Aprilia Atlantic 500 - Martin_Atlantic

Moderátor: Moderators

Správa
Autor
Užívateľov profilový obrázok
Martin_Atlantic
motorkár
motorkár
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Ut Nov 15, 2011 10:59 pm
Skúter: Aprilia Atlantic
Bydlisko: Bratislava, Slovakia

Aprilia Atlantic 500 - Martin_Atlantic

#1 Príspevok od užívateľa Martin_Atlantic » Po Dec 05, 2011 4:23 pm

Caute
hladam mladeho, spolahliveho, slobodneho, zabezpeceneho... :D srandu si robim teraz vazne.

Vlastným skuter Aprilia Atlantic 500 rok vyr. 2004. kde je problem? byvam v Bratislave cast Vrakuna v panelaku takze skuter mam parkovany v takej malej miestnosti nieco ako motorkaren bez(zatial, pracuje sa na tom) elektriky.
O co vlastne ide?? HLADAM neakeho zodpovedneho nadsenca skutrou ktory vlastny vybavu na opravy a kontroly stavu skutra a ma priestory ktore odpovedaju na cinnosti s tym spojene. napr. garaz. Kedze nedoverujem velkoservisom a stym spojenou aj vysoku cenu chcem sa tymto obratit na neakeho "amatera" ktory by ma zobral pod svoje kridla a kedze som zaciatocnik robil by mi mensie opravy a vymeny. preto aj neakeho domaceho kutila lebo chcel by som sa na tych veciach podielat aby som sa priucil a casom si tieto veci robil sam. NECHCEM to zadarmo!!! kedze nemam vlastne naradie a ani neviem co vsetko by som mal kupit ratam s tym ze by si dotycny za to nieco vypytal. PROSIM neberte to tak ze by ste na tom mohli zarobit. nemam tolko penazi preto to nedavam do original servisu ze? neviem za co sa kolko plati ale verim ze sa ozve clovek ktory ma nebude osklbavat a budem sa moct aj spolahnut na kvalitu prace ktoru urobi. samozrejme v medziach moznosti ktore skuter ponuka ;)
takze: uplne najprv by som potreboval: mam baterku ktora mi odisla. potrebujem ju nechat nabit a skontrolovat jaku ma zivotnost a ci drzi. ak by bola v poriadku na skutri potrebujem skontrolovat Regler ci vobec dobija alebo prebija.
vobec neviem kde ho mam hladat alebo ako skontrolovat. nasledne rozobrat variator a pozret v akom je stave a vsetky tieto veci ktore sa kazia a treba ich pravidelne menit. tak isto...ziadna skusenost.

Este raz. nechcem to ako charitu. skor ako "kamaratska" pomoc za ktoru som samozrejme ochotny sa dohodnut na cene za diely a neaku tu robotku....

PS: byvam v Bratislave cast Vrakuna takze prosim niekto z co najblizsieho okolia...

DAKUJEM a sorry za ten sloh.
Naposledy upravil/-a Martin_Atlantic v So Mar 10, 2012 11:26 pm, upravené celkom 4 krát.

Užívateľov profilový obrázok
rspeed
motorkár
motorkár
Príspevky: 1643
Dátum registrácie: So Aug 11, 2007 1:11 pm
Skúter: Hyena(motor minarelli)+ Gilera Runner ST 125+ Suzuki GSR 600
Bydlisko: Čaňa

Re: Zháňam výpomoc....

