Yuki Arrow 250 - yuki

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
yuki
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Ut Nov 10, 2009 9:47 am
Skúter: yuki 250 arrow

Yuki Arrow 250 - yuki

#1 Príspevok od užívateľa yuki » Ut Apr 13, 2010 2:36 pm

Motorku som kupoval v oktorbri. momentálne mám najazdených 300 km. jazdne vlastnosti nemôžem ešte hodnotiť, kedže motorka je v zábehu, ale dosť často sa spúšta chladenie. Má niekto takúto motorku???

tema premenovana, staci pozriet ako sa volaju temy v tejto sekcii a bolo ju treba tak pomenovat - TomasARN
Prílohy
13659_1228040313852_1614395132_578840_5595296_n.jpg
(64.22 KiB) 463 stiahnutí
13659_1228043833940_1614395132_578844_2539791_n.jpg
(49.66 KiB) 463 stiahnutí
15329_1298093345134_1614395132_734345_5439888_n.jpg
(51.36 KiB) 463 stiahnutí
podpis som si este nenastavil

TomasARN
moderátor
moderátor
Príspevky: 6105
Dátum registrácie: Ne Júl 29, 2007 11:35 am
Skúter: Kawasaki ER-6n, 2009
Bydlisko: Bratislava, S 48.196.08° V 17.028.10°
Kontaktovať užívateľa:

Re: yuki arrow 250

#2 Príspevok od užívateľa TomasARN » Ut Apr 13, 2010 2:43 pm

Niekto ho tu mal, ale neviem, ci sem este chodi

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#3 Príspevok od užívateľa VLADY » Ut Apr 13, 2010 4:13 pm

Yamasaki...akurát že ju má momentálne nepojazdnú...dačo z výfukom....a dačo z chladením...
ten výfuk po dvoch rokoch vypadá jak na normálnom scootri po desiatich...som sa mu venoval dobré 2,5 hodiny než som ho ako-tak polepil...Takže ak si náhodou natrafil na podobný nepodarok tak Ťa úprimne ľutujem.... Ono na prvý pohľad všetko OK ale tá dlhodobá kvalita ozaj nezodpovedá ani tej cene, za akú sa to tu na SK predáva.... :bad:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
ŠAKUL
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 457
Dátum registrácie: Po Dec 04, 2006 11:13 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#4 Príspevok od užívateľa ŠAKUL » Ut Apr 13, 2010 5:57 pm

Kedysi som tuto moto mal už kupit, lebo vzhladovo sa mi to dost pacilo a velkostou. Ale po nastartovani, ked som si nanu sadol som tam skakal
jak pajac :%) je to paralerny 1 valec. Valec je kolmo voci vozovke a hrozne to skace ... :unknown:
Kúpiš a už nepredáš :evil:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
dr.snake
motorkár
motorkár
Príspevky: 3092
Dátum registrácie: Pi Jan 27, 2006 11:06 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: KE
Kontaktovať užívateľa:

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#5 Príspevok od užívateľa dr.snake » Ut Apr 13, 2010 8:59 pm

hmm...od toho ruky prec...ibaze by si mal rocny najazd cca 300 az 500km
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#6 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Ut Apr 13, 2010 9:38 pm

ja si myslim, ze to nebude az take hrozne... verim, ze sa stretneme na nejakom tom zraze a tam tuto 250-tku okukneme... :) Yuki tam na rozdiel od snejka snad pride... :) A som zvedavy na Sakulom popisovane vibracie, clovek rad porovna...
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
Lapko
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 600
Dátum registrácie: Ut Apr 08, 2008 7:40 pm
Skúter: Suzuki Burgman 400 K7 / Suzuki V-Strom 650 K7
Bydlisko: Trenčín- DCA

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#7 Príspevok od užívateľa Lapko » Ut Apr 13, 2010 9:48 pm

Na vyzor to vypada pekne. Dufam ze to nebude jedine plus toho scootra aj ked u yuki je to loteria, ale drzim palce a vela stastnych km...
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#8 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Ut Apr 13, 2010 9:56 pm

vyzorovo pekne, bodaj by nie, kopia Hondy Jazz, vid kratke video Hondy Jazz:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rwX0_Y6MyVQ[/youtube]
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
ŠAKUL
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 457
Dátum registrácie: Po Dec 04, 2006 11:13 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#9 Príspevok od užívateľa ŠAKUL » Ut Apr 13, 2010 9:58 pm

