HONDA NC700 Integra - Stando

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
Stando
cyklista
cyklista
Príspevky: 198
Dátum registrácie: St Júl 19, 2006 2:57 pm
Skúter: Honda NC700 Integra
Bydlisko: Banska Bystrica

HONDA NC700 Integra - Stando

#1 Príspevok od užívateľa Stando » Št Jún 02, 2016 12:02 pm

Ahojte,
neviem ci este som alebo uz nie som skutrista, upgradol som svoju lasku 12 rocnu GILERU Nexus 500 za 3 rocnu Hondu Integru. Vlastne som chcel skuter, ale Aprilia SRV 850 suzuki Burgman 650 s hmotnostou a spotrebou sa mi uz nezdali vhodne do mesta. A BMW c650GT sa mi nakoniec zdalo pridrahe, nato ze to je preoblecene Kymco.

Takze nova laska tentokrat z rozumu HONDA INTEGRA :) r.v. 2013 s cca 2100km s ABS.
Prílohy
20160530_144304.jpg
20160530_122019.jpg
Yamaha NMAX 125 -2018 ->
HONDA NC700 Integra -2016 ->
Gilera Nexus 500i MK1 - 2010 -2016
Keeway Focus 50 - 2006-2013

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#2 Príspevok od užívateľa duky5 » Št Jún 02, 2016 2:24 pm

Integra je taký mačkopes, že ani nevieš či si skútrista či motorkár.
Motorkár ti povie fuj skúter, skútrista fuj motorka :).

Ale gratulujem a veľa šťastných kilometrov, ja tiež možno pôjdem do niečoho podobného :).

Bmw sa mi veľmi páči, ale cena je mimo pre mňa, burgman a gp tiež nič pre mňa...
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Užívateľov profilový obrázok
Stando
cyklista
cyklista
Príspevky: 198
Dátum registrácie: St Júl 19, 2006 2:57 pm
Skúter: Honda NC700 Integra
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#3 Príspevok od užívateľa Stando » Št Jún 02, 2016 3:52 pm

Dakujem,
viem, aj pre mna to bol mackopes ale kym som si na to nesadol a nezajazdil... A je mi to jedno.... Ako som pisal laska z rozumu. Pohodlie skutra, lahke ovladanie motorky. Japonska kvalita. Kupil som ju v Prahe. Za nieco cez 5 hodin som ju nahanal cca 139km/h po dialnici do bb. V zakrutach pri Zarnovici a Ziari n H sa nevlnila a krasne drzala stopu. Spojka zabera okamzite. Pri zatiahnuti plynu podradi o 1-2stupne a vystreli... Nexika som mal rad ale toto je o triedu vyssie. Spravil som 527km a natankoval cca 21 litrov.

No nie je co dodat. A co sa tyka motorkarov a skutristov ano viem. Motorkari sa mi vysmievali aj za kosackovy zvuk nexiika aj za Tucano.

Ide predovsetkym o pocit z jazdy a bezpecnost pri brzdeni s ABS ci obiehani s podradenim.

Povodne chcel som BMW c650gt 3 rocne za necelych 7 s cca 30tis km, odniekial od mora - teda ziadna garaz... A ak mam dat 7tis za Kymco preoblecene za BMW tak mam radsej "este vonavu" garazovanu motorku sice preoblecenu za skuter. Treba si to proste skusit. Zivot je predsa zmena. Takze skutristi sorry :-D Ale ide o vietor vo vlasoch a slobodu na 2och kolesach, teda nezalezi ci je to mackopes, ci je to parnik, ci je to GSka alebo 50 keeway - nemam pravdu?
Yamaha NMAX 125 -2018 ->
HONDA NC700 Integra -2016 ->
Gilera Nexus 500i MK1 - 2010 -2016
Keeway Focus 50 - 2006-2013

scooter_rider
st. cyklista
st. cyklista
Príspevky: 214
Dátum registrácie: Ut Jún 24, 2014 9:33 am
Skúter: žiadny
Bydlisko: Liptovský Mikuláš
Kontaktovať užívateľa:

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#4 Príspevok od užívateľa scooter_rider » Št Jún 02, 2016 4:10 pm

Máš . Veľmi dobrá voľba. Kto integru nepozná a nepreviezol sa, nevie o čom to je. Prajem veľa šťastných km s úsmevom na tvári ;-)
PS: zaujímala by ma cena...

