Honda SH 125i - potapac

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
bobe1
cyklista
cyklista
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Pi Okt 03, 2014 9:42 pm
Skúter: maxsym 600i ABS executive

Re: Honda SH 125i - potapac

#201 Príspevok od užívateľa bobe1 » Ne Nov 09, 2014 8:23 pm

čeme samozrejme,že japonec má lepší podvozok,motor,tlmiče,brzdy čiže lepšie jazdné vlastnosti.čo sa týka motora,že je to presná kopia :beer:

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Honda SH 125i - potapac

#202 Príspevok od užívateľa VLADY » Po Nov 10, 2014 12:56 pm

V číne dokonca vedia vyrobiť presnú kópiu iPhon5 (mal som ju týždeň) a okrem toho že to bola dizajnovo presná kópia sa iným na original iPhone absolútne nechytala...tak ja len toľko k tým čínskym kópiam.
Tak a teraz sa zas do mňa pustite, a začnite mi tu dokazovať že v číne vedia vyrábať rovnako kvalitne značkové a aj neznačkové výrobky.... :no: :fool: Sa už konečne spamätajte, si stačí len porovnať celý riadiaci a vstrekovací systém na Honde a na Keeway alebo jak je riešené kopec komponentov v jednom a druhom....A nie že to je to isté lebo to je okopčená Honda. A papierové hodnoty???? papier znesie všetko hlavne ak je vytlačený v číne!
Sorry za OT. :pardon:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
Čeme
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 580
Dátum registrácie: St Jún 04, 2014 9:41 am
Skúter: Ziaden

Re: Honda SH 125i - potapac

#203 Príspevok od užívateľa Čeme » Po Nov 10, 2014 1:30 pm

Vlady ja som to krajsie nevedel napisat a nemal som energiu to tu riesit. Kopia ano ale z coho je tak kopia vyraba to je rozdiel chold komu niet rady tomu niet pomoci. A presne tak papier znesie vsetko ale ak su v kopii pouzite nekvalitne suciastky tak ani japonsky KW neni rovnaky ako činsky.

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Honda SH 125i - potapac

#204 Príspevok od užívateľa VLADY » Po Nov 10, 2014 2:15 pm

Myslím že drvivá väčšina majiteľov to kupuje lebo skrátka chce ušetriť a je im prednejšia nižšia cena ako dlhodobá spoľahlivosť alebo pohodlie jazdy, alebo skrátka jazdné vlastnosti . Na tom ale nieje nič zlé .
Ale problém je v tom že si to následne nechcú priznať a tvária sa urazene ak si človek povie iný názor.


PS: Ja sa tiež nevozím v MB S-classe a stačí mi Renault Clio ale nebudem tvrdiť majiteľovi MB že skrátka mám rovnako dobré pohodlné a kvalitné auto...
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
dreamer
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 376
Dátum registrácie: St Feb 12, 2014 8:44 pm
Skúter: Aprilia SR MAX 300
Bydlisko: Bratislava

Re: Honda SH 125i - potapac

#205 Príspevok od užívateľa dreamer » Po Nov 10, 2014 2:58 pm

Motor GY6 ma skutocne povod v Honde (konstrukcne). Honda ho pouzivala svojho casu napr. v modeloch Elite 125/150. Niekedy v 80-tych rokoch si ho licencovali cinski vyrobcovia a odvtedy bol pouzity snad v stovkach cinskych modelov skutrov vo verziach 50-150 ccm. Ale to je asi tak vsetko co ma s dnesnou Hondou spolocne. Je to technologia stara vyse 30 rokov, co sice dokazuje jeho nesmrtelnost, ale tam to konci. S dnesnymi motormi ma spolocny len zakladny princip premeny tepla na pohyb.

