Go-Prevodovky YAMAHA AEROX 50

sem píšte čo sa dá a ako opraviť, namontovať atď

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
jozef213

Go-Prevodovky YAMAHA AEROX 50

#1 Príspevok od užívateľa jozef213 » St Máj 30, 2007 8:18 pm

Nové ložiská,guferá,tesnenia a samozrejme olej...
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Na poslednom foto je to zlozene na novo,ale uz som sa poucil,ze to silikonove tesnenie tam nemoze byt,lebo musi tam byt tesnenie papierove ako origo inak sa to stiahne viac o neaku desatinu mm a potom to trie ozubenie!!!!!Inak v poho

Užívateľov profilový obrázok
momoo
motorkár
motorkár
Príspevky: 1545
Dátum registrácie: Ne Okt 22, 2006 5:26 pm
Skúter: Piaggio NRG 50 LC, Malaguti F12 LC, Yamaha Bw´s AC -> LC
Bydlisko: calexcity - chladnička na pocity
Kontaktovať užívateľa:

#2 Príspevok od užívateľa momoo » St Máj 30, 2007 8:20 pm

toto je podla teba nejaka prestavba?? dal by som to dooo volnej diskusie ;)
podpis som si este nenastavil

jozef213

#3 Príspevok od užívateľa jozef213 » St Máj 30, 2007 8:22 pm

momoo napísal:toto je podla teba nejaka prestavba?? dal by som to dooo volnej diskusie ;)
ooo dobry napad sorry

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

#4 Príspevok od užívateľa alcatelko » St Máj 30, 2007 8:23 pm

keby si aspon nafotil postup a napisal navod...ako vybrat loziska atd...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

jozef213

#5 Príspevok od užívateľa jozef213 » St Máj 30, 2007 8:26 pm

alcatelko napísal:keby si aspon nafotil postup a napisal navod...ako vybrat loziska atd...
mudrlanti-dajte navod ako to presunut do volnej diskusie alebo ako to vymazat...dik

Užívateľov profilový obrázok
momoo
motorkár
motorkár
Príspevky: 1545
Dátum registrácie: Ne Okt 22, 2006 5:26 pm
Skúter: Piaggio NRG 50 LC, Malaguti F12 LC, Yamaha Bw´s AC -> LC
Bydlisko: calexcity - chladnička na pocity
Kontaktovať užívateľa:

#6 Príspevok od užívateľa momoo » St Máj 30, 2007 8:26 pm

s tym uz nic nenarobis musi prist veduci alebo lil
podpis som si este nenastavil

FastHaly

#7 Príspevok od užívateľa FastHaly » St Máj 30, 2007 9:10 pm

ja som rad ze to sem dal ani som nevedel ze nieco take by sa zislo urobit

Užívateľov profilový obrázok
struter
skútrista
skútrista
Príspevky: 250
Dátum registrácie: Ut Mar 27, 2007 10:58 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: SL/KE
Kontaktovať užívateľa:

#8 Príspevok od užívateľa struter » Pi Jún 01, 2007 1:41 am

no ten postup by sa fakt hodil.... :wink:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
theruck
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 5683
Dátum registrácie: Po Jan 09, 2006 11:19 pm
Skúter: Aprilia sportcity 200
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

#9 Príspevok od užívateľa theruck » Pi Jún 01, 2007 12:07 pm

FastHaly napísal:ja som rad ze to sem dal ani som nevedel ze nieco take by sa zislo urobit
ved to je to co si ty zhanal niekolko tyzdnov alebo si to nebol ty?

FastHaly

#10 Príspevok od užívateľa FastHaly » Pi Jún 01, 2007 3:31 pm

theruck napísal:
FastHaly napísal:ja som rad ze to sem dal ani som nevedel ze nieco take by sa zislo urobit
ved to je to co si ty zhanal niekolko tyzdnov alebo si to nebol ty?
ano bol som to ja ale mam tam vymenene iba jeden prevod , a keby sa mi to nestalo tak by som vobec nevedel ze to tam treba niekedy menit loziska
Naposledy upravil/-a FastHaly v Ne Jún 03, 2007 4:01 pm, upravené celkom 1 krát.

jozef213

navod....

