Keeway Outlook 125 - majo.x

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
majo.x
cyklista
cyklista
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Ut Mar 05, 2013 7:36 pm
Skúter: KEEWAY OUTLOOK 125
Bydlisko: Partizanske

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#76 Príspevok od užívateľa majo.x » Po Júl 01, 2013 9:37 pm

VLADY
Pisal som to , co som nasiel na nete, takze je mi uplne jedno, ci je gelova alebo nasiaknuta v niecom, ja som napisal, co som nasiel podla oznacenia vlastne co tam BOLO pisane.
Takze zaver, vyberiem, pichnem ju na nabijacku a hotovo, ako si pisal aj Ty, aj Jardo181
Dakujem za odpoved :)
Keeway Outlook 125 - ked ho miluješ, nie je čo riesiť...

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#77 Príspevok od užívateľa VLADY » Po Júl 01, 2013 9:57 pm

Ide len o to na akú nabíjačku....Ale ako sa tiež tu už spomínalo ak máš doma aspoň voltmeter a pripojíš takúto nabku cez dajakú žiarovku a tým jej obmedzíš prúd tak nabiješ aj veľkou nabíjačkou čo nemá ani napäťové a prúdové obmedzenie,alebo reguláciu, len je tio náročnejšie a si to treba ustrážiť. A kľudne na začiatok ak je baterka ozaj poctivo vybitá sa môže prekročiť aj tá desatina kapacity nabíjací prúd, kľudne do nejakej 5-6 Ah baterky na začiatku môže ísť aj 1 ampér ale zas len do vtedy , pokiaľ sa neprekročí napätie tých 14,5V. Potom jeje treba uberať, Lebo sa začne moc ohrievať a môže sa aj nafúknuť ak plyny z nejakého dôvodu nebudú stíhať cez tie ventily na článkoch unikať von.A samozrejme vtedy jej ubúda elektrolyt a vysychá a vtedy ak sa jej takéto robí dlhodobo možno treba dolievať vodu, ale to je už stav nie bežný.
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
majo.x
cyklista
cyklista
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Ut Mar 05, 2013 7:36 pm
Skúter: KEEWAY OUTLOOK 125
Bydlisko: Partizanske

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#78 Príspevok od užívateľa majo.x » Št Júl 11, 2013 2:40 pm

Tak dnes som prisiel zo servisu uz druhy krat, prvy krat nemali kompresor tak nedali dole zvon a dnes sa to uz podarilo :) ale zial ma moc nepotesili, zvon aj celuste boli ok , len ich prebrusili aj paktne , aj zvon zlozili to a zvuk isiel dalej zo skutra , pri rozbiehani tak chybu neodstranili , ale prisli na nu :) na oske, ci na prevodoch , to vam uz tak presne nepoviem, su nalisovane dve ozubene kolieska a jedno z nich skoncilo svoju put, vravel ze s tym sa este nestretol, ze mali by drzat , ale zial jedno povolilo, ale nevie ktore, tak sa objednali obidve jedno stoji 11 a druhe 16eur bez DPH, ze sa vymenia obidve vzhladom na to, ze nevie, ktore je zle a nebude triafat ked to nema rozrobene. A teraz som mu volal pondelok, to pride tak sa ozve , kedy mozem prist , ze to vymenia a vraj robota na pol dna, vsetko musi ist dole , aby sa k tomu dostali :) no tak budem cakat do druheho tyzdna :(
p.s. prvé 2 navstevy servisu nechceli nic, a navsteva 3 a dufam , ze uz aj posledna malo by to stat 70e
Keeway Outlook 125 - ked ho miluješ, nie je čo riesiť...