Apropos @potapac: Ja som nehovoril o Keeway, ja som hovoril o Kymco. Kymco ma vlastny vyvoj a historiu (mimochodom kedysi velmi davno tiez zviazanu s Hondou) a jeho motory pouzilo napr. BMW pre model G450 a co bude viacerych mozno sokovat viac, BMW si najalo Kymco na vyvoj motora aj pre jeho nove nabliskane skutre C600/650GT. A ako je vseobecne zname, Kawasaki si zapozicala pre svoj model J300 rovno cely skuter (Kymco DownTown 300i). Cize tym chcem povedat, ze rozlisovat je potrebne. Nie je nemec ako nemec, japonec ako japonec a cinan ako cinan (aj ked Kymco je Taiwan, co je ale pre vacsinu ludi aj tak tiez len Cina).
Aprilia SR MAX 300
Obrázok
ex: Honda XL 1000V Varadero | Suzuki DL650 V-Strom | Yamaha XS650 Midnight Special | Simson S50 | Jawa Babetta 207

Užívateľov profilový obrázok
dreamer
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 376
Dátum registrácie: St Feb 12, 2014 8:44 pm
Skúter: Aprilia SR MAX 300
Bydlisko: Bratislava

Re: Honda SH 125i - potapac

#206 Príspevok od užívateľa dreamer » Po Nov 10, 2014 3:16 pm

@Vlady: S-klasse mozno nie, ale na clenstvo v klube B-klasse si kludne trufnut mozes :lol:

"Mercedes-Benz will use the new 130 hp 1.6 dCi Renault-Nissan Alliance's new generation A and B-Class"

Dnesny svet je globalizovany gulas. Treba si na to konecne zvyknut a prestat sa fixovat na znacky. Niekto si kupi Yamahu lebo chce japonca a je mu jedno, ze ma vlastne taliansky skuter do posledneho srobu a ani o tom nevie. Ja sa orientujem vzdy na konkretny model, znacka ani krajina povodu ma nezaujima. Ak ma dany model auta, ci motorky dobre uzivatelske referencie a historiu spolahlivosti, tak moze byt vyrobeny premna-zamna aj v Ugande :D
Aprilia SR MAX 300
Obrázok
ex: Honda XL 1000V Varadero | Suzuki DL650 V-Strom | Yamaha XS650 Midnight Special | Simson S50 | Jawa Babetta 207

Užívateľov profilový obrázok
potapac
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 419
Dátum registrácie: Št Máj 15, 2014 11:35 am
Skúter: Honda GW1800

Re: Honda SH 125i - potapac

#207 Príspevok od užívateľa potapac » Po Nov 10, 2014 4:36 pm

Dreamer - viem o com hovoris. Ja som si ale vybral Hondu kvoli technologickemu vyvoju. Viem ze SH je komplet vyrobene v taliansku. Ale motor je vyvyjany v japonsku. Oslovila ma eSP, netradicna konstrukcia piest vs kluka, a tak isto trojite ulozenie zadnych prevodov, ci AGC technologia startovania a alternatora. Nehovoriac o polomotoroch a polotovaroch, ktore su z Japonska.
Elektronika je tak isto vyvinuta a ladena v japonsku.
Pomylil som sa.. Kymco .. aj som bol pozriet J300 aj som preluskal nejake testy, ale ako som uz pisal vybral som si SHcko koli jeho vlastnostiam.
S tym tuningom to nemyslim tak, ze ked do neho nepojdem predam skuter :D.. ja som fakt spokojny. Chcel som len vediet ci nema niekto konkretnu skusenosr, trebars aj kvoli spolahlivosti atd...
YUMINASHI ma oslovil lebo vyraba kit pre konkretne modeli HONDA PCX, SH a MSX125 / GROM...

Sory ale KYMCO nie je moja krvna skupina a ani nebude .... aspon nie par rokov. Presne ako pises v dnesnych znackach je dobry chaos ... BMV - Citroen, - Mercedes Renault, Nissan ... pre to mam auto Mitsubishi a scooter Honda :D :beer: :good:
____________________________________
radšej stratiť 5 min. života čakaním,
ako stratiť život pre 5 min.
Relax, kľud, pohoda..