#2 Príspevok od užívateľa rspeed » Ut Dec 06, 2011 4:43 pm

... dohodni sa s alcim ... vela ludi tu s maxikmi a ich rozoberanim skusenost nema,je to scot urceny hlavne na jazdenie takze sa rozobera len ak je to uz nutne - tieto veci si sa mal ucit na poldecaku,pripadne skody su lahsie odstranitelne ... regler a dobijanie zmeras na kontaktoch baterie pri zvysenych otackach, 13,8 az 14,2 V , dekel varia zhodis dole takisto sam,pri 250-tke to ide lahsie ak zhodis najprv airbox - u teba uvidis,sirku remena ti povie ujo google, na 500ccm valceky vrdrzia cez 40 tis. km - pokial od varia nepocut klepkanie voditok tak nieje dovod do toho rypat ,jedine ze sa ti citelne znizila maximalka a rozjazdy ... inak u na mozes kedykolvek :beer: ....
ps: bateria je spotrebak a kedze nemas nakopavacku tak si kup radsej novu - u nas nieje zvykom to dodrzovat ale aj na aute by sa mala menit kazde 3 roky(ja ju tam mam uz 6 :D ) ...

Užívateľov profilový obrázok
Davidian
moderátor
moderátor
Príspevky: 4569
Dátum registrácie: Ne Máj 09, 2010 11:17 am
Skúter: Aprilia SR50R - DERBI GP1 125
Bydlisko: Bratislava - Staré Mesto
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zháňam výpomoc....

#3 Príspevok od užívateľa Davidian » Ut Dec 06, 2011 5:03 pm

alebo zavolaj Robovi z RTS Techny(SKROne), ja som s nim na rozdiel od niektorych, nemal nikdy ziaden problem..

Užívateľov profilový obrázok
viper
motorkár
motorkár
Príspevky: 1035
Dátum registrácie: So Júl 08, 2006 7:59 pm
Skúter: Kawasaki Versys 2009
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zháňam výpomoc....

#4 Príspevok od užívateľa viper » Ut Dec 06, 2011 5:55 pm

Matin k tomu regleru - pozeral si si udaj z palubneho PC ? Ake ti ukazuje napatie ?
Kawasaki Versys Touring Edition
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Martin_Atlantic
motorkár
motorkár
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Ut Nov 15, 2011 10:59 pm
Skúter: Aprilia Atlantic
Bydlisko: Bratislava, Slovakia

Re: Zháňam výpomoc....

#5 Príspevok od užívateľa Martin_Atlantic » Ut Dec 06, 2011 6:53 pm

rspeed:poldecak som sice mal ale priamo z obchodu a cca 2 roky. takze som nic nemusel opravovat okrem prednych plastou co som rozbil o auto :D. ahaa nasledne som potom este steloval brzdy :P to je vsetko do motora som nikdy nesahal. akurat tak ked som mal 11, 12 to som mal u dedka na dedine pioniera a to mi vzdy robil ona a z toho si nic uz nepamatam...
no: mam take divne vibracie ked v rychlosti uplne uberem plyn a nasledne chcem pridat tak jak keby...mm jak drkotanie alebo neviem to opisat. mas typ co by to mohlo byt?...dakujem za priazen. ked pride sezona 12 a budem mat cestu okolo Cane...zastavim sa.
fuu teraz som kukol mapku...tak asi jedine ze by som siel na ukrajinu... :D nic v zlom samozrejme. ale ani tam nemam znamych.ale pravda, clovek nikdy nevie kam ho cesty zavedu ;)
Davidian: dakujem za typ, :)
Makičko: :) k tebe som tak tajne doveroval ze sa ozves ;) dakujem. a co takto neaku jazdu? ak sa mi podari ten stroj do sezony rozbehnut? :D
Viper: teraz som sa vratil som to bol pozriet takze:najprv su stupne°C to nic, km/h Vmax to je priemerna rychlost? AVG km/h tak je nula...to neviem co je :D, Vbatt: 10,7 alebo 8. , LAP to tiez neviem co to je, a service tak je 0 km.to znamena ze uz som mal mat kontrolu? ci tych 0 znamena co?
Regler nevyskusam ci nabija lebo nenastartujem. este som nezohnal cloveka ktory ma nabijacku na baterky. :( a ak ju uz budem mat nabitu. tak pri nastartovanej motorke pri vyssich otackach (5tisic, 6tisic??? kolko?) mi bude ukazovat hodnotu dobijana na pozicii Vbatt??
sorry fakt som uplny dement v tomto

dakujem vsetkym ktory mi pomohli alebo sa pokusaju....viem. mate to tazke semnu

Užívateľov profilový obrázok
viper
motorkár
motorkár
Príspevky: 1035
Dátum registrácie: So Júl 08, 2006 7:59 pm
Skúter: Kawasaki Versys 2009
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zháňam výpomoc....

