Yuki Arrow 250 - yuki

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#26 Príspevok od užívateľa VLADY » Pi Okt 24, 2014 9:10 am

SSE napísal:Nema význam ti tu niečo vyvracat ked relevantne argumenty jednoducho odingnorujes a pišeš stale len tu svoju obohratu pesnicku dookola !!! Ja viem o com pisem...obchodoval som s Cinou a videl som tie ich technologie akymi to vyrabaju a bol som osobne na prehliadke jednej fabriky...navazas sa tu do ciny a nemas ani paru o tom ako funguju ked si precitas este raz a poriadne moj posledny prispevok "ak netrpis dyslexiou" tak pochopis preco ti tu tvrdim ze cina nieje taka zla ako to ty prezentujes !!! Ak by som ti na burgera nalepil nalepku Yuki tak to zvozis pod ciernu zem aj napriek tomu ze je to kvalitny skuter....Dalej to uz riesit nejdem....Ja si myslim ze ty by si ani na burgmane nesiel do CH...tak maximalne do Senca... :good:


Ešte raz a naposledy Ti sem napíšem:
Dislektik si sám ak si nepochopil to čo som sem už x krát napísal. A neviem jakú obohratú pesničku spomínaš nakoľko to je skrátka realita a fakt overený skúsenosťami. Ak máš niečo za polovicu tak je na niečom tá polovica ušetrená . A ver tomu že na marži predajcu a mzde roboša ktorý to skladá to nieje! Ak sa ti páči jazdiť v noci s dvoma 35W žiarovkami a prd vidieť je to Tvoj problém . Ak sa Ti páči meniť každých 3000km olej je to zas len Tvoj problém , ak sa ti páči mať po pár rokch používania scooter v optickom stave že vypadá na 20 rokov je to Tvoja vec, máš rád skrátka retro...Ja mám asi troška vyššie nároky. A znova Ti sem napíšem, Daj vedieť za pár rokov ak budeš mať nagúľaných tých 100 000km čo je stav akého sa bežne dožijú značkové scootre bez toho, že by tam bolo čokoľvek okrem spotrebáku treba meniť. Mal som česť s troma čínskymi 250kami totožný motor, a mali len inú nálepku na boku a jeden aj plasty a bol zamaskovaný ako V3 to je to čo nieje ani scooter a ani motorka, skrátka pre fajnšmekrov, a o kvalite ma to nepresvedčilo! A nebavme sa tu absolútne o ničom lebo skrátka to nemá cenu. Každý na to príde časom sám a je rád že sa toho potom pod cenu zbaví a kúpi si dačo normálne . :beer: Každý výrobok má svojich fanúšikov ktorý nevidia nedostatky ale preferujú len tie prednosti zväčša je to nízka cena . A to že nejak to jazdí berú za akúsi pridanú hodnotu a ako niečo čo nieje bežné u íných .
Tak jazdi a nečítaj po mne tie dokola omieľané polopravdy.
Ja som čínsky scooter nikdy nemal tak prd o tom viem.
Ale aj viem prečo som ho nemal, ani ho nikdy mať nebudem v takej podobe jak sa tu predávajú či to je yuki alebo keeway a pod zamaskované výrobky varábané na jednej linke kde si potom jednotlivý distribútori nalepia len svoju značku ktorá nič nezaručuje.
Je to tým, že ja mám určité nároky.
Viď HONDA, do 24hod zoženú ND. Dokáže to Yuki alebo Keeway?
A už v tomto sa zhodneme že poznám x prípadov že človek toho čínskeho zázraku čaká týždne na ND a nejazdí. Lebo skrátka tak to je to je realita.
Naposledy upravil/-a VLADY v Pi Okt 24, 2014 9:21 am, upravené celkom 1 krát.
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
SSE
skútrista
skútrista
Príspevky: 261
Dátum registrácie: Ne Aug 31, 2014 10:36 pm
Skúter: Honda CBF 600S,YiYing Cruiser 250, Yamaha XC 125T, Aprilia SR50
Bydlisko: Zvolen

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#27 Príspevok od užívateľa SSE » Pi Okt 24, 2014 9:12 am

Ja len tolko [THUMBS UP SIGN] ale prst to nieje ten spravny....ty uz vies ktory patri tebe...
Som nový (už niesom nový...či?)...ale učenlivý... :)

Niekdy premýšľam, či nepatrím do blázninca. Potom sa ale rozhliadnem okolo seba a vravím si, že už tam možno som !!!!