SW-T 400 - Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Čeme
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 580
Dátum registrácie: St Jún 04, 2014 9:41 am
Skúter: Ziaden

Re: Honda SH 125i - potapac

#208 Príspevok od užívateľa Čeme » Po Nov 10, 2014 6:06 pm

Dreamer jasne ze aj v Ugande na vyrobnom zavode nezalezi len any tam boli origo suciastky a je jedno kde to zlozia. Ale treba povedat tak ako sa pisalo ze Honda ide svojou cestou svoje motori dlhodobo testovane a podobne. Neviem ako maju ostatne znacky co do motorov vyskum vyvoj a podobne a presne ako pises viem ze Kymco davalo motor do BMW co som bol milo prekvapeny ked mi to technik v BMW povedal pred casom. Cize motor sa da okopcit len kvalita suciastok v motore je dolezita.

Užívateľov profilový obrázok
jaroct74
chodec
chodec
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Po Sep 29, 2014 12:53 am
Skúter: Keeway Silverblade 125
Bydlisko: Hviezdoslavov

Re: Honda SH 125i - potapac

#209 Príspevok od užívateľa jaroct74 » Ut Nov 11, 2014 1:52 pm

...hmmm, zaujímavé čítanie. Všetky tie výhody, nevýhody, fakty, úvahy, argumenty a večný súboj sveta značiek a neznačiek. Ja sa neprikláňam na žiadnu stranu, hoci kúpou konkrétneho skútra som sa podľa vyššie uvádzaných kritérií vlastne nepriamo zaradil.
Možno však uvažovať aj z iného uhla pohľadu, keď napr. moja voľba pri kúpe nebola o tom či značku alebo nie, či taký motor alebo onaký... Konečne som v situácii, kedy cena nehrá úlohu a môžem si kúpiť čo chcem a kedy chcem. Tak som si aj kúpil to, čo sa mi v danom čase rozhodovania páčilo. A že je to podľa niektorých len "čínan"? No a čo. Však ak ma nebude poslúchať, tak pôjde preč a kúpim si zasa niečo iné. Niečo čo ma v danom čase zaujme.
Prajem každému, aby budovanie svojho statusu nezakladal na tom, čo vlastí pretože to ubíja vnútornú slobodu a bráni nazerať na veci s nadhľadom. Týmto príspevkom možno nikomu nabúravam "presvedčenie", ale svet nie je čiernobiely. Naozaj sú tu ľudia, ktorí namiesto značka/neznačka riešia otázky kedy, kam a s kým sa chcem prevetrať.

Užívateľov profilový obrázok
Čeme
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 580
Dátum registrácie: St Jún 04, 2014 9:41 am
Skúter: Ziaden

Re: Honda SH 125i - potapac

#210 Príspevok od užívateľa Čeme » Ut Nov 11, 2014 2:38 pm

Jarko moj. Ale to tu sa nikto nenavazal do cinskych skutrov praveze ten podnet je rakcia na to ze niekto napisal ze Honda kopiruje motor alebo ze proste ten motor je rovnaky a preto tu vznikla ta reakcia ja som pisal uz x krat ze je jedno na com jazdia ludia hlavne nech im to sluzi. Vsetko dobre prajem. Ty si to trafil presne ale ako aj Vlady napisal treba si uvedomit co si clovek kupi a podla toho aj pisat. Ale zas sto ludi sto nazorov.

