj tu. Nepisal som, ze tu je link na obchod, tam to kup, ale prispevok bol bez vysvetlenia vymazany

Užívateľov profilový obrázok
Davidian
moderátor
moderátor
Príspevky: 4569
Dátum registrácie: Ne Máj 09, 2010 11:17 am
Skúter: Aprilia SR50R - DERBI GP1 125
Bydlisko: Bratislava - Staré Mesto
Kontaktovať užívateľa:

Re: diskusia k pravidlam fora

#61 Príspevok od užívateľa Davidian » St Mar 06, 2013 10:09 am

Ja som nemazau nist nikomu, heeej!?

..TapaTalked..

TomasARN
moderátor
moderátor
Príspevky: 6105
Dátum registrácie: Ne Júl 29, 2007 11:35 am
Skúter: Kawasaki ER-6n, 2009
Bydlisko: Bratislava, S 48.196.08° V 17.028.10°
Kontaktovať užívateľa:

Re: diskusia k pravidlam fora

#62 Príspevok od užívateľa TomasARN » St Mar 06, 2013 10:18 am

Davidian, ty nie. Ako mne je uplne jedno, ze sa to zmazalo, to ma netrapi, iba princip. Este bol zmazany aj link na variator toho co sa pytal, ci ten mu bude pasovat, lebo link bol na obchod mini....... proste iny ako je obchod na fore. Staci lepsie specifikovat pravidla a je to bez problemov

Užívateľov profilový obrázok
Davidian
moderátor
moderátor
Príspevky: 4569
Dátum registrácie: Ne Máj 09, 2010 11:17 am
Skúter: Aprilia SR50R - DERBI GP1 125
Bydlisko: Bratislava - Staré Mesto
Kontaktovať užívateľa:

Re: diskusia k pravidlam fora

#63 Príspevok od užívateľa Davidian » St Mar 06, 2013 10:24 am

Ja som v noci špeci fikoval, ale nie pravidla, ale frajerku..

..TapaTalked..

Užívateľov profilový obrázok
gianmarco1
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 922
Dátum registrácie: So Dec 27, 2008 3:28 am
Skúter: Bianchi
Bydlisko: Košice - Staré Mesto

Re: diskusia k pravidlam fora

#64 Príspevok od užívateľa gianmarco1 » St Mar 06, 2013 5:13 pm

inak už keď je debata o e-shope, tak mam jednu zaludnu otazku priamo na Look-a. viem ze kupna sila je na prd, kupuju sa veci za 5 eur, ale ak by chcel clovek ako JA kupit viac veci ale nema tak velku hotovost, resp. si nemoze dovolit dat naraz tolko penazi je moznost po dohodne nejake 2-3 splatky? viem ze cez Quattro a homed credit sa ti to asi neoplati. odpovede ako: dosetri a kup si to neberiem :)
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Davidian
moderátor
moderátor
Príspevky: 4569
Dátum registrácie: Ne Máj 09, 2010 11:17 am
Skúter: Aprilia SR50R - DERBI GP1 125
Bydlisko: Bratislava - Staré Mesto
Kontaktovať užívateľa:

Re: diskusia k pravidlam fora

#65 Príspevok od užívateľa Davidian » St Mar 06, 2013 6:24 pm

ved navrhni navysenie.. spiste si zmluvu, a mozno sa dohodnete..

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: diskusia k pravidlam fora

#66 Príspevok od užívateľa theruck » St Mar 06, 2013 8:15 pm

gianmarco1 napísal:inak už keď je debata o e-shope, tak mam jednu zaludnu otazku priamo na Look-a. viem ze kupna sila je na prd, kupuju sa veci za 5 eur, ale ak by chcel clovek ako JA kupit viac veci ale nema tak velku hotovost, resp. si nemoze dovolit dat naraz tolko penazi je moznost po dohodne nejake 2-3 splatky? viem ze cez Quattro a homed credit sa ti to asi neoplati. odpovede ako: dosetri a kup si to neberiem :)
zalozna to isti

Užívateľov profilový obrázok
Look
moderátor
moderátor
Príspevky: 1161
Dátum registrácie: Ut Jan 10, 2006 12:12 am
Skúter: -TUNING.SK
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Re: diskusia k pravidlam fora

#67 Príspevok od užívateľa Look » St Mar 06, 2013 10:36 pm

2gian na vsetkom sa vieme dohodnut , btw: na ceteleme a quatrach sa uz tiez pracuje ,