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#28 Príspevok od užívateľa VLADY » Pi Okt 24, 2014 9:23 am

:ROFL: :beer:
A furt si mi neodpísal, na čom je teda ušetrené že to nieje nijak poznať na kvalite výrobku. :unknown:
Nože daj tie relevantné dôkazy , ktoré mimochodom mne chýbajú... :good:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
SSE
skútrista
skútrista
Príspevky: 261
Dátum registrácie: Ne Aug 31, 2014 10:36 pm
Skúter: Honda CBF 600S,YiYing Cruiser 250, Yamaha XC 125T, Aprilia SR50
Bydlisko: Zvolen

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#29 Príspevok od užívateľa SSE » Pi Okt 24, 2014 11:11 am

Usetrene je iba smejdoch a na kvalite nieje a cina dokaze vyrabat aj kvalitu....toto ti tu celu dobu tvrdim a meles furt len o nejakom setreni...tam sa nevyrabaju len lacne veci ake aj drahe a kvalitne ktore su mimochodom pouzite aj v kvalitnych skutroch...ROZUMIES ????
Som nový (už niesom nový...či?)...ale učenlivý... :)

Niekdy premýšľam, či nepatrím do blázninca. Potom sa ale rozhliadnem okolo seba a vravím si, že už tam možno som !!!!

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#30 Príspevok od užívateľa VLADY » Pi Okt 24, 2014 11:14 am

:clap:
Keway a Yuki to už je len kvalita ...viac krát ma presvedčila :good: ...Vždy ak mal dakto dajaký problém a potreboval pomoc tak zaujímavé že mal tieto dve značky scootra.
Ale OK . možno sa už zlepšili. :pardon:
A ja blbec som to nepostehol pri svojej obmedzenosti :unknown: :fool:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
SSE
skútrista
skútrista
Príspevky: 261
Dátum registrácie: Ne Aug 31, 2014 10:36 pm
Skúter: Honda CBF 600S,YiYing Cruiser 250, Yamaha XC 125T, Aprilia SR50
Bydlisko: Zvolen

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#31 Príspevok od užívateľa SSE » Pi Okt 24, 2014 11:32 am

Vlady kasli na to...normalne mi kazis celkom pekny den...koncim lebo mozog nalievat nikomu nema zmysel...
Som nový (už niesom nový...či?)...ale učenlivý... :)

Niekdy premýšľam, či nepatrím do blázninca. Potom sa ale rozhliadnem okolo seba a vravím si, že už tam možno som !!!!

Užívateľov profilový obrázok
alcatelko
moderátor
moderátor
Príspevky: 7443
Dátum registrácie: Po Máj 01, 2006 2:46 pm
Skúter: piaggio zip lc
Bydlisko: malinovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Yuki Arrow 250 - yuki

#32 Príspevok od užívateľa alcatelko » Pi Okt 24, 2014 5:44 pm

zas to tu prerasta do tisickrat zmoderovanej diskusie...cina vs necina...kazdy si obhajujue to svoje...2/3 zacinali na cine a 90% sa k nej uz ani za nic nevrati... za roky mi rukami preslo urcite cez tisic skutrov...a ak mam pravdu povedat dokonaly som este nevidel...je par co ma k tomu blizko...ale dobreho cinana som este nevidel...
klon hondy neznamena ze to ma s hondou spolocnu co len jednu suciastku...rovnako licencny motor...to je oblubeny marekting...ver tomu ze ani 1% vyrobcov nema na to licenciu zakupenu...

a ano...na znackovych skutroch je vela dielov z ciny...napr najvacsi vyrobca komponentov na skutre TGB...od varia cez spojku a zvon, vacsina skutrov ich ma prave od TGB...neznamena to ale ze ked TGB vypustilo vlastne skutre tak ze je to terno...je to len "lepsia cina", kde su aspon zamenitelne diely...
............ http://www.50cm3.eu .............. http://www.facebook.com/50cm3 ..............
scooter racing team, vývoj, výroba a úpravy racing dielov

Zamknuté

Návrat na "Vaše skútre"