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Honda SH 125i - potapac

#211 Príspevok od užívateľa VLADY » Ut Nov 11, 2014 5:09 pm

Toto je debata jak s náradím....tiež zdielam názor že na použitie pár krát do roka mi netreba superprofi značku a robotu si zastane aj vrtačka z Lidla. Akurát že na Boschke mi vydržali baterky 9 rokov, a Lidlovka na ne skapala po troch. No ale čo už a , tiež je rozdiel 7000sk vtedy a 40e dnes.
Alebo ďalší postreh z praxe, a najlacnejši flexka 125mm-Makita za 49,- je neporovnateľná s čínskou za 15,- čo sa týka vlastností ako hlučnosť alebo vibrácie....o výdrži ťažko polemizovať, jedna čína vydrží aj 10 rokov a iná skape za pár mesiacov a obe +- rovnako vyťažené. Tiež vlastná skúsenosť.
Len ak si kúpim niečo za 10-20e a je s tým problém šmarím to do koša a kúpim nové.
Ale ak sa jedná o drahšiu vec akou scooter je, tak tam ja osobne nemienim experimentovať.
A ak má možno niekto pocit že rozdeľujem ľudí podla materiálneho zázemia, tak je na omyle. :beer:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
potapac
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 419
Dátum registrácie: Št Máj 15, 2014 11:35 am
Skúter: Honda GW1800

Re: Honda SH 125i - potapac

#212 Príspevok od užívateľa potapac » Ut Nov 11, 2014 5:16 pm

ja som chcel len poradit s tuningom :D a vznikla z toho filozofická debata ..
Ja tiež nemám absolútne nič proti tomu, keď si niekto kúpi skúter aký chce.. aj Nepálsky pre mňa za mňa... len nech ma potom nepresviedča
že je to v podstate Honda v inom obleku :D ...
Moji kamaráti tiež majú všehochuť ... mám ich rád pre to aký sú a nie na čom jazdia.
Tak že k tunungu nič? :wink:
____________________________________
radšej stratiť 5 min. života čakaním,
ako stratiť život pre 5 min.
Relax, kľud, pohoda..

SW-T 400 - Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: Honda SH 125i - potapac

#213 Príspevok od užívateľa duky5 » Ut Nov 11, 2014 5:21 pm

K tuningu len jediné. Nejlepší tuning je zmena objemu.

Všetko ostatné je ako prstovať ženskú :)
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Užívateľov profilový obrázok
Čeme
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 580
Dátum registrácie: St Jún 04, 2014 9:41 am
Skúter: Ziaden

Re: Honda SH 125i - potapac

#214 Príspevok od užívateľa Čeme » Ut Nov 11, 2014 5:23 pm

Mozno ti to aj v Honde spravia ale to je len vystrel do tmy :) ale za opytanie nic nedas.

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Honda SH 125i - potapac

#215 Príspevok od užívateľa BacaNR » Ut Nov 11, 2014 8:12 pm

Moj nazor je ze ak nechces menit skuter kludne si ten kit kup nemas tym co pokazit a nieje to ani moc drahe :) ale urcite necakaj ze to bude rozdiel triedy , podla mna to pojde len o nieco lepsie ako seria :unknown: ja ti fandim s tym kitom, kazdy tuning sa ráta :wink:
Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Užívateľov profilový obrázok
bobe1
cyklista
cyklista
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Pi Okt 03, 2014 9:42 pm
Skúter: maxsym 600i ABS executive

Re: Honda SH 125i - potapac

#216 Príspevok od užívateľa bobe1 » Ut Nov 11, 2014 8:29 pm

potapac :) prajem ti,aby sa ti upgrade podaril :good: nebude to jednoduché,ešte jednu otázku,ako vyriešiš v strekovanie,z výšený obsah musíš nakŕmiť

Užívateľov profilový obrázok
bobe1
cyklista
cyklista
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Pi Okt 03, 2014 9:42 pm
Skúter: maxsym 600i ABS executive

Re: Honda SH 125i - potapac

#217 Príspevok od užívateľa bobe1 » Ut Nov 11, 2014 8:44 pm

duky5:máš pravdu,obsah ničím nenahradíš :beer:

Užívateľov profilový obrázok
potapac
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 419
Dátum registrácie: Št Máj 15, 2014 11:35 am
Skúter: Honda GW1800

Re: Honda SH 125i - potapac

#218 Príspevok od užívateľa potapac » Ut Nov 11, 2014 9:33 pm

duky5 napísal:K tuningu len jediné. Nejlepší tuning je zmena objemu.