#6 Príspevok od užívateľa viper » Ut Dec 06, 2011 7:55 pm

Martin s tebou je to tazke :D

Tazke to hrkotanie je normalne, mal som to aj ja. Vyriesil som to vymenou valcekov za Dr.Pulley.
K tym jednotlivym popisom palubneho PC:

- teplota vzduchu
- Vmax (maximalna dosiahnuta rychlost)
- AVG (priemerna rychlost)
- Vbat (napatie na baterke) tam ti pri jazde ukazuje ci to spravne dobija.Mal by si mat tusim do 14V.Aspon mam dojem ze mne to davalo take napatie
- LAP to si uz nepamatam
- Service pocet km do servisu, ak mas nulu mal by si si spravit servis

napatie si odsleduj pri volnobehu a potom ked pridas plyn(ako si spominal tych 5000 otacok)
Kawasaki Versys Touring Edition
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Zháňam výpomoc....

#7 Príspevok od užívateľa VLADY » St Dec 07, 2011 10:29 am

Ak sa má zsitiť meraním ako je na tom baterka , tak treba merať napätie pri vypnutom motore a aj pri naštartovanom. A ak má baterka naprázdno pri vypnutom motore menej ako 12,3 tak už ju treba nabiť alebo je staršia a k má menej ako 12V tak už končí a ak má 11 alebo 10 tak je KO...a asi nedrží niektorý článok , alebo je celkovo zlá všetky články majú zvýšený vnútorný odpor a sú zasulfátované a to je väčšinou kvôli tomu že je stará alebo že bola dlhodobo vybitá.Samozrejme beriem to tak že sa to meria napríklad po jednom -dvoch dňoch státia scootra. Ak je baterka zlá že je len daktorý článok v prdeli, tak je možné že po naštartovaní za pár minút bude mať 14V a akože sa bude tváriť že všetko je OK ale to je asi tak všetko...na druhý tretí deň sa nebude dať naštartovať. Lebo bude mať zas len 10-11V .
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
Martin_Atlantic
motorkár
motorkár
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Ut Nov 15, 2011 10:59 pm
Skúter: Aprilia Atlantic
Bydlisko: Bratislava, Slovakia

Re: Zháňam výpomoc....

#8 Príspevok od užívateľa Martin_Atlantic » St Dec 07, 2011 10:46 am

Vlady: ja som s nou jazdil...a potom cca tyzden skuter stal. a uz nenastartoval. (pred tym bez problemov)
pri vypnutom motore ma 10,8. (udaj z palubaku na skutry). takze podla toho co pises je KO a relativne by sa dala nabit ale po par dnoch by sa zasa vybila takze tym padom odporucas kupit radsej novu baterku??
a mal by som kupit aj nabijacku co?...
kolko vydrzi baterka pri cca 10°C??ako dlho? mesiac by mala vydrzat bez toho aby vyrazne stratila napetie nie??
(samozrejme ze by som ju kontroloval a ak by klesla pod 12 tak by som ju supol na nabijacku)

Užívateľov profilový obrázok
modreOKO
motorkár
motorkár
Príspevky: 2472
Dátum registrácie: Po Aug 31, 2009 8:12 pm
Skúter: Yamaha AEROX - Modroocko :)
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zháňam výpomoc....

#9 Príspevok od užívateľa modreOKO » St Dec 07, 2011 10:55 am

jednoznacne na sezonu radsdej kup novu baterku, a na zimu by bolo najlepsie ju vybrat a raz za ten mesiac ju nabit, aby ona nevypadla z cyklu ...
Yamaha AEROX - r-*projekt*polini corsa 0,7deci,21DO,multivar,elektr.vodna pumpa,Xkevlar...+++najmenej kazivý scooter z fóra

Užívateľov profilový obrázok
Martin_Atlantic
motorkár
motorkár
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Ut Nov 15, 2011 10:59 pm
Skúter: Aprilia Atlantic
Bydlisko: Bratislava, Slovakia

Re: Zháňam výpomoc....

