KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
KRAES
skútrista
skútrista
Príspevky: 311
Dátum registrácie: Pi Feb 21, 2014 2:25 pm
Skúter: KEEWAY SilverBlade 125EFI
Bydlisko: Rožňava
Kontaktovať užívateľa:

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#251 Príspevok od užívateľa KRAES » St Jún 10, 2015 10:59 pm

chyp napísal:Remen trasie na volnobeh ako na vlnach a klepe to. su tam vole aj ked to rukou chytim.
Máš to ešte v záruke? Keď áno, skúsil by som to vyriešiť cez záruku. Dať variátor do pôvodného stavu, s origo valčekmi a risk je zisk. To že praskol remeň, stať sa to môže aj pri zábehu.
KEEWAY SilverBlade 125EFI - od 4/2014 = 21 950km; spotreba od 2,53l do 3,3l/100km; sviečka Denso Iridium Power; 12V zásuvka; variátor Polini Maxi Hi-Speed 6ROL; GSM ALARM; BLUE LED Backlight ;

hasia72
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Št Júl 04, 2013 1:53 am
Skúter: Kymco Downtown 125i
Bydlisko: okres Trnava

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#252 Príspevok od užívateľa hasia72 » Št Jún 11, 2015 12:15 am

to by nemali byt, uz som odvtedy presiel asi 900 km, zacalo mi to robit po sobote, kedy som urobil cca.450 km

chyp
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut Sep 30, 2014 8:34 am
Skúter: Piaggio mp3 200
Bydlisko: žiar nad hronom

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#253 Príspevok od užívateľa chyp » Po Jún 15, 2015 5:21 pm

Zaruka je pase, nebol som uz na zarucnej prehliadke.

Užívateľov profilový obrázok
bobe1
cyklista
cyklista
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Pi Okt 03, 2014 9:42 pm
Skúter: maxsym 600i ABS executive

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#254 Príspevok od užívateľa bobe1 » Ut Jún 16, 2015 10:50 pm

hasia72-skús to odvzdušniť a nezabudni doliať chladiacu zmes,mal som ten istý problém na benelli po výmene valca

Užívateľov profilový obrázok
bobe1
cyklista
cyklista
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Pi Okt 03, 2014 9:42 pm
Skúter: maxsym 600i ABS executive

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#255 Príspevok od užívateľa bobe1 » Ut Jún 16, 2015 10:55 pm

chyp-remeň je v poriadku,tie klzáky od Dr.pulley majú menší priemer ako valčeky vario na volnobehu je viac uzavreté,nie je to vada ani závada

hasia72
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Št Júl 04, 2013 1:53 am
Skúter: Kymco Downtown 125i
Bydlisko: okres Trnava

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#256 Príspevok od užívateľa hasia72 » St Jún 17, 2015 8:48 am

bobe1 - skoda ze mi to nepovedal mechanik co mi to menil, skuter je v servise ... pravdepodobne privrety valec, to je zatial odhad mechanika( ineho ako ten co to menil ) ... takze sam som zvedavy ako to cele dopadne , ci tam nebude musiet ist naspat povodny ak bude 153 zniceny :(

Užívateľov profilový obrázok
bobe1
cyklista
cyklista
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Pi Okt 03, 2014 9:42 pm
Skúter: maxsym 600i ABS executive

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#257 Príspevok od užívateľa bobe1 » St Jún 17, 2015 7:03 pm

hasia72-to je škoda,ja som na novom valci nabehal cca 7000 km a všetko ok.

chyp
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut Sep 30, 2014 8:34 am
Skúter: Piaggio mp3 200
Bydlisko: žiar nad hronom

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#258 Príspevok od užívateľa chyp » Pi Jún 19, 2015 8:34 pm

Tak dnes nahodeny novy vario malossi. prva jazda celkom v pohode len este ide niake klepanie od spojky a zistil som ze je tam vola na oske. Oska sa posuva par mm v smere svojej osi.