Všetko ostatné je ako prstovať ženskú :)

na zmenu objemu nemám ani financie a chcem ostat v B cku ako som pisal par prispevkov dopredu..
Ale taku SH300 ovku by som hned bral :D
____________________________________
radšej stratiť 5 min. života čakaním,
ako stratiť život pre 5 min.
Relax, kľud, pohoda..

SW-T 400 - Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
potapac
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 419
Dátum registrácie: Št Máj 15, 2014 11:35 am
Skúter: Honda GW1800

Re: Honda SH 125i - potapac

#219 Príspevok od užívateľa potapac » Ut Nov 11, 2014 9:35 pm

BacaNR napísal:Moj nazor je ze ak nechces menit skuter kludne si ten kit kup nemas tym co pokazit a nieje to ani moc drahe :) ale urcite necakaj ze to bude rozdiel triedy , podla mna to pojde len o nieco lepsie ako seria :unknown: ja ti fandim s tym kitom, kazdy tuning sa ráta :wink:
Rozdiel triedy urcite necakam, :D ale asi to bude trosicku lepsie ako SH 150tka.. a to by mi stacilo. ak by to dalo par konikov a hlavne lepsiu akceleraciu okolo 80-90 tak je to to co potrebujem :beer:
____________________________________
radšej stratiť 5 min. života čakaním,
ako stratiť život pre 5 min.
Relax, kľud, pohoda..

SW-T 400 - Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
potapac
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 419
Dátum registrácie: Št Máj 15, 2014 11:35 am
Skúter: Honda GW1800

Re: Honda SH 125i - potapac

#220 Príspevok od užívateľa potapac » Ut Nov 11, 2014 9:37 pm

bobe1 - dikes :beer:
____________________________________
radšej stratiť 5 min. života čakaním,
ako stratiť život pre 5 min.
Relax, kľud, pohoda..

SW-T 400 - Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Honda SH 125i - potapac

#221 Príspevok od užívateľa VLADY » Ut Nov 11, 2014 10:27 pm

JA myslím že tuning sa zadariť môže aj nemusí ...tak jak bežný sériový motor z fabriky, jeden ťahá jak utrhnutý iný je taký nemastný neslaný . Skrátka toto sú veci čo sa ťažko chápu ale sú z praxe .A nieje to len zábehom. Skrátka je to jak decko alebo manželka :angel: , niekedy sa vydarí viac a inokedy menej.... :Search:
Preto to treba aj ten tuning scootra brať ako koníček. A ak na to niekto nieje a chce mať viacmenej istý výsledok tak ide do väčšieho objemu alebo značkovejšej-overenejšej značky . Tam je tých sklamaní a prekvapení a následných zmierovaní potom menej.
To jak niekto napchá strašné prachy do modelu lietadla a po polhodke s ním praští dole lebo skrátka smola....A ak sa to berie ako vlastná skúsenosť tá je na nezaplatenie.....Ja mám také skúsenosti s vlastnou výrobou rôznej elektroniky napríklad problém bol senzorový dotykový stmievač k lustru do obývačky aj s IR diaľkovým ovládaním pred cca 17-18 rokmi ??? čo som odpálil asi 5 švábov počas jeho cca 12 ročného používania a nikto nevie prečo??? A jeden stál cez 100 Skk vtedy, a čo ma to stálo času a námahy to spojazdniť a hlavne nejak esteticky vyrobiť, aby to bolo aj dizajnovo obstojné a nie že len nejaká krabica nacapená na stene namiesto klasického vypínača, a napokon v sumáre ak to zrátam tak som mohol mať továrensky vyrobený overený výrobok aj so zárukou...A napokon to skončilo najprv v šuflíku na pár rokov a potom v koši. Lebo skrátka ten šváb, čo sa odpaloval sa už nedá zohnať za normálnu cenu a náhrada nieje. :unknown:
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
potapac
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 419
Dátum registrácie: Št Máj 15, 2014 11:35 am
Skúter: Honda GW1800