#10 Príspevok od užívateľa Martin_Atlantic » St Dec 07, 2011 11:02 am

no...tak neako som sa nakoniec rozhodol. a kedze uz neplanujem jazdit. tak kupim baterku az na jar. a tuto ak sa mi podari kupit nabijacka tak si nabijem len ked budem chciet ist niekam cez zimu...
bratislava: nabijacku..pozeral som neaku v baumaxe, a v takychto obchodoch. alebo odporucate buldog.sk?? nie su na taketo predrazeny? alebo mate iny typ kde ju kupit?? (v BA)

inac Dakujem za vsetky rady ;)

Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zháňam výpomoc....

#11 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » St Dec 07, 2011 11:05 am

odrazu si k nej kúp aj multimeter, je to otázka 3-5€ a môžeš si ju kedykoľvek premerať, či už baterku, elektro v skútri alebo iné blbosti.. Nemusíš sa spoliehať nato, čo napíše PP.. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Zháňam výpomoc....

#12 Príspevok od užívateľa VLADY » St Dec 07, 2011 11:05 am

Dobré nabky mávajú v LIDLI, hlavne cenovo sú lacnejšie ako to isté v inom obale u iného predajcu za dvojnásobok ceny ...ale musíš vymáknuť akciu.A hlavne pozor utesnené baterky sa majú nabíjať na max 13,8 V ak sú pripojené na nabíjačku dlhodobo a cca 14-14,5V ak sú na nabíjačke automatickej ktorá sa po prekročení tohoto napätia vypne a zapne sa zas až ak napätie na baterke poklesne napríklad na dajakých 12,4V tak to aspoň pracuje tá drahšia z Lidla čo mám doma .Ak by si ju nabíjal občajnou autonabkou tak treba každopádne mať voltmeter a sledovať to napätie.Lebo dlhodobé prepätie cez 14V takej baterke škodí.... Ak po týždni nenaštartuješ tak buď je baterka KO a nedrží kapacitu celkovo alebo má daktorý článok zlý alebo ju dačo vybíja v scootri. Baterku daš nabiť a necháš ju doma a aj po mesiaci aj dvoch musí byť OK. a mať aspoň 12,4 12,5V ,ak má tak je asi OK. Ale inak napätie záleží aj od stavu a veku baterky ja už mám moju tiež tak na hrane že má bežne teraz jak ju mám vybratú a občas ju zmerám, tak namerám 12,3 ale ešte naštartujem, teda aspoň som nemal problém pokiaľ som jazdil . Ale zas má už skoro 4 roky takže to je normálne.Tiež už rátam že možno budúci rok bude treba novú.A inak vždy baterke škodí ak sa nechá celú zimu v scootri a hlavne pripojená lebo vždy tam je z nej nejaký aj keď minimálny odber - hodinky na palubovke alebo aj samotná RJ motora dačo berie a potom sa baterka za mesiac - dva vybije a na jar má zrazu 10V a aj po nabití už nemá kapacitu a teda aj keď napätie bude v poriadku.

PS: A inak overený a lacný multimeter http://www.ebay.co.uk/itm/AC-DC-LCD-Dig ... 414ecda39cza pár euro je dobrá vec aj pre neelektrikára, aby aspoň orientačne zmeral čo a ako. A aby nebol problém že ho zabudne vypnúť a vybije sa mu v ňom baterka, a ak bude treba dačo merať tak sa nebude dať tak ja mám aj dačo takéto. http://www.ebay.co.uk/itm/Blue-LCD-Digi ... 3f10010bcc
Je to napájané z meraného napätia takže to žiadnu vlastnú baterku nepotrebuje..Len to treba zabudovať do nejakej plastovej krabičky a vytiahnuť von dva meracie káble zakončené dajakými banánikmi alebo krokosvorkami alebo meracími hrotami. Nevýhoda je že to potrebuje minimálne aspoň 7V aby to meralo, takže ale na meranie nabíjania a bateriek 12V je to ako stvorené...
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
rspeed
motorkár
motorkár
Príspevky: 1643
Dátum registrácie: So Aug 11, 2007 1:11 pm
Skúter: Hyena(motor minarelli)+ Gilera Runner ST 125+ Suzuki GSR 600
Bydlisko: Čaňa

Re: Zháňam výpomoc....