Užívateľov profilový obrázok
Davidian
moderátor
moderátor
Príspevky: 4569
Dátum registrácie: Ne Máj 09, 2010 11:17 am
Skúter: Aprilia SR50R - DERBI GP1 125
Bydlisko: Bratislava - Staré Mesto
Kontaktovať užívateľa:

#79 Príspevok od užívateľa Davidian » Št Júl 11, 2013 2:54 pm

No ako to tak opisujes, zda sa ze mechanik sa "vyzna". No ked skoro tretina celej prace su diely, za tych 70€ + 2 navstevy gratis, si v pripade vyriesenia Tvojho problemu celkom dobre obisiel, si dovolim tvrdit. Tak drzim palce!!

Inac prvykrat, xtykrat sa pise spolu, a prvy raz, xty raz oddelene, teraz to neber v zlom, len Ti to tak "nasepkavam".. :-) :-D nechcelo sa mi vytahovat cervene pero.. :-D (srandujem)

(•ω•)(^v^)(•ω•)..Komu niet rady, tomu niet pomoci..(•ω•)(^v^)(•ω•)

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#80 Príspevok od užívateľa VLADY » Št Júl 11, 2013 3:28 pm

No teda neviem ,ale v každom scootri čo som doteraz videl sú ozubené kolečká vlastne 3, alebo lepšie povedané dva páry, že vstupné od osky na spojke, potom medzikolo kde je malé a veľké spolu na jednej oske a výstupné na oske ktorá ide von a je na nej samotné zadné koleso scoootra.Je to vlastne vojstupňový pevný prevod do pomala.A ak je asi ozubenie v péčku , tak to snáď len že by chodilo nasucho že málo oleja....napokon možno že bude len ložisko chytené...ak to nemal chlapec rozobraté...
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
majo.x
cyklista
cyklista
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Ut Mar 05, 2013 7:36 pm
Skúter: KEEWAY OUTLOOK 125
Bydlisko: Partizanske

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#81 Príspevok od užívateľa majo.x » Št Júl 11, 2013 3:45 pm

Chlapi, spravim fotodokumentaciu , ked sa to bude robit, majitel predajni povedal , ze to budu asi tieto kolieska hned na zaciatku, ale chcel najskor vyskusat pozriet tie spojkove paktne a zvon skusal lacnejsiu variantu a dalej dnes nerozoberal, vraj to bude na pol dna a ja som nemal ist ako domou a aj tak kolieska pridu az pondelok. Vlady-lozisko a myslis, ze by sa otocil spojkovy zvon, ked koleso stoji, len sa prida a zvon sa toci, ze by mohlo byt zle lozisko?
Keeway Outlook 125 - ked ho miluješ, nie je čo riesiť...

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#82 Príspevok od užívateľa VLADY » Št Júl 11, 2013 4:49 pm

To samozrejme že nie...Ak to robí to čo popisuješ a pritom neprešmykne spojka, tak musí prešmyknúť dačo medzi spojkou a zadným kolesom....Takže je dosť možné a to som asi aj písal predtým a ak nie tak ma to napadlo, že môže byť že daktoré to ozubené kolo je z technologických dôvodov robené ako nalisované či už na jednej alebo druhej hriadeli alebo aj to medzikolo býva robené z dvoch kusov a tam to môže na spoji šmýkať, ak by to bolo len lisované jedno do druhého...ale to zvyčajne býva že ak praskne tak kvôli zlému materiálu, alebo že by bola nedodržaná tolerancia čo sa týka priemeru čapu na ktorom je nalisované alebo diery v samotnom ozubenom koliesku. Ale napríklad na veľkých scootroch čo som zas videl to býva že spoj je drážkovaný, a tam také dačo nehrozí. Takže som zvedavý čo to bude napokon....
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
majo.x
cyklista
cyklista
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Ut Mar 05, 2013 7:36 pm
Skúter: KEEWAY OUTLOOK 125
Bydlisko: Partizanske

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#83 Príspevok od užívateľa majo.x » Št Júl 11, 2013 9:06 pm