#11 Príspevok od užívateľa jozef213 » Ne Jún 03, 2007 1:04 pm

Najskor treba vypustit olej,po odskrutkovani toho krytu to ide velmi jednoducho rozobrat,ale treba pozret ako to bolo zlozene najme na podlozku,ktora pritlaca jedno ozubenie-no proste zlozit to tak ako sa to rozobralo.....No stare gufera nieje problem vytiahnut-za pouzitia skrutkovaca a zapacenim sa daju vytiahnut!No kupaval som nasu vyrobu a neiktore nemali take rozmery ako origo-boli o 1mm sirsie co vobec nevadolo----Problem bol s vytiahnutim spodnych lozisk,ktore su nalisovane v kartri...Ja som to dal vytiahnut tu nedaleko kde nieco take dokazu kedze som nemal vytahovak na vnutorne priemery...No ale teraz uz taku moznost mam-je to sada HERCULES,vyrabaju ju Česi a stoji 7.800,-
Aby som nezabudol uz som spomynal ze to tesnenie papierove co tam bolo je treba aby bolo papierove-nie silikon!!!!Ve nieje problem vystrihnut ,potret vazelinou a je to OK!!!Dufam,ze sa da precitat to co tym bolo myslene...

ripper

Re: navod....

#12 Príspevok od užívateľa ripper » So Aug 18, 2007 2:35 pm

jozef213 napísal:Najskor treba vypustit olej,po odskrutkovani toho krytu to ide velmi jednoducho rozobrat,ale treba pozret ako to bolo zlozene najme na podlozku,ktora pritlaca jedno ozubenie-no proste zlozit to tak ako sa to rozobralo.....No stare gufera nieje problem vytiahnut-za pouzitia skrutkovaca a zapacenim sa daju vytiahnut!No kupaval som nasu vyrobu a neiktore nemali take rozmery ako origo-boli o 1mm sirsie co vobec nevadolo----Problem bol s vytiahnutim spodnych lozisk,ktore su nalisovane v kartri...Ja som to dal vytiahnut tu nedaleko kde nieco take dokazu kedze som nemal vytahovak na vnutorne priemery...No ale teraz uz taku moznost mam-je to sada HERCULES,vyrabaju ju Česi a stoji 7.800,-
Aby som nezabudol uz som spomynal ze to tesnenie papierove co tam bolo je treba aby bolo papierove-nie silikon!!!!Ve nieje problem vystrihnut ,potret vazelinou a je to OK!!!Dufam,ze sa da precitat to co tym bolo myslene...
uplne mi tlaci na oci

geetee

Re: navod....

#13 Príspevok od užívateľa geetee » So Aug 18, 2007 8:33 pm

jozef213 napísal:Najskor treba vypustit olej,po odskrutkovani toho krytu to ide velmi jednoducho rozobrat,ale treba pozret ako to bolo zlozene najme na podlozku,ktora pritlaca jedno ozubenie-no proste zlozit to tak ako sa to rozobralo.....No stare gufera nieje problem vytiahnut-za pouzitia skrutkovaca a zapacenim sa daju vytiahnut!No kupaval som nasu vyrobu a neiktore nemali take rozmery ako origo-boli o 1mm sirsie co vobec nevadolo----Problem bol s vytiahnutim spodnych lozisk,ktore su nalisovane v kartri...Ja som to dal vytiahnut tu nedaleko kde nieco take dokazu kedze som nemal vytahovak na vnutorne priemery...No ale teraz uz taku moznost mam-je to sada HERCULES,vyrabaju ju Česi a stoji 7.800,-
Aby som nezabudol uz som spomynal ze to tesnenie papierove co tam bolo je treba aby bolo papierove-nie silikon!!!!Ve nieje problem vystrihnut ,potret vazelinou a je to OK!!!Dufam,ze sa da precitat to co tym bolo myslene...
no aj mne trha oci, hlavne jak si pouzil to papierove tesnenie ako pises, a ahej hrubky? aj na to nezabudni (PS: ty si bol opity ked si strihal to tvoje cervene tesnenie, ze je take krivolake ako silikon? )
a na co kupovat sadu za 7800 ked na lozisko navaris tycku a vytrhnes ho von za 30s aj zo zvaranim

jozef213 napísal:....... toho krytu to ide velmi jednoducho rozobrat,ale treba pozret ako to bolo zlozene najme na podlozku,ktora pritlaca jedno ozubenie-no proste zlozit to tak ako sa to rozobralo......
tha best :gt1:

Napísať odpoveď

Návrat na "Návody"