#13 Príspevok od užívateľa rspeed » St Dec 07, 2011 2:01 pm

... mas auto a startovacie kable - nastartuj a skontroluj palubak ci ti dobija ....

Užívateľov profilový obrázok
Martin_Atlantic
motorkár
motorkár
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Ut Nov 15, 2011 10:59 pm
Skúter: Aprilia Atlantic
Bydlisko: Bratislava, Slovakia

Re: Zháňam výpomoc....

#14 Príspevok od užívateľa Martin_Atlantic » St Dec 07, 2011 2:55 pm

Vlady: som rad ze si sa mi ozval...lebo tvoje prispevky su zretelne pisane ako pre debilov :D takze to chapem aj ja :)
presne po tej nabke v lidli som poskuloval aj ja, ked bola...ale tak som si povedal..ze na co mne bude taka vec... :( teraz by sa zisla :D
hentu mrsku si objednam. diky za link
rspeed: hej...to mam v plane ked ako tak dobijem baterku. lebo minule som nastartoval kablami pri terajsom stave baterky. a po 5minutach to same od seba zhaslo. asi preto ze baterka ma 10,8, otacky boli nizke takze motor nestihal dobit energiu ktoru skuter papal. kedze svetla mi nejdu vypnut.(na to nie je neaka finta?)
Makičko: dakujem tieto veci budem kontrolovat tesne pred sezonou..takze ak by ti nevadilo by som ta kontaktoval.

Užívateľov profilový obrázok
Bamma_boy
motorkár
motorkár
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: Ut Aug 05, 2008 10:08 pm
Skúter: Aprilia SR50 R
Bydlisko: KNM, Krásno nad Kysucou (17)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zháňam výpomoc....

#15 Príspevok od užívateľa Bamma_boy » St Dec 07, 2011 4:27 pm

Presne ten multimeter čo dal Vlady mám aj ja, len v žltej.. Za tie peniaze super vec, pri nestabilnom napätí zblbne no nesmieš mať samozrejme prehnané nároky. Na batérie, elektro v skútri (z časti) apod. je ako stvorený. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Area51
st. skútrista
st. skútrista
Príspevky: 686
Dátum registrácie: Pi Máj 27, 2011 4:37 pm
Skúter: Honda CBR 125
Bydlisko: Prievidza

Re: Zháňam výpomoc....

#16 Príspevok od užívateľa Area51 » St Dec 07, 2011 4:33 pm

Ku tej nabike z Lidlu som trafil akciu v trenčíne a kupil som ju za 4e :P
Honda CBR 125

Užívateľov profilový obrázok
Martin_Atlantic
motorkár
motorkár
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Ut Nov 15, 2011 10:59 pm
Skúter: Aprilia Atlantic
Bydlisko: Bratislava, Slovakia

Re: Zháňam výpomoc....

#17 Príspevok od užívateľa Martin_Atlantic » Ne Dec 11, 2011 2:17 pm

http://www.minibikemania.sk/jcosta_vari ... -1938.html
toto si planujem kupit. je to blbost?? da sa aj lacnejsie a ina znacka?? mate skusenost?

Užívateľov profilový obrázok
VLADY
spammer
spammer
Príspevky: 10675
Dátum registrácie: St Apr 12, 2006 4:38 pm
Skúter: A ja mám lepší...a väčší...Burger...400vku...
Bydlisko: Najväčšia Slovenská dedina

Re: Zháňam výpomoc....