Ako pises Vlady, majitel servisu povedal, ze je tam jedno koliecko, ktore sa tam lisuje za tepla a to zrejme povolilo, povedal, ze sa s tym este nestretol, ale ze nic ine to byt nemoze a potom sme isli za PC, pozeral schemu na to a povedal, ze su tam dve kolieska, ale ze bude tazko zistit ktore to robi, lebo nieje uplne zle, inak by to neslo vobec a ze to spravy iba pri velkej zatazi, ked sa rozbieha a vzhladom na to, ze to stoji 11 tusim a 16 som mu hned povedal, nech objedna obidve, ked to bude rozrobene, nebudem saskovat za 11 či 16eur. Pre istotu si to odfotim este samotnu suciastku, aby ste to videli, co mi nedava spavat :) So skutrom som maximalne spokojny, akurat ma Hneva :evil: suciastka za 11, či 16euri ...
Keeway Outlook 125 - ked ho miluješ, nie je čo riesiť...

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#84 Príspevok od užívateľa VLADY » Pi Júl 12, 2013 7:25 am

Tak zas ak by to nebolo v záruke tak sa dá všeličo pošpekulovať aj doma....že ak to prešmykuje jak je lisovaný spoj, tak sa dá ich privariť k sebe ak je tam niekde miesto a je kde ten zvar umiestniť...Alebo sa tam po obvode spoja navrtajú dierky a zakolíkuje sa to. Ale to sú také veci že nikdy nevieš čo tam presne môže byť a ako by sa to dalo vyriešiť ak nemáš skúsenosti a prax a nemáš to pred očami rozobraté. A hlavne ak sa to dá kúpiť za takúto sumu, tak myslím že to ani nemá moc zmysel.Také veci sa robia len ako posledná možnosť ak sa nedá zohnať origo súčiastka.
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
majo.x
cyklista
cyklista
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Ut Mar 05, 2013 7:36 pm
Skúter: KEEWAY OUTLOOK 125
Bydlisko: Partizanske

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#85 Príspevok od užívateľa majo.x » So Júl 13, 2013 9:50 am

Tak takuto som dostal dnes odpoved z Keeway, prisla trosku neskoro, po dvoch tyzdnoch , ale prisla a povedali mi to, co uz viem, ale aspon pre teba Vlady a tych, ktorych to zaujma, je to napisane trosku odborne , co tomu vlastne je :)

> Dobrý deň,
>
> Podľa popísaných príznakov pravdepodobne prešmykuje ozubené
koleso na predlohovom hriadeli v stálom prevode. Mali sme asi tri
takéto prípady. Treba to čí skôr skontrolovať, lebo sa to bude
rýchlo zhoršovať. Ak je to popísaná závada je nutné vymeniť
ozub.koleso stred.stál.prevodu 220063160000 11,30 EUR, prípadne
stačí zaistiť oz. koleso niekoľkými krátkymi zvarmi, čo síce nie
je profesionálna oprava, ale plne postačujúca.
Tak ja uz len dufam, ze utorok to budem mat hotove...
Keeway Outlook 125 - ked ho miluješ, nie je čo riesiť...

Užívateľov profilový obrázok
majo.x
cyklista
cyklista
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Ut Mar 05, 2013 7:36 pm
Skúter: KEEWAY OUTLOOK 125
Bydlisko: Partizanske

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#86 Príspevok od užívateľa majo.x » St Júl 24, 2013 3:58 pm

Caute, tak skuter je konecne doma a opraveny a tu su tie veci, co sa menili a hlavne tie, co ma hnevali, co zapricinovali tie skripoty a posledna jazda domou som tlacil no esteze len kilometer, to ozubene koliesko skoncilo svoju put uplne a motor bezal a skuter stal. Tu je zoznam, co sa menilo a aj nejaka fotka ...
1-predlohovy hriadel - 15,96
2-ozubene kolo - 13,80
3-semering - 3,18
4-tesnenie - 1,63
5-olej 80w-90 - 2,69
6-praca - 36
celkova suma - 73,26eur
Takze, ak by to niekomu zacalo skripat(neprijemny zvuk) ako kov o kov, tak mozno ho caka toto
Prílohy
DSC_1283.JPG
a toci sa to koliesko na oske , tak asi to je zle, to vam uz nepoviem, nebol som tam, ked to robili
DSC_1284.JPG
Keeway Outlook 125 - ked ho miluješ, nie je čo riesiť...