Honda vs. Yuki = :unknown:
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
Bobo
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 573
Dátum registrácie: Št Máj 03, 2007 2:29 pm
Skúter: BMW R 1200 RT
Bydlisko: MA (teda skôr okolie)

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#10 Príspevok od užívateľa Bobo » Ut Apr 13, 2010 10:04 pm

Mal som osobne možnosť vyskúšať Yamasakiho skúter. Pre začiatok pri prechode z menšej kubatúry je to na chvíľu vcelku OK. Je pravda, že je tam pri jazde cítiť dosť veľkú neistotu podvozku danú malými kolieskami a asi aj nie celkom najpevnejším rámom. Ale čo by človek chcel za tie prachy. Tie vibrácie ako spomína Šakul som od motora ani tak necítil, skôr to boli poskakujúce kolesá (asi nevyvážené) a vlnenie celého skútra. - pozn.: porovnávam to s XC, takže asi tak :pardon:
KYMCO XC 250, SUZUKI Burgman 650, BMW R 1200 RT

Užívateľov profilový obrázok
yuki
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Ut Nov 10, 2009 9:47 am
Skúter: yuki 250 arrow

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#11 Príspevok od užívateľa yuki » St Apr 14, 2010 11:46 am

ja som ju kúpiť nie za účelom predaja ale aby som sa vozil na nej
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#12 Príspevok od užívateľa VLADY » Ut Apr 27, 2010 8:29 pm

Presne ten istý klon motora mala aj V3ka čo mal volakedy Doktóre. Akurát samozrejme ten motor mal dlhšie rameno a aj remeň kvôli väčším kolesám..ale nebolo tam cítiť nejaké extra vybrácie že by boli väčšie ako na iných jednobuchoch... :unknown:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
yuki
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Ut Nov 10, 2009 9:47 am
Skúter: yuki 250 arrow

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#13 Príspevok od užívateľa yuki » Št Apr 29, 2010 9:25 pm

hľadám garáž v BA pre túto motorku. najlepšie v ružinove prip. dalšieho motorkára by sme zobrali garáž vie niekto o niekom, niečom?? dakujem
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
yuki
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Ut Nov 10, 2009 9:47 am
Skúter: yuki 250 arrow

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#14 Príspevok od užívateľa yuki » Št Apr 29, 2010 9:26 pm

ŠAKUL napísal:Honda vs. Yuki = :unknown:
cenovo - yuki kvalitou honda
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
dr.snake
motorkár
motorkár
Príspevky: 3092
Dátum registrácie: Pi Jan 27, 2006 11:06 pm
Skúter: neuvedený
Bydlisko: KE
Kontaktovať užívateľa:

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#15 Príspevok od užívateľa dr.snake » Št Apr 29, 2010 9:26 pm

ta TO CISTA HONDA JAZZ :ROFL:
podpis som si este nenastavil

TomasARN
moderátor
moderátor
Príspevky: 6105
Dátum registrácie: Ne Júl 29, 2007 11:35 am
Skúter: Kawasaki ER-6n, 2009
Bydlisko: Bratislava, S 48.196.08° V 17.028.10°
Kontaktovať užívateľa:

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#16 Príspevok od užívateľa TomasARN » Pi Apr 30, 2010 8:15 am

yuki, to si ako myslel, ze yuki je tak kvalitna, ako honda ? To si z nas robis srandu ?