#18 Príspevok od užívateľa VLADY » Ne Dec 11, 2011 3:33 pm

Vario Costa je OK čo písali ľudia čo to majú .Ale boli tam predsa len nejaké praskania toho materiálu toho oceľového o p o r n é h o taniera a vydieranie stredového púzdra na dosadacej ploche ako sa trú o seba pri max vysunutí obe poloremenice , a aj celkovo mám pocit , že ten efekt nezodpovedá cene. A okrem toho mne sa to nepozdáva ako je to konštrukčne riešené a že vlastne remeň ťahá len jedna poloremenica tá čo je pevná . A tá pohyblivá je vlastne len na parádu..... Teda nie celkom ale neprenáša ťah na remeň , lebo je voči druhej poloremenici nefixovaná a teda je vlastne voľne otočná a tým pádom je remeň namáhaný len jednostranne a musí prenášať silu len cez polovičnú plochu a tým pádom tam je asi väčší sklz a opotrebenie samotného remeňa....
A čo som čítal ako sa to správa na scootri, tak mám dojem, že takto sa mi správajú aj moje hranaté valčeky Dr.Pulley.za 50Euri. čo som kúpil tento rok na konci sezóny. Ak máš pôvodné vario už zodraté od remeňa (ako som mal ja ) tak je to alternatíva na zváženie. Ale kupovať a meniť to za dobré pôvodné vario sú podla mňa vyhodené peniaze, lebo ten efekt čo to prinesie nezodpovedá tej cene. A za dalšie koľko do tej srandy stoja tie ich valčeky ? A majú ich vlastne na predaj? :pardon:

A na svetlá je finta... elektornické relé spínané pri zvýšení napätia to je také to čo sa používa aj ako dorábka na spínanie svietiel pri dennom svietení, dá sa to kúpiť ako modul , alebo klasické bežné relé pripojené cez usmerňovač k niektorej fáze alternátora ,a teda ak netočí motor tak relé nezopne a nepusťí napájanie do žiaroviek
Moje príspevky zvyčajne vyjadrujú: Mój nazor skromny...osobny! :techie-ebay:
A ak neviem poradiť-tak Vás aspoň popletiem. :P

Užívateľov profilový obrázok
Martin_Atlantic
motorkár
motorkár
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Ut Nov 15, 2011 10:59 pm
Skúter: Aprilia Atlantic
Bydlisko: Bratislava, Slovakia

Re: Zháňam výpomoc....

#19 Príspevok od užívateľa Martin_Atlantic » Ne Dec 11, 2011 4:41 pm

musim ho otvorit...nafotim vsetky diely varia a mozes mi potom prosim povedat ci ich treba menit alebo nie? a nahram aj video kde bude zvuk pri beziacom motore lebo sa mi zda ze to tam neako moc klepe(mozno nieco s variatorom alebo vytahany remen)
kedze nemam skusenosti nebudem vediet co je na kolko opotrebovane.
tie svetla...od ...elektronicke, som prestal rozumiet :D
tak to asi nic :(
OTAZKA PRE VSETKCH: nema niekto z vas na predaj nabijacku ktoru ma navyse a mohol by ju posunut za neake €???
pokym pride akcia do Lidla tak ja uz budem mat mozno nie len novu baterku ale aj motorku :D :D :D :D
nemozem dovtedy cakat. musim zohnat teraz :( neda sa nic robit.
Prílohy
Bez názvu.png
toto je Valcek?? co ma v prstoch?
(369.16 KiB) 981 stiahnutí

Užívateľov profilový obrázok
Martin_Atlantic
motorkár
motorkár
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Ut Nov 15, 2011 10:59 pm
Skúter: Aprilia Atlantic
Bydlisko: Bratislava, Slovakia

Re: Zháňam výpomoc....

#20 Príspevok od užívateľa Martin_Atlantic » Ne Dec 11, 2011 8:00 pm

Makičko: akoze si ochotny mi pomoct to rozobrat a pozries rovno co z toho je adept na vymenu??