Užívateľov profilový obrázok
alert_01
kolobežkár
kolobežkár
Príspevky: 81
Dátum registrácie: Ut Máj 14, 2013 6:03 am
Skúter: Honda Forza 125
Bydlisko: Bratislava

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#87 Príspevok od užívateľa alert_01 » St Júl 24, 2013 9:48 pm

kolko si mal najazdenych km? meni sa to bezne po urcitom case/km alebo je to skor nejaky konkretny kus co povolil..
Honda Forza 125 2018-
Keeway Silverblade 125 EFI 2015-2016

Užívateľov profilový obrázok
majo.x
cyklista
cyklista
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Ut Mar 05, 2013 7:36 pm
Skúter: KEEWAY OUTLOOK 125
Bydlisko: Partizanske

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#88 Príspevok od užívateľa majo.x » Št Júl 25, 2013 3:27 pm

Tak, co som pisal do keeway, co to moze byt mi odpisali, ze toto a ze sa im to stalo v troch pripadoch dvom to vymenili a tretiemu to zazvarali a vraj zavada sa uz neopakovala a ja som bol stvrty Vraj.
A preco sa to stalo neviem, chyba meterialu, spatne to tam bolo nalisovane, alebo ako sa to vravi, piatok poobede robeny skuter :) vlastne ide o to, ze na oske je ozubene koleso, to ma byt na pevno a to pohana koleso na skutri, no zial to koliesko na oske povolilo, cize motor hucal v otackach a skuter stal , no ale je to prec chvala bohu a uz frcim na nom do prace, mam to cca 45km obe cesty a auto sa neda rovnat, sice idem mesto dedina 3* a znova mesto, ale je pravda, ze cez dedinu idem trosku rychlejsie a kolona aut :) asi tolko ked je predo mnou.
A odpoved, nie nemeni sa to, len ked to odide a kolko km, 3300 teraz tusim mam... A MAXIMALNA spokojnost :)
Keeway Outlook 125 - ked ho miluješ, nie je čo riesiť...

Užívateľov profilový obrázok
SnoopyBA
moderátor
moderátor
Príspevky: 2538
Dátum registrácie: St Máj 23, 2012 12:15 pm
Skúter: Honda Vision 110
Bydlisko: Bratislava

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#89 Príspevok od užívateľa SnoopyBA » Št Júl 25, 2013 3:37 pm

Takže "hento" zavariť, obrúsiť a odložiť, na inokedy. Samozrejme ti to neprajem!! :)

Užívateľov profilový obrázok
majo.x
cyklista
cyklista
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Ut Mar 05, 2013 7:36 pm
Skúter: KEEWAY OUTLOOK 125
Bydlisko: Partizanske

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#90 Príspevok od užívateľa majo.x » Št Júl 25, 2013 9:40 pm

vidis , to mas pravdu, ale uz viem, kde bola chyba, ale na druhej strane si myslim, ze sa to nepokazi kazdy rok a za 70eciek si zas z toho hlavu robit nebudem, lebo ako mi povedali v servise ano da sa to zazvarat , ale ak nahodou povoli zvar a odlupi sa, nechce vidiet, co by sa tam potom vsetko mohlo pokazit. Skuter si planujem nechat, kym pojde zatial uplna spokojnost, takze ak by sa to casom pokazilo znova, dufam par rokov :) tak 70eciek , no prdim do nich ...
dnes som siel do roboty autom, malo strasne prsat a prd babkin, svietilo slnko, normálne som bol, ako to povedat, nahnevany
Keeway Outlook 125 - ked ho miluješ, nie je čo riesiť...

yeaah
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi Júl 26, 2013 2:52 pm
Skúter: neuvedený