Re: Honda SH 125i - potapac

#222 Príspevok od užívateľa potapac » Ut Nov 11, 2014 10:58 pm

VLADY - ja mam tiez takychto prihod plnu prdel.. od vyroby hlbkomerov, cirkulariek, domaceho sustruhu az po posledny vystrelok sam som dostaval dom :D ... ale ja nejdem sustruzit valec, frezovat vacku a odlievat vahadla.. ani pruziny nejdem prerabat z Trabanta... YUMINASHI je zavedena Japonska tuningova znacka ako ALPINA albo BRABUS alebo AMG... atd.. specializuje sa no HONDACKE motory..
Ja som len hladal nazor/skusenost ci to uz niekto absolvoval a aky je vysledok .. ale elektrikar si dobry :D
____________________________________
radšej stratiť 5 min. života čakaním,
ako stratiť život pre 5 min.
Relax, kľud, pohoda..

SW-T 400 - Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
BacaNR
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 611
Dátum registrácie: St Aug 01, 2012 11:10 pm
Skúter: Keeway Matrix , Malaguti Madison RS250 , Yamaha T-max 500i
Bydlisko: Nitra

Re: Honda SH 125i - potapac

#223 Príspevok od užívateľa BacaNR » St Nov 12, 2014 12:44 pm

Top Due+ 70 LC , Giannelli Shot V4 , MHR overrange , MHR delta clutch , MHR klapky, TC unit , Dellorto 21mm

Užívateľov profilový obrázok
potapac
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 419
Dátum registrácie: Št Máj 15, 2014 11:35 am
Skúter: Honda GW1800

Re: Honda SH 125i - potapac

#224 Príspevok od užívateľa potapac » St Nov 12, 2014 2:08 pm

Diky .. pocital som..
____________________________________
radšej stratiť 5 min. života čakaním,
ako stratiť život pre 5 min.
Relax, kľud, pohoda..

SW-T 400 - Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
potapac
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 419
Dátum registrácie: Št Máj 15, 2014 11:35 am
Skúter: Honda GW1800

Re: Honda SH 125i - potapac

#225 Príspevok od užívateľa potapac » Ut Nov 18, 2014 12:11 pm

bobe1 napísal:zdravím páni.
ak dovolíte,pripojím sa k diskusii.motor na honde je ten istý ako na keeway,čiže je to presná kópia 153MI-2 GY6,čo sa týka kitu YUMINASHI LIGHT BORE KIT 164CC,pravdepodobne budeš musieť zväčšiť otvor v kartroch pre válec.Pozor na priemer pistneho čapu,YUMINASHI má 13mm a ty máš myslím 14mm.
http://www.racing-planet.de/motor-c-266 ... 895-1.html
153CC uplne stačí,mám ju na mojej Benelli,rýchlosť sa zvýši o 10-15 km,ale ťah motora už od spodu je parádny,variator Malossi+ostrá vačka a výfuk J-COSTA.

Tak ze to mam potvrdene z Masato Co., Ltd. - netreba absolutne nic prisposobovat, kit je "plug and play" - dokonca teraz je akcia z povodnych 220€ na 135€ :Yahoo!:
Za 135 je valec, piest, cap, kruzky, tesnenia... Neviete niekto ako je to s clom a DPH (asi sa musi zaplatit)?
____________________________________
radšej stratiť 5 min. života čakaním,
ako stratiť život pre 5 min.
Relax, kľud, pohoda..

SW-T 400 - Obrázok

Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše skútre"