Užívateľov profilový obrázok
yuki
trojkolkár
trojkolkár
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Ut Nov 10, 2009 9:47 am
Skúter: yuki 250 arrow

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#17 Príspevok od užívateľa yuki » Pi Apr 30, 2010 9:12 pm

(citacia vymazana)
nie myslel som to tak keby sa honda predávala za cenu yuki


### necituj predosly prispevok, precitaj si bod c.4 pravidiel fora (link na pravidla najdes v mojom podpise) - THeBaNDiT
podpis som si este nenastavil

Užívateľov profilový obrázok
m4rk0
motorkár
motorkár
Príspevky: 2579
Dátum registrácie: Ut Jún 02, 2009 9:21 pm
Skúter: Gilera Runner 70 SP Replica Simoncelli
Bydlisko: BA lll
Kontaktovať užívateľa:

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#18 Príspevok od užívateľa m4rk0 » Pi Apr 30, 2010 9:57 pm

yuki napísal:
ŠAKUL napísal:Honda vs. Yuki = :unknown:
cenovo - yuki kvalitou honda
ja som to tiez pochopil ze kvalitne je to ako honda len cena je nizsia :D nic ine z toho nevyplyva
Runner 70 sp simoncelli
viac tu --- >http://forum.scooter-tuning.sk/viewtopi ... =42&t=8232

matrixko

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#19 Príspevok od užívateľa matrixko » Pi Apr 30, 2010 10:01 pm

nie nahodou takto cenovo yuki(lacne)a kvalitne ako honda myslel tim dobre zapezpecenie?

Užívateľov profilový obrázok
SSE
skútrista
skútrista
Príspevky: 261
Dátum registrácie: Ne Aug 31, 2014 10:36 pm
Skúter: Honda CBF 600S,YiYing Cruiser 250, Yamaha XC 125T, Aprilia SR50
Bydlisko: Zvolen

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#20 Príspevok od užívateľa SSE » St Okt 22, 2014 9:59 pm

Ahojte,
Ja mam presne tento ibaze sa vola YiYing Cruiser 250. Je to presne toto iste a taketo prispevky, ze od tohoto ruky prec a podobne ma vedia celkom slusne nastartovat...za 2 mesiace som na nom najazdil skoro 4000km a to bez akeho kolvek problemu...kupoval som ho ako jazdeny s 6500km a teraz ma skoro 10000... rocnik 2010 a ludia co snimi jazdim vedia ako to ide ... jedine co mi na tom vadi su svetla.. ludom co udsudzuju cinu by som chcel len tolko...dobre si pozrite podiel suciastok s Made in China na svojom 'kvalitnom' skutry a potom vypisujte aka je cina na hovno a podobne...tam vedia v jednej fabrike vyrobit uplny lacnak a aj top kvalitu...zalezi len od predajcu co, kde a za ake peniaze chce predavat...ked si niekto da vyrobit lacnak a predava ho tu to neznamena ze v tej fabrike sa neda vyrobit aj kvalitny produkt !
Som nový (už niesom nový...či?)...ale učenlivý... :)

Niekdy premýšľam, či nepatrím do blázninca. Potom sa ale rozhliadnem okolo seba a vravím si, že už tam možno som !!!!

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#21 Príspevok od užívateľa VLADY » Št Okt 23, 2014 6:21 am

Je celkom šumafuk čo kto vie vyrobiť v jednej fabrike, pre mňa ako užívateľa je podstatné z čoho mám scootra poskladaného. A ja osobne mám dojem že napríklad také Suzuki tých čínskych komponentov moc nieje. To nepíšem preto že každá líška svoj chvost chráni ale preto že tento posledný scooter mám najdlhšie a teda najviac prebádaný. A poviem to tak poďme sa baviť nie po roku a 10 000km ale po 5-10 rokoch a 50-60 000km. A bavme sa o dizajne a o tom že ako ktorý scooter vypadá už nový pri podrobnom pohľade na detaily. Ako je čo konštrukčne riešené, detaily rôzne komponenty a také tie veci ....vo vnútri . Ako ľahko a bezproblémovo napríklad vymením žiarovku bez toho že dačo poškodím utrhnem kábel zlomím nejakú hovadinu a už je problém, alebo ako dokážem nastaviť sklon svetiel ak treba aby som dobre videl na cestu ,ako pracujú v dlhodobom horizonte napríklad prepínače na riadidlách, ako sú na tom veci okolo sedadla , koženkový poťah napríklad, ako lícujú plasty ako po zopár rozobraniach,a držia na svojom mieste bez toho že je poznať že ich dakto rozoberal. A tak celový dojem. Aby som pri pár ročnom čínskom nemal pocit že pozerám na veterána z minulého (20.)storočia.
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
SSE
skútrista
skútrista
Príspevky: 261
Dátum registrácie: Ne Aug 31, 2014 10:36 pm
Skúter: Honda CBF 600S,YiYing Cruiser 250, Yamaha XC 125T, Aprilia SR50
Bydlisko: Zvolen