Užívateľov profilový obrázok
Stando
cyklista
cyklista
Príspevky: 198
Dátum registrácie: St Júl 19, 2006 2:57 pm
Skúter: Honda NC700 Integra
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#5 Príspevok od užívateľa Stando » Št Jún 02, 2016 5:01 pm

Nooo cenu tu kludne dam ked to cele dobehne, okrem moto zaplatil som si vyvozne znacky, KO, poplatok za ziadost na obvodnom urade, poplatok za velke OEV. STK este nepodlieham. Cakam na Vystavenie OEV a este ma caka prihlasenie na SPZ... Teda chcel som si to skusit vybavit vsetko sam.
Yamaha NMAX 125 -2018 ->
HONDA NC700 Integra -2016 ->
Gilera Nexus 500i MK1 - 2010 -2016
Keeway Focus 50 - 2006-2013

Užívateľov profilový obrázok
Burgmanista
cyklista
cyklista
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Pi Aug 16, 2013 12:04 pm
Skúter: Honda VFR 1200 DCT
Bydlisko: Prešov

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#6 Príspevok od užívateľa Burgmanista » Ne Jún 05, 2016 5:03 pm

Som rad že sa môžem ťieš vyjadriť k Integre nakoľko ju uš mam 2 sezónu. To vyjadrenie mačkopes fakt napíše len iste ten kto sa natom nevozil. Stando jazdne vlastnosťi integri si presne pomenoval.Tak a terás trochu objasnime čo je integra je to vlastne motorka radu NC oblečená do kabáta skútra ide o prevodovku DCT ktora sa uš montuje dokonca aj do novej Afriky takže asi viac neni čo dodať.A ešte krátko k klopeniu v zákrutách sa da zažiť nanej motorkovy orgazmus.

Užívateľov profilový obrázok
hipi
cyklista
cyklista
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Po Mar 17, 2008 7:10 pm
Skúter: Kymco downtown 300i-predane, honda integra 750
Bydlisko: Alzbetin Dvor

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#7 Príspevok od užívateľa hipi » Ne Jún 05, 2016 6:29 pm

vitaj, dobra volba, ja som sa tiez povodne rozhodoval medzi bmw 650 gt, ale vylozene ma sklamalo naladenie variatora. Potom este prisiel do uvahy maxsym 600, ale integra vyhrala, 3,5l spotreba, 17ky kolesa, 12000km servisny interval... Negativum je, ze je mala (a to ja uz mam tu vacsiu), moc sportove sedlo a pod kufrom 13l.
bmw 650GT je ovela ovela pohodlnejsia na posed.
17ky kolesa vyhladzuju nerovnosti signifikantne lepsie oproti 14 a 13 kolesam co som mal predtym. Pre mna pohodlie oproti moto spociva ale aj v tom, ze mozem mat na zemi obe nohy a nemusim na semaforoch radit 1tku, co mi berie cas, kedze sa predbieham kde sa da a potrebujem ist hned na oranzovu.

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#8 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » St Jún 29, 2016 9:22 pm

Burgmanista napísal:Som rad že sa môžem ťieš vyjadriť k Integre nakoľko ju uš mam 2 sezónu. To vyjadrenie mačkopes fakt napíše len iste ten kto sa natom nevozil. Stando jazdne vlastnosťi integri si presne pomenoval.Tak a terás trochu objasnime čo je integra je to vlastne motorka radu NC oblečená do kabáta skútra ide o prevodovku DCT ktora sa uš montuje dokonca aj do novej Afriky takže asi viac neni čo dodať.A ešte krátko k klopeniu v zákrutách sa da zažiť nanej motorkovy orgazmus.
A preto to poniektorí volajú "mačkopes". :D Pretože to vyzerá ako mačka (scooter), pričom to hryzie (jazdí) ako pes (motorka). :beer:

Alebo ináč - spája to vlastnosti scootra (automat, maxíkovský posed) a motorky (jazdné vlastnosti) do jedného celku, mačkopsa. :good:
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#9 Príspevok od užívateľa VLADY » Št Jún 30, 2016 9:23 am

Ideálne nieje nikdy nič. To sa len viac alebo menej ten ktorý výrobok môže približovať , a záleží od majiteľa čo preferuje čo dokáže tolerovať a čo mu vyslovene vadí až tak že si daný typ alebo model kvôli tomu vyšktne zo zoznamu vhodných.
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#10 Príspevok od užívateľa duky5 » Št Jún 30, 2016 3:39 pm