Užívateľov profilový obrázok
Martin_Atlantic
motorkár
motorkár
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Ut Nov 15, 2011 10:59 pm
Skúter: Aprilia Atlantic
Bydlisko: Bratislava, Slovakia

Re: Zháňam výpomoc....

#21 Príspevok od užívateľa Martin_Atlantic » Ut Dec 13, 2011 12:02 am

Dakujem Makičko: budem rad ak mi s tym pomoze neaky odbornik.....
Inac...mal som pocit ze niekde, uz nepamatam kde, ale videl som Apriliu Atlantic ktora mala repraky...a zda sa ze tam je take miesto original.
je to mozne?? alebo to bol domaci tuning??? Bolo by to zlozite to tam nahodit? s neakymi dobrymi reprakmi a na usb??napr??

Užívateľov profilový obrázok
Martin_Atlantic
motorkár
motorkár
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Ut Nov 15, 2011 10:59 pm
Skúter: Aprilia Atlantic
Bydlisko: Bratislava, Slovakia

Re: Zháňam výpomoc....

#22 Príspevok od užívateľa Martin_Atlantic » Ut Dec 13, 2011 7:03 pm

Tak som kupil nabijacku.... zevraj inteligentnu :D
IMAG0477.jpg
moja baterka...ani prd nevies co to tam ma popisane.. :D
(288.38 KiB) 1022 stiahnutí
IMAG0478.jpg
Taaaak, tymto strojom vletil na tu baterku :D
(298.82 KiB) 1022 stiahnutí
IMAG0480.jpg
displaj...
(92.41 KiB) 1022 stiahnutí

Užívateľov profilový obrázok
modreOKO
motorkár
motorkár
Príspevky: 2472
Dátum registrácie: Po Aug 31, 2009 8:12 pm
Skúter: Yamaha AEROX - Modroocko :)
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zháňam výpomoc....

#23 Príspevok od užívateľa modreOKO » Ut Dec 13, 2011 7:09 pm

nabijacka vyzera super, tym nabijes hadam aj auto nie?
Martin_Atlantic napísal:Dakujem Makičko: budem rad ak mi s tym pomoze neaky odbornik.....
Inac...mal som pocit ze niekde, uz nepamatam kde, ale videl som Apriliu Atlantic ktora mala repraky...a zda sa ze tam je take miesto original.
je to mozne?? alebo to bol domaci tuning??? Bolo by to zlozite to tam nahodit? s neakymi dobrymi reprakmi a na usb??napr??
aha takze uz aj ty chces magnetofon ?
Yamaha AEROX - r-*projekt*polini corsa 0,7deci,21DO,multivar,elektr.vodna pumpa,Xkevlar...+++najmenej kazivý scooter z fóra

Užívateľov profilový obrázok
Martin_Atlantic
motorkár
motorkár
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Ut Nov 15, 2011 10:59 pm
Skúter: Aprilia Atlantic
Bydlisko: Bratislava, Slovakia

Re: Zháňam výpomoc....

#24 Príspevok od užívateľa Martin_Atlantic » Ut Dec 13, 2011 7:54 pm

diks. dufam ze super aj bude. hej mozem nastavit 2A, 6A, 10A.aj gelovu a nechat nabijacku napojenu na baterku a ked poklesne tak ju zasa automaticky dobije...
Bez názvu.png
(342.4 KiB) 1015 stiahnutí

Užívateľov profilový obrázok
modreOKO
motorkár
motorkár
Príspevky: 2472
Dátum registrácie: Po Aug 31, 2009 8:12 pm
Skúter: Yamaha AEROX - Modroocko :)
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zháňam výpomoc....

#25 Príspevok od užívateľa modreOKO » Ut Dec 13, 2011 8:05 pm

ved to rozober, otvor pozri, zisti, a potom konzultuj . .. nemas doma srobovak ?
Yamaha AEROX - r-*projekt*polini corsa 0,7deci,21DO,multivar,elektr.vodna pumpa,Xkevlar...+++najmenej kazivý scooter z fóra

Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše skútre"