skrutka

sem píšte čo sa dá a ako opraviť, namontovať atď

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Lami
chodec
chodec
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne Feb 17, 2013 7:11 pm
Skúter: JL 50QT5

skrutka

#1 Príspevok od užívateľa Lami » Št Apr 23, 2015 5:51 pm

Sviečka bolo po 1. , nešťastná skrutka je po 2. .

Urobila som si servis a všetko som viac menej zmákla. No a bác mám problém.
Vymieňala som oleje. Motorový so zvládla a začala som meniť prevodový a báááác na nešťastie som prvo vypustila hurá v pohode.
Keď som ale chcela odskrutkovať napúšťaciu skrutku nie a nie ju odšroubovať. :evil: Pýtam sa suseda, tak že klasicky v protismere hodín. Brat to tak silil, že ju celú strhal a nič. Dva dni som na You Tube hľadala, ako na to a čo nevidí opačný závit a čo teraz s tou strhanou skrutkou? Babo raď. Poraďte mi niekto, lebo keď počujem vonku zvuk motorky, tak mi je do reeeevu. Ďakujem

Užívateľov profilový obrázok
PeterZ
motorkár
motorkár
Príspevky: 1727
Dátum registrácie: Ut Júl 17, 2007 10:31 am
Skúter: Peugeot Vivacity Silversport
Bydlisko: ZH
Kontaktovať užívateľa:

Re: skrutka

#2 Príspevok od užívateľa PeterZ » Št Apr 23, 2015 6:51 pm


Lami
chodec
chodec
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne Feb 17, 2013 7:11 pm
Skúter: JL 50QT5

Re: skrutka

#3 Príspevok od užívateľa Lami » Št Apr 23, 2015 8:14 pm

Peťo ďakujem za rýchlu odpoveď, ani som nedúfala, že to bude také rýchle. Ďaaakujem
To tretie video s napúšťacím ventilom, sa ma asi netýka, lebo skrutka je 10 a tam sú až od 12 myslím.
Nooo a teraz kde zoženiem taký nádstavec, ktorý je na tých videách parádna vecička. Tá moja skrutka vyzerá presne tak. Som rad, že to má nejaké riešenie.

Lami
chodec
chodec
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne Feb 17, 2013 7:11 pm
Skúter: JL 50QT5

Re: skrutka

#4 Príspevok od užívateľa Lami » Št Apr 23, 2015 8:28 pm

V ďalšom videu je skrutka ak som dobre pochopila najskôr v smere hod. ručičiek a potom klasicky v protismere?
Ak áno tak by to malo zmysel, lebo v servisnej knižke sa píše / čo som prečítala neskôr /, že otočiť doľava, alebo doprava presne takto je napísané, tak ani boh nevie ako.

Napísať odpoveď

Návrat na "Návody"