Burgmanista napísal:Som rad že sa môžem ťieš vyjadriť k Integre nakoľko ju uš mam 2 sezónu. To vyjadrenie mačkopes fakt napíše len iste ten kto sa natom nevozil. Stando jazdne vlastnosťi integri si presne pomenoval.Tak a terás trochu objasnime čo je integra je to vlastne motorka radu NC oblečená do kabáta skútra ide o prevodovku DCT ktora sa uš montuje dokonca aj do novej Afriky takže asi viac neni čo dodať.A ešte krátko k klopeniu v zákrutách sa da zažiť nanej motorkovy orgazmus.
Ale v tvojom príspevku sám potvrdzuješ že to je mačkopes :)

Každopádne môj príspevok nebol myslený negatívne, aj keď si ho tak si pochopil.
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Užívateľov profilový obrázok
dreamer
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 376
Dátum registrácie: St Feb 12, 2014 8:44 pm
Skúter: Aprilia SR MAX 300
Bydlisko: Bratislava

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#11 Príspevok od užívateľa dreamer » Št Jún 30, 2016 4:57 pm

Apropos, co robi z Integry skuter? To ze nemas medzi kolenami nadrz a miesto stupaciek mas naslapy? Je este nieco co som opomenul? Lebo ten priestor pod sedlom je len symbolicky a NCcka s rovnakym motorom maju vo falosnej nadrzi minimalne rovnaky priestor :) Podla mna je to motorka, co sa na skuter iba podoba. A nemyslim to kriticky, mne sa inak celkom paci.
Aprilia SR MAX 300
Obrázok
ex: Honda XL 1000V Varadero | Suzuki DL650 V-Strom | Yamaha XS650 Midnight Special | Simson S50 | Jawa Babetta 207

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#12 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Jún 30, 2016 6:06 pm

Integra je vo svojej funkčnej podstate vlastne maxiscooter, pretože:
1.) sedíš na tom ako na maxiscootri (nohy dopredu)
2.) medzi nohami nezvieraš nádrž
3.) máš dvojspojkovú automatickú prevodovku, takže rovnako ako na (maxi)scootri sa nestaráš o radenie, len pridáš a ideš až po maximálku
4.) miesto spojkovej páčky máš tam zadnú brzdu rovnako ako u scootrov
5.) a v neposlednom rade vyzerá ako maxiscooter, najmä zo strany výfuku, keď nevidíme reťaz a nehľadáme karter :D )

Ale keďže má Integra, pokiaľ viem, rám a kolesá rovnaké ako NC typu S a X, tak má aj rovnaké jazdné vlastnosti ako tieto dva motocykle. :good: (A keďže má reťaz, priložme jej aj starostlivosť o reťaz.)

Takže ak by som to zhrnul, Integra su kolesá, rám a motor z NC obskladané do maxiscootrovského vzhľadu a funkčnosti... :)
A áno, úložný priestor je menší než u bežných maxiscootrov, ale nemôžeme chcieť všetko a som toho názoru, že hlavnou devízou maxiscootrov nie je úložný priestor pod sedadlom, ale pohodlný posed a ochrana pred vetrom a počasím pri cestovaní mimo mesta... :good:
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#13 Príspevok od užívateľa duky5 » Št Jún 30, 2016 6:15 pm

cize je to mackopes ked to chceme skratit :)
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Užívateľov profilový obrázok
THeBaNDiT
moderátor
moderátor
Príspevky: 6299
Dátum registrácie: Ut Aug 08, 2006 8:23 am
Skúter: je už minulosť
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať užívateľa:

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#14 Príspevok od užívateľa THeBaNDiT » Št Jún 30, 2016 6:45 pm

Jj, ja ju tak tiež volám, ale nie v zlom, ako to Burgmanista možno zobral, ale naopak v dobrom. Pretože tento mačkopes si (aspoň podľa mojich merítok) berie z oboch kategórií to lepšie... :) :good:
Honda NC750X ------------------- Obrázok
Nezabúdajte na PRAVIDLÁ FÓRA a ďakujte pomocou Obrázok.

Užívateľov profilový obrázok
Burgmanista
cyklista
cyklista
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Pi Aug 16, 2013 12:04 pm
Skúter: Honda VFR 1200 DCT
Bydlisko: Prešov

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#15 Príspevok od užívateľa Burgmanista » So Júl 02, 2016 7:42 pm

Tak viem že nás čo mame Integru je uš viac nebolo by zle dať stretnutie. Navrhujem sa stretnúť v prvý Augustovi víkend v Hronci kde sa koná zraz skútrov super partia sa tam každý rok stretávame.