2 Tomas ARN dakujem za konstruktivnu kritiku budem robit vsetko co sa da aby sme sa podobnym veciam do buducna vyhli, taktiez je tu vernostny system a to v podobe zliav na dalsiu objednavku (tj kazdou objednavkou si zabezpecis zlavu 3% na dalsiu , pripadne ak mas objednane nad 150e je tam 5% zlava, ale vsak to davam aj bez ceremonii) ale planujem prejst na to ako si spominal ,suma sa bude systemom pocitat na body, to bude este viac zaujimavejsie ci uz potom na benefity pripadne ako zlava z objednavky,

2 Duky: mrzi ma ze si si nenasiel na shope co si hladal, vela sa od vtedy zmenilo ako si kukal, a ako sa aj vela ludi presvedcilo, vzdy sa daju zohnat aj veci ktore niesu v eshope a mnohokrat lacnejsie ako v holandsku ci nemecku staci sa opytat od toho som tu, ponuka sa neustale rozsiruje a uz sa to taha aj na motorky kde najdes aj skutrove zakladne veci vid www.motozone.sk

no vramci mojho vnutorneho uspokojenia, ak mi chcete miesto kritiky aj dakedy pomoct, tak skuste sem tam novacika nasmerovat na tuning pripadne priamo na mna, vas to nezabije, cloveku v konecnom dosledku pomoze a mne tiez.

TomasARN
moderátor
moderátor
Príspevky: 6105
Dátum registrácie: Ne Júl 29, 2007 11:35 am
Skúter: Kawasaki ER-6n, 2009
Bydlisko: Bratislava, S 48.196.08° V 17.028.10°
Kontaktovať užívateľa:

Re: diskusia k pravidlam fora

#68 Príspevok od užívateľa TomasARN » Št Mar 07, 2013 8:22 am

Nie jeden krat som ich nasmeroval na teba, ci uz priamo v diskusii alebo cez SS alebo aj sukromne, mimo fora. :)

Užívateľov profilový obrázok
SnoopyBA
moderátor
moderátor
Príspevky: 2538
Dátum registrácie: St Máj 23, 2012 12:15 pm
Skúter: Honda Vision 110
Bydlisko: Bratislava

Re: diskusia k pravidlam fora

#69 Príspevok od užívateľa SnoopyBA » St Sep 04, 2013 12:07 pm

Chcem Vás ešte raz poprosiť aby ste si prečítali pravidlá inzercie, nakoľko sa stále opakuje, že inzeráty nie sú úplné..

Pravidlá inzercie

Udržujte poriadok. vyvarujte sa zbytočných príspevkov a debát. Ak nekupujete alebo nepredávate tak nepíšte. Inzercia podlieha schvaľovaniu moderátorom. Ak váš inzerát nespĺňa nasledujúce pravidlá, tak nebude schválený. Vyvarujte sa viacnásobnému odoslaniu inzerátu. Nepomôže vám to zobraziť inzerát rýchlejšie.

Každý inzerát musí obsahovať:
1. čo je predmetom inzercie
2. cenu
3. telefonický kontakt
4. mesto/obec kde sa predmet inzercie nachádza
5. aspoň jednen obrázok, alebo odkaz na obrázok

otázky k inzerovaným veciam píšte inzerujúcim do súkromnej správy pokiaľ to nieje doplňujúca otázka, ktorá zaujíma každého

inzercia sa automaticky pri nečinnosti v téme, dlhšej ako 40 dní, alebo ak sa do témy nikto nepozrie 14 dní, premazáva

Užívateľov profilový obrázok
SnoopyBA
moderátor
moderátor
Príspevky: 2538
Dátum registrácie: St Máj 23, 2012 12:15 pm
Skúter: Honda Vision 110
Bydlisko: Bratislava

Re: diskusia k pravidlam fora

#70 Príspevok od užívateľa SnoopyBA » Ne Máj 04, 2014 1:56 pm

Chcem vam len pripomenut.. PRAVIDLA FORA, obzvlast bod c.4 a c.5, pretoze nas nebavi vecne upozornovat tych istych uzivatelov a opravovat po vas vase prispevky. Tak si davajte na to pozor lebo v opacnom pripade si budete musiet od fora na chvilu oddychnut.. Neberte to ako vyhrazanie sa, len je to uz ozaj dost otravne upozornovat stale tych istych uzivatelov.. To iste plati aj o inzercii. Pokial vas inzerat neobsahuje tych 5 bodov ktore obsahovat ma, NEBUDE zverejneny. Dakujeme.. :beer:

Napísať odpoveď

Návrat na "Pripomienky"