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#259 Príspevok od užívateľa BacaNR » Ne Jún 21, 2015 2:32 pm

ta oska ma taku volu na kazdom skutri :wink:
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#260 Príspevok od užívateľa VLADY » Ne Jún 21, 2015 4:27 pm

Inak môže byť že oko klame.... :crazy:
PS: aj mne na pračke chodí bubon aj s celou oskou , a jak som to zistil tak v očiach strach a hrôza a hovorím si nejaká veľká vôla tam je v tom uložení na tých ložiskách cca 1,5-2mm, a keď som to meral nejak reálne , tak zrazu bolo kúsok cez 0,6mm.
A potom že oko nieje Renault, oko vidí....prdlajz makový :oops:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

chyp
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut Sep 30, 2014 8:34 am
Skúter: Piaggio mp3 200
Bydlisko: žiar nad hronom

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#261 Príspevok od užívateľa chyp » St Jún 24, 2015 10:27 am

BacaNR- aj to tam klepe a dva krat roztrhlo remen. Menil som variator mal velku bolu na oske len som si nie isty ci je problem vyrieseny.

Užívateľov profilový obrázok
Feki
chodec
chodec
Príspevky: 19
Dátum registrácie: So Aug 02, 2014 9:25 pm
Skúter: KYMCO AGILITY R16+ 125
Bydlisko: Kolárovo

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#262 Príspevok od užívateľa Feki » Po Júl 13, 2015 7:11 am

KRAES napísal:Zdravím, asi pred mesiacom som sa tu zaregistroval, hľadal som rôzne názory a skúsenosti ostrieľaných skútristov, no v tej dobe som bol ešte bez mašinky. Teraz už viac ako tri týždne som majiteľom skútru čínskej výroby KEEWAY Silver Blade 125EFI kupovaný v KE - TOMI AUTO s. r. o.,. Cez všetky negatívne hodnotenia čínskej produkcie skútrov, som sa aj tak rozhodol pre tento, lebo mi po dlhých štúdiach dostupných recenzií vyšiel ako najlepšia voľba za prijateľnú cenu s najlepšou čínskou kvalitou. Je pravda, že mojou srdcovkou bol skúter PEUGEOT SATELIS 125, ale po oslovení niekoľkých dovozcov týchto maxíkov z Francúzka, pri dotazu, či má skúter aj servisnú knižku, a odpovedi že nie, som to vzdal. Či to bola chyba lebo nie, ukáže čas, len som sa chcel vyhnúť sklamaniu, že by skúter PEUGEOT r. v. 2006 s 14 500km pri jeho zakúpení, by som časom zistil, že to boli kilometre tak po treťom výbrusu. Čas ukáže, momentálne mám 500km a som maximálne spokojný. Uvidím po zábehu, v piatok ma čaká prvá servisná kontrola. Tak to by bolo na po prvé asi všetko, všetkým prajem veľa šťastných km bez nehody a určite ma nerozhodia aj Vaše negatívne názory na tento môj prvý príspevok a rady od majiteľov skútrov nielen KEEWAY určite uvítam.
Si urobil dobre ze si nekupil satelis,teraz som ho vymenil za kymco,ved.len pastorek stoji 4660kč,doplnky nehorazne peniaze a suciastky su len original.

Užívateľov profilový obrázok
KRAES
skútrista
skútrista
Príspevky: 311
Dátum registrácie: Pi Feb 21, 2014 2:25 pm
Skúter: KEEWAY SilverBlade 125EFI
Bydlisko: Rožňava
Kontaktovať užívateľa:

KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#263 Príspevok od užívateľa KRAES » Št Júl 23, 2015 2:50 pm

Dnes som bol donútený neplánovane rozobrať variátor a zistiť príčinu klepania nie len pri nízkych otáčkach ale aj pri vyšších, presnejšie asi do 6500ot./min. „Valčeky“ Dr. Pulley sú aj po 4300km bez známok opotrebenia, ale problém je na pohyblivej polovici hnacej remenice, ktorá má veľkú vôľu voči objímke kľukového hriadeľa, čo zapríčiňuje klepanie. Teraz čo ďalej, objednať nový variátor J-Costa, Polini, či Malossi MULTIVAR 2000???? Zatiaľ podľa všetkého je u mňa na prvom mieste J-COSTA. Dosť som toho na fóroch naštudoval a vychádza mi ako najlepší bez ďalšieho ladení. :unknown:
Prílohy
DSC_0665_web.jpg
DSC_0667_web1.jpg
DSC_0666_web2.jpg
KEEWAY SilverBlade 125EFI - od 4/2014 = 21 950km; spotreba od 2,53l do 3,3l/100km; sviečka Denso Iridium Power; 12V zásuvka; variátor Polini Maxi Hi-Speed 6ROL; GSM ALARM; BLUE LED Backlight ;