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#91 Príspevok od užívateľa yeaah » Pi Júl 26, 2013 3:02 pm

Servus bratia Slovačiska :).. Chtel bych od vas radu. Muj bratranec prodava tento skutr, mel by byt vyroben v roce 2010 a ma najeto lehce pres 2000km. bila barva. Kupoval ho na firmu, takze asi bez dane. Zajima me za kolik by mi ho mohl chtit prodat? :D.. Myslim si, ze v ramci dobrych rodinnych vztahu mi da urcite nizsi cenu, nez nekomu jinemu..ale zas je to tvrdy obchodnik :)) Tak moc nevim co zatim ocekavat hehe..
Nema na nej cas, musi jezdit autem..proto chce prodat. Jinak on je taky ze Slovenska, takze bych musel resit prihlaseni v CR a to asi taky neco bude stat..

Jinak by me zajimaly uzivatelske ohlasy.. co se kazi, nekazi..na co dat pozor? Zas tolik info jsem se tu nedocetl.. Myslim si, ze do konce sezony bych stihl najezdit par tisic km, takze bych rad spolehlivy skutr, servisne snad nic drahe.. tydenni najezd jen do prace by mohl byt 150km plus jezdeni okolo, takze klidne 200km tydne zadny problem spis i vic, kdyz bude prat pocasi. Dekuju moc, snad jsem vas nezahltil. diky moc tesim se na reakce.. caute!

Užívateľov profilový obrázok
majo.x
cyklista
cyklista
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Ut Mar 05, 2013 7:36 pm
Skúter: KEEWAY OUTLOOK 125
Bydlisko: Partizanske

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#92 Príspevok od užívateľa majo.x » Po Sep 02, 2013 3:52 pm

Tak som tu opat :) a cim zacat...
Takze od kupy to jest 1.5-2013 som najazdil 3025km, celkovy najazd 4625km viem, nieje to bohvie co, ale ako cas dovoli tak jazdim+praca, sranda to mi cas dovoli vzdy. V sobotu som dostal sprej na vyfuk (dakujem VendeTTa :) ) tak som ho strekol len ruru a po prihode s misovou vodou som sa rozhodol pozriet do utrob mojho skutra a skontrolovat mnozstvo vody a hlavne, ci je tam vobec nemrznuca zmes a bola DO -35 :) akurat voda bola na minime, tak som dolial 4pipety mierky cim som ju meral cca 1,5deci, nastavil trosku sklon svetiel hlavne dialkove, lebo tie svietili skor na stromy + mesiac , ako na cestu takze zajtra, ako pojdem do prace, to otestujem ci sa mi to podarilo na prvy krat :) Tu su nejake fotky, ako som postupoval.
P.S - Na skutry som nenabehal vela, no hadam este aspon 2000km stihnem do konca sezony a zatial som spokojny, vlastne zle, UPLNE SPOKOJNY ...
Prílohy
DSC_1374.JPG
DSC_1375.JPG
DSC_1376.JPG
DSC_1378.JPG
DSC_1379.JPG
DSC_1381.JPG
Keeway Outlook 125 - ked ho miluješ, nie je čo riesiť...

Rob0
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 379
Dátum registrácie: Po Apr 08, 2013 4:34 pm
Skúter: Piaggio Mp3

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#93 Príspevok od užívateľa Rob0 » Po Sep 02, 2013 6:15 pm

Prvé 3 fotky mi ešte pripomínajú skúter... Potom už nie :-D

Užívateľov profilový obrázok
Miky1
motorkár
motorkár
Príspevky: 1099
Dátum registrácie: St Aug 28, 2013 6:01 am
Skúter: Piaggio Fly 125, Piaggio MP3 500 LT SPORT ABS/ASR 2014
Bydlisko: Zvolen

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#94 Príspevok od užívateľa Miky1 » Po Sep 02, 2013 11:10 pm