Užívateľov profilový obrázok
hipi
cyklista
cyklista
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Po Mar 17, 2008 7:10 pm
Skúter: Kymco downtown 300i-predane, honda integra 750
Bydlisko: Alzbetin Dvor

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#16 Príspevok od užívateľa hipi » Ne Júl 03, 2016 11:56 pm

prihlaste sa hlavne na nc700.sk forum, tak je vyjazdov viac nez dost, sak uz nas tam je aj tak jak hadov z tohoto fora:-) . Ja som prvy augustoy vikend v Rumunsku

Užívateľov profilový obrázok
Stando
cyklista
cyklista
Príspevky: 198
Dátum registrácie: St Júl 19, 2006 2:57 pm
Skúter: Honda NC700 Integra
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#17 Príspevok od užívateľa Stando » Ut Júl 05, 2016 8:46 am

Ahojte... mam za sebou prvych 1000km. Ak to mam porovnat zo skutrom. V meste bol skuter hladsi. Teda zdal sa mi lepsi na mesto. T.j. ci som siel 45 ci 53 tak si priadol rovnako. S integrou v meste jazdim na D cku pri 45 mam 4ku pri 54 uz tam trepe 5ku :-) Nechavam to na nom, vsak to tak sudruhovia navrhli... :-D
Ked som sa bol previezt na Sturec tak na toto sa skuter nechyta Zapnuty rezim S tocil a zakruty daval hladko. Ked sa mi nepacila 3ka tak som mu dotukol 2ku :-) a siel ako gula... A ked sa len kocham krajinkou tak manual :-)

Takze ked zhodnotim jazdne vlastnosti velmi dobre, obiehanie s podradenim ovela bezpecnejsie. V zakrutach to na tych velkych kolesach vobec neplava, jeto take citatelnejsie...Nema problem z vykonom ani obiehanim zo spolujazdcom. A spotreba zatial o 1lt/100km menej ako nexus :-D


Akurat pri vymene oleja som do nexika nalial 1.5 lt syntetiky a filter. Tu voslo 3.5lt a idu tam 2 filtre. Ale servisny interval vraj 12tis (nexik 6tis)

Takze zatial spokojnost
Yamaha NMAX 125 -2018 ->
HONDA NC700 Integra -2016 ->
Gilera Nexus 500i MK1 - 2010 -2016
Keeway Focus 50 - 2006-2013

Užívateľov profilový obrázok
Burgmanista
cyklista
cyklista
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Pi Aug 16, 2013 12:04 pm
Skúter: Honda VFR 1200 DCT
Bydlisko: Prešov

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#18 Príspevok od užívateľa Burgmanista » Ut Júl 05, 2016 9:14 am

Takže vitaj v klube NC a ešte si zabudol na režim manuál samotne radenie tam to dokážeš vytáčať a podradzovať podľa seba ale sam to osobne malo využívam.Takže dôjdi na zraz do Hronca a tam to viac rozoberieme.

Užívateľov profilový obrázok
hipi
cyklista
cyklista
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Po Mar 17, 2008 7:10 pm
Skúter: Kymco downtown 300i-predane, honda integra 750
Bydlisko: Alzbetin Dvor

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#19 Príspevok od užívateľa hipi » St Júl 06, 2016 3:17 pm

ja tiez povazujem za jazdu v meste viac rozhrkanu, skuter je v meste lepsi, aj pohodlnejsi. Preplietanie medzi autami robim uz jedine na manuale, obvykle si prepinam medzi 1 a 2.
V zakrutach takisto volim manual, proste si podradim pred zakrutou, aby som eliminoval preradovanie pocas klopenia.
Inac uz si na to manualne radenie celkom zvykam, zacinam to brat ako pre mna najvhodnejsi sposob radenia, kedze D podtaca a S uz moc vytaca.

Užívateľov profilový obrázok
Burgmanista
cyklista
cyklista
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Pi Aug 16, 2013 12:04 pm
Skúter: Honda VFR 1200 DCT
Bydlisko: Prešov

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#20 Príspevok od užívateľa Burgmanista » St Júl 06, 2016 6:34 pm

Tam v tom že skúter v meste je lepši suhlasim no ak sa bavíme o menšom obsahu,lebo s obsahom 500 a hore uš je to iste.Ale samozrejme v našom prípade sme integru nekupovali aby sme s ňou jazdili po meste ,a mimo mesta hlavne v kopcoch a serpentinach sa žiadny skúter integre v jazdných vlastnostiach nevyrovná nakoľko integra ma motorkovy rám .A v režime manuál sa zhodneme v serpentinach je ho fakt lepšie použiť.