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#22 Príspevok od užívateľa SSE » Št Okt 23, 2014 11:41 am

Vlady: Tak trochu tomu nerozumiem co tu vypisujes...na jednej strane napises, ze cinania nic vlastneho nevymyslia a na druhej strane napises ze ich dizajn je na prd...konkretne skuter co mam ja je klon hondy...cize aj honda mala dizajn na hovno? to ze cina to vyraba o 5 rokov neskor a predavaju to v pohode znamena, ze ludom sa top paci a su ludia co sa im to nepaci...ten si to nekupi a vybavene...ja narazam na prispevky "RUKY PREC je to cina! " vsetky veci co si vymenoval ako priklad...ziarovky atd...su na mojom konkretnom skutry uplne v pohode...ved je to klon hondy!!! To ze cina dokaze vyrobit aj zmetok a aj top produkt by ta ale malo zaujimat, lebo pises ze cina ceci su smejd ale keby si bol objektívny tak by ta zaujimalo ze v tej istej fabrike vyrobia aj top vyrobok a ze za tento trend cina smejdov mozu hlavne dovozci veci...ked to chce mat lacne a predat s enorbnim ziskom tak ti preda lacnak a staraj sa...
Som nový (už niesom nový...či?)...ale učenlivý... :)

Niekdy premýšľam, či nepatrím do blázninca. Potom sa ale rozhliadnem okolo seba a vravím si, že už tam možno som !!!!

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#23 Príspevok od užívateľa VLADY » Št Okt 23, 2014 3:09 pm

Načo derieš klávesnicu ??? Dizajn okopčia od 20 rokov starej Hondy, upravia a zoptimalizujú čo sa len dá na kvalite matrošu a celkovo upravia na čo najlacnejšiu výrobu aby to nejak držalo a išlo a niekto ma tu ide presviedčať jaký fantastický stroj to je...Ja Ti netvrdím že službu nespraví alebo že sa za 5 rokov rozsype. Ale ja napríklad tak jak, som bezstarostne sadol na môj scooter a vybral sa 3x do Chorvátska na dovolenku by som to na nejakom čínskom nemal odvahu urobiť ani raz , pretože skrátka by som tomu neveril, som posero? alebo len realista čo má skúsenosti s kvalitou ich výrobkov. Ale ak chceš písať ozaj veci okolo kvality a nekvality číny, tak napíš sem ak bude mať ten zázrak čínskych kopírovačov 10 rokov a 100 000 nagúľané,a potom hodíme debatu jak je kvalitný a budeme porovnávať v akom je stave a čo všetko je pôvodné a tak. Ja som to osobne videl naživo v dvoch exemplároch a moc ma to spracovanie celkovo o kvalite nepresvedčilo....Ja v tom furt vidím rozdiely, podobné tomu ako som ich videl aj trebarz pred štvrťstročím , a porovnával Trabant alebo nejakú napodobeninu auta z ostbloku a nejaké vtedy bežné západné auto obyčajný Golf alebo nejaký Opel Kadett.... alebo skrátka podobné bežné západniarske auto.
Prečo by som mal veriť akurát na to že u čínskeho scootra je to iné , ak sa denne stretávam s iným spotrebným tovarom od nich, kde je to vždy všetko o tom istom, ušetrené až na samé limity konštrukcie a jediné o čo ide je len a len predať za zlomok ceny bežného tovaru,a výdrž a kvalita je až na poslednom mieste. Tým netvrdím že na značkovom sa nešetrí....Ale skrátka ten rozdiel ceny niekedy aj 50% sa skrátka niekde musí preniesť do kvality matrošu alebo spracovania alebo toho čo je vnútri v krabičke. A argument typu že šak všetci aj značkový výrobcovia tam vyrábajú je tiež u mňa pseudoargument ...Nieje podstatné kto kde vyrába ale ako z akého matrošu akou technológiou .
Kupuješ si tenisky u Miletiča za 10E ??? lebo ja nie, a pritom sú na pohľad aj pekné a aj ak si ich obujem tak nemám na prvý dojem zlý pocit. Ale po mesiaci už vidno rozdiely od značkových za 80+E
Myslím že každý súdny človek vie, že ak je dačo lacné tak musí byť zákonite niekde ušetrené. A nieje to len o tom že značkový tovar skladá človek v číne za mzdu 2 doláre na hodinu a neznačkový za polovicu.
A posledná vec možno dakto povie že som úchyl ale za tri roky som narátal vyše 400 objednávok z Ebayu, takže myslím že mám dosť relevantné skúsenosti s kvalitou ich výrobkov. Samozrejme je to vždy o cene a o tom že sme na SK a tu v obchode zväčša SK kšeftár zamaskovaný za obchodníka predáva ten istý tovar niekoľko krát drahšie...Takže radšej si to objednám sám. Lebo vo väčšine prípadov kvalitou zodpovedajú tej cene na E-baya nie cene na SK.
A veľa z tých vecí ozaj skončilo v koši po pár týždňoch používania. Takže určité výrobky tam skrátka už nekupujem. Lebo som sa presvedčil že je to vyslovene šmejd vyrobený len za účelom predaja a nie aby fungoval.
A to som ešte nepísal o fejkoch z oblasti elektroniky, ktoré vedia vyrobiť vo viacerých verziách a cenách....že z vonka na nerozoznanie od originálu a z vnútra len aby bolo a len aby fungovalo a bez dodržania elementárnych bezpečnostných zásad... Vyslovene veci nebezpečné a reálne hroziace smrťou používateľa.
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
SSE
skútrista
skútrista
Príspevky: 261
Dátum registrácie: Ne Aug 31, 2014 10:36 pm
Skúter: Honda CBF 600S,YiYing Cruiser 250, Yamaha XC 125T, Aprilia SR50
Bydlisko: Zvolen