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#264 Príspevok od užívateľa VLADY » Št Júl 23, 2015 5:58 pm

Ja by som to ak je možnosť nechal vyvložkovať ...ale zas len ak by to mal robiť niekto taký že kamarátska pomoc , prípadne max za nejakú flašku. Inak to asi nemá cenu ak je príčina mäkký matroš samotnej poloremenice, tak asi aj pracovná plocha remeňa na tom nebude 2x dobre...či? A ak kupovať nové tak asi by rozhodla cena...Mne sa tá COSTA nejak nepozdáva, lebo ťahá to len jednu stranu remeňa a to z dlhodobého hľadiska nemôže byť moc dobré riešenie....Ale zas môžem sa mýliť a remeňu je to možno jedno či sa opotrebováva z jednej strany viac ako z druhej alebo z oboch viacmenej rovnako. :pardon:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
KRAES
skútrista
skútrista
Príspevky: 311
Dátum registrácie: Pi Feb 21, 2014 2:25 pm
Skúter: KEEWAY SilverBlade 125EFI
Bydlisko: Rožňava
Kontaktovať užívateľa:

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#265 Príspevok od užívateľa KRAES » Št Júl 23, 2015 6:40 pm

"VLADY" - vďaka za tip, s tou jednou stranou v ťahu, na to som sa zameral, a zistil som, že aj môj variátor má drážky len na pevnej časti polo remenice. Druhá pohyblivá je bez drážok a je voľne pretočiteľná. Ani hriadeľ z motora nemá pre ňu drážku. Tak teoreticky je to jedno, ale J-Costa môže byť účinnejší, tak ako sa píše.
KEEWAY SilverBlade 125EFI - od 4/2014 = 21 950km; spotreba od 2,53l do 3,3l/100km; sviečka Denso Iridium Power; 12V zásuvka; variátor Polini Maxi Hi-Speed 6ROL; GSM ALARM; BLUE LED Backlight ;

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#266 Príspevok od užívateľa VLADY » Št Júl 23, 2015 10:18 pm

Ale predsa pohyblivá-vnútorná poloremenica vlastne variátor je predsa proti samovoľnému otáčaniu fixovaný cez vodítka na zadný protiplech o ktorý sa opierajú aj valčeky a ten je napevno voči výstupnej hriadeli motora nakolko aj ak nemá drážkovanie na ovore ktorým je nasadený na hriadel ale je dotlačený rozpernou trubkou na osadenie a teda prenáša krútiaci moment od hriadele tak isto takže sa prenáša krútiaci moment na obe strany remeňa. Leda že by bola matica slabo dotiahnutá a rozperná trubka navoľno ...ale to je potom chyba montáže a nie vlastnosť ako taká konštrukčne daná.
A na väčších objemoch motora býva aj zadný protiplech variátora na drážkach, a teda je to fixované ak by aj sila dotiahnutia celého komponentu cez rozpernú trubku-valček nestačila na spolahlivý prenos krútiaceho momentu.
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
KRAES
skútrista
skútrista
Príspevky: 311
Dátum registrácie: Pi Feb 21, 2014 2:25 pm
Skúter: KEEWAY SilverBlade 125EFI
Bydlisko: Rožňava
Kontaktovať užívateľa:

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#267 Príspevok od užívateľa KRAES » Št Júl 23, 2015 10:49 pm