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#21 Príspevok od užívateľa duky5 » St Júl 06, 2016 6:48 pm

trochu mi toto hlava neberie :)
skuter je do meste lepsi ako mackopes, ale iba nizsie kubatury ako 500ccm.....500 ccm a vyssie us je to iste - akoze moj nexus je v meste rozhrkany ako vas mackopes? :) no lol :) a 300vka aprilia sr je akoze v meste hladsia ako 500vka? no LOL :)

2. "hlavne v kopcoch a serpentinach sa žiadny skúter integre v jazdných vlastnostiach nevyrovná nakoľko integra ma motorkovy rám" - len tak z prdele yamaha Tmax ma motorkovy ram, aprilia GP800 je tiez ok

to DCT v integre je take naprd? NC750 tkari ho tak nehania, je pravda ze tam je tych modov viacej a lahsie si najdes ten co ti vyhovuje, 2 mody v integre nemusia stiacit
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Užívateľov profilový obrázok
hipi
cyklista
cyklista
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Po Mar 17, 2008 7:10 pm
Skúter: Kymco downtown 300i-predane, honda integra 750
Bydlisko: Alzbetin Dvor

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#22 Príspevok od užívateľa hipi » Št Júl 07, 2016 2:44 pm

duky, ide o to, ze mas prevodovku (pevne otacky) a pevne spojenu retazou.
Ak mas remen, tak ti plyn nereaguje tak bezprostredne, proste sokove silove zmeny vyrovna variator. Retaz ma tiez nejake pnutie a ked zrychlim, prevodovka preradi na dvojku ale hned zabrzdim a preradi hned na jednotku, tak to cukne, plus jak trhne retazou, tak cukne aj retaz. Rovnako ked pridam na 1tke, kde je plyn najcitlivejsi, tak sa vykon na koleso prenesie okamzite a nie postupne ako u variatoru. To iste musi mat aj ncx ci s ncs dct. Na manuale asi nie, kedze tam radis so spojkou citlivejsie.
A mimo mesta a zakruty suhlasim, predosly downtown som vedel klopit v zakrutach ze som skrkal stojan, teraz idem rovnake zakruty rychlejsie, ale moznosti integry som este nedosiahol a ani nechcem, nech sa niekde nerozbijem a to mam este cca 1-1,5cm poserpruzok. 120/17 a 170/17 kolesa urobia svoje oproti 120/14 a 160/13 .
Ved si aj na nc700 fore, ak bude niekedy zraz, tak prid, uvidis jak tam jazdia, ked pojde pito, richi, ci supi. Mozno budes stihat, mozno nie, neviem ale posudit, kedze nemam dostatok skusenosti s nexusom.

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#23 Príspevok od užívateľa duky5 » Št Júl 07, 2016 3:00 pm

Jasné to popochádzanie na križovatke chápem, pamätám si to ešte z čias keď som mal reťaz a spojku :)

Na okruh v DS sa chystám, btw s nexusom som tam bol jazdiť už dávno, len mi nevychádza čas.
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Užívateľov profilový obrázok
Burgmanista
cyklista
cyklista
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Pi Aug 16, 2013 12:04 pm
Skúter: Honda VFR 1200 DCT
Bydlisko: Prešov

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#24 Príspevok od užívateľa Burgmanista » Pi Júl 08, 2016 4:28 pm

Duky tak yamaha uš ma sice upravený podvozok ale stále to neni ako na motorke a gilera GP 800 tu som mal a jazdné vlastnosti s NC sa porovnať nedajú GP bola sice rýchla ale čo sa tyká jazdy hlavne v ostrejších zakrutach tak tam to bolo uš ťašie klopiť a integru krasne zlomím v akejkoľvek zakruťe a ešte vždy je rezerva. Čo sa tika jazdi v mesťe na skutri myslel som to tak že povedzme 125 je ľahká a manipulácia medzi autami je úplne jednoduchá no skuter ako uš je povedzme 500 tu váhu ciťis keď kľučkuješ v mesťe.Nič osobne proti ťebe to je len moj názor.

Užívateľov profilový obrázok
duky5
motorkár
motorkár
Príspevky: 3304
Dátum registrácie: Št Sep 21, 2006 3:20 pm
Skúter: Gilera Nexus 500 mk2
Bydlisko: Bratislava

Re: HONDA NC700 Integra - Stando

#25 Príspevok od užívateľa duky5 » Pi Júl 08, 2016 5:04 pm

125 pcx beriem že je lepšia na prepletenie sa medzi autami.
Len som nechápal rozdiel medzi 250 a 500 ccm skútrom, keďže rozmery majú rovnaké.
Ale pochopili sme sa nakoniec :)
jazdim za Obrázok, dlhodoby priemer za cca 50 000 km
moje vylety na http://www.motoduky.blogspot.com

Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše skútre"