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#24 Príspevok od užívateľa SSE » Št Okt 23, 2014 7:20 pm

Nema význam ti tu niečo vyvracat ked relevantne argumenty jednoducho odingnorujes a pišeš stale len tu svoju obohratu pesnicku dookola !!! Ja viem o com pisem...obchodoval som s Cinou a videl som tie ich technologie akymi to vyrabaju a bol som osobne na prehliadke jednej fabriky...navazas sa tu do ciny a nemas ani paru o tom ako funguju ked si precitas este raz a poriadne moj posledny prispevok "ak netrpis dyslexiou" tak pochopis preco ti tu tvrdim ze cina nieje taka zla ako to ty prezentujes !!! Ak by som ti na burgera nalepil nalepku Yuki tak to zvozis pod ciernu zem aj napriek tomu ze je to kvalitny skuter....Dalej to uz riesit nejdem....Ja si myslim ze ty by si ani na burgmane nesiel do CH...tak maximalne do Senca... :good:
Som nový (už niesom nový...či?)...ale učenlivý... :)

Niekdy premýšľam, či nepatrím do blázninca. Potom sa ale rozhliadnem okolo seba a vravím si, že už tam možno som !!!!

Užívateľov profilový obrázok
atllas71
cyklista
cyklista
Príspevky: 199
Dátum registrácie: Ne Júl 27, 2014 8:07 pm
Skúter: Peugeot Satelis 125i 4v, Honda XL700VA Transalp
Bydlisko: Horný Hričov

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#25 Príspevok od užívateľa atllas71 » Št Okt 23, 2014 8:07 pm

SSE, potvrdzujem čo tu píšeš, nie je čína ako čína, viem ako jazdí Tvoj skútrik, viem že jazdí bez poruchy aj v podmienkach v ktorých sa plavia lode (Jeseníky), :D tiež mám okrem Satelisa jedného číňana Jawa Betka, škaredá motorka,ale spoľahlivá a bezporuchová z nezničiteľným licenčným motorom Honda. Nemôžem na ňu povedať jediné krivé slovo, lejem len benzín :D

Zamknuté

Návrat na "Vaše skútre"