"VLADY" - ďakujem za dokonalé vysvetlenie, osobne by som neveril, že by bol až tak zadný tanier fiksovaný rozpiernou trubkou, keď tam niesu drážky (je pravda, že na taniery som v mieste kontaktu s hriadelou žiadne stopy prešmyknutia nezbadal), ako som to videl na videu z väčších kubatúr. V prípade J-Costa je zadný tanier tiež fiksovaný, a "štuple" môžu prenášať pohyb hriedele na pohyblivú poloremenicu. No neviem, "trochu" by ma vytočilo keby som vyhodil toľko €, a žiadny lepší efekt by som nezbadal aj cez to, že tý, čo ho majú sú spokojný.
KEEWAY SilverBlade 125EFI - od 4/2014 = 21 950km; spotreba od 2,53l do 3,3l/100km; sviečka Denso Iridium Power; 12V zásuvka; variátor Polini Maxi Hi-Speed 6ROL; GSM ALARM; BLUE LED Backlight ;

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#268 Príspevok od užívateľa VLADY » Št Júl 23, 2015 10:59 pm

Každá líška svoj chvost chváli...sa hovorí. Vieš ako to je ak niekto vyblve čo ja viem koľko presne ??? 150-200E za Costu, málokto si prizná že to bolo neadekvátne. Netvrdím že to tak je aj v praxi ,ale ja som videl fotky tej prvej série, kde bol problém s vydieraním stredu ja bola styčná plocha medzi poloremenicami, pomerne brutálne zodraté tie výsuvné valčeky ktoré boli zodraté práve z dôvodu že to nemá vodítka a je to voči sebe nefixované, a potom že praskali tie plechové operné taniere voči ktorým sa tie valčeky z vnútornej poloremenice vysúvajú a to ma presvedčilo že teda na tú cenu to je nejaké nedoriešené. Ale zas možno na menšom objeme motora a výkone to nemá také devastačné prejavy. Tie fotky boli tuším z T-maxa a to je zas už dosť vysoký výkon aj krútiaci moment na to že to je furt len cez remeň hnané .
Takže neodradzujem Ťa , a treba vyskúšať na vlastnej koži jak sa hovorí. Maximálne to následne dáš do pôvodného setupu, lebo origo vario zas asi nestojí majetok.Vlastne kúpiš len tanier varia .
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
KRAES
skútrista
skútrista
Príspevky: 311
Dátum registrácie: Pi Feb 21, 2014 2:25 pm
Skúter: KEEWAY SilverBlade 125EFI
Bydlisko: Rožňava
Kontaktovať užívateľa:

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#269 Príspevok od užívateľa KRAES » Št Júl 23, 2015 11:20 pm

"VLADY" - ešte si to rozmyslím, na nete skúsim vyhľadať čo sa dá, však bude na to celý víkend, no a v pondelok sa rozhodnem :)
KEEWAY SilverBlade 125EFI - od 4/2014 = 21 950km; spotreba od 2,53l do 3,3l/100km; sviečka Denso Iridium Power; 12V zásuvka; variátor Polini Maxi Hi-Speed 6ROL; GSM ALARM; BLUE LED Backlight ;

Užívateľov profilový obrázok
Dusan
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 595
Dátum registrácie: Pi Feb 21, 2014 2:16 pm
Skúter: TGB Bullet 125 RS
Bydlisko: KE

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#270 Príspevok od užívateľa Dusan » Pi Júl 24, 2015 7:05 am

Tak neviem lebo origo variator TGB ma v tej casti samomazace puzdro, a co som kupoval tuningovy cinsky variator tak ten mal tiez puzdro :)

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#271 Príspevok od užívateľa VLADY » Pi Júl 24, 2015 9:36 am

Ja sa teda priznám že dlho som nemal otvorený dekel, ale viem že ja v mojom mám žlté púzdra zrejme bronzové a plus k tomu uzavreté guferom takže mazivo ostáva dnu a bordel zas vonku. Takže ak sa to vyločkalo že tam púzdra neboli je to konštrukčná nedokonalosť zrejme z dôvodu optimalizácie nákladov výroby, skrátka bohapusté šetrenie až na úkor životnosti.
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
KRAES
skútrista
skútrista
Príspevky: 311
Dátum registrácie: Pi Feb 21, 2014 2:25 pm
Skúter: KEEWAY SilverBlade 125EFI
Bydlisko: Rožňava
Kontaktovať užívateľa:

KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#272 Príspevok od užívateľa KRAES » Pi Júl 24, 2015 3:49 pm

Tak som došiel k záveru, že bude lepšie nahodiť variátor podobnej konštrukcie ako bol originál, so zameraním na mazanie a ochranu pred prachom pohyblivej časti polo remenice, preto som objednal variátor - kompletnú sadu POLINI MAXI HI-SPEED, v prevedení so šiestimi valčekmi. Dúfam že neoľutujem, cenou sa kit približoval ku variátoru J-Costa. :Yahoo!:
Prílohy
POLINI.jpg
variator-polini.jpg
KEEWAY SilverBlade 125EFI - od 4/2014 = 21 950km; spotreba od 2,53l do 3,3l/100km; sviečka Denso Iridium Power; 12V zásuvka; variátor Polini Maxi Hi-Speed 6ROL; GSM ALARM; BLUE LED Backlight ;

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#273 Príspevok od užívateľa VLADY » Pi Júl 24, 2015 4:34 pm

A budú tam pasovať Pulley valčeky? alebo tam dáš tie pribalené? :pardon: :beer:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
KRAES
skútrista
skútrista
Príspevky: 311
Dátum registrácie: Pi Feb 21, 2014 2:25 pm
Skúter: KEEWAY SilverBlade 125EFI
Bydlisko: Rožňava
Kontaktovať užívateľa:

Re: KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#274 Príspevok od užívateľa KRAES » Pi Júl 24, 2015 5:08 pm

"VLADY" - zatiaľ valčeky budú čo sú pribalené, Dr.Pulley-ky čo mám nepasujú, a či sa budú môcť zohnať aj do tohto, uvidím časom.
KEEWAY SilverBlade 125EFI - od 4/2014 = 21 950km; spotreba od 2,53l do 3,3l/100km; sviečka Denso Iridium Power; 12V zásuvka; variátor Polini Maxi Hi-Speed 6ROL; GSM ALARM; BLUE LED Backlight ;

Užívateľov profilový obrázok
KRAES
skútrista
skútrista
Príspevky: 311
Dátum registrácie: Pi Feb 21, 2014 2:25 pm
Skúter: KEEWAY SilverBlade 125EFI
Bydlisko: Rožňava
Kontaktovať užívateľa:

KEEWAY SilverBlade 125EFI - KRAES

#275 Príspevok od užívateľa KRAES » St Júl 29, 2015 10:59 pm

Nový variátor Polini Maxi Hi-Speed 6ROL je nahodený, len som ho nestihol vyskúšať v prevádzke a hlavne v kopcoch, ako sa bude správať hore Soroškou. Výrobca myslel na všetko, pribalil grafitovou vazelínu pre vyplnenie mazacieho miesta s drážkou a kryté proti prachu prachovkami z obidvoch strán. Tiež som si mohol vybrať aké valčeky použijem, jedna súprava je s gramážou 9 ( cca 54gr. ) a druhá s 13,2gr ( cca 79gr. ). Ako prvé som založil 9gr, ale už len pre rozjazd bolo potrebných až 7000ot./min.!!! Pri 13,2gr je rozjazd ako pri starom variátore bez valčekov Dr. Pulley a tie mali 11,5gr ( cca 69gr. ) . Výrobca sám doporučuje ladenie variátora v pomere 3 ku 3 z priložených súprav valčekov – cca 66,6gr. Možno zajtra vyjde počasie a „vybehnem“ na Sorošku a na zmrzlinu a minerálku do Tornale. :Yahoo!:
Prílohy
DSC_0669_web.jpg
DSC_0671_web.jpg
DSC_0670d_web.jpg
KEEWAY SilverBlade 125EFI - od 4/2014 = 21 950km; spotreba od 2,53l do 3,3l/100km; sviečka Denso Iridium Power; 12V zásuvka; variátor Polini Maxi Hi-Speed 6ROL; GSM ALARM; BLUE LED Backlight ;

Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše skútre"