Na tej piatej fotke je prídavné spaľovanie, tzv. forsáž. :D

Užívateľov profilový obrázok
majo.x
cyklista
cyklista
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Ut Mar 05, 2013 7:36 pm
Skúter: KEEWAY OUTLOOK 125
Bydlisko: Partizanske

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#95 Príspevok od užívateľa majo.x » Ne Okt 27, 2013 4:37 pm

Tak pani konecne som sa dockal... Dnes to vyslo a sadol som na skuter, nie tak na dlho ako by som si predstavoval 2 a pol dod. , ale bolo SKVELE ... Trasa https://maps.google.sk/maps?saddr=Parti ... s&t=m&z=10 Bolo vela kopcov neda sa povedat ze by som isiel predpisovo :oops: spotreba priam desna :%) na 105km 4,13l :evil: ale skoro cela cesta na plne :naughty:
A ako je to so skutrom? Zatial 5418km, ja som na nom spravil od 1.5-2013 3818km zatial vsetko ok, az na tie prevody, ale to som uz tak kupil, takze oprava 70eur a inak vsetko slape tak ako ma, nastastie ťuk-ťuk
Dufam ze pocasie este tyzden vydrzi, od stvrtku dovolenka to by som chcel este nejake km spravit a potom sup na zimny spanok :)
Prílohy
DSC_1399.JPG
priroda bola na nezaplatenie, skoda ze som nefotil vsade kde som fajcil ...
DSC_1400.JPG
DSC_1401.JPG
Keeway Outlook 125 - ked ho miluješ, nie je čo riesiť...

Užívateľov profilový obrázok
VendeTTa
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 359
Dátum registrácie: Ne Apr 01, 2012 11:50 am
Skúter: Keeway Outlook 125
Bydlisko: Leopoldov

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#96 Príspevok od užívateľa VendeTTa » Ne Okt 27, 2013 11:51 pm

Zdravo závidím :P
Keeway Outlook 125 - waiting for a visit ;)
Good rice, bad rice, no rice - It's still best machine in the world :beer:

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#97 Príspevok od užívateľa BacaNR » Po Okt 28, 2013 12:00 am

majo mikyho si mal ist pozriet :D
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Užívateľov profilový obrázok
Miky1
motorkár
motorkár
Príspevky: 1099
Dátum registrácie: St Aug 28, 2013 6:01 am
Skúter: Piaggio Fly 125, Piaggio MP3 500 LT SPORT ABS/ASR 2014
Bydlisko: Zvolen

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#98 Príspevok od užívateľa Miky1 » Po Okt 28, 2013 8:09 am

BacaNR : Nemusel ma ísť pozrieť. Keby dôsledne sledoval fórum, vedel by že sme cez Partizánske prechádzali a kľudne sa mohol pripojiť. :auto-biker: Takže majo.x riadne sleduj a čítaj. :icon-mrgreen:

Rob0
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 379
Dátum registrácie: Po Apr 08, 2013 4:34 pm
Skúter: Piaggio Mp3

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#99 Príspevok od užívateľa Rob0 » Po Okt 28, 2013 4:59 pm

On chcel byť osamote :-D

Užívateľov profilový obrázok
nigdais02
motorkár
motorkár
Príspevky: 1857
Dátum registrácie: Po Sep 01, 2008 4:28 pm
Skúter: Kašlem na to nechce sa mi to stale prepisovať... :D
Bydlisko: Kamenec p. Vtáč. okr. Prievidza

Re: Keeway Outlook 125 - majo.x

#100 Príspevok od užívateľa nigdais02 » Po Okt 28, 2013 5:37 pm

môžeš sa hanbiť že si nezavolal...:)
....To ťa musí baviť....

KLIK:
RGK - Scooter-tuning, diely, servis, dovoz.


EX...
1.Yuki speedy 50
2.Cpi oliver 50
3.Aprilia sr R 50
4.3x Gilera Nexus 500
5.2x Yamaha aerox 50
6.2x Aprilia sr 50
7.Gilera runner 200
a
t
d.